nahrávám, chvilku strpení...
Funkce | Reg.číslo | Platnost |
---|---|---|
Člen ČSJ s licencí: Jachtklub Brno, z.s. Ověřená licence domácího klubu |
2101-0761 | 01.01.2018 - 31.03.2025 |
Trenér licence C (3. třídy) školení: LS Brno, 23.-25.4.21 |
0590 | 25.04.2021 - 25.04.2026 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
231140 | 27.10.2023 | Velká cena Prahy | Vltava - Praha | TR | 12 | 7 | 1 908 |
236201 | 07.10.2023 | 27. Česká námořní rallye - MČR OneDesign | Chorvatsko | NJ | 12 | 1 | 12 663 |
232166 | 28.09.2023 | Burčáková regata | Nové Mlýny | Las | 7 | 7 | 1 791 |
234179 | 17.09.2023 | IT Regatta 2023 | Chorvatsko - marina Kaštela | NJ | 4 | 4 | 1 996 |
231334 | 03.09.2023 | Regata 130 let - Slavnostní plavba | Lipno - Černá v Pošumaví | Las | 0 | 1 | 0 |
231323 | 30.08.2023 | Regata 130 let - Czech Junior Nationals - Charlie | Lipno - Černá v Pošumaví | Las | 12 | 16 | 2 629 |
232147 | 26.08.2023 | Retro Cup | Brněnská přehrada | Kaj | 0 | 0 | |
237010 | 18.08.2023 | Jachtařská liga III. | Lipno - Černá v Pošumaví | Lig | 7 | 3 | 5 600 |
232005 | 24.06.2023 | Šilhánkův memoriál | Velké Dářko | Lar | 7 | 11 | 2 030 |
237004 | 10.06.2023 | Jachtařská liga I. | Máchovo jezero | Lig | 7 | 5 | 4 047 |
232125 | 03.06.2023 | Veletržní regata | Brněnská přehrada | Lar | 7 | 8 | 4 171 |
234078 | 20.05.2023 | Raiffeisen Trophy | Chorvatsko - Marina Kaštela | NJ | 4 | 1 | 4 404 |
232108 | 06.05.2023 | Pálavská regata | Nové Mlýny | Las | 7 | 19 | 707 |
234027 | 01.04.2023 | Velikonoční regata 2023 | Chorvatsko - Marina Hramina | NJ | 4 | 2 | 5 693 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
227022 | 11.11.2022 | 20. Jabuka | Chorvatsko | NJ | 7 | 3 | 11 601 |
221117 | 28.10.2022 | MČR - Velká cena Prahy | Vltava - Praha | TR | 12 | 7 | 1 908 |
227021 | 08.10.2022 | 26. Česká námořní rallye | Chorvatsko | NJ | 12 | 1 | 16 824 |
222166 | 30.09.2022 | Mistrovství České republiky | Nové Mlýny | Las | 12 | 9 | 6 536 |
224186 | 12.09.2022 | IT Regatta 2022 | Chorvatsko - Murter | NJ | 4 | 5 | 2 193 |
221337 | 20.08.2022 | Jachtařská liga III. | Lipno - Černá v Pošumaví | Lig | 7 | 7 | 3 024 |
222005 | 25.06.2022 | Šilhánkův memoriál | Velké Dářko | Lar | 7 | 5 | 2 494 |
222127 | 18.06.2022 | Veletržní regata - Memoriál Karla Hrubého | Brněnská přehrada | Lar | 7 | 6 | 4 047 |
221719 | 11.06.2022 | Jachtařská liga II. | Máchovo jezero | Lig | 7 | 3 | 5 600 |
221308 | 04.06.2022 | Cena Šumavy | Lipno - Černá v Pošumaví | Las | 7 | 11 | 3 079 |
224053 | 21.05.2022 | Raiffeisen Trophy - First 35 | Chorvatsko - Marina Kaštela | NJ | 4 | 3 | 3 312 |
222173 | 14.05.2022 | Jachtařská liga I. | Brněnská přehrada | Lig | 7 | 5 | 3 837 |
222112 | 07.05.2022 | Pálavská regata | Nové Mlýny | Las | 7 | 17 | 1 045 |
222105 | 23.04.2022 | Krajský přebor | Brněnská přehrada | Las | 4 | 4 | 792 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
211139 | 29.10.2021 | MČR - Velká cena Prahy | Vltava - Praha | TR | 0 | 0 | |
217012 | 09.10.2021 | 25. Česká námořní rallye | Chorvatsko - Murter | NJ | 12 | 11 | 4 060 |
212169 | 02.10.2021 | Memoriál Jana Sedláka | Brněnská přehrada | Las | 3 | 2 | 1 935 |
214150 | 25.09.2021 | Stavebni regatta 2020 | Chorvatsko - Biograd | NJ | 4 | 2 | 2 812 |
212101 | 10.09.2021 | 20. Arodem PÁLAVSKÁ REGATA | Nové Mlýny | Lar | 12 | 10 | 5 553 |
214139 | 30.08.2021 | Erste premier trophy 2021 podzimní | Hramina - Murter | NJ | 4 | 3 | 2 108 |
212424 | 03.07.2021 | Bermuda cup-o pohár Slezské Harty | slezska harta | Kaj | 1 | 2 | 578 |
212007 | 26.06.2021 | Šilhánkův memoriál | Velké Dářko | Lar | 1 | 3 | 101 |
212127 | 19.06.2021 | Veletržní regata | Brněnská přehrada | Lar | 7 | 5 | 2 814 |
217014 | 12.06.2021 | ICZ RODOP liga I. | Máchovo jezero | Lig | 7 | 4 | 4 515 |
214015 | 23.05.2021 | Erste premier trophy 2021 | Pirovac - Chorvatsko | NJ | 4 | 2 | 3 517 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
207043 | 10.10.2020 | 24. Česká námořní rallye | Chorvatsko | NJ | 12 | 3 | 10 832 |
202163 | 26.09.2020 | Mistrovství České republiky | Nové Mlýny | Las | 12 | 12 | 4 371 |
201110 | 12.09.2020 | Česká jachtařská liga I. | Vltava - Praha | Lig | 0 | 0 | |
201331 | 28.08.2020 | MMČR - Lipno regata | Lipno - Černá v Pošumaví | Lar | 12 | 10 | 5 079 |
202169 | 15.08.2020 | Prázdninová pálavská | nove mlyny | Las | 0 | 0 | |
202137 | 07.08.2020 | Česká jachtařská liga III. | Brněnská přehrada | Lig | 7 | 8 | 2 408 |
202006 | 26.06.2020 | MMČR Vaurien 2020 - Šilhánkův memoriál | Velké Dářko | Lar | 7 | 10 | 1 940 |
202103 | 20.06.2020 | Krajský přebor (Veletržní regata) | Brněnská přehrada | Lar | 7 | 12 | 2 104 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
191223 | 16.11.2019 | Evropa Cup | Jezero Poděbrady | Evr | 1 | 4 | 1 055 |
191150 | 26.10.2019 | Velká cena Prahy MČR TR | Vltava - Praha | TR | 12 | 12 | 1 212 |
192165 | 20.10.2019 | Modrá stuha (Cabin Trophy 2019) | Brněnská přehrada | OT | 1 | 5 | 1 025 |
197020 | 12.10.2019 | 23. Česká námořní rallye - MČR One Design | Chorvatsko | NJ | 12 | 2 | 12 945 |
192162 | 27.09.2019 | Mistrovství České republiky | Nové Mlýny | Las | 12 | 19 | 2 208 |
197013 | 15.08.2019 | Laser Grandprix | Wolfgangsee - AUT | Las | 7 | 28 | 2 408 |
197022 | 02.08.2019 | Jachtařská liga III. - Finále | lipno - lipno nad vltavou | Lig | 7 | 5 | 3 104 |
192206 | 27.07.2019 | Modrá stuha Plumlova | Plumlov | Evr | 4 | 12 | 1 457 |
192005 | 29.06.2019 | Šilhánkův memoriál | Velké Dářko | Lar | 7 | 4 | 3 782 |
192125 | 22.06.2019 | Veletržní regata | Brněnská přehrada | Lar | 7 | 7 | 2 081 |
191334 | 08.06.2019 | Cena Šumavy II. | lipno - cerna v posumavi | Las | 7 | 11 | 1 846 |
192115 | 25.05.2019 | Velká cena YC Dyje | Nové Mlýny | Lar | 0 | 0 | |
191120 | 11.05.2019 | Česká jachtařská liga II. | Vltava - Praha | Lig | 7 | 3 | 4 657 |
192107 | 03.05.2019 | M.B Keramika Pálavská regata | Nové Mlýny | Las | 7 | 13 | 2 441 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
182420 | 10.11.2018 | EVROPA CUP | sterkovna hlucin | Evr | 1 | 12 | 694 |
181143 | 26.10.2018 | MMČR Team Racing 420 - Velká cena Prahy | Vltava - Praha | TR | 12 | 8 | 3 325 |
187021 | 13.10.2018 | 22. Česká námořní rallye | Chorvatsko | NJ | 12 | 1 | 16 557 |
182171 | 06.10.2018 | Mem. Jana Sedláka | Brněnská přehrada | Las | 3 | 4 | 1 032 |
181139 | 28.09.2018 | MČR - Nechranický skluz | Nechranice | Las | 12 | 19 | 3 592 |
187015 | 25.08.2018 | Laser Grandprix | Wolfgangsee | Lar | 2 | 25 | 389 |
182412 | 03.08.2018 | Interpohár 2018 | olesna | Lar | 7 | 2 | 4 047 |
182004 | 30.06.2018 | Šilhánkův memoriál | Velké Dářko | Lar | 7 | 7 | 3 220 |
182118 | 26.05.2018 | Velká cena YC Dyje | Nové Mlýny | Lar | 0 | 0 | |
182111 | 05.05.2018 | Pavlovská regata | Nové Mlýny | Las | 7 | 8 | 1 065 |
182108 | 28.04.2018 | M.B.Keramika - Palavská regata | Nové Mlýny | Lar | 12 | 10 | 8 933 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
172111 | 29.04.2017 | Spring Cup | Nové Mlýny | Lar | 7 | 9 | 3 135 |
172115 | 06.05.2017 | M.B. Keramika - Pálavská regata | Nové Mlýny | Lar | 12 | 16 | 5 438 |
172123 | 27.05.2017 | Velká cena YC Dyje | Nové Mlýny | Lar | 7 | 9 | 3 689 |
172004 | 01.07.2017 | Šilhánkův memoriál | Velké Dářko | Lar | 7 | 4 | 4 047 |
177023 | 12.08.2017 | Laser Grandprix | Wolfgansee - AUT | Lar | 7 | 6 | 5 497 |
171326 | 25.08.2017 | Lipno regata | Lipno - Černá v Pošumaví | Las | 12 | 15 | 3 874 |
172172 | 28.09.2017 | MČR | Nové Mlýny | Las | 7 | 9 | 2 050 |
172417 | 21.10.2017 | Hlučínská regata | Štěrkovna Hlučín | Lar | 4 | 3 | 1 876 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
162112 | 30.04.2016 | Pavlovská regata | Nové Mlýny | Lar | 7 | 14 | 2 704 |
162114 | 06.05.2016 | M.B.Keramika Pálavská regata 2016 | Nové Mlýny | Lar | 12 | 9 | 7 310 |
162120 | 21.05.2016 | Velka cena YC Dyje I. | Nové Mlýny | Lar | 7 | 4 | 4 921 |
167032 | 13.08.2016 | Laser Grandprix | Wolfgangsee - AUT | Lar | 7 | 19 | 2 814 |
162008 | 12.11.2016 | Evropa Cup 2016 | Velké Dářko | Evr | 1 | 11 | 722 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
152116 | 01.05.2015 | Pavlovská regata | Nové Mlýny | Lar | 7 | 10 | 3 239 |
152121 | 08.05.2015 | M.B.Keramika Pálavská regata 2015 | Nové Mlýny | Lar | 12 | 11 | 8 554 |
152126 | 16.05.2015 | Věstonická Venuše | Nové Mlýny | Las | 7 | 11 | 2 949 |
152129 | 23.05.2015 | Velká cena YC Dyje | Nové Mlýny | Lar | 7 | 5 | 3 837 |
152003 | 26.06.2015 | Šilhánkův memoriál | Velké Dářko | Lar | 7 | 2 | 6 154 |
157022 | 15.08.2015 | Laser Grandprix | Wolfgangsee - AUT | Lar | 7 | 20 | 2 963 |
151113 | 05.09.2015 | Cena CERE | Nechranice | Lar | 7 | 2 | 6 832 |
151509 | 12.09.2015 | Švestková regata | Jesenice | Lar | 7 | 9 | 1 317 |
152182 | 25.09.2015 | MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn | Nové Mlýny | Las | 12 | 16 | 4 311 |
152423 | 07.11.2015 | Evropa Cup | Olešná | Evr | 1 | 8 | 766 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
142110 | 02.05.2014 | Pálavská regata | Nové Mlýny | Las | 4 | 10 | 1 693 |
142115 | 10.05.2014 | Pavlovská regata | Nové Mlýny | Las | 4 | 9 | 587 |
142123 | 23.05.2014 | Velká cena YC Dyje II. | Nové Mlýny | Lar | 6 | 5 | 4 583 |
142005 | 28.06.2014 | Šilhánkův memoriál | Velké Dářko | Lar | 4 | 7 | 1 608 |
141336 | 29.08.2014 | MČR Lipno regata | Lipno - Černá v Pošumaví | Las | 4 | 9 | 1 702 |
142164 | 26.09.2014 | MČR | Nové Mlýny | Las | 6 | 22 | 1 582 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
132106 | 03.05.2013 | Pálavská regata - 120 let jachtingu v ČR | Nové Mlýny | Las | 4 | 14 | 1 411 |
132109 | 11.05.2013 | Pavlovská regata | Nové Mlýny | Las | 4 | 11 | 1 160 |
132114 | 25.05.2013 | Velká cena YC Dyje | Nové Mlýny | Lar | 4 | 3 | 3 080 |
132006 | 29.06.2013 | Šilhánkův memoriál | Velké Dářko | Lar | 4 | 5 | 1 608 |
132136 | 22.08.2013 | Mistrovství ČR, závod olympijských naděj | Nové Mlýny | Lar | 6 | 19 | 1 796 |
132164 | 09.11.2013 | Evropa Cup | Brněnská přehrada | Evr | 1 | 30 | 237 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
122105 | 04.05.2012 | Pálavská regata | Nové Mlýny | Lar | 4 | 10 | 1 925 |
122109 | 12.05.2012 | Pavlovská regata | Nové Mlýny | Las | 4 | 7 | 1 479 |
122113 | 26.05.2012 | Velká cena YC Dyje | Nové Mlýny | Lar | 4 | 11 | 1 527 |
122005 | 30.06.2012 | Šilhánkův memoriál | Velké Dářko | Lar | 2 | 10 | 430 |
122006 | 07.07.2012 | Závod mladých nadějí | Velké Dářko | Lar | 3 | 5 | 741 |
121334 | 16.08.2012 | Mezinárodní MČR + Eurocup | Lipno - Černá v Pošumaví | Lar | 6 | 21 | 1 060 |
122139 | 27.09.2012 | MČR | Nové Mlýny | Las | 6 | 18 | 2 339 |
122415 | 06.10.2012 | Cena BorsodChem MCHZ | Štěrkovna Hlučín | Lar | 4 | 2 | 3 017 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
112109 | 06.05.2011 | Pálavská regata | Nové Mlýny | Lar | 4 | 6 | 2 951 |
112406 | 18.06.2011 | Mladý vítr | Těrlicko | Evr | 3 | 10 | 1 069 |
112006 | 02.07.2011 | ilhánkův memoriál | Velké Dářko | Lar | 4 | 4 | 1 813 |
112409 | 16.07.2011 | Bermuda Cup | Slezská Harta | Lar | 4 | 4 | 1 108 |
112205 | 30.07.2011 | Modrá stuha Plumlova | Mohelnici – Moravičanech | Lar | 1 | 1 | 402 |
112147 | 23.09.2011 | Mistrovství ČR | Nové Mlýny | Lar | 6 | 24 | 1 514 |
112152 | 14.10.2011 | Mistrovství ČR | Nové Mlýny | Las | 6 | 21 | 1 356 |
112308 | 12.11.2011 | EVROPA Cup | Evr | 1 | 16 | 374 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
101303 | 01.05.2010 | Velká cena YC Lipna | Lipno - Lipno n/Vlt. | Lar | 4 | 15 | 1 147 |
102104 | 07.05.2010 | DAP-PROVMEX PALAVSKA REGATA 2010 | Nové Mlýny | Lar | 4 | 22 | 943 |
101801 | 15.05.2010 | Jarní premiéra I. | Rozkoš | Evr | 4 | 14 | 1 785 |
101309 | 19.06.2010 | Cena Šumavy | Lipno - Černá v Pošumaví | Las | 4 | 10 | 1 326 |
102006 | 03.07.2010 | Šilhánkův memoriál | Velké Dářko | Lar | 4 | 8 | 1 108 |
104260 | 08.07.2010 | Nord cup | Gdańsk, Polsko | Evr | 3 | 21 | 810 |
102121 | 26.08.2010 | Mistrovství ČR | Nové Mlýny | Lar | 6 | 11 | 4 034 |
101332 | 03.09.2010 | Lipno regatta 2010 | Lipno - Černá v Pošumaví | Las | 4 | 8 | 1 996 |
102133 | 08.10.2010 | Mistrovství ČR | Nové Mlýny | Las | 6 | 18 | 1 757 |
101125 | 06.11.2010 | EVROPACUP | Vltava | Evr | 1 | 28 | 307 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
092108 | 08.05.2009 | Pálavská regata - Luxplan 2009 | Nové Mlýny | Las | 5 | 12 | 2 010 |
092408 | 06.06.2009 | Velká cena Ostravy | Žermanice | Evr | 2 | 11 | 580 |
091309 | 13.06.2009 | Cena Šumavy | Lipno - Černá v Poš. | Las | 4 | 16 | 1 313 |
092007 | 27.06.2009 | Šilhánkův memoriál | Velké Dářko | Lar | 4 | 12 | 792 |
092411 | 11.07.2009 | Mladý vítr | Těrlicko | Evr | 3 | 11 | 791 |
092145 | 26.09.2009 | Mistrovství ČR | Nové Mlýny | Las | 6 | 25 | 1 483 |