Kristýna Křenková

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
ověřená licence domácího klubu
2103-0852 26.02.2017 - 31.03.2023
Reprezentační družstvo ČSJ 17.03.2022 - 31.12.2022
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
221308 04.06.2022 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví RsF 7 1 9 814
224056 26.05.2022 Dutch Youth Regatta IJsselmeer off Workum RsF 8 11 4 625
222002 21.05.2022 Květáková regata Velké Dářko RsF 7 2 8 132
222175 15.05.2022 Nedělní rejs I. Feva brnenska prehrada RsF 3 6 0
222111 07.05.2022 Memoriál Miloše Alexy - Krajský přebor Brněnská přehrada RsF 0 0
222174 30.04.2022 Team racing Brno Brněnská přehrada TR 2 2 554
221103 23.04.2022 Nechranický skluz Nechranice RsF 7 2 7 387
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
211141 13.11.2021 Sametová regata Vltava - Praha TR 7 8 1 065
212181 10.10.2021 Modrá trucstuha 2021 brnenska prehrada OT 1 18 124
212172 10.10.2021 Nedělní rejs VIII. Brněnská přehrada RsF 1 1 703
212171 09.10.2021 Předposlední vítr Brněnská přehrada Kaj 1 3 703
211106 02.10.2021 Nechranický skluz Nechranice RsF 2 6 1 476
212156 11.09.2021 Kiss my RS Brněnská přehrada RsF 0 0
212155 08.09.2021 Prígl Rejs 2021 XIX. Brněnská přehrada OT 1 5 305
212151 01.09.2021 Prígl Rejs 2021 XVIII. Pohár JmK Brněnská přehrada RsF 2 1 1 406
212146 21.08.2021 Czech Junior Nationals - part I. Nové Mlýny RsF 12 7 9 293
212144 15.08.2021 Nedělní rejs V. Brněnská přehrada RsF 0 0
212143 14.08.2021 Memoriál Dušana Vaculky Brněnská přehrada Kaj 1 10 356
212142 11.08.2021 Prígl Rejs 2021 XV. Pohár JmK Brněnská přehrada RsF 2 1 1 156
212106 31.07.2021 Memoriál Miloše Alexy Brněnská přehrada RsF 2 1 1 406
212138 17.07.2021 Omniplast Cup Brněnská přehrada RsF 3 3 1 407
212131 23.06.2021 Prígl Rejs 2021 IX. Pohár JmK Brněnská přehrada RsF 0 0
211613 19.06.2021 Pohár RS Nechranice Nechranice RsF 0 0
212121 02.06.2021 Prígl Rejs 2021 VI. Pohár JmK Brněnská přehrada RsF 0 0
212120 30.05.2021 Nedělní rejs II. Brněnská přehrada RsF 2 1 1 406
212118 26.05.2021 Prígl Rejs 2021 V. Brněnská přehrada OT 1 11 290
212115 19.05.2021 Prígl Rejs 2021 IV-"Funny" Brněnská přehrada OT 1 15 155
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
202162 26.09.2020 Moravia RS Regatta Nové Mlýny RsF 7 6 4 792
202154 13.09.2020 Nedění Rejs VI Brněnská přehrada RsF 2 1 1 156
202108 05.09.2020 Kiss My RS Brněnská přehrada RsF 7 3 7 029
202003 29.08.2020 Květákova regata Velké Dářko RsF 7 7 4 323
201329 20.08.2020 The Crown Cup Lipno - Černá v Pošumaví RsF 12 3 13 864
202135 29.07.2020 Prígl Rejs 2020 XIII Brněnská přehrada RsF 2 3 452
201149 25.07.2020 1. Nechranice Woche Nechranice RsF 7 3 7 153
201148 18.07.2020 Nechranický skluz Nechranice RsF 7 6 5 165
205007 09.07.2020 RS Feva Euro Cup and National Championship 2020 RS Sailing Center Tihany RsF 12 3 12 049
202121 17.06.2020 Prígl Rejs 2020 VIII, pohár JMK Brněnská přehrada RsF 2 2 1 406
202116 27.05.2020 Prígl Rejs 2020 V, pohár JMK Brněnská přehrada RsF 1 1 1 055
202115 24.05.2020 Nedělní Rejs I. Brněnská přehrada RsF 3 3 1 872
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192165 20.10.2019 Modrá stuha (Cabin Trophy 2019) Brněnská přehrada OT 1 18 469
191718 21.09.2019 Mácháčské finále Máchovo jezero RsF 7 6 5 390
192149 04.09.2019 Prígl Rejs 2019 XIX, pohár JMK Brněnská přehrada RsF 3 3 678
191325 31.08.2019 Borůvková regata Lipno - Lipno nad Vltavou RsF 7 3 7 153
194102 04.07.2019 RS Feva Eurocup Hungary 2019 Maďarsko, Balaton RsF 4 3 2 812
192126 22.06.2019 MČR RS Feva Nové Mlýny RsF 12 8 8 437
191306 08.06.2019 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví RsF 7 6 5 046
192120 05.06.2019 Prígl Rejs 2019 VI, pohár JMK Brněnská přehrada RsF 2 3 938
192118 26.05.2019 Nedělní Rejs Brněnská přehrada RsF 2 3 1 054
192109 11.05.2019 Kiss my RS Brněnská přehrada RsF 7 5 5 346
192103 27.04.2019 Krajský přebor Brněnská přehrada RsF 4 1 4 016
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
182172 20.10.2018 Modrá stuha (dálkový závod) Brněnská přehrada OT 1 27 132
182171 06.10.2018 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada RsF 3 4 594
181341 22.09.2018 Podzimní RSvezení lipno - lipno nad vltavou RsF 7 9 3 135
182161 16.09.2018 Kiss My RS IV. Brněnská přehrada RsF 3 2 2 109
182153 08.09.2018 Kiss My RS III. Brněnská přehrada RsF 7 13 2 017
181327 30.08.2018 MČR - Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví RsF 12 9 6 937
182147 25.08.2018 Lanex Cup 2018 Brněnská přehrada RsF 3 4 1 206
182137 15.07.2018 První prázdninový závod Brněnská přehrada RsF 2 6 452
181119 09.06.2018 CERE regata Nechranice RsF 0 0
181304 05.05.2018 Decathlon Regatta Lipno - Černá v Pošumaví RsF 7 9 3 283
182102 14.04.2018 Krajský přebor Brněnská přehrada RsF 4 4 1 996
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
172101 11.04.2017 Brněnský Rstart Brněnská přehrada RsF 1 6 101
172110 29.04.2017 Kiss my RS I. Brněnská přehrada RsO 1 7 101
172114 06.05.2017 To je celá to je půl Brněnská přehrada RsF 2 14 595
172118 13.05.2017 Pavlovská regata Nové Mlýny RsF 1 13 117
172119 17.05.2017 Prigl rejs VI Brněnská přehrada RsF 1 3 527
171105 10.06.2017 FIFE Cup Nechranice RsF 7 14 1 297
171147 17.06.2017 OYC regatta Vltava - Praha RsT 7 13 2 929
172133 21.06.2017 Prigl rejs XII Brněnská přehrada RsT 1 3 101
172137 24.06.2017 Kiss my RS II. Brněnská přehrada RsF 3 5 541
171325 17.08.2017 The Crown Cup - ME+MČR Lipno - Černá v Pošumaví RsF 12 22 3 165
172152 25.08.2017 MČR Brněnská přehrada RsT 8 4 3 992
171331 02.09.2017 Borůvková regata Lipno - Lipno nad Vltavou RsF 7 19 1 153
172167 23.09.2017 Mem. Miloše Alexy Brněnská přehrada RsF 3 4 1 032
171719 30.09.2017 Mácháčské finále Máchovo jezero RsF 7 19 863
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
162149 25.08.2016 MČR - RS Feva Brněnská přehrada RsT 8 5 2 850
162172 22.10.2016 Modrá stuha Brněnská přehrada Q 1 4 344
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
152184 28.09.2015 Sváteční pohár II Brněnská přehrada RsT 7 2 5 279
Související články

Cena Šumavy na Lipně

10.06.2022
O víkendu 4.–5. 6. v Černé v Pošumaví proběhl závod Cena Šumavy, kterého se účastnili závodníci na lodních třídách 29er, RS500, RS Feva, Flying Dutchman, Finn, ILCA 4, ILCA 7 a Evropa.

Dutch Youth Regatta 2022

31.05.2022
Tři české posádky lodní třídy Cadet, pět posádek třídy RS Feva a jeden závodník třídy ILCA 4 se v termínu 26.–29. 5. účastnili mistrovství mládežnických tříd Holandska ve Workumu – Dutch Youth Regatty 2022.


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ