Markéta Kališová

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachtklub Brno, z.s.
ověřená licence domácího klubu
2101-0653 11.08.2015 - 31.03.2023
Reprezentační družstvo ČSJ 01.01.2018 - 31.12.2022
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
222005 25.06.2022 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Lar 7 2 5 279
222127 18.06.2022 Veletržní regata - Memoriál Karla Hrubého Brněnská přehrada Lar 7 7 3 578
221633 11.06.2022 Jarní Nechranice - Nechra week Nechranice Lar 7 4 3 493
222119 21.05.2022 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Lar 7 4 3 172
224035 16.04.2022 Mistrovství Evropy do 21 let - ILCA Mourtin Lar 18 56 2 487
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
212169 02.10.2021 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada L47 3 1 3 915
211801 25.09.2021 Optimistický podzim Rozkoš L47 7 26 0
212001 18.09.2021 Májový pohár Velké Dářko L47 7 2 8 730
214120 04.09.2021 Puchar Beskidów INTERPUCHAR Poland,Zarzeczu ul. Żeglarska 5 Lar 7 6 3 493
212146 21.08.2021 Czech Junior Nationals - part I. Nové Mlýny L47 12 3 14 015
212412 07.08.2021 Interpohár Olešná L47 8 1 11 547
212009 10.07.2021 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47 7 2 8 619
214067 26.06.2021 2021 RADIAL YOUTH EUROPEAN CHAMPIONSHIPS Kastela Lar 18 70 10 663
212127 19.06.2021 Veletržní regata Brněnská přehrada Lar 7 6 2 260
212116 12.06.2021 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Lar 7 6 1 582
214071 28.05.2021 Laser Europa Cup Slovenia 2021 Women Koper Lar 7 12 1 766
214002 26.02.2021 Italia cup Circolo Nautico Andora Lar 10 155 2 266
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
202166 03.10.2020 Memeoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada L47 2 1 2 285
202163 26.09.2020 Mistrovství České republiky Nové Mlýny L47 12 5 8 169
202002 12.09.2020 Májový pohár Velké Dářko L47 7 2 4 921
201331 28.08.2020 MMČR - Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Lar 12 8 6 242
202145 22.08.2020 Modrý hrozen Nové Mlýny L47 7 1 8 505
202006 26.06.2020 MMČR Vaurien 2020 - Šilhánkův memoriál Velké Dářko Lar 7 7 3 024
202103 20.06.2020 Krajský přebor (Veletržní regata) Brněnská přehrada Lar 7 15 1 426
202113 06.06.2020 Pavlovská regata Nové Mlýny L47 7 3 5 390
201609 30.05.2020 Cena YC Nechranice Nechranice Lar 7 11 1 440
202114 23.05.2020 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Lar 7 13 2 306
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192303 16.11.2019 Pohár města Kroměříže Štěrkovna Hráza L47 2 1 1 406
192162 27.09.2019 Mistrovství České republiky Nové Mlýny L47 12 2 12 945
191144 21.09.2019 CERE regata Nechranice Lar 7 1 8 730
191322 30.08.2019 MČR - Lipno regata I. Lipno - Černá v Pošumaví Lar 12 16 3 325
192414 02.08.2019 Interpohár 2018 olesna L47 6 1 7 081
192006 06.07.2019 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47 7 2 4 921
194090 22.06.2019 Kieler Woche 1 Kiel L47 10 41 2 944
194069 18.05.2019 Laser 4.7 Europeans Hyere, Francie L47 18 118 2 575
192107 03.05.2019 M.B Keramika Pálavská regata Nové Mlýny Lar 8 19 1 620
194055 17.04.2019 Laser Youth Easter Meeting Malcesine, Italy L47 10 58 4 095
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181144 09.11.2018 MMČR Team Racing Q - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ 12 10 3 325
181139 28.09.2018 MČR - Nechranický skluz Nechranice L47 12 5 4 824
181323 16.08.2018 MČR - Optimist Lipno - Černá v Pošumaví Q 2 59 597
182006 14.07.2018 Bambusová regata Velké Dářko L47 7 2 4 515
182005 07.07.2018 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47 3 1 2 109
183202 22.06.2018 European Championship Sheveningen Q-di 18 113 1 887
182119 26.05.2018 Velká cena ALT Q Nové Mlýny Q 0 0
181801 05.05.2018 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 4 9 658
182102 14.04.2018 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 3 4 016
184009 29.03.2018 36° Lake Garda Meeting Optimist Class Lago di Garda Q 10 858 1 928
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
174287 21.10.2017 Trofeo Ezio Torboli Riva del Garda - Italy Q 10 56 2 161
174289 29.10.2017 5 Halloween Cup Optimist Garda - Italy Q 10 147 3 010
171116 03.11.2017 MMČR Teamracing Q Vltava - Praha TRQ 12 6 5 987
Související články

SCM ILCA na mistrovství Evropy do 21 let

22.04.2022
Od 16. do 22. dubna se ve francouzském Hourtinu mistrovství Evropy do 21 let třídy ILCA – 2022 EurILCA Under 21 European Championships & Open European Trophy. Kluků se ve třídě ILCA 7 sešlo 110 a byli rozděleni do dvou skupin. 61 dívek závodilo v jedné skupině ve třídě ILCA 6.

Alessia Palanti vyhrála juniorské mistrovství Evropy v olympijské třídě ILCA 6

04.07.2021
Česká reprezentantka Alessia Palanti to dokázala! Vyhrála mistrovství Evropy juniorů do 19 let v olympijské třídě ILCA 6 (Laser Radial)!

Laser team dočasně bez trenéra

31.05.2021
První závod Evropského poháru tříd ILCA se jel 28.–30. května ve slovinském Koperu. Český tým tam trénoval od začátku týdne.

Modrý hrozen – Český pohár třídy Optimist

26.08.2020
O víkendu se na Nových Mlýnech odjel v pořadí už čtvrtý republikový pohárový závod třídy Optimist. Závodila také třída Laser 4.7.

Pavlovská regata na Nových Mlýnech

09.06.2020
Český pohár tříd Optimist a Laser 4.7 se odjel za nádherného jachtařského počasí o víkendu 6.–7. června.

Větrná Jarní premiéra na Rozkoši

07.05.2018
První letošní pohárový závod třídy Optimist se skutečně povedl. Slunečné počasí a po celý víkend 5.–6. 5. vítr kolem 10 m/s. Společně s dětmi závodila také třída 420.


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ