Tadeáš Tkadlec

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachtklub Toušeň, z.s.
ověřená licence domácího klubu
1214-0103 11.08.2015 - 31.03.2023
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
227008 03.09.2022 Intergalactic Championship Nechranice 29r 7 6 2 814
221320 09.07.2022 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 29r 3 2 1 734
221319 02.07.2022 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 29r 3 5 741
221308 04.06.2022 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 29r 7 3 3 689
224025 01.04.2022 29er Easter regatta 2022 Circolo vela arco 29r 8 39 2 126
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
214175 23.10.2021 zhik 29er european championship Riva del Garda 29r 24 190 2 959
211315 09.07.2021 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 29r 7 17 1 201
211313 03.07.2021 Vítr a Slunce Lipno - Černá v Pošumaví 29r 12 56 1 742
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
202166 03.10.2020 Memeoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada 29r 3 9 303
205024 19.09.2020 Jesenná regata Vodní dílo Gabčíkovo 29r 7 12 707
201331 28.08.2020 MMČR - Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví 29r 12 24 1 826
201341 25.08.2020 Intergalactic Championship lipno - cerna v posumavi 29r 7 18 707
201907 15.08.2020 Štít města Pardubic Seč 29r 3 5 303
201318 04.07.2020 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 29r 7 12 1 582
201340 06.06.2020 Pohár YK Jestřábí Lipno - Černá v Pošumaví 29r 7 11 1 215
202114 23.05.2020 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny 29r 7 9 1 027
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192154 13.09.2019 MČR - Moravia Skiff Regata Nové Mlýny 29r 1 10 101
197015 07.09.2019 Stauseepokal Bautzen Cad 3 1 3 012
191323 30.08.2019 MČR - Lipno regata II. Lipno - Černá v Pošumaví 29r 12 10 1 709
191904 10.08.2019 Štít města Pardubic Seč 29r 1 7 101
194019 28.07.2019 MS Cadet 2019 Krynica Morska Cad 24 42 6 483
191313 04.07.2019 MMČR CADET - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 29r 7 11 1 215
191335 29.06.2019 O krále Šumavy II. lipno - cerna v posumavi 29r 7 13 707
191307 15.06.2019 Pohár Hluboké Bezdrev Cad 7 1 7 387
191306 08.06.2019 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 29r 7 13 707
192115 25.05.2019 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny 29r 0 0
194188 27.04.2019 Ostseecup Warnemunde Cad 7 3 8 261
191113 19.04.2019 Nechranický skluz Nechranice 29r 7 10 852
194189 13.04.2019 Puchar Burmistrza Mysliborza Myślibórz Cad 7 9 2 456
191201 06.04.2019 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 1 3 166
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181141 13.10.2018 Primátorský štít Vltava - Praha Cad 3 5 915
181220 06.10.2018 Pohár města Neratovice Jezero Poděbrady Cad 3 1 2 400
187026 22.09.2018 Uckermark Open CECC CZE Unteruckersee - GER Cad 7 6 4 921
181329 01.09.2018 Borůvková regata lipno - lipno nad vltavou Cad 2 1 1 892
183205 26.07.2018 MS CADET Bodsted Cad 24 46 5 702
181317 05.07.2018 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 12 5 5 775
181315 30.06.2018 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 7 3 4 367
181609 16.06.2018 Hop Regata Nechranice Cad 0 0
187005 25.05.2018 CECC POL Ostróda Cad 6 26 2 093
181802 12.05.2018 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Cad 7 1 7 387
181705 28.04.2018 Mem. Ing. Böhma Máchovo jezero Cad 7 2 5 279
181201 14.04.2018 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 2 2 109
184118 07.04.2018 3. WMA Cadets 2018 Bodstedt Cad 8 18 2 697
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171203 22.04.2017 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 6 969
171704 29.04.2017 Mem. Ing. Böhma Máchovo jezero Cad 7 9 2 050
171305 27.05.2017 Krajský přebor Bezdrev Cad 7 8 2 408
171608 17.06.2017 Hop Regata Nechranice Cad 7 8 2 183
171315 01.07.2017 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 7 9 1 825
171316 05.07.2017 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 12 14 3 325
173221 03.08.2017 Mistrovství světa Bruinisee, Nizozemí Cad 24 54 4 195
171331 02.09.2017 Borůvková regata Lipno - Lipno nad Vltavou Cad 7 5 3 837
177027 09.09.2017 Stauseepokal Bautzen Cad 3 6 1 407
172173 29.09.2017 Pohárový závod Nové Mlýny Cad 7 7 2 081
171111 07.10.2017 Memoriál A. Bürgermeistra Vltava Praha Cad 2 4 1 156
171114 21.10.2017 Modrá stuha Vltavy Vltava Praha Cad 2 1 1 156
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161201 09.04.2016 Toušeňský pohár Poděbrady Cad 3 9 678
164281 11.06.2016 Goldener Geier Geierswaldersee Cad 1 21 210
161209 25.06.2016 Mem. Josefa Šenkýře a kraj přebor F a Q Orlík - Velký Vír Cad 3 8 718
161324 02.07.2016 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 7 9 1 317
161325 09.07.2016 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 7 6 2 260
161338 03.09.2016 Borůvková regata Lipno - Lipno nad Vltavou Cad 7 8 1 675
167044 26.12.2016 MSJ Cadet Buenos Aieres Cad 24 36 6 851
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151304 25.04.2015 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n.Vltavou Cad 3 2 2 109
152130 23.05.2015 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Cad 7 2 4 921
157019 13.06.2015 CECC GER Geierswaldersee Cad 7 10 4 765
153308 31.07.2015 MS CADET Riva del Garda Cad 24 24 11 621
151338 05.09.2015 Borůvková regata Lipno - Lipno n.Vltavou Cad 7 8 1 385
152181 25.09.2015 MČR + CECC Nové Mlýny Cad 12 8 6 242
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131105 20.04.2013 Mem.R.Ořovského - závod k 120 let ČYK Vltava - Praha Cad 3 4 831
131307 27.04.2013 Velká cena YC Lipna Lipno nad Vltavou Cad 3 4 1 206
134227 04.05.2013 Ostseecup Warnemünde Cad 3 22 1 082
134201 10.05.2013 CECC POL Kiekrz Cad 5 40 855
132002 18.05.2013 Májový pohár Velké Dářko Cad 4 3 1 291
132114 25.05.2013 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Cad 4 4 1 376
131717 01.06.2013 Bohemia Cup Máchovo jezero Cad 4 4 1 813
134203 08.06.2013 CECC GER Geierswalde Cad 5 2 6 457
131213 22.06.2013 12. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Cad 3 3 969
131319 29.06.2013 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 4 3 2 812
131321 04.07.2013 Mistrovství ČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 6 4 3 469
133118 25.07.2013 MS CAD Niewport Cad 10 66 1 075
131333 07.09.2013 Borůvková regata Lipno nad Vltavou Cad 4 2 3 200
132147 21.09.2013 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 2 2 804
132150 27.09.2013 Pohár Fireball a CECC Nové Mlýny Cad 5 8 1 870
134204 11.10.2013 CECC HUN Balaton Cad 5 9 1 886
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
124227 28.04.2012 Ostseecup 2012 Warnemunde Cad 3 25 849
127021 11.05.2012 CECC POL Kiekrz - Polsko Cad 5 49 592
122002 19.05.2012 Májový pohár Velké Dářko Cad 4 9 1 172
127023 17.06.2012 CECC HUN Csopak - HUN Cad 5 23 505
121324 30.06.2012 Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 4 13 653
121326 05.07.2012 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 6 11 1 414
123131 21.07.2012 MEJ CAD Carnac Cad 8 108 1 056
121344 08.09.2012 Borůvková regata Lipno nad Vltavou Cad 5 19 722
122135 15.09.2012 Modrý hrozen A Nové Mlýny Cad 4 9 904
124030 28.09.2012 Mezinárodní Mistrovství Německa Unteruckersee, Prenzlau Cad 3 36 440
121227 06.10.2012 Pohár města Neratovice Pískovna Tišice Cad 3 5 303
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111201 16.04.2011 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 1 2 841
114236 30.04.2011 Ostseecup 2011 Warnemunde Cad 3 26 1 018
117002 13.05.2011 CECC POL Kiekrz - POL Cad 5 17 2 848
112117 28.05.2011 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Cad 4 2 3 784
111607 04.06.2011 Hop Regata Nechranice Cad 4 2 3 365
117006 18.06.2011 CECC GER Geierwalder see - GER Cad 5 7 3 736
111209 27.06.2011 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír Cad 2 1 1 600
111210 29.06.2011 Přebor ČOS-dálková plavba Orlík - Radava Cad 3 3 303
111316 01.07.2011 MČR - O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 6 2 5 677
111317 08.07.2011 Lipenský pohár + CECC CZE Lipno - Černá v Pošumaví Cad 5 4 3 888
113195 27.07.2011 MS Cadet 2011 Kühlungsbom - GER Cad 10 36 4 198
112146 17.09.2011 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 3 2 661
114023 01.10.2011 Internationale Deutsche Jugendmeistersch Blossin - Wolziger See Cad 6 10 4 345
111121 22.10.2011 Modrá stuha Vltavy Vltava - Praha Cad 2 1 1 600
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101201 17.04.2010 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 5 541
107030 01.05.2010 CECC GER - Ostseecup 2010 Warnemünde, GER Cad 5 25 1 683
101802 22.05.2010 Jarní premiéra II. Rozkoš Cad 4 5 1 925
102109 29.05.2010 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Cad 4 2 3 017
101605 05.06.2010 Hop regata Nechranice Cad 2 2 1 683
101723 12.06.2010 Bohemia Cup Máchovo jezero Cad 3 8 594
101313 03.07.2010 Czech CECC 2010 Lipno - Černá v Pošumaví Cad 2 14 554
101315 05.07.2010 Pohár ALT Cadet Lipno - Černá v Pošumaví Cad 4 20 404
101316 09.07.2010 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Pošumaví Cad 6 8 2 064
103113 24.07.2010 MS Cadet POL Cad 10 68 1 716
102128 18.09.2010 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 6 1 608
107024 25.09.2010 CECC HUN Balaton - Tihany Cad 5 12 2 010
101223 09.10.2010 Pohár města Neratovic Jezero Poděbrady Cad 2 2 1 508
101118 16.10.2010 Primátorský štít Vltava pod Vyšehradem Cad 4 9 753
Související články

29er Easter Regatta 2022

04.04.2022
Čtyři naše posádky třídy 29er závodily na Gardě. Mezi 58 startujícími vybojovali Lukáš Dadák a Dan Viščor z YC LS Brno sedmé místo, Lukáš Kraus (JK Česká Lípa) a Ondřej Baštář (TJ Lokomotiva Plzeň) byli dvanáctí a 18. místo vezou Nela Viščorová a Kateřina Šlechtická z YC LS Brno, které berou i bronz v kategorii U17 dívky. Na 39. místě skončili Tadeá Tkadlec (Jachtklub Toušeň) a Vanda Paigero...

Jachting na olympijském festivalu

22.08.2021
Na olympijském festivalu v Praze ve Stromovce, který probíhal v době konání olympijských her v Tokiu, se představilo 47 sportů. A je dobře, že mezi nimi nechyběl ani jachting.


nahoru