Vladimír Kováč

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: JACHT KLUB Prostějov, spolek
ověřená licence domácího klubu
2201-0054 26.02.2017 - 31.03.2023
Reprezentační družstvo ČSJ 01.01.2022 - 31.12.2022
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
222127 18.06.2022 Veletržní regata - Memoriál Karla Hrubého Brněnská přehrada Q 3 2 4 173
221633 11.06.2022 Jarní Nechranice - Nechra week Nechranice QSZ 7 7 5 769
227015 02.06.2022 Puchar Dzwnowa kvalifiakce MS a ME Dziwnów (POL) Q 8 48 5 013
224055 27.05.2022 Worlds, European and Nordic DK Qualification Sondeborg, Dánsko Q 8 23 6 017
222119 21.05.2022 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny QSZ 7 9 6 810
222202 14.05.2022 Májový závod Chomoutov Q 4 2 4 860
221801 07.05.2022 Jarní premiéra Rozkoš QSZ 7 8 5 820
222301 30.04.2022 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané Štěrkovna Hráza Q 2 5 1 729
224029 14.04.2022 Sailing Point Easter Regatta 2022 Portorož, Slovinsko Q 8 96 6 176
224013 10.03.2022 2. Youth Centenary Regatta Riva del Garda, Itálie Q 8 67 3 767
224019 03.03.2022 OptiOrange Valencia Valencia, Španělsko Q 8 259 2 988
224032 10.02.2022 Yachting Malta BSC International Regatta 2022 Birzebbuga, Malta Q 8 48 1 525
224008 27.01.2022 TORREVIEJA EUROMARINA OPTIMIST INTERNATIONAL TROPH Real Club Náutico de Gran Canaria Q 8 336 1 414
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
212303 13.11.2021 Pohár Kroměříž Štěrkovna Hráza Q 3 1 4 270
214182 30.10.2021 Halloween Cup Lago do Garda QSZ 8 223 3 137
212169 02.10.2021 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 5 2 762
211801 25.09.2021 Optimistický podzim Rozkoš QMZ 7 2 9 889
214134 17.09.2021 MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ POLSKA - MMPSKO Dziwnow, Polsko Q 12 143 5 633
211126 04.09.2021 CERE regata Nechranice QMZ 1 10 606
212199 26.08.2021 Czech Junior Nationals - part II. Nové Mlýny Q 12 17 11 129
211309 21.08.2021 McDonalds cup Lipno - Černá v Pošumaví QMZ 2 22 721
212302 14.08.2021 O Hanáckó klobáso Štěrkovna Hráza Q 4 1 5 996
214087 10.08.2021 Trofeo Simone Lombardi Garda QSZ 8 194 2 470
212412 07.08.2021 Interpohár Olešná Q 8 1 12 956
212206 24.07.2021 Modrá stuha Plumlova Chomoutov Q 2 2 1 952
212010 17.07.2021 Bambusová regata Velké Dářko QMZ 7 1 12 719
212009 10.07.2021 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 7 4 165
212409 03.07.2021 Bermuda CUP Slezská Harta Q 1 1 1 463
212133 26.06.2021 Pavlovská regata Nové Mlýny QMZ 2 3 1 758
212127 19.06.2021 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 4 1 6 478
212116 12.06.2021 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny QMZ 7 1 9 658
214025 08.06.2021 YOUTH CENTENARY REGATTA OPTIMIST Riva del Garda Q 10 111 2 080
212203 29.05.2021 Bleděmodrá Stuha Plumlova chomoutov Q 3 2 3 741
214018 20.05.2021 39th Lake Garda Meeting Riva del Garda QSZ 8 268 3 043
214006 01.04.2021 CSC Cup – Memorijal Antolić-Česić Medulin Q 12 144 3 203
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
205044 30.10.2020 8° HALLOWEEN CUP, Cadetti Lago di Garda, Itálie Q 10 24 4 284
202423 03.10.2020 Žermanická regata zermanice Q 3 9 1 277
201338 25.09.2020 McDonald`s MČR Optimist 2020 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 44 5 987
204024 18.09.2020 Mezinárodní Mistrovství Polska - MMPO Dziwnow - Polsko Q 12 257 1 733
202002 12.09.2020 Májový pohár Velké Dářko Q 3 16 776
201135 05.09.2020 CERE regata Nechranice Q 7 52 1 780
202208 29.08.2020 Prázdninový závod Chomoutovské jezero Q 3 4 2 524
202145 22.08.2020 Modrý hrozen Nové Mlýny Q 7 36 3 135
201328 15.08.2020 Marmeláda Lipno - Černá v Pošumaví Q 7 34 3 231
204988 11.08.2020 Q-10iz Garda - Itálie Q 10 31 3 655
204985 07.08.2020 Ora CUP ORA 2020 - cadetti Lago DI GARDA - Itálie Q 10 26 3 762
204981 01.08.2020 Limar cup - Interpohár 2020 Liptovská Mara, Slovensko Q 8 15 4 128
204984 25.07.2020 JoJo Pokal 2020 Attersee Q 2 36 674
202009 18.07.2020 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 52 2 755
202008 11.07.2020 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 27 1 820
204971 06.07.2020 XI. Choco cup 2020 Balatonfoldvár Q 7 91 1 838
202411 04.07.2020 Bermuda CUP Slezská Harta Q 4 9 1 876
204937 27.06.2020 POKAL BURJA 2020 Izola, Slovenia Q 10 106 2 341
202302 13.06.2020 O hanáckó klobáso Štěrkovna Hráza Q 3 12 1 497
202113 06.06.2020 Pavlovská regata Nové Mlýny Q 7 36 3 493
202203 30.05.2020 Bleděmodrá stuha Plumlova Plumlov Q 4 10 2 369
202202 16.05.2020 Májový závod Chomoutov Q 2 3 1 540
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192303 16.11.2019 Pohár města Kroměříže Štěrkovna Hráza Q 2 5 804
194230 01.11.2019 7. Halloween cup optimist cadeti Lake Garda Torbole Q 10 91 1 989
192211 19.10.2019 O kuře na rožni Chomoutov Q 2 3 1 054
192164 05.10.2019 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 9 1 685
191144 21.09.2019 CERE regata Nechranice Q 2 17 1 380
192209 14.09.2019 Bleděmodrá stuha Plumlova Plumlov Q 1 5 481
192207 31.08.2019 Prázdninový závod Chomoutovské jezero Q 4 9 1 404
192144 22.08.2019 MČR - Optimist Nové Mlýny Q 2 57 699
192416 17.08.2019 Olešná regata - mem. Václava Klementa Olešná Q 2 3 1 054
194129 09.08.2019 Veľká cena Slovenska 2019 Oravská priehrada,Slovakia Q 8 23 3 837
192414 02.08.2019 Interpohár 2018 olesna Q 6 18 1 356
192206 27.07.2019 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 2 4 1 290
192205 20.07.2019 Mohelnická regata Moravičany Q 1 2 578
192007 13.07.2019 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 55 2 066
192006 06.07.2019 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 42 599
192001 18.05.2019 Májový pohár Velké Dářko Q 3 14 1 005
192401 27.04.2019 Cena Olešné Olešná Q 1 4 198
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
182417 13.10.2018 Hlučínská regata II. Štěrkovna Hlučín Q 2 9 452
184075 14.09.2018 MM Slovenska 2018 - VC Slovenska 2018 VD Gabčíkovo, Slovensko Q 12 29 1 725
182413 25.08.2018 Olešná regata - mem. Václava Klementa Olešná Q 4 8 1 108
182412 03.08.2018 Interpohár 2018 olesna Q 6 24 1 436
182302 21.07.2018 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané sterkovna hraza Q 4 6 1 291
182006 14.07.2018 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 59 1 745
182005 07.07.2018 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 36 830
182204 02.06.2018 Jarní sokolská regata Tovačov Q 2 4 906
182203 19.05.2018 Bleděmodrá stuha Plumlova Plumlov Q 2 5 0
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
172211 24.06.2017 Bleděmodrá stuha Plumlova Plumlov Q 2 2 202
172006 15.07.2017 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 77 785
172206 22.07.2017 Mohelnická regata Moravičany Q 1 3 226
172413 11.08.2017 Interpohár 2017 Slezská Harta Q 6 29 780
172415 02.09.2017 Hornická regata Žermanice Q 4 10 570
Související články

Kvalifikace Optimistů na mistrovství Evropy

06.06.2022
Po náročném závodě v dánském Sonderborgu se SpS Optimist přesunulo rovnou do polského Dziwnowa, kde bojovali o nominaci na letošní mistrovství Evropy.  Na startu bylo celkem 161 lodí a mezi nim 27 českých závodníků.

Optimisti úspěšní v Dánsku, v místě konání mistrovství Evropy

30.05.2022
SpS Optimist absolvovalo minulý týden trénink a přípravnou regatu v Sonderborgu, kde se letos v srpnu pojede mistrovství Evropy!

Optimisti na OptiOrange ve Valencii

09.03.2022
Do závodu OptiOrange, který se konal minulý víkend, bylo přihlášeno 485 závodníků z 20 zemí včetně čtyř českých – Jeremiáše Přikryla (LS Kroměříž), sourozenců Kováčových a Lukáše Krče (všichni JK Prostějov).


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ