Jeremiáš Přikryl

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Lodní Sporty Kroměříž, JO
Ověřená licence domácího klubu
2301-0205 26.02.2017 - 31.03.2023
Reprezentační družstvo ČSJ
Optimist
20.08.2019 - 31.12.2022
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
224199 21.10.2022 ILCA AUTUMN CUP Torbole sul Garda L47 8 29 2 411
222303 15.10.2022 Pohár Kroměříže Štěrkovna Hráza L47 4 1 3 200
221601 29.09.2022 Czech Junior Nationals Nechranice L47 12 6 10 832
221625 24.09.2022 ILCA Europa Cup Nechranice L47 8 5 7 147
222212 17.09.2022 Azurová stuha Plumlova Plumlov L47 4 2 3 365
227018 09.09.2022 ILCA Europa cup Attersee (AUT) L47 4 4 2 452
221329 03.09.2022 MC Donalds cup Lipno - Černá v Pošumaví L47 2 4 1 508
224134 23.08.2022 Hungarian Open Optimist Championship 2022 Balaton, Hungary Q 12 40 7 815
227017 20.08.2022 Pohár SNP - náhradní termín Q7P Gabčíkovo (SVK) Q 7 2 10 431
222425 06.08.2022 Interpohár 2022 Olešná L47 8 2 8 442
222302 30.07.2022 O Hanáckó klobáso Štěrkovna Hráza L47 2 1 1 156
222007 16.07.2022 Bambusová Regata Velké Dářko QSZ 7 5 8 210
222006 09.07.2022 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47 7 3 5 980
224101 27.06.2022 2022 Arkas Optimist World Championship Turecko Q 36 41 33 449
221633 11.06.2022 Jarní Nechranice - Nechra week Nechranice QSZ 7 4 7 470
227015 02.06.2022 Puchar Dzwnowa kvalifiakce MS a ME Dziwnów (POL) Q 8 11 10 131
224055 27.05.2022 Worlds, European and Nordic DK Qualification Sondeborg, Dánsko Q 8 3 13 094
222119 21.05.2022 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny QSZ 7 3 10 150
222202 14.05.2022 Májový závod Chomoutov Q 4 1 6 064
221801 07.05.2022 Jarní premiéra Rozkoš QSZ 7 1 12 141
222301 30.04.2022 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané Štěrkovna Hráza Q 2 1 3 127
224029 14.04.2022 Sailing Point Easter Regatta 2022 Portorož, Slovinsko Q 8 93 6 286
224030 01.04.2022 X.BODRUM INTERNATIONAL OPTIMIST REGATTA (BIOR) Bodrum / Mugla, Turecko Q 8 65 6 269
224013 10.03.2022 2. Youth Centenary Regatta Riva del Garda, Itálie Q 8 24 7 334
224019 03.03.2022 OptiOrange Valencia Valencia, Španělsko Q 8 100 6 294
224008 27.01.2022 TORREVIEJA EUROMARINA OPTIMIST INTERNATIONAL TROPH Real Club Náutico de Gran Canaria Q 8 153 4 147
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
212303 13.11.2021 Pohár Kroměříž Štěrkovna Hráza Q 3 2 3 367
214182 30.10.2021 Halloween Cup Lago do Garda QSZ 8 69 7 213
212169 02.10.2021 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 2 3 955
211801 25.09.2021 Optimistický podzim Rozkoš QSZ 7 1 12 279
214134 17.09.2021 MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ POLSKA - MMPSKO Dziwnow, Polsko Q 12 59 10 247
211126 04.09.2021 CERE regata Nechranice QSZ 1 1 1 606
212199 26.08.2021 Czech Junior Nationals - part II. Nové Mlýny Q 12 1 25 895
211309 21.08.2021 McDonalds cup Lipno - Černá v Pošumaví QSZ 2 2 2 736
212302 14.08.2021 O Hanáckó klobáso Štěrkovna Hráza Q 4 2 4 792
214087 10.08.2021 Trofeo Simone Lombardi Garda QSZ 8 99 4 807
214082 06.08.2021 Ora cup ORA 2021 - Juniores Garda QSZ 8 91 6 407
212206 24.07.2021 Modrá stuha Plumlova Chomoutov Q 2 1 2 554
212010 17.07.2021 Bambusová regata Velké Dářko QSZ 7 1 12 998
214089 30.06.2021 Optimist World Championship 2021 Garda Q 36 168 10 404
212133 26.06.2021 Pavlovská regata Nové Mlýny QSZ 2 1 3 156
212116 12.06.2021 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny QSZ 7 1 11 765
214025 08.06.2021 YOUTH CENTENARY REGATTA OPTIMIST Riva del Garda Q 10 81 3 448
212203 29.05.2021 Bleděmodrá Stuha Plumlova chomoutov Q 3 1 4 644
214018 20.05.2021 39th Lake Garda Meeting Riva del Garda QSZ 8 132 5 504
214006 01.04.2021 CSC Cup – Memorijal Antolić-Česić Medulin Q 12 32 11 042
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
205043 30.10.2020 8° HALLOWEEN CUP, Junior Lago di Garda, Itálie Q 10 56 5 347
202423 03.10.2020 Žermanická regata zermanice Q 3 3 2 708
201338 25.09.2020 McDonald`s MČR Optimist 2020 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 7 15 568
204024 18.09.2020 Mezinárodní Mistrovství Polska - MMPO Dziwnow - Polsko Q 12 119 5 745
202002 12.09.2020 Májový pohár Velké Dářko Q 3 4 2 582
201135 05.09.2020 CERE regata Nechranice Q 7 4 9 577
202208 29.08.2020 Prázdninový závod Chomoutovské jezero Q 3 1 4 330
201328 15.08.2020 Marmeláda Lipno - Černá v Pošumaví Q 7 3 10 612
204987 11.08.2020 Trofeo Simone Lombardi 2020 - juniores Garda - Itálie Q 10 147 3 084
204982 07.08.2020 ORA CUP ORA 2020 - Juniores LAGO DI GARDA - Itálie Q 10 77 5 893
204981 01.08.2020 Limar cup - Interpohár 2020 Liptovská Mara, Slovensko Q 8 2 11 128
204984 25.07.2020 JoJo Pokal 2020 Attersee Q 2 16 1 379
202009 18.07.2020 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 4 10 553
202008 11.07.2020 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 5 4 749
204971 06.07.2020 XI. Choco cup 2020 Balatonfoldvár Q 7 10 8 551
204937 27.06.2020 POKAL BURJA 2020 Izola, Slovenia Q 10 50 5 604
202302 13.06.2020 O hanáckó klobáso Štěrkovna Hráza Q 3 2 3 831
202113 06.06.2020 Pavlovská regata Nové Mlýny Q 7 4 10 172
202203 30.05.2020 Bleděmodrá stuha Plumlova Plumlov Q 4 1 6 369
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
194270 06.12.2019 St. Nicholas regata 2019 Pula, Chorvatsko Q 10 178 4 450
192303 16.11.2019 Pohár města Kroměříže Štěrkovna Hráza Q 2 1 2 202
194217 01.11.2019 7. Halloween cup optimist Garda Lake Q 10 280 3 175
192164 05.10.2019 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 5 2 451
191144 21.09.2019 CERE regata Nechranice Q 2 13 1 613
194159 13.09.2019 International Championship of the Polish Optimist Dziwnów Q 12 124 5 287
191326 07.09.2019 McDONALD'S CUP 2019 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 6 15 440
192207 31.08.2019 Prázdninový závod Chomoutovské jezero Q 4 3 3 312
192144 22.08.2019 MČR - Optimist Nové Mlýny Q 2 67 558
194129 09.08.2019 Veľká cena Slovenska 2019 Oravská priehrada,Slovakia Q 8 10 6 731
194130 06.08.2019 TROFEO SIMONE LOMBARDI Malcesine,Lago di Garda, Italy Q 10 69 7 563
194127 02.08.2019 Ora Cup Ora Garda Q 10 238 4 075
192206 27.07.2019 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 2 1 2 494
192007 13.07.2019 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 10 7 248
192006 06.07.2019 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 2 5 888
194106 02.07.2019 Vector Sails Cup - Lotos Nord CUP Gdańsk 2019 Gdańsk - Górki Zachodnie Q 8 27 2 734
192302 15.06.2019 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané štěrkovna Hráza Q 4 1 4 016
192121 08.06.2019 Modrý hrozen Nové Mlýny Q 7 7 7 793
192203 01.06.2019 Jarní sokolská regata Tovačov Q 2 1 2 008
192116 25.05.2019 Velká cena Q Nové Mlýny Q 0 0
194064 16.05.2019 Puchar Dziwnowa Dziwnow Q 10 94 3 238
192202 11.05.2019 Májový závod Chomoutovské jezero Q 2 2 1 508
194044 18.04.2019 CSC CUP 2019 Medulin - Croatia Q 10 48 3 492
192301 13.04.2019 O hanáckó klobáso štěrkovna Hráza Q 2 1 1 758
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
184133 01.11.2018 VI. Optimist Halloween Cup - Cadetti Torbole, Lago di Garda Q 10 39 7 480
182417 13.10.2018 Hlučínská regata II. Štěrkovna Hlučín Q 2 2 1 758
184100 06.10.2018 Jesenná regata VD Gabčikovo Q 4 7 2 873
184084 27.09.2018 Optimist Open Hungarian National Championships Balatonfüredi Q 12 52 7 037
181340 22.09.2018 Indiánské léto lipno - cerna v poumavi Q 7 15 5 302
184075 14.09.2018 MM Slovenska 2018 - VC Slovenska 2018 VD Gabčíkovo, Slovensko Q 12 14 5 520
182207 28.07.2018 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 0 0
182302 21.07.2018 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané sterkovna hraza Q 4 1 4 404
182006 14.07.2018 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 23 4 608
182005 07.07.2018 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 8 3 443
181119 09.06.2018 CERE regata Nechranice Q 1 20 142
182119 26.05.2018 Velká cena ALT Q Nové Mlýny Q 0 0
182301 19.05.2018 O hanáckó klubásu stěrkovna Hráza Q 2 1 1 600
182001 12.05.2018 Májový pohár Velké Dářko Q 3 5 2 347
181801 05.05.2018 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 24 4 211
182102 14.04.2018 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 14 1 340
184009 29.03.2018 36° Lake Garda Meeting Optimist Class Lago di Garda Q-di 10 187 3 135
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
172201 22.04.2017 Mem. M.Kouřila Chomoutov Q 4 5 1 608
172001 13.05.2017 Májový pohár Velké Dářko Q 3 16 1 464
172134 25.06.2017 Hry VIII. LODM Brněnská přehrada RsF 10 15 3 051
172006 15.07.2017 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 28 3 860
172205 29.07.2017 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 2 4 688
174002 15.09.2017 Velká cena Slovenska MMSR - okruhový jachting Liptovská Mara Q 12 22 4 196
172168 23.09.2017 Modrý hrozen Q Nové Mlýny Q 7 27 3 083
172310 08.10.2017 O hanáckó klobáso 2 štěrkoviště Hráza Q 1 1 703
174287 21.10.2017 Trofeo Ezio Torboli Riva del Garda - Italy Q 10 64 2 633
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
162204 19.08.2016 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 3 6 678
Související články

Třídy Optimist a ILCA závodily v Pule

07.12.2022
V Pule se začátkem prosince uskutečnila tradiční Mikulášská regata. Kromě Optimistů zde závodily také třídy ILCA 4, 6 a 7.

Mezinárodní mistrovství Maďarska třídy Optimist

31.08.2022
Poslední srpnovou sobotu skončilo Mezinárodní mistrovství Maďarska v lodní třídě Optimist. Beáta Dokoupilová (Jachtklub Brno) veze stříbrnou medaili v kategorii starších dívek a celkové 12 místo. 

Jeremiáš Přikryl opět posunul nejlepší český výsledek na mistrovství světa třídy Optimist

09.07.2022
Pět českých závodníků se pod vedením reprezentační trenérky Nikol Staňkové zúčastnilo mistrovství světa třídy Optimist, které se jelo od 29. 6. do 7. 7. v tureckém Bodrumu.

Kvalifikace Optimistů na mistrovství Evropy

06.06.2022
Po náročném závodě v dánském Sonderborgu se SpS Optimist přesunulo rovnou do polského Dziwnowa, kde bojovali o nominaci na letošní mistrovství Evropy.  Na startu bylo celkem 161 lodí a mezi nim 27 českých závodníků.

Optimisti úspěšní v Dánsku, v místě konání mistrovství Evropy

30.05.2022
SpS Optimist absolvovalo minulý týden trénink a přípravnou regatu v Sonderborgu, kde se letos v srpnu pojede mistrovství Evropy!

Jarní premiéra na Rozkoši

09.05.2022
První závod série Českého poháru tříd Optimist a ILCA 4 se odjel o víkendu 7.–8. května na Rozkoši. Třída ILCA 4 už měla za sebou jeden pokus o pohár na Nových Mlýnech, ale tam se kvůli bezvětří nic neodjelo, Optimisti se sjeli letos poprvé.

SpS Optimist v dějišti mistrovství světa

07.04.2022
Šest dětí z SpS Optimist se pod vedením trenérky Nikol Staňkové vydalo do tureckého Bodrumu, dějiště letošního mistrovství světa. Jela se tam regata BIOR za účasti 313 závodníků z mnoha zemí světa, kteří si přijel vyzkoušet revír pro vrchol sezony.

Přípravný závod na Gardě

17.03.2022
Od čtvrtka 10. do neděle 13. 3. se závodníci třídy Optimist zúčastnili Youth Centenary regaty na Gardě.

Optimisti na OptiOrange ve Valencii

09.03.2022
Do závodu OptiOrange, který se konal minulý víkend, bylo přihlášeno 485 závodníků z 20 zemí včetně čtyř českých – Jeremiáše Přikryla (LS Kroměříž), sourozenců Kováčových a Lukáše Krče (všichni JK Prostějov).

Optimisti v Polsku

21.09.2021
38 našich závodníků třídy Optimist se vydalo do Dziwnova na mezinárodní mistrovství Polska. Byli mezi nimi i členové reprezentačního družstva pod vedením Nikol Staňkové, které před závodem na místě celý týden trénovalo. Většina dalších z různých klubů ČR jela na závod hlavně sbírat zkušenosti.

Czech Junior Nationals zná své vítěze

01.09.2021
Poslední srpnový týden se do Yacht Clubu Dyje Břeclav sjelo více než 220 mladých jachtařů ze čtyř zemí. Děti a junioři na Nových Mlýnech bojovali o tituly mistrů ČR v lodních třídách ILCA 4, RS Feva a Optimist.

Mistrovství světa třídy Optimist

12.07.2021
Na Gardě se jelo od 2. do 9. července mistrovství světa třídy Optimist. Během prvních tří závodních dní se odjelo pět kvalifikačních rozjížděk. Podmínky byly typické pro Gardu v létě, střední až silný vítr a slunečné počasí. 

Parádní závod v Itálii – Optimist Garda Meeting

25.05.2021
Tradičního závodu, který byl letos přesunutý z Velikonoc na květen, se zúčastnilo přes 600 dětí z 19 zemí. Mezi nimi i početná česká výprava 28 mladých závodníků.

Halloween Regata na Gardě

02.11.2020
Od 30. 10. do 1. 11. se v Torbole konal již osmý ročník Halloween Regaty. Na rozdíl od minulých let, kdy se závodu účastnilo téměř 600 Optimistů, se letos prohánělo po hladině Gardy kvůli situaci kolem Covidu-19 pouze 152 straších dětí (juniorů – ročníky 2005–2009) a 51 mladších (cadetů (2010 a 2011). Mezi nimi bylo i osm českých závodníků pod vedením trenérky Nikol Staňkové.

Optimisti na Gardě – Ora Cup 2020 a Trofeo Simone Lombardi

19.08.2020
Jiří Tomeš v závodě cadetů mladších žáků) skončil dvakrát v první desítce.

Optimisti na Attersee

30.07.2020
O víkendu 25.–26. července se šest závodníků z SpS Optimist zúčastnilo závodu JoJo Cup na rakouském Attersee.


nahoru