Lukáš Krč

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: JACHT KLUB Prostějov, spolek
ověřená licence domácího klubu
2201-0039 26.02.2017 - 31.03.2023
Reprezentační družstvo ČSJ 01.01.2021 - 31.12.2022
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
222127 18.06.2022 Veletržní regata - Memoriál Karla Hrubého Brněnská přehrada Q 3 4 3 270
227015 02.06.2022 Puchar Dzwnowa kvalifiakce MS a ME Dziwnów (POL) Q 8 75 3 462
222119 21.05.2022 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny QSZ 7 7 7 574
222202 14.05.2022 Májový závod Chomoutov Q 4 5 3 268
224029 14.04.2022 Sailing Point Easter Regatta 2022 Portorož, Slovinsko Q 8 106 5 831
224030 01.04.2022 X.BODRUM INTERNATIONAL OPTIMIST REGATTA (BIOR) Bodrum / Mugla, Turecko Q 8 194 2 470
224019 03.03.2022 OptiOrange Valencia Valencia, Španělsko Q 8 216 3 618
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
214182 30.10.2021 Halloween Cup Lago do Garda QSZ 8 130 5 012
211801 25.09.2021 Optimistický podzim Rozkoš QSZ 7 7 6 364
214134 17.09.2021 MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ POLSKA - MMPSKO Dziwnow, Polsko Q 12 77 8 859
211126 04.09.2021 CERE regata Nechranice QSZ 1 5 907
212199 26.08.2021 Czech Junior Nationals - part II. Nové Mlýny Q 12 20 10 282
211309 21.08.2021 McDonalds cup Lipno - Černá v Pošumaví QSZ 2 37 202
212412 07.08.2021 Interpohár Olešná Q 8 6 6 731
212206 24.07.2021 Modrá stuha Plumlova Chomoutov Q 2 4 1 350
212010 17.07.2021 Bambusová regata Velké Dářko QSZ 7 8 6 676
212009 10.07.2021 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 23 2 098
214080 20.06.2021 Mistrovství Evropy třídy Optimist El Puerto de Santa Maria, Spain Q-ch 24 94 7 637
212116 12.06.2021 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny QSZ 7 4 7 551
212203 29.05.2021 Bleděmodrá Stuha Plumlova chomoutov Q 3 3 3 213
214018 20.05.2021 39th Lake Garda Meeting Riva del Garda QSZ 8 208 3 924
214006 01.04.2021 CSC Cup – Memorijal Antolić-Česić Medulin Q 12 107 4 751
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
202423 03.10.2020 Žermanická regata zermanice Q 3 8 1 430
201338 25.09.2020 McDonald`s MČR Optimist 2020 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 9 14 258
204024 18.09.2020 Mezinárodní Mistrovství Polska - MMPO Dziwnow - Polsko Q 12 188 3 362
202002 12.09.2020 Májový pohár Velké Dářko Q 3 12 1 151
201135 05.09.2020 CERE regata Nechranice Q 7 5 8 899
202145 22.08.2020 Modrý hrozen Nové Mlýny Q 7 9 7 349
201328 15.08.2020 Marmeláda Lipno - Černá v Pošumaví Q 7 20 4 844
202207 01.08.2020 Mohelnická regata Moravičany Q 2 1 1 600
202206 25.07.2020 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 2 2 2 061
202009 18.07.2020 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 26 4 862
202008 11.07.2020 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 21 2 256
202103 20.06.2020 Krajský přebor (Veletržní regata) Brněnská přehrada Q 4 2 4 489
202302 13.06.2020 O hanáckó klobáso Štěrkovna Hráza Q 3 6 2 400
202113 06.06.2020 Pavlovská regata Nové Mlýny Q 7 24 4 725
202203 30.05.2020 Bleděmodrá stuha Plumlova Plumlov Q 4 7 2 989
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192303 16.11.2019 Pohár města Kroměříže Štěrkovna Hráza Q 2 3 1 248
192211 19.10.2019 O kuře na rožni Chomoutov Q 2 2 1 406
191144 21.09.2019 CERE regata Nechranice Q 2 23 1 118
192209 14.09.2019 Bleděmodrá stuha Plumlova Plumlov Q 1 1 1 180
191326 07.09.2019 McDONALD'S CUP 2019 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 28 7 412
192207 31.08.2019 Prázdninový závod Chomoutovské jezero Q 4 8 1 608
192206 27.07.2019 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 2 2 1 892
192205 20.07.2019 Mohelnická regata Moravičany Q 1 5 180
192007 13.07.2019 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 36 3 354
192006 06.07.2019 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 22 1 723
192125 22.06.2019 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 3 10 741
192121 08.06.2019 Modrý hrozen Nové Mlýny Q 7 54 1 582
192116 25.05.2019 Velká cena Q Nové Mlýny Q 0 0
192202 11.05.2019 Májový závod Chomoutovské jezero Q 2 5 713
191801 04.05.2019 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 50 1 686
194044 18.04.2019 CSC CUP 2019 Medulin - Croatia Q 10 77 1 439
192301 13.04.2019 O hanáckó klobáso štěrkovna Hráza Q 2 2 1 156
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
182412 03.08.2018 Interpohár 2018 olesna Q 6 20 1 911
182207 28.07.2018 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 0 0
182206 21.07.2018 Mohelnická regata Moravičany Q 1 2 277
182005 07.07.2018 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 38 736
182203 19.05.2018 Bleděmodrá stuha Plumlova Plumlov Q 2 4 202
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
172301 20.05.2017 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané štěrkovna Hráza Q 4 16 609
172203 03.06.2017 Jarní sokolská regata Tovačov Q 2 3 0
172211 24.06.2017 Bleděmodrá stuha Plumlova Plumlov Q 2 3 0
172205 29.07.2017 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 2 7 202
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
162205 30.07.2016 Mohelnická regata Moravičany Q 1 10 331
162416 05.08.2016 INTERPOHÁR 2016 Slezská Harta Q 6 24 913
162208 17.09.2016 Podzimní sokolská regata Tovačov Q 1 7 210
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
152205 01.08.2015 Mohelnická regata Moravičany Q 4 8 507
Související články

SpS Optimist v dějišti mistrovství světa

07.04.2022
Šest dětí z SpS Optimist se pod vedením trenérky Nikol Staňkové vydalo do tureckého Bodrumu, dějiště letošního mistrovství světa. Jela se tam regata BIOR za účasti 313 závodníků z mnoha zemí světa, kteří si přijel vyzkoušet revír pro vrchol sezony.

Optimisti na OptiOrange ve Valencii

09.03.2022
Do závodu OptiOrange, který se konal minulý víkend, bylo přihlášeno 485 závodníků z 20 zemí včetně čtyř českých – Jeremiáše Přikryla (LS Kroměříž), sourozenců Kováčových a Lukáše Krče (všichni JK Prostějov).

Optimisti v Polsku

21.09.2021
38 našich závodníků třídy Optimist se vydalo do Dziwnova na mezinárodní mistrovství Polska. Byli mezi nimi i členové reprezentačního družstva pod vedením Nikol Staňkové, které před závodem na místě celý týden trénovalo. Většina dalších z různých klubů ČR jela na závod hlavně sbírat zkušenosti.

Optimisti závodili na mistrovství Evropy

28.06.2021
Pět kluků a tři dívky pod vedením trenérky Nikol Staňkové a teamleadera Michala Lojky reprezentovali Českou republiku na Mistrovství Evropy třídy Optimist v Cádizu. 


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ