Tatiana Bělunková

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Yachtclub Baník Ostrava 2404-0467 31.03.2021 - 31.03.2023
Reprezentační družstvo ČSJ 01.01.2022 - 31.12.2022
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
224081 18.06.2022 EurILCA 4 Youth European Championships - women Port Dziwnow - Poland L47 18 93 4 556
224062 11.06.2022 PUCHAR NYSY GŁĘBINÓW / AKWEN: JEZIORO NYSKIE L47 7 16 3 493
221308 04.06.2022 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví L47 7 5 5 719
222119 21.05.2022 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny L47 7 3 8 261
224046 12.05.2022 EUROPA CUP Italy Circolo Vela Torbole, Torbole sul Garda - Italia L47 8 152 2 606
221801 07.05.2022 Jarní premiéra Rozkoš L47 7 8 4 725
222108 30.04.2022 Spring cup Nové Mlýny L47 0 0
224036 15.04.2022 33rd IZOLA SPRING CUP 2022 Izola L47 8 16 4 401
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
212303 13.11.2021 Pohár Kroměříž Štěrkovna Hráza L47 3 2 1 734
214202 07.10.2021 Finał Pucharu Polski Klasy Laser Energa Giżycko L47 8 47 3 179
212169 02.10.2021 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada L47 3 3 2 484
211801 25.09.2021 Optimistický podzim Rozkoš L47 7 3 7 153
212417 11.09.2021 Hornická regata Žermanice L47 4 6 1 747
214203 04.09.2021 Puchar Beskidów INTERPUCHAR Ośrodek Żeglarski „PERKOZ” L47 8 10 4 956
214204 28.08.2021 MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH Puck L47 12 26 5 021
212146 21.08.2021 Czech Junior Nationals - part I. Nové Mlýny L47 12 13 6 373
212412 07.08.2021 Interpohár Olešná L47 8 7 4 787
212138 17.07.2021 Omniplast Cup Brněnská přehrada RsT 12 1 15 977
212009 10.07.2021 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47 7 9 4 047
212409 03.07.2021 Bermuda CUP Slezská Harta L47 1 3 665
214205 26.06.2021 IX Regaty Kacper Sailor Poraj, Polska L47 7 10 3 493
212127 19.06.2021 Veletržní regata Brněnská přehrada L47 3 3 1 872
212116 12.06.2021 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny L47 7 7 4 047
214006 01.04.2021 CSC Cup – Memorijal Antolić-Česić Medulin Q 12 154 2 853
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
202423 03.10.2020 Žermanická regata zermanice Q 3 5 2 042
201338 25.09.2020 McDonald`s MČR Optimist 2020 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 19 10 364
204024 18.09.2020 Mezinárodní Mistrovství Polska - MMPO Dziwnow - Polsko Q 12 222 2 496
205010 12.09.2020 Veľká cena Slovenska 2020 Domaša Q 7 8 6 025
205019 04.09.2020 XXVI Międzynarodowe Regaty Puchar Beskidów INTERPU Żywieckie-Polsko Q 10 10 9 702
202417 29.08.2020 Přátelská regata Těrlicko RsT 4 3 1 291
202145 22.08.2020 Modrý hrozen Nové Mlýny Q 7 17 5 415
201328 15.08.2020 Marmeláda Lipno - Černá v Pošumaví Q 7 31 3 512
202415 07.08.2020 Interpohár 2020 Olešná Q 8 7 5 624
202009 18.07.2020 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 23 5 235
202008 11.07.2020 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 13 3 090
202411 04.07.2020 Bermuda CUP Slezská Harta Q 4 2 4 489
202103 20.06.2020 Krajský přebor (Veletržní regata) Brněnská přehrada Q 4 3 3 784
204980 13.06.2020 Balnea cup Slnava Q 7 5 6 444
202113 06.06.2020 Pavlovská regata Nové Mlýny Q 7 27 4 367
202203 30.05.2020 Bleděmodrá stuha Plumlova Plumlov Q 4 6 3 257
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192422 05.10.2019 Hlučínská regata Štěrkovna Hlučín Q 2 2 1 290
192421 28.09.2019 Hornická regata Žermanice Q 4 3 2 812
191144 21.09.2019 CERE regata Nechranice Q 2 33 804
191326 07.09.2019 McDONALD'S CUP 2019 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 35 6 249
194148 27.08.2019 MM Rakouska, ÖSTERREICHISCHE JUGENDMEISTERSCHAFT Neusiedler See, Austria Q 12 52 2 761
192144 22.08.2019 MČR - Optimist Nové Mlýny Q 2 40 1 007
194129 09.08.2019 Veľká cena Slovenska 2019 Oravská priehrada,Slovakia Q 8 29 3 032
192414 02.08.2019 Interpohár 2018 olesna Q 6 14 2 010
192007 13.07.2019 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 35 3 440
192121 08.06.2019 Modrý hrozen Nové Mlýny Q 7 32 3 172
192406 01.06.2019 Jarní závod Štěrkovna Hlučín Q 2 5 713
192116 25.05.2019 Velká cena Q Nové Mlýny Q 0 0
192402 18.05.2019 Hornický kahan Žermanice Q 2 3 938
194076 11.05.2019 Inter Puchar Zagłębia-Poland Dąbrowa Górnicza- Poland Q 4 13 1 969
191801 04.05.2019 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 19 4 628
194050 27.04.2019 Otwarte Mistrzostwa LOK 2019 Dzierzno Male Q 8 15 6 624
192423 06.04.2019 Odemykání vody Štěrkovna Hlučín Q 0 0
194040 05.04.2019 Rybnickie Regaty Żeglarskie Rybnik - Polsko Q 2 30 1 117
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
182417 13.10.2018 Hlučínská regata II. Štěrkovna Hlučín Q 2 5 962
184100 06.10.2018 Jesenná regata VD Gabčikovo Q 4 16 1 437
184085 28.09.2018 XXIV PUCHAR BESKIDÓW – INTER PUCHAR 2018 ZARZECZE Q 6 20 2 539
181340 22.09.2018 Indiánské léto lipno - cerna v poumavi Q 7 28 3 404
184075 14.09.2018 MM Slovenska 2018 - VC Slovenska 2018 VD Gabčíkovo, Slovensko Q 12 24 2 711
181331 08.09.2018 McDonald's LipnOptík 2018 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 50 3 596
182413 25.08.2018 Olešná regata - mem. Václava Klementa Olešná Q 4 5 1 925
182419 11.08.2018 Konec soustředění sterkovna hlucin Q 1 5 402
182412 03.08.2018 Interpohár 2018 olesna Q 6 22 1 663
182418 01.08.2018 Indiánské klání petruv rybnik - krnov Q 1 4 578
182411 21.07.2018 Prázdninový závod Štěrkovna Hlučín Q 2 6 554
182119 26.05.2018 Velká cena ALT Q Nové Mlýny Q 0 0
182403 19.05.2018 Hornický kahan Žermanice Q 2 4 804
181801 05.05.2018 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 40 2 658
182401 14.04.2018 Jarní závod Štěrkovna Hlučín Q 1 2 645
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
172401 08.04.2017 Jarní závod Štěrkovna Hlučín Q 1 3 101
172301 20.05.2017 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané štěrkovna Hráza Q 4 11 1 260
172122 27.05.2017 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 7 79 894
172409 08.07.2017 Bermuda CUP Slezská Harta Q 1 2 101
172006 15.07.2017 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 61 1 493
172420 26.07.2017 Hawaii race Petrův Rybník Q 2 4 1 226
172421 31.07.2017 Soustředění Olešná Olešná Q 1 5 356
172413 11.08.2017 Interpohár 2017 Slezská Harta Q 6 16 2 329
171616 24.08.2017 MMČR Q Nechranice Q 12 67 2 390
172415 02.09.2017 Hornická regata Žermanice Q 4 3 2 661
174002 15.09.2017 Velká cena Slovenska MMSR - okruhový jachting Liptovská Mara Q 12 37 1 486
172168 23.09.2017 Modrý hrozen Q Nové Mlýny Q 7 40 1 889
174288 13.10.2017 V.Interpohar - Puchar Rybnika Rybník Q 10 86 1 877
172417 21.10.2017 Hlučínská regata Štěrkovna Hlučín Q 2 2 998
171116 03.11.2017 MMČR Teamracing Q Vltava - Praha TRQ 12 13 1 958
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
162205 30.07.2016 Mohelnická regata Moravičany Q 1 17 101
162416 05.08.2016 INTERPOHÁR 2016 Slezská Harta Q 6 27 606
162420 17.09.2016 FLEXIMONT Cup Štěrkovna Hlučín Q 1 6 101
162421 01.10.2016 Hlučínská regata Štěrkovna Hlučín Q 2 6 336
Související články

Mistrovství Evropy třídy ILCA 4 v Dziwnově

28.06.2022
V sobotu 25. 6. skončilo mistrovství Evropy třídy ILCA 4 v Dziwnowě. Ze šesti dnů se závodilo pouze 4 dny. První a poslední den nefoukalo.

Historicky první MČR třídy RS Tera

20.07.2021
Na startu letošního ročníku OMNIPLAST CUPu 2021 se na Brněnské přehradě o víkendu 17.–18. července sešlo 61 lodí ve čtyřech lodních třídách RS Tera, RS Feva, RS Vareo a RS Aero.


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ