Lukáš Dadák

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
ověřená licence domácího klubu
2103-0796 11.08.2015 - 31.03.2023
Reprezentační družstvo ČSJ 01.01.2020 - 31.12.2022
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
224205 23.10.2022 29er Eurocup final Riva del Garda 29r 8 10 10 286
221601 29.09.2022 Czech Junior Nationals Nechranice 29r 12 1 16 557
224188 22.09.2022 Mistrovství maďarska 29er Balatonfüred 29r 12 5 11 643
222157 17.09.2022 GP NJ Brněnská přehrada Kaj 1 5 744
227008 03.09.2022 Intergalactic Championship Nechranice 29r 7 1 8 261
221302 25.08.2022 The Crown Cup - RS Feva Europeans Lipno - Černá v Pošumaví RsF 18 10 17 673
224201 29.07.2022 29er world championship El Balis 29r 36 173 8 884
229915 27.06.2022 VOLVO 29er European Championship Rungstedt, Dánsko 29r 24 68 11 663
224094 18.06.2022 Kieler Woche 2022 Sporthafen Kiel 29r 8 16 8 005
224060 04.06.2022 Yes - young europeans sailing 2022 Sporthafen Kiel 29r 8 7 8 442
222119 21.05.2022 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny 29r 7 1 7 997
221305 12.05.2022 29er Eurocup Lipno - Černá v Pošumaví 29r 8 2 9 851
221103 23.04.2022 Nechranický skluz Nechranice 29r 7 1 8 505
224025 01.04.2022 29er Easter regatta 2022 Circolo vela arco 29r 8 7 8 094
224012 17.02.2022 MedSailing - 29er Eurocup#1 Club Náutico El Balís 29r 8 23 6 308
224009 04.02.2022 Valencian olympic week Real club nautico valencia 29r 7 5 5 719
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
214175 23.10.2021 zhik 29er european championship Riva del Garda 29r 24 37 20 012
214162 30.09.2021 Mistrovství Maďarska 29er Csopak, Maďarsko 29r 12 3 13 864
214158 25.09.2021 Jesenná regata Gabčíkovo, Slovensko 29r 7 2 5 600
212161 18.09.2021 Modrý hrozen Nové Mlýny 29r 7 1 7 707
214176 07.09.2021 melges 24 european championship Marina Portoroz M24 24 17 11 343
214108 25.08.2021 Zhik 29er World Championship Valencie 29r 36 73 18 592
212143 14.08.2021 Memoriál Dušana Vaculky Brněnská přehrada Kaj 1 1 1 356
214112 04.08.2021 Nordic 29er Meeting 2021 Open and Junior Champion Aarhus, Dánsko 29r 12 41 4 696
211315 09.07.2021 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 29r 7 1 9 814
211313 03.07.2021 Vítr a Slunce Lipno - Černá v Pošumaví 29r 12 9 11 270
211613 19.06.2021 Pohár RS Nechranice Nechranice Rs5 0 0
212116 12.06.2021 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny 29r 7 2 4 515
214157 01.05.2021 29er Easter Regatta 2021 Circolo Vela Arco, Itálie 29r 8 17 4 692
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
205038 24.10.2020 29er Eurocup 2020 Riva del Garda, Itálie 29r 10 34 3 549
207043 10.10.2020 24. Česká námořní rallye Chorvatsko OT 7 2 5 890
202166 03.10.2020 Memeoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada 29r 3 5 1 069
205024 19.09.2020 Jesenná regata Vodní dílo Gabčíkovo 29r 7 1 8 261
201110 12.09.2020 Česká jachtařská liga I. Vltava - Praha Lig 0 0
201331 28.08.2020 MMČR - Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví 29r 12 6 9 051
201341 25.08.2020 Intergalactic Championship lipno - cerna v posumavi 29r 7 7 3 578
202137 07.08.2020 Česká jachtařská liga III. Brněnská přehrada Lig 7 7 2 814
202135 29.07.2020 Prígl Rejs 2020 XIII Brněnská přehrada OT 1 1 578
201149 25.07.2020 1. Nechranice Woche Nechranice 29r 1 7 210
201318 04.07.2020 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 29r 7 7 3 220
201313 20.06.2020 Česká jachtařská liga II. Lipno - Černá v Pošumaví Lig 7 5 4 047
201340 06.06.2020 Pohár YK Jestřábí Lipno - Černá v Pošumaví 29r 7 5 3 612
202114 23.05.2020 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny 29r 7 8 1 385
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192165 20.10.2019 Modrá stuha (Cabin Trophy 2019) Brněnská přehrada OT 1 15 548
197020 12.10.2019 23. Česká námořní rallye - MČR One Design Chorvatsko Ela 7 2 5 600
191718 21.09.2019 Mácháčské finále Máchovo jezero RsF 7 2 8 730
192149 04.09.2019 Prígl Rejs 2019 XIX, pohár JMK Brněnská přehrada RsF 3 2 1 206
191325 31.08.2019 Borůvková regata Lipno - Lipno nad Vltavou RsF 7 2 8 385
192138 07.08.2019 Prígl Rejs 2019 XV, pohár JMK Brněnská přehrada RsF 2 2 998
197012 05.08.2019 MS+MČR RS500 Lipno - Černá v Pošumaví Rs5 36 24 17 962
192135 24.07.2019 Prígl Rejs 2019 XIII Brněnská přehrada RsT 1 1 578
192130 10.07.2019 Prígl Rejs 2019 X, pohár JMK Brněnská přehrada RsF 2 3 804
192126 22.06.2019 MČR RS Feva Nové Mlýny RsF 12 4 12 049
191306 08.06.2019 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví RsF 7 5 5 600
192120 05.06.2019 Prígl Rejs 2019 VI, pohár JMK Brněnská přehrada RsF 2 1 1 892
192118 26.05.2019 Nedělní Rejs Brněnská přehrada RsF 2 2 1 406
192109 11.05.2019 Kiss my RS Brněnská přehrada RsF 7 4 6 025
192103 27.04.2019 Krajský přebor Brněnská přehrada RsF 4 2 2 812
191113 19.04.2019 Nechranický skluz Nechranice RsF 7 1 9 814
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
182172 20.10.2018 Modrá stuha (dálkový závod) Brněnská přehrada OT 1 26 148
182171 06.10.2018 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada RsF 3 3 969
181341 22.09.2018 Podzimní RSvezení lipno - lipno nad vltavou RsF 7 13 2 017
182153 08.09.2018 Kiss My RS III. Brněnská přehrada RsF 7 12 2 260
182152 05.09.2018 Prigl rejs 21 Brněnská přehrada OT 1 2 101
181327 30.08.2018 MČR - Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví RsF 12 5 10 001
183206 09.08.2018 ME RS FEVA Weymouth RsF 18 22 14 540
182137 15.07.2018 První prázdninový závod Brněnská přehrada RsF 2 3 1 054
182404 19.05.2018 Yacht-tenis regata Petrův rybník RsF 3 1 3 427
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
172101 11.04.2017 Brněnský Rstart Brněnská přehrada RsF 1 3 402
172110 29.04.2017 Kiss my RS I. Brněnská přehrada RsO 1 3 469
172114 06.05.2017 To je celá to je půl Brněnská přehrada RsF 2 11 804
172118 13.05.2017 Pavlovská regata Nové Mlýny RsF 1 8 344
172121 24.05.2017 Prigl rejs VII Brněnská přehrada RsF 1 1 703
172125 28.05.2017 Prigl rejs VIII Brněnská přehrada OT 1 12 168
172133 21.06.2017 Prigl rejs XII Brněnská přehrada RsF 1 1 800
171325 17.08.2017 The Crown Cup - ME+MČR Lipno - Černá v Pošumaví RsF 12 11 6 777
171331 02.09.2017 Borůvková regata Lipno - Lipno nad Vltavou RsF 7 10 3 104
172171 28.09.2017 Sváteční pohár Brněnská přehrada RsF 1 3 402
171719 30.09.2017 Mácháčské finále Máchovo jezero RsF 7 8 3 493
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
162102 09.04.2016 Brněnský RS Start Brněnská přehrada RsF 3 5 741
162103 13.04.2016 Prigl rejs II Brněnská přehrada RsF 1 4 198
162113 04.05.2016 Prigl rejs V Brněnská přehrada RsF 1 4 101
161306 13.05.2016 ME RS FEVA Lipno - Černá v Pošumaví RsF 18 62 3 201
162122 25.05.2016 Prigl rejs VIII Brněnská přehrada RsF 1 4 101
162123 28.05.2016 Kiss my RS I Brněnská přehrada RsF 3 3 969
162119 29.05.2016 Prigl rejs VII Brněnská přehrada RsF 1 3 323
161107 04.06.2016 FIFE Cup Nechranice RsF 2 7 1 156
162126 08.06.2016 Prigl rejs X Brněnská přehrada RsT 1 6 101
162147 20.08.2016 Kiss my RS II Brněnská přehrada RsF 7 11 2 673
162149 25.08.2016 MČR - RS Feva Brněnská přehrada RsF 12 14 4 234
162156 07.09.2016 Prigl rejs XXIII Brněnská přehrada OT 1 1 800
162159 10.09.2016 Moravia skiff regatta Nové Mlýny RsF 0 0 0
162161 14.09.2016 Prigl rejs XXIV Brněnská přehrada OT 1 4 402
161342 08.10.2016 Lipenský kotrmelec Lipno - Lipno nad Vltavou RsF 1 1 0
162172 22.10.2016 Modrá stuha Brněnská přehrada OT 1 17 362
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
152118 02.05.2015 To je celá, to je půl Brněnská přehrada RsF 7 14 1 297
152120 08.05.2015 Výroční rejs - 50 let YCLSB Brněnská přehrada RsF 1 4 277
152122 09.05.2015 Krajský přebor RS Brněnská přehrada RsF 4 6 0
151321 20.06.2015 Plynovody Praha - The Crown cup Lipno - Černá v Poš. RsF 12 22 3 481
152144 24.06.2015 Prigl Rejs XII Brněnská přehrada RsF 1 1 578
152157 29.07.2015 Prigl Rejs XVII Brněnská přehrada RsF 1 2 645
151335 29.08.2015 Plážový RS povaleč Lipno - Lipno nad Vltavou RsF 1 14 335
152167 02.09.2015 Prigl Rejs XXII Brněnská přehrada RsT 1 5 101
151338 05.09.2015 Borůvková regata Lipno - Lipno n.Vltavou RsF 7 13 1 338
151340 12.09.2015 Lipenská jízda Lipno - Černá v Poš. RsF 7 7 2 081
152181 25.09.2015 MČR + CECC Nové Mlýny RsF 7 20 707
152101 17.10.2015 Modrá stuha Brněnská přehrada OT 1 13 418
Související články

Bronz z Eurocupu 29erů pro Lukáše Dadáka s Danem Viščorem

04.11.2022
Na Gardě se na konci října odjel poslední letošní závod Eurocupu třídy 29er. Na velmi dobře obsazené regatě se sešlo 153 posádek z 19 zemí. A naši se rozhodně neztratili!

Mezinárodní mistrovství ČR mládeže úspěšně za námi

03.10.2022
Nechranická přehrada, konkrétně Yacht Club Nechranice a Yacht Club CERE, hostily největší juniorskou jachtařskou akci roku 2022 – Czech Junior Nationals. Mistrovství mládeže se v pěti lodních třídách (Optimist, Techno 293, ILCA 4, RS Feva a 29er) zúčastnilo 256 jachtařů ve věku od 8 do 21 let. Vzhledem k účasti slovenských a ukrajinských závodníků měl závod také mezinárodní punc.  

Tři posádky třídy 29er v první desítce na Balatonu

30.09.2022
Eurocupu ve třídě 29er se na Balatonu zúčastnilo sedm českých posádek.

Mistrovství Evropy třídy 29er

08.07.2022
Od 30. 6. do 5. 7. se v dánském Rungstedu posádky SCM 29er zúčastnily mistrovství Evropy. Na startu bylo víc než 160 lodí z celého světa a konkurence byla podobná, jako bude na mistrovství světa.

Kielerwoche

28.06.2022
Tradiční německá oslava jachtingu proběhla od 18. do 26. června v Kielu. Nejprve závodily třídy neolympijské, následně pak ty olympijské.

YES regata v Kielu

10.06.2022
SCM třídy 29er absolvovalo přípravný závod Young Europeans Sailing v Kielu.

Eurocup třídy 29er na Lipně

16.05.2022
Stylově zahájili letošní závodní sezonu na Lipně v Jachtklubu Černá v Pošumaví. Na start Evropského poháru třídy 29er přijelo 27 dvoučlenných posádek z Polska, Německa, Rakouska, Slovenska a Česka.

Začátek sezony na Nechranicích

27.04.2022
Jachtařská sezona definitivně začala i na českých vodách. Na Nechranicích se o víkendu 23.–24. 4. odjel závod Českého poháru tříd 29er, RS Feva, RS500 a RS700 Nechranický skluz.

29er Easter Regatta 2022

04.04.2022
Čtyři naše posádky třídy 29er závodily na Gardě. Mezi 58 startujícími vybojovali Lukáš Dadák a Dan Viščor z YC LS Brno sedmé místo, Lukáš Kraus (JK Česká Lípa) a Ondřej Baštář (TJ Lokomotiva Plzeň) byli dvanáctí a 18. místo vezou Nela Viščorová a Kateřina Šlechtická z YC LS Brno, které berou i bronz v kategorii U17 dívky. Na 39. místě skončili Tadeá Tkadlec (Jachtklub Toušeň) a Vanda Paigero...

První letošní EuroCup třídy 29er

02.03.2022
V El Balís se konal první letošní EuroCup třídy 29er. Na startu se sešlo 112 posádek.

Historicky nejlepší výsledek třídy 29er na ME na Gardě

04.11.2021
Na konci října se na Gardě konalo také mistrovství Evropy lodní třídy 29er, na kterém byly české 29ery hojně zastoupeny 10 posádkami. Celkem se závodu zúčastnilo 200 lodí této přípravné třídy pro olympijský 49er.

Úspěch na Balatonu

07.10.2021
Po závodě na slovenském Gabčíkovu se český tým třídy 29er přesunul na Balaton, aby mohl využít pár dnů tréninku před závodem ze série Eurocup, který se konal od 30. 9. do 3. 10. v Kereked Vitorlás Klubu.

O krále Šumavy

13.07.2021
Pouze dva dny po evropském poháru třídy 29er se na Lipenském jezeře v Černé v Pošumaví jel pohárový závod pěti lodních tříd – 29er, FD, Fireball, Cadet a RS700. Ředitel závodu Alexandr Jegorov přivítal pětasedmdesát posádek, kterým popřál především dostatek větru.

Parádní vítězství na Gardě

03.05.2021
Během prvního květnového víkendu se na Gardě jela odložená Easter Regatta třídy 29er, kterou vyhrála česká posádka bratrů Michala a Lukáše Krsičkových z Yacht Clubu CERE. Závodila také třída ILCA.


nahoru