Patrick Štafa

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Moravský Yacht Klub, z.s.
ověřená licence domácího klubu
2116-0011 26.02.2017 - 31.03.2023
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
224062 11.06.2022 PUCHAR NYSY GŁĘBINÓW / AKWEN: JEZIORO NYSKIE QSZ 7 2 8 132
227015 02.06.2022 Puchar Dzwnowa kvalifiakce MS a ME Dziwnów (POL) Q 8 53 4 668
222119 21.05.2022 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny QSZ 7 13 5 692
221801 07.05.2022 Jarní premiéra Rozkoš QSZ 7 4 7 927
224008 27.01.2022 TORREVIEJA EUROMARINA OPTIMIST INTERNATIONAL TROPH Real Club Náutico de Gran Canaria Q 8 273 2 135
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
214182 30.10.2021 Halloween Cup Lago do Garda QSZ 8 135 4 881
212421 02.10.2021 Hlučínská regata olesna Q 2 1 2 110
211801 25.09.2021 Optimistický podzim Rozkoš QSZ 7 8 5 958
214134 17.09.2021 MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ POLSKA - MMPSKO Dziwnow, Polsko Q 12 146 5 525
214199 11.09.2021 Puchar Opti 2021 Gdynia Q 7 18 6 210
214166 04.09.2021 Puchar Beskidów INTERPUCHAR Ziwiec Q 8 3 12 547
212199 26.08.2021 Czech Junior Nationals - part II. Nové Mlýny Q 12 5 17 507
214090 06.08.2021 MISTRZOSTWA POLSKI, PUCHAR STAROSTY DRAWSKIEGO Złocieniec Q 12 31 9 143
214037 15.07.2021 Kinder Joy of moving Puchar Trenerów Gdynia Q 8 21 8 292
214040 06.07.2021 Vector Sails Cup / LOTOS Nord Cup Gdańsk 2021 Gdańsk - Górki Zachodnie Q 8 24 7 105
214024 11.06.2021 Dometic's Three Fish Cup Giżycko, Polsko Q 7 10 10 468
214021 28.05.2021 Dziwnów Cup 2021 Dziwnów Q 7 78 3 003
214022 08.05.2021 KS Zatoka Puck Cup Puck Q 7 4 12 444
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
202423 03.10.2020 Žermanická regata zermanice Q 3 7 1 604
201338 25.09.2020 McDonald`s MČR Optimist 2020 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 108 1 308
204024 18.09.2020 Mezinárodní Mistrovství Polska - MMPO Dziwnow - Polsko Q 12 164 4 074
202417 29.08.2020 Přátelská regata Těrlicko RsT 4 1 3 200
202145 22.08.2020 Modrý hrozen Nové Mlýny Q 7 13 6 231
204998 17.08.2020 Puchar Trenerów volvo gdynia sailing day Gdynia Q 7 96 1 308
202009 18.07.2020 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 16 6 338
202411 04.07.2020 Bermuda CUP Slezská Harta Q 4 4 3 285
204940 30.06.2020 Vector Sails Cup / LOTOS Nord Cup Gdańsk 2020 Gdańsk - Górki Zachodnie Q 7 64 2 885
204939 26.06.2020 Puchar Dziwnowa Dziwnów Q 7 99 943
202103 20.06.2020 Krajský přebor (Veletržní regata) Brněnská přehrada Q 4 5 2 897
204980 13.06.2020 Balnea cup Slnava Q 7 32 801
202113 06.06.2020 Pavlovská regata Nové Mlýny Q 7 28 4 257
202203 30.05.2020 Bleděmodrá stuha Plumlova Plumlov Q 4 2 5 165
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
191152 08.11.2019 MČR - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ 12 5 7 274
194230 01.11.2019 7. Halloween cup optimist cadeti Lake Garda Torbole Q 10 56 4 097
192422 05.10.2019 Hlučínská regata Štěrkovna Hlučín Q 2 1 1 892
192421 28.09.2019 Hornická regata Žermanice Q 4 2 3 517
191144 21.09.2019 CERE regata Nechranice Q 2 10 1 841
194159 13.09.2019 International Championship of the Polish Optimist Dziwnów Q 12 229 2 090
191326 07.09.2019 McDONALD'S CUP 2019 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 13 11 410
192144 22.08.2019 MČR - Optimist Nové Mlýny Q 2 16 1 802
194129 09.08.2019 Veľká cena Slovenska 2019 Oravská priehrada,Slovakia Q 8 14 5 562
192414 02.08.2019 Interpohár 2018 olesna Q 6 7 3 817
194113 26.07.2019 Mistrzostwa PSKO do lat 9 Tarnobrzeg Q 12 3 13 383
192007 13.07.2019 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 19 5 297
194101 06.07.2019 Puchar Burmistrza Chojnic Charzykowy Q 7 81 1 348
192121 08.06.2019 Modrý hrozen Nové Mlýny Q 7 22 4 311
192406 01.06.2019 Jarní závod Štěrkovna Hlučín Q 2 2 1 508
192116 25.05.2019 Velká cena Q Nové Mlýny Q 0 0
191801 04.05.2019 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 27 3 559
194050 27.04.2019 Otwarte Mistrzostwa LOK 2019 Dzierzno Male Q 8 16 6 400
194040 05.04.2019 Rybnickie Regaty Żeglarskie Rybnik - Polsko Q 2 18 1 560
194097 30.03.2019 VI Puchar Mariny Tarnobrzeg - Memoriał im. Andrzej Tarnobrzeg Q 4 27 1 404
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
184138 12.10.2018 Mistrzostwa PSKO do lat 9 Tarnobrzeg Q 4 15 2 425
181340 22.09.2018 Indiánské léto lipno - cerna v poumavi Q 7 35 2 726
182413 25.08.2018 Olešná regata - mem. Václava Klementa Olešná Q 4 2 3 517
181323 16.08.2018 MČR - Optimist Lipno - Černá v Pošumaví Q 2 58 612
182419 11.08.2018 Konec soustředění sterkovna hlucin Q 1 3 624
182412 03.08.2018 Interpohár 2018 olesna Q 6 10 3 717
182411 21.07.2018 Prázdninový závod Štěrkovna Hlučín Q 2 4 906
182006 14.07.2018 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 39 3 003
184137 07.07.2018 IV Regaty o Puchar Admirała Dźwiżyno Q 10 45 4 209
182408 23.06.2018 Mladý vítr Těrlicko Q 2 2 998
182407 16.06.2018 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Q 1 3 469
182119 26.05.2018 Velká cena ALT Q Nové Mlýny Q 0 0
182403 19.05.2018 Hornický kahan Žermanice Q 2 5 610
181801 05.05.2018 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 57 1 124
184086 21.04.2018 XXVIII Śląski Puchar Optimista Goczałkowice Zdrój Q-ch 8 68 1 704
182401 14.04.2018 Jarní závod Štěrkovna Hlučín Q 1 3 469

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ