Jan Jedlička

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
ověřená licence domácího klubu
1203-0550 11.08.2015 - 31.03.2023
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
227021 08.10.2022 26. Česká námořní rallye Chorvatsko NJ 12 7 6 683
222163 24.09.2022 Burčáková regata Nové Mlýny Fb 1 6 645
221622 10.09.2022 Podzimní Nechranice Nechranice Fb 7 9 3 135
221337 20.08.2022 Jachtařská liga III. Lipno - Černá v Pošumaví Lig 7 3 5 600
221320 09.07.2022 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 4 6 154
221319 02.07.2022 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 12 4 11 353
221207 25.06.2022 Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Fb 2 5 804
221719 11.06.2022 Jachtařská liga II. Máchovo jezero Lig 7 8 2 618
222173 14.05.2022 Jachtařská liga I. Brněnská přehrada Lig 7 2 6 623
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
217012 09.10.2021 25. Česká námořní rallye Chorvatsko - Murter NJ 12 4 9 332
212164 25.09.2021 Mistrovství České republiky Nové Mlýny Fb 12 4 10 763
214137 11.09.2021 2021 FIREBALL EUROPEANS Italy, Piombino Fb 24 11 18 412
211626 04.09.2021 Hop regata Nechranice Fb 2 10 663
217017 13.08.2021 ICZ RODOP liga III. Lipno - Černá v Pošumaví Lig 7 2 6 832
217019 07.08.2021 ICZ RODOP liga II. Lipno - Lipno nad Vltavou Lig 7 1 8 940
211315 09.07.2021 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 8 4 047
211313 03.07.2021 Vítr a Slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 17 2 434
217014 12.06.2021 ICZ RODOP liga I. Máchovo jezero Lig 7 2 6 623
211118 05.06.2021 FIFE CUP Nechranice Fb 1 17 213
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
201215 03.10.2020 Pohár města Neratovice Jezero Poděbrady Fb 3 2 2 263
202157 19.09.2020 Fireballistické vinobraní Nové Mlýny Fb 7 9 3 559
201110 12.09.2020 Česká jachtařská liga I. Vltava - Praha Lig 0 0
201624 05.09.2020 HOP Regata , náhr.termín MMČR Nechranice Fb 7 11 2 673
201808 29.08.2020 Letní fireballistická Rozkoš Rozkoš Fb 7 8 1 940
202137 07.08.2020 Česká jachtařská liga III. Brněnská přehrada Lig 7 2 6 623
201318 04.07.2020 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 12 12 5 438
201313 20.06.2020 Česká jachtařská liga II. Lipno - Černá v Pošumaví Lig 7 1 8 940
201118 06.06.2020 FIFE Cup Nechranice Fb 2 13 770
201706 23.05.2020 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero Fb 3 5 1 644
201202 16.05.2020 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Fb 2 7 670
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192161 26.09.2019 MČR - Burčáková regata Nové Mlýny Fb 12 14 4 824
197015 07.09.2019 Stauseepokal Bautzen Fb 7 8 2 999
194021 25.08.2019 2019 World Championships Montreal, Canada Fb 36 8 29 562
194020 21.08.2019 Pre-Worlds and North American Championship Montreal, Canada Fb 24 12 14 973
197022 02.08.2019 Jachtařská liga III. - Finále lipno - lipno nad vltavou Lig 7 4 3 782
191313 04.07.2019 MMČR CADET - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 12 3 283
191312 29.06.2019 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 10 3 727
191209 22.06.2019 Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Fb 3 5 1 330
191304 26.05.2019 European Championship Lipno - Černá v Pošumaví Fb 24 38 4 640
191802 11.05.2019 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Fb 7 8 3 641
192105 27.04.2019 Spring Cup Nové Mlýny Fb 7 12 2 550
192101 13.04.2019 Česká jachtařská liga I. Brněnská přehrada Lig 7 2 5 890
191101 26.01.2019 PTT Act. I. Vltava - Praha TR 1 1 402
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
187021 13.10.2018 22. Česká námořní rallye Chorvatsko Ela 7 2 5 890
184134 01.10.2018 IT regatta 2018 Biograd na Moru, Chorvatsko NJ 4 8 1 376
181342 28.09.2018 Bez vody nemůžeme jezdit lipno - cerna v poumavi Fb 7 12 2 814
181510 15.09.2018 Švestková regata Jesenice Fb 3 5 1 330
181337 08.09.2018 Last Summer Day Lipno - Hrdoňov Fb 7 12 2 685
181321 10.08.2018 Jachtařská liga III. Lipno - Černá v Pošumaví Lig 7 1 7 707
181317 05.07.2018 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 12 16 5 291
181315 30.06.2018 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 17 2 814
182127 16.06.2018 Jachtařská liga II. brnenska prehrada Lig 7 1 7 387
181119 09.06.2018 CERE regata Nechranice Fb 0 0
182111 05.05.2018 Pavlovská regata Nové Mlýny Fb 7 9 4 157
187159 05.05.2018 MČR - Jachtařská liga Praha, Brno, Lipno Lig 0 1 0
181401 07.04.2018 Bohemia Sekt Regata Bolevák Fb 3 6 1 581
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171401 08.04.2017 Bohemia Sekt Regata Bolevák Fb 0 0 0
171203 22.04.2017 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Fb 3 8 1 430
172111 29.04.2017 Spring Cup Nové Mlýny Fb 7 9 2 979
171802 13.05.2017 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Fb 0 0 0
174019 18.05.2017 Swiss Nationals 2017 Mammern Fb 12 6 9 600
171503 27.05.2017 SKP Plzeňského a Karlovarského Kraje Jesenice Fb 4 7 1 608
171105 10.06.2017 FIFE Cup Nechranice Fb 7 7 4 696
172131 17.06.2017 Jachtařská liga II. Brněnská přehrada Lig 0 1 8 261
171209 24.06.2017 Memorial Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Fb 3 4 2 025
171315 01.07.2017 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 13 3 146
171316 05.07.2017 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 9 3 932
171337 11.08.2017 Jachtařská liga III. Lipno Lig 7 1 8 261
173222 24.08.2017 ME Fireball Lyme Regis GBR Fb 24 44 9 287
174305 09.09.2017 67th Centomiglia Lago di Garda OT 10 3 5 781
174302 12.09.2017 IT regatta 2017 Biograd na Moru, Chorvatsko NJ 1 10 305
172169 22.09.2017 Modrý Hrozen Nové Mlýny Fb 7 4 6 832
171110 28.09.2017 MČR + Eurocup Nechranice Fb 7 11 3 547
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161401 02.04.2016 Bohemia sekt Regata Bolevecký rybník Fb 3 7 1 380
161201 09.04.2016 Toušeňský pohár Poděbrady Fb 3 7 1 296
161202 16.04.2016 Pohár Bohemia Poděbrady Fb 2 6 1 054
164247 23.04.2016 Jollenregatta Mammern Untersee, Mammern Fb 4 7 1 728
162112 30.04.2016 Pavlovská regata Nové Mlýny Fb 7 5 5 834
161802 14.05.2016 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Fb 7 8 3 493
161708 21.05.2016 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero Fb 4 2 2 312
161509 28.05.2016 Sdružený krajský přebor Jesenice Fb 4 5 2 193
161107 04.06.2016 FIFE Cup Nechranice Fb 2 11 982
161209 25.06.2016 Mem. Josefa Šenkýře a kraj přebor F a Q Orlík - Velký Vír Fb 3 10 1 139
161324 02.07.2016 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 12 18 5 373
161325 09.07.2016 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 11 3 857
167030 30.07.2016 FB Europeans Brenzone, Lago di Garda Fb 24 25 10 642
161136 19.08.2016 Česká jachtařská liga II. Lipno - Olympijský park Rio Lig 7 2 5 600
164313 06.09.2016 IT regatta 2016 Biograd na Moru, Chorvatsko NJ 1 8 374
161137 01.10.2016 Česká jachtařská liga III. Brněnská přehrada Lig 7 2 6 154
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151401 04.04.2015 Bohemia sekt Regata Bolevecký rybník Fb 3 13 797
151201 11.04.2015 Toušeňský pohár Poděbrady Fb 2 5 1 265
151202 18.04.2015 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Fb 2 5 1 096
152116 01.05.2015 Pavlovská regata Nové Mlýny Fb 7 14 3 024
151802 16.05.2015 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Fb 7 15 2 814
151708 23.05.2015 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero Fb 4 3 1 608
151109 06.06.2015 FiFe Cup Nechranice Fb 7 9 3 559
154256 11.06.2015 Trofeo Conde de Godo Barcelona ORC 4 2 3 017
153202 27.06.2015 ORC World Championship 2015 Barcelona ORC 36 19 14 473
154276 01.08.2015 Turmregatte - SUI Cup Reschensee Fb 3 6 1 581
157021 05.08.2015 SUI Nationals Reschensee Fb 12 22 3 325
151716 12.09.2015 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero Fb 3 5 915
152177 19.09.2015 Modrý Hrozen Nové Mlýny Fb 7 13 3 146
152181 25.09.2015 MČR + CECC Nové Mlýny Fb 12 16 6 364
151219 05.10.2015 Pohár města Neratovice Pískovna Tišice Fb 2 6 336
157029 16.10.2015 Slovenian nationals Portorož, Slovinsko Fb 7 4 4 515
154293 17.10.2015 4th GoSAILING Cup Portorož, Slovinsko Fb 1 19 202
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141401 05.04.2014 Bohemia regata Cup Bolevák Fb 3 14 477
141201 12.04.2014 Toušenský pohár Poděbrady Fb 3 7 1 534
141603 19.04.2014 Zlatá plachta Barbory Oldřichov - Barbora Fb 3 8 718
144236 26.04.2014 Swiss-Cup Mammern, Švýcarsko Fb 2 5 1 315
142111 03.05.2014 To je celá, to je půl Brněnská přehrada Fb 3 3 1 581
142115 10.05.2014 Pavlovská regata Nové Mlýny Fb 4 11 1 964
141715 24.05.2014 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero Fb 4 4 1 996
141608 31.05.2014 HOP Regata Nechranice Fb 4 18 830
141805 14.06.2014 Fireballistická Rozkoš Rozkoš Fb 4 16 957
141210 21.06.2014 13.Mem. J. Šenkýře Orlík - Velký Vír Fb 3 7 1 380
141211 21.06.2014 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír Fb 1 6 277
141322 28.06.2014 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 4 18 1 559
141324 03.07.2014 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 6 18 3 107
141329 09.08.2014 Bezdrevský kapr Bezdrev Fb 3 6 1 206
144018 20.08.2014 Schweizermeisterschaft Fireball Brunnen, SUI Fb 6 13 2 605
142161 20.09.2014 Modrý Hrozen I. Nové Mlýny Fb 4 17 1 332
144026 17.10.2014 Fireball Open Slovenian Chapionship Portorož Fb 3 13 1 046
144289 18.10.2014 3rd GoSailing Cup Portorož Fb 5 38 1 603
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131601 13.04.2013 Casanovy červené koule Barbora Fb 3 4 1 206
131202 20.04.2013 Toušeňský pohár Poděbrady Fb 3 6 1 734
131203 27.04.2013 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Fb 2 7 670
131801 04.05.2013 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Fb 0 0 0
132109 11.05.2013 Pavlovská regata Nové Mlýny Fb 4 16 957
134005 24.05.2013 Swiss Nationals Lugano Fb 6 9 3 563
131606 01.06.2013 Hop regata Nechranice Fb 4 11 1 443
131213 22.06.2013 12. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Fb 3 6 1 407
131319 29.06.2013 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 4 13 1 674
131321 04.07.2013 Mistrovství ČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 6 21 2 082
134008 23.07.2013 Mistrovství Itálie ORC Ravenna ORC 6 2 7 388
137013 30.08.2013 2013 Slovenian nationals Portorož, Slovinsko Fb 3 6 1 805
133127 11.09.2013 Fireball european championship Portorož,slovinsko Fb 10 30 4 163
133128 13.09.2013 Fireball world championship Portorož,slovinsko Fb 12 39 4 891
137014 21.09.2013 MČR - Onedesign marina Frapa, Rogoznice - Chorvatsko NJ 6 4 4 525
132150 27.09.2013 Pohár Fireball a CECC Nové Mlýny Fb 4 13 1 737
132163 05.10.2013 Burčáková regata Nové Mlýny Fb 4 8 2 081
131125 26.10.2013 MČR Vltava - Praha TR 6 2 5 275
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121204 21.04.2012 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Fb 2 13 576
121201 28.04.2012 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Fb 2 8 688
122106 05.05.2012 To je celá, to je půl Brněnská přehrada Fb 4 3 2 496
122109 12.05.2012 Pavlovská regata Nové Mlýny RS7 4 6 404
121809 19.05.2012 Fireball Regata 2012 Rozkoš - Surfcentrum Fb 4 11 1 527
121718 26.05.2012 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero Fb 4 8 1 247
121606 02.06.2012 Hop regata Nechranice Fb 4 20 721
121608 09.06.2012 Cena Damet Nechranice Fb 4 14 1 479
121211 23.06.2012 Memoriál J.Šenkýře Orlík - Velký Vír Fb 3 6 1 660
121324 30.06.2012 Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 4 12 1 813
121326 05.07.2012 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 4 15 1 549
123130 21.07.2012 2012 European Championships ITA - Bracciano Lake Fb 10 61 3 369
121351 25.08.2012 RODOP Melges Tour 5 Lipno - Kovářov M24 2 1 1 406
121725 08.09.2012 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero Fb 3 5 915
124040 13.09.2012 OPEN CROATIAN CHAMPIONSHIP ORC i 2012 Chorvatsko, Sibenik ORC1 6 11 1 041
122137 22.09.2012 Modrý hrozen B Nové Mlýny Fb 4 28 636
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny Fb 6 13 3 260
121227 06.10.2012 Pohár města Neratovice Pískovna Tišice Fb 2 5 610
124033 12.10.2012 Državno prvenstvo Slovenije Portorož, SLO Fb 6 9 3 370
121120 27.10.2012 MČR Vltava pod Vyšehradem TR 6 8 1 663
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111401 09.04.2011 Bohemia regata Bolevák Fb 3 13 797
111201 16.04.2011 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Fb 1 8 312
111202 23.04.2011 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Fb 2 5 887
114007 28.04.2011 Schweizer Meisterschaft Bodensee Fb 6 11 3 041
112113 14.05.2011 Pavlovská regata Nové Mlýny Fb 4 13 1 914
111718 28.05.2011 Sdružený krajský přebor Máchovo jezero Fb 4 9 904
111607 04.06.2011 Hop Regata Nechranice Fb 4 14 1 785
111609 11.06.2011 Cena Damet Nechranice Fb 4 14 1 608
111316 01.07.2011 MČR - O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 6 15 3 162
111317 08.07.2011 Lipenský pohár + CECC CZE Lipno - Černá v Pošumaví Fb 4 20 1 165
111320 30.07.2011 Lázeňská regata Svět - Třeboň Fb 3 16 527
114014 06.08.2011 ORCi Greek Championship Skopelos ORC 6 1 8 776
111116 18.09.2011 MČR - Velká cena YFA Chorvatsko Bav 6 3 3 162
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101401 10.04.2010 Bohemia regata cup Bolevák Fb 3 12 902
101201 17.04.2010 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Fb 2 10 663
101403 30.04.2010 24 LeBle Bolevák Fb 3 5 303
102107 15.05.2010 Pavlovská regata Nové Mlýny Fb 4 19 659
101802 22.05.2010 Jarní premiéra II. Rozkoš Fb 4 17 1 003
101722 29.05.2010 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero Fb 4 11 943
101605 05.06.2010 Hop regata Nechranice Fb 2 18 336
101607 12.06.2010 Cena Damet Nechranice Fb 4 21 965
101208 26.06.2010 9.Memoriál Josefa Šenkýře Orlík Fb 3 13 797
101209 28.06.2010 Přebor středočes. Kraje Orlík Fb 1 5 305
103205 05.07.2010 ORCi European Championship Cagliari ORC 10 8 4 989
101412 24.07.2010 Letní Vánoční regata Bolevák Fb 4 7 841
101320 31.07.2010 Lázeňská regata Svět Fb 1 11 382
101323 07.08.2010 Bezdrevský kapr Bezdrev Fb 3 12 504
102130 25.09.2010 ME Fireball Nové Mlýny Fb 10 28 3 440
101223 09.10.2010 Pohár města Neratovic Jezero Poděbrady Fb 2 5 962
Související články

ICZ RODOP Česká jachtařská liga 2022

17.05.2022
ICZ RODOP Česká jachtařská liga 2022 začala o víkendu 14.–15. 5. v Brně.

ICZ RODOP ČESKÁ JACHTAŘSKÁ LIGA 2021 zná vítěze

16.08.2021
Letos bojovalo na třech závodech ICZ RODOP české jachtařské ligy celkem 15 týmů z jachtklubů ze všech koutů České republiky od Chebu až po Ostravu.

Dvě české posádky v první desítce na MS třídy Fireball

02.09.2019
V Kanadě v Point Claire Yacht Clubu se konalo mistrovství světa třídy Fireball. Závodilo se na řece sv. Vavřince. Nejprve se od 21. do 23. srpna jelo severoamerické mistrovství, od 25. do 30. srpna následoval závod o světový titul.


nahoru