Lukáš Krč

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: JACHT KLUB Prostějov, spolek
ověřená licence domácího klubu
2201-0039 26.02.2017 - 31.03.2023
Reprezentační družstvo ČSJ 01.01.2021 - 31.12.2022
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
221601 29.09.2022 Czech Junior Nationals Nechranice L47 12 20 4 557
222212 17.09.2022 Azurová stuha Plumlova Plumlov L47 4 10 570
222431 10.09.2022 Hornická Regata Žermanice L47 3 4 1 935
221329 03.09.2022 MC Donalds cup Lipno - Černá v Pošumaví L47 2 11 630
222425 06.08.2022 Interpohár 2022 Olešná L47 8 7 4 089
222207 23.07.2022 Modrá stuha Plumlova Plumlov L47 2 1 1 406
222007 16.07.2022 Bambusová Regata Velké Dářko QSZ 7 13 5 305
224101 27.06.2022 2022 Arkas Optimist World Championship Turecko Q 36 228 6 623
222127 18.06.2022 Veletržní regata - Memoriál Karla Hrubého Brněnská přehrada Q 3 4 3 270
227015 02.06.2022 Puchar Dzwnowa kvalifiakce MS a ME Dziwnów (POL) Q 8 75 3 462
222119 21.05.2022 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny QSZ 7 7 7 574
222202 14.05.2022 Májový závod Chomoutov Q 4 5 3 268
224029 14.04.2022 Sailing Point Easter Regatta 2022 Portorož, Slovinsko Q 8 106 5 831
224030 01.04.2022 X.BODRUM INTERNATIONAL OPTIMIST REGATTA (BIOR) Bodrum / Mugla, Turecko Q 8 194 2 470
224019 03.03.2022 OptiOrange Valencia Valencia, Španělsko Q 8 216 3 618
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
214182 30.10.2021 Halloween Cup Lago do Garda QSZ 8 130 5 012
211801 25.09.2021 Optimistický podzim Rozkoš QSZ 7 7 6 364
214134 17.09.2021 MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ POLSKA - MMPSKO Dziwnow, Polsko Q 12 77 8 859
211126 04.09.2021 CERE regata Nechranice QSZ 1 5 907
212199 26.08.2021 Czech Junior Nationals - part II. Nové Mlýny Q 12 20 10 282
211309 21.08.2021 McDonalds cup Lipno - Černá v Pošumaví QSZ 2 37 202
212412 07.08.2021 Interpohár Olešná Q 8 6 6 731
212206 24.07.2021 Modrá stuha Plumlova Chomoutov Q 2 4 1 350
212010 17.07.2021 Bambusová regata Velké Dářko QSZ 7 8 6 676
212009 10.07.2021 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 23 2 098
214080 20.06.2021 Mistrovství Evropy třídy Optimist El Puerto de Santa Maria, Spain Q-ch 24 94 7 637
212116 12.06.2021 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny QSZ 7 4 7 551
212203 29.05.2021 Bleděmodrá Stuha Plumlova chomoutov Q 3 3 3 213
214018 20.05.2021 39th Lake Garda Meeting Riva del Garda QSZ 8 208 3 924
214006 01.04.2021 CSC Cup – Memorijal Antolić-Česić Medulin Q 12 107 4 751
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
202423 03.10.2020 Žermanická regata zermanice Q 3 8 1 430
201338 25.09.2020 McDonald`s MČR Optimist 2020 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 9 14 258
204024 18.09.2020 Mezinárodní Mistrovství Polska - MMPO Dziwnow - Polsko Q 12 188 3 362
202002 12.09.2020 Májový pohár Velké Dářko Q 3 12 1 151
201135 05.09.2020 CERE regata Nechranice Q 7 5 8 899
202145 22.08.2020 Modrý hrozen Nové Mlýny Q 7 9 7 349
201328 15.08.2020 Marmeláda Lipno - Černá v Pošumaví Q 7 20 4 844
202207 01.08.2020 Mohelnická regata Moravičany Q 2 1 1 600
202206 25.07.2020 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 2 2 2 061
202009 18.07.2020 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 26 4 862
202008 11.07.2020 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 21 2 256
202103 20.06.2020 Krajský přebor (Veletržní regata) Brněnská přehrada Q 4 2 4 489
202302 13.06.2020 O hanáckó klobáso Štěrkovna Hráza Q 3 6 2 400
202113 06.06.2020 Pavlovská regata Nové Mlýny Q 7 24 4 725
202203 30.05.2020 Bleděmodrá stuha Plumlova Plumlov Q 4 7 2 989
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192303 16.11.2019 Pohár města Kroměříže Štěrkovna Hráza Q 2 3 1 248
192211 19.10.2019 O kuře na rožni Chomoutov Q 2 2 1 406
191144 21.09.2019 CERE regata Nechranice Q 2 23 1 118
192209 14.09.2019 Bleděmodrá stuha Plumlova Plumlov Q 1 1 1 180
191326 07.09.2019 McDONALD'S CUP 2019 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 28 7 412
192207 31.08.2019 Prázdninový závod Chomoutovské jezero Q 4 8 1 608
192206 27.07.2019 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 2 2 1 892
192205 20.07.2019 Mohelnická regata Moravičany Q 1 5 180
192007 13.07.2019 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 36 3 354
192006 06.07.2019 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 22 1 723
192125 22.06.2019 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 3 10 741
192121 08.06.2019 Modrý hrozen Nové Mlýny Q 7 54 1 582
192116 25.05.2019 Velká cena Q Nové Mlýny Q 0 0
192202 11.05.2019 Májový závod Chomoutovské jezero Q 2 5 713
191801 04.05.2019 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 50 1 686
194044 18.04.2019 CSC CUP 2019 Medulin - Croatia Q 10 77 1 439
192301 13.04.2019 O hanáckó klobáso štěrkovna Hráza Q 2 2 1 156
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
182412 03.08.2018 Interpohár 2018 olesna Q 6 20 1 911
182207 28.07.2018 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 0 0
182206 21.07.2018 Mohelnická regata Moravičany Q 1 2 277
182005 07.07.2018 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 38 736
182203 19.05.2018 Bleděmodrá stuha Plumlova Plumlov Q 2 4 202
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
172301 20.05.2017 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané štěrkovna Hráza Q 4 16 609
172203 03.06.2017 Jarní sokolská regata Tovačov Q 2 3 0
172211 24.06.2017 Bleděmodrá stuha Plumlova Plumlov Q 2 3 0
172205 29.07.2017 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 2 7 202
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
162205 30.07.2016 Mohelnická regata Moravičany Q 1 10 331
162416 05.08.2016 INTERPOHÁR 2016 Slezská Harta Q 6 24 913
162208 17.09.2016 Podzimní sokolská regata Tovačov Q 1 7 210
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
152205 01.08.2015 Mohelnická regata Moravičany Q 4 8 507
Související články

Jeremiáš Přikryl opět posunul nejlepší český výsledek na mistrovství světa třídy Optimist

09.07.2022
Pět českých závodníků se pod vedením reprezentační trenérky Nikol Staňkové zúčastnilo mistrovství světa třídy Optimist, které se jelo od 29. 6. do 7. 7. v tureckém Bodrumu.

SpS Optimist v dějišti mistrovství světa

07.04.2022
Šest dětí z SpS Optimist se pod vedením trenérky Nikol Staňkové vydalo do tureckého Bodrumu, dějiště letošního mistrovství světa. Jela se tam regata BIOR za účasti 313 závodníků z mnoha zemí světa, kteří si přijel vyzkoušet revír pro vrchol sezony.

Optimisti na OptiOrange ve Valencii

09.03.2022
Do závodu OptiOrange, který se konal minulý víkend, bylo přihlášeno 485 závodníků z 20 zemí včetně čtyř českých – Jeremiáše Přikryla (LS Kroměříž), sourozenců Kováčových a Lukáše Krče (všichni JK Prostějov).

Optimisti v Polsku

21.09.2021
38 našich závodníků třídy Optimist se vydalo do Dziwnova na mezinárodní mistrovství Polska. Byli mezi nimi i členové reprezentačního družstva pod vedením Nikol Staňkové, které před závodem na místě celý týden trénovalo. Většina dalších z různých klubů ČR jela na závod hlavně sbírat zkušenosti.

Optimisti závodili na mistrovství Evropy

28.06.2021
Pět kluků a tři dívky pod vedením trenérky Nikol Staňkové a teamleadera Michala Lojky reprezentovali Českou republiku na Mistrovství Evropy třídy Optimist v Cádizu. 


nahoru