Seznam členů


Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek

KONTAKTY KLUBU

Reg.číslo Jméno Dat.nar.
2103-0658 Ach-Hübner Otakar
2103-1040 Auer Filip
2103-0985 Bačík Martin
2103-1015 Bankov Sava
2103-1050 Bartošek Marek
2103-0469 Bartošová Ilona
2103-0943 Bednář Martin
2103-0807 Bejvl Vojtěch
2103-0803 Bělehrad Pavel
2103-1024 Berka Radek
2103-0428 Bidlová Jitka
2103-0570 Bielik Ivan
2103-1005 Bieronski Aleš
2103-0853 Bína Rudolf
2103-0426 Blahoňovský Jan
2103-0957 Boháč Daniel
2103-1025 Bónová Julia
2103-1056 Bozán Martin
2103-1052 Božek Maxmilian
2103-1051 Božek Viktor
2103-0916 Brabcová Naděžda
2103-1018 Brettschneider Samuel
2103-1012 Březina Jan 1984
2103-1031 Březinová Kateřina
2103-1017 Buček Adam
2103-0944 Buchta Jan
2103-0886 Buchtová Agnes
2103-0607 Buchtová Liliana
2103-0887 Buchtová Sarah
2103-1001 Bureš Zdeněk
2103-0919 Czigányi Juraj
2103-0771 Čajčík Jan
2103-0945 Černošek Petr
2103-0820 Červená Monika
2103-1027 Čoupek Miroslav
2103-0902 Čoupek Ondřej
2103-0796 Dadák Lukáš
2103-0804 Daněk Jan
2103-0968 Daněk Kryštof
2103-0108 Daněk Tomáš
2103-0830 De Roeck Joffrey
2103-0952 Dojmazov Petr
2103-1049 Doleželová Klára
2103-0660 Dráždil Martin
2103-0444 Dvořák Marcello
2103-0920 Dvořák Radomír
2103-0221 Fanta Miroslav
2103-0308 Fantová Kateřina 1968
2103-0923 Fiala Alexandr
2103-0908 Filip Miroslav
2103-0937 Fridrich Tomáš
2103-0547 Grabarczyk Darek
2103-0901 Grabarczyková Anna
2103-1039 Hajda Štěpán
2103-0805 Haklová Lucie
2103-0863 Halamíček Jaromír
2103-0041 Hanečka Zdeněk
2103-0543 Hartl Radim
2103-0832 Hepner Jaromír
2103-0959 Hercig Karel
2103-0587 Hlaváček Jiří
2103-0935 Hlaváček Jiří
2103-0693 Houdek Roman
2103-0894 Hrabálek Jakub
2103-0956 Chládek Dan
2103-0399 Janáček Martin
2103-0383 Janáček Petr
2103-0993 Janáček Václav
2103-0857 Janáček Vojtěch
2103-0664 Janča Jean-Baptiste
2103-0701 Janča Josef
2103-1014 Janoušek Vojtěch
2103-0939 Jeřábek Kamil
2103-0856 Justová Anna 2002
2103-0995 Kabát Jiří
2103-0949 Kalivoda Ondřej
2103-0947 Káňa Lukáš
2103-0847 Keprda Jan
2103-0007 Kittler Milan
2103-0951 Knetig Jindřich
2103-0873 Knetig Jindřich
2103-0574 Koláček Milan
2103-1021 Koleňák Matěj
2103-0413 Komárek Martin
2103-0711 Košvica František
2103-0684 Košvica Jakub
2103-0954 Kovařík Martin
2103-1019 Krejčí Jakub
2103-0870 Krejčiřík Daniel
2103-0293 Krejčiřík Jan
2103-0991 Krejčiříková Barbara
2103-0868 Krejčiříková Karolína
2103-0669 Krupica Miloš
2103-1038 Kryštof Šimon
2103-1026 Křenek Ludvík
2103-0852 Křenková Kristýna
2103-0854 Křenková Monika
2103-0867 Křupala Jan
2103-0874 Kubeš Fedor
2103-1029 Kudrna Jan
2103-0668 Kuchyňková Martina
2103-0825 Kuklík Radek
2103-0194 Kupská Martina
2103-1023 Kuthanová Eliška
2103-0727 Labuda Ondřej
2103-0940 Letocha Martin
2103-0941 Lička Radim
2103-0437 Lidařík Rudolf
2103-0262 Malec Martin
2103-0687 Maršálková Blanka
2103-0816 Mikuláštík Pavel
2103-1058 Mořkovský Robert
2103-0915 Mrňousová Bohdana
2103-0946 Mucska Pavol
2103-0568 Musil Zdeněk
2103-0929 Muzikář Josef
2103-0948 Navrátilová Helena
2103-0927 Navrátilová Vanda
2103-0390 Nedbal Lubomír
2103-0736 Nejezchleba Jakub
2103-0967 Nejezchlebová Dominika
2103-0505 Němeček Milan
2103-0797 Nevřiva Václav
2103-0772 Novák Václav
2103-0483 Nováková Ludmila
2103-0966 Novotný Ondřej
2103-0965 Novotný Radim
2103-0719 Olša Jiří
2103-0822 Ondráček Radovan
2103-0757 Opletal Petr
2103-0912 Ostrý Dominik
2103-0784 Otevřel Pavel
2103-1061 Ovcharenko Daria
2103-0324 Pavelka Mojmír
2103-0715 Pavlíček Jaroslav
2103-0207 Pavlík Jiří
2103-0515 Pavlíková Gabriela
2103-0788 Pavlovská Alexandra
2103-1041 Pavlovská Dominika
2103-0253 Pavlovský Josef
2103-0289 Pavlovský Marek
2103-0824 Pešková Adéla
2103-0917 Pimek Jiří
2103-0726 Podzimek Pavel
2103-0656 Polák Jiří
2103-0755 Prax Jakub
2103-1034 Preiss Jan Egon
2103-0712 Přikryl David
2103-0721 Rohovský Martin
2103-0753 Roubal Pavel
2103-1043 Sedlář Michal
2103-0569 Seidl Miroslav
2103-0575 Seidl Šimon
2103-0858 Schwanzer Albert
2103-1028 Schwanzer Pavel
2103-0737 Simeonov Jan
2103-1048 Sittová Anna
2103-0567 Skalníková Lucie
2103-0925 Sklenář Matěj
2103-0154 Spousta Petr
2103-0962 Staněk Petr
2103-1047 Suchánek Jáchym
2103-1033 Suchánek Radek
2103-1046 Suchánková Amálie
2103-0466 Svanovská Helena
2103-1007 Svanovský Evžen
2103-0994 Symonov Mykhailo
2103-0913 Šabatová Barbora
2103-0763 Šebek Martin
2103-0864 Šebková Kristýna
2103-0921 Ševčík Marek
2103-0785 Šír Michal
2103-0817 Škvařil Patrik
2103-0922 Šlechtická Kateřina 2005
2103-0888 Šmidtmajer Lukáš
2103-0841 Šorm Milan 1979
2103-0415 Šormová Marcela
2103-1020 Šormová Soňa
2103-0971 Šrubařová Kristýna
2103-1044 Šupová Zara
2103-0666 Tlach Michal
2103-0973 Trojan Jonáš
2103-0928 Trubačíková Hana
2103-0724 Tupý Petr
2103-0595 Turba Marek
2103-0402 Ulrich Karel
2103-0522 Vaculka Patrik
2103-0756 Vaculka Tomáš
2103-0235 Vaculka Zbyněk
2103-0702 Vallová Anna Viktorie
2103-0470 Vašík Martin
2103-0422 Vašík Radim 1979
2103-0461 Vašík Roman
2103-0969 Vigh Aoife
2103-0794 Viščor Dan
2103-0795 Viščorová Nela
2103-1062 Vitásek Petr
2103-0762 Vitouch Jan
2103-1059 Vlach Dalibor
2103-0972 Vlach Viktor
2103-0662 Vodáček Lukáš
2103-0896 Voráč Pavel
2103-0903 Vorel Petr
2103-1037 Všetečka Jan
2103-0984 Všetečka Jan
2103-0881 Všetečka Ladislav
2103-0761 Vymazal Oldřich
2103-0657 Wolk Roland
2103-0889 Zoubková Lucie
2103-0754 Žák Marek
2103-0741 Žák Michal
2103-0699 Žáková Věra

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ