Markéta Štěpánková

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: TJ Delfín Jablonec
Ověřená licence domácího klubu
1705-0074 11.08.2015 - 31.03.2023
Reprezentační družstvo ČSJ 01.01.2020 - 31.12.2022
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
224211 31.10.2022 2022 WORLD CHAMPIONSHIPS U17 dívky LIMASSOL, CYPRUS Pořadatel T93 24 12 12 647
224194 15.10.2022 REGATA ZONALE TECHNO 293 2022 U15+U17 MALCESINE LAGO DI GARDA T93 7 3 7 029
221717 08.10.2022 47. Skiregata - memoriál Petra Haubolda Jablonec T93 4 3 3 865
221601 29.09.2022 Czech Junior Nationals Nechranice T93 12 4 11 353
221514 09.09.2022 Senior cup Jesenice T93 7 2 6 832
221521 09.09.2022 Senior Cup - Windsurfer jesenice WSR 1 5 606
222151 03.09.2022 Vítr z vinohradů - Supercup Nové Mlýny T93 7 3 6 764
224146 21.08.2022 Y&J World Championships - junior U17 dívky Silvaplana. Svýcarsko IQJ 24 20 6 297
224123 31.07.2022 IQ FOIL INTERNATIONAL GAMES YOUTH & JUNIOR - JW Lago di Garda IQJ 7 11 1 650
227010 21.07.2022 MČR FUN - slalom Viganj (CRO) SLA 12 23 4 225
227007 17.07.2022 MČR Formule Foil Viganj (CRO) FOI 12 44 2 469
222006 09.07.2022 Závod mladých nadějí Velké Dářko T93 7 5 6 154
222132 02.07.2022 Veterán Cup Brněnská přehrada T93 3 1 4 597
227004 17.06.2022 ČP Slalom V Nechranice SLA 4 16 876
222003 11.06.2022 Pohár Vysočiny Velké Dářko T93 3 2 3 236
224160 04.06.2022 Supercup HUN Balaton T93 8 24 2 312
227003 27.05.2022 ČP Course III Nechranice IQF 7 13 1 696
227024 27.05.2022 ČP Slalom III. nechranice Fus 7 14 1 940
221306 21.05.2022 Na vlně WS Lipno - Černá v Pošumaví IQF 7 10 1 730
222115 14.05.2022 Věstonická Venuše Nové Mlýny T93 7 2 7 551
224048 30.04.2022 FOI-7iz Lago di Garda FOI 7 21 1 356
224045 17.04.2022 Techno 293 European Championships- U17 girls Cagliari, Italy T93 18 16 8 580
224014 08.03.2022 2022 iQFOiL & iQFOiL Y&J International Games Andal - youth women Cadiz, Španělsko IQJ 7 16 891
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
214178 23.10.2021 T293 WORLD CHAMPIONSHIPS- U17 Girls Lago di Garda T93 24 31 7 196
217021 09.10.2021 Mistrovství ČR - FUN Rozkoš Fun 12 22 2 279
211718 02.10.2021 Skiregata - Memoriál Petra Haubolda Jablonec T93 4 3 3 312
211622 25.09.2021 Cena YCN - MČR Fun Nechranice Fun 0 0
211807 19.09.2021 Pohár Rozkoše II. rozkos Fun 7 16 0
211805 18.09.2021 Pohár Rozkoše Rozkoš T93 7 3 5 796
211323 10.09.2021 Czech Windsurfer Cup 2021 Lipno - Černá v Pošumaví Rac 7 8 4 921
212154 04.09.2021 Vítr z vinohradů Nové Mlýny T93 7 4 5 106
214103 21.08.2021 ME Techno 293 - U17 dívky Tallin, Estonsko T93 18 22 5 448
211508 07.08.2021 Senior Cup Jesenice T93 7 4 2 408
217007 19.07.2021 INTEGRA 2021 Czech Slalom Championship Viganj Fus 8 22 962
217020 19.07.2021 INTEGRA 2021 Czech Slalom Championship Viganj Bis 7 2 4 515
214063 15.07.2021 CAMPIONATI NAZIONALI ITALIA T293 U17 Lago di Garda T93 12 39 5 021
214064 13.07.2021 Torbole Windsurfing Week , Long distance U17 Lago di Garda T93 4 19 1 863
214059 12.07.2021 Torbole Windsurfing Week, T 293 – slalom U17girls Lago di Garda Bis 8 7 3 680
212012 01.07.2021 MČR Velké Dářko T93 12 8 7 924
212004 19.06.2021 Pohár Vysočiny Velké Dářko T93 7 5 4 427
217016 12.06.2021 Supercup HUN HUN T93 7 17 4 221
214009 30.03.2021 Mistrovství Španělska Techno 293 U17 Santa Pola T93 12 20 6 090
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
204050 30.04.2022 Trofeo Paolo Neirotti - Slalom Lago di Garda Fus 8 28 1 048
205037 28.10.2020 Torbole 293 International Windsurfing Event - U17 Lago di Garda T93 10 24 2 523
205026 10.10.2020 Zonale Techno 293 Lago di Garda T93 7 11 3 322
201717 03.10.2020 Skiregata - 45. ročník Jablonec T93 4 12 1 009
201807 19.09.2020 Pohár Rozkoše Rozkoš T93 7 14 1 791
201335 11.09.2020 Czech Windsurfer Cup Lipno - Černá v Pošumaví OT 3 18 2 035
202150 27.08.2020 MMČR Bic, Rac - Vítr z vinohradů Nové Mlýny T93 12 15 3 874
201620 22.08.2020 Nechranická buchta Nechranice T93 7 14 1 635
204986 15.08.2020 Puchar Prezydenta Sopotu Sopoty, Polsko T93 8 26 1 939
201514 08.08.2020 Senior Cup Jesenice T93 0 0
207028 20.07.2020 MČR FUS Viganj Fus 12 32 1 528
207048 20.07.2020 MČR FUN Course Viganj - Chorvatsko T93 4 3 2 108
207049 20.07.2020 MČR BIS Slalom Viganj - Chorvatsko Bis 12 12 3 027
202008 11.07.2020 Závod mladých nadějí Velké Dářko T93 3 7 1 604
202007 04.07.2020 Pohár Vysočiny Velké Dářko T93 7 23 2 233
207020 19.06.2020 ČP Slalom VII. Nové Mlýny/Nechranice Fus 7 20 1 261
201607 13.06.2020 Cena YCN Nechranice T93 7 17 1 349
202117 30.05.2020 Starobrno Cup, krajský přebor Brněnská přehrada T93 4 12 1 376
202110 16.05.2020 Věstonická Venuše - Czech supercup Nové Mlýny T93 7 16 1 675
204933 27.02.2020 Andalusian Olympic Week - U17 Cadiz, Puerto Sherry T93 10 29 2 821
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
194220 26.10.2019 MS BIC TECHNO 2019 U15 dívky El Puerto de Santa Maria - Cadiz T93 24 23 12 065
191720 28.09.2019 Skiregata - 44. ročník Jablonec T93 4 11 1 527
197018 20.09.2019 ČP Slalom IX. Nechranice Bis 7 8 1 065
192151 07.09.2019 Vítr z vinohradů Nové Mlýny T93 1 3 854
191808 29.08.2019 MMČR Bic, Rac Rozkoš T93 12 16 4 659
191807 24.08.2019 Pohár Rozkoše Rozkoš T93 7 8 3 337
194141 15.08.2019 Mistrovství Evropy Bic Techno293 U15 dívky Michmoret, Izrael T93 18 18 3 734
197110 15.07.2019 MČR FUS Vigaň - Chorvatsko Bis 7 8 2 408
197010 15.07.2019 MČR FUN Viganj T93 3 6 1 407
192006 06.07.2019 Závod mladých nadějí Velké Dářko T93 7 10 4 427
192127 22.06.2019 Veterán Cup Brněnská přehrada T93 3 4 2 025
192003 15.06.2019 Pohár Vysočiny Velké Dářko T93 3 5 1 644
194081 08.06.2019 Supercup Hungary Balaton T93 8 8 5 400
191607 01.06.2019 Cena YCN Nechranice T93 0 0
192117 25.05.2019 Starobrno Cup Brněnská přehrada T93 4 10 860
192111 11.05.2019 Věstonická Venuše - Czech supercup Nové Mlýny T93 7 13 3 146
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
184112 12.10.2018 Nazionale Techno 293 - U13 Lago di Garda T93 12 9 6 536
187019 21.09.2018 ČP Slalom IX. nove mlyny T93 1 4 277
184075 14.09.2018 MM Slovenska 2018 - VC Slovenska 2018 VD Gabčíkovo, Slovensko T93 12 7 3 071
182156 08.09.2018 Czech Supercup velke darko T93 7 26 1 432
181617 30.08.2018 MMČR Bic Nechranice T93 12 23 4 225
181616 25.08.2018 MČR - Nechranická buchta Nechranice T93 7 11 3 654
181323 16.08.2018 MČR - Optimist Lipno - Černá v Pošumaví Q 2 84 290
187011 23.07.2018 MČR FUN Viganj T93 1 10 356
187111 23.07.2018 MČR FUS Viganj T93 1 13 101
182006 14.07.2018 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 55 1 958
182005 07.07.2018 Závod mladých nadějí Velké Dářko T93 7 23 1 983
181710 23.06.2018 Cena Primátora Jablonec T93 2 3 804
184043 08.06.2018 Supercup Balaton Balaton - Balatonfüzfö T93 8 23 1 491
181803 02.06.2018 Pohár Rozkoše Rozkoš T93 7 17 1 491
182115 19.05.2018 Věstonická Venuše Nové Mlýny T93 7 21 1 471
181603 12.05.2018 Cena YCN Nechranice T93 7 18 1 940
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
174216 13.04.2017 35 Lake Garda Meeting Optimist Class Lago di Garda Q 10 162 3 355
171703 22.04.2017 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 21 810
171801 29.04.2017 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 35 2 445
174225 06.05.2017 Super Cup Domaša - SVK T93 8 19 1 317
172120 20.05.2017 Věstonická Venuše Nové Mlýny T93 7 24 1 065
172122 27.05.2017 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 7 39 3 040
171803 03.06.2017 Pohár Rozkoše Rozkoš T93 7 18 1 176
174245 10.06.2017 Super CUP Balaton Balaton Laguna Yacht Club T93 8 30 1 243
172002 17.06.2017 Pohár Vysočiny Velké Dářko T93 7 17 2 113
172136 24.06.2017 Veterán Cup Brněnská přehrada T93 3 8 718
172134 25.06.2017 Hry VIII. LODM Brněnská přehrada Q-di 10 6 4 368
172005 08.07.2017 Závod mladých nadějí Velké Dářko T93 7 30 1 871
177122 17.07.2017 MČR FUN - Course Viganj T93 1 5 180
171615 19.08.2017 Nechranická buchta Nechranice T93 7 18 2 157
171616 24.08.2017 MMČR Q Nechranice Q 12 31 6 407
172156 01.09.2017 MČR Bic, Vítr z vinohradů/Czech Supercup Nové Mlýny T93 12 29 3 502
171620 23.09.2017 Cena YCN Nechranice T93 7 7 3 024
171720 30.09.2017 Skiregata Jablonec T93 4 7 2 045
171624 14.10.2017 O pohár města Štětí Labe Q 2 3 1 248
171626 15.10.2017 O Excalibur krále Arthura Labe - Štětí Q 1 4 453
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161603 16.04.2016 Zlatá plachta Barbory 46. ročník Oldřichov Q 4 7 1 840
161703 23.04.2016 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 18 1 011
161801 30.04.2016 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 40 2 408
161706 07.05.2016 Cena Primátora Jablonecká přehrada Q 1 3 226
161313 04.06.2016 Cena Šumavy II. Lipno - Černá v Pošumaví Q 2 31 582
161608 11.06.2016 Závod Olympijských nadějí 2016 Nechranice Q 0 0 0
162002 18.06.2016 Pohár Vysočiny Velké Dářko T93 7 14 707
162005 09.07.2016 Závod mladých nadějí Velké Dářko T93 7 22 775
161503 13.08.2016 Senior Cup Jesenice Q 2 3 938
161630 19.08.2016 MČR Bic Nechranice T93 12 22 1 328
162150 25.08.2016 MČR Optimist Nové Mlýny Q 12 49 4 607
162154 03.09.2016 Vítr z vinohradů/Czech Supercup Nové Mlýny T93 7 27 924
161622 17.09.2016 Cena YCN Nechranice T93 7 15 1 261
161719 01.10.2016 Skiregata Jablonecká přehrada Q 1 3 665
161626 15.10.2016 O pohár města Štětí Labe Q 1 7 130
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
154211 02.02.2015 33 Lake Garda Meeting Optimist Class Lago di Garda Q 10 100 1 128
154241 08.02.2015 South East Open Optimist cup, Palič Srbi Palič Srbsko Q 10 58 2 721
151603 18.04.2015 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 4 23 923
151601 25.04.2015 Pohár Roudnice Máchovo jezero Q 1 7 370
151801 02.05.2015 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 68 923
152001 16.05.2015 Májový pohár Velké Dářko Q 7 51 1 491
152130 23.05.2015 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Q 7 47 1 240
152005 04.07.2015 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 2 31 256
152006 11.07.2015 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 12 1 407
152178 19.09.2015 Modrý Hrozen Q Nové Mlýny Q 7 52 1 654
151626 26.09.2015 proteodesign MMČR Optimist 2015 Nechranice Q 12 38 4 396
151719 03.10.2015 SKI regata Jablonecká přehrada Q 1 4 540
151613 10.10.2015 O pohár města Štětí Labe Q 2 4 804
151630 11.10.2015 O Excalibur krále Arthura Igrane-Chorvatsko Q 1 5 305
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141710 26.04.2014 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 49 0
141403 03.05.2014 Štít města Plzně Bolevák Q 2 9 202
142007 12.07.2014 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 32 343
141411 02.08.2014 Cena Primátora Bolevák Q 2 9 376
141332 21.08.2014 MČR - Optimistická hvězdička Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 75 708
141511 13.09.2014 Švestková regata I. Jesenice Q 4 24 475
141628 27.09.2014 Český pohár www.najachtu.cz Nechranice Q 4 57 605
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131229 27.07.2013 Kladenská šestidenní Dlouhý rybník Lanškroun Q 2 26 202
Související články

Nicol Říčanová vicemistryně světa ve třídě Techno 293

06.11.2022
Od 31. 10. do 5. 11. se konalo ve městě Limasol na ostrově Kypr mistrovství světa třídy Techno 293. Závodu se účastnilo 226 mladých windsurfařů z 21 států celého světa. 

Mezinárodní mistrovství ČR mládeže úspěšně za námi

03.10.2022
Nechranická přehrada, konkrétně Yacht Club Nechranice a Yacht Club CERE, hostily největší juniorskou jachtařskou akci roku 2022 – Czech Junior Nationals. Mistrovství mládeže se v pěti lodních třídách (Optimist, Techno 293, ILCA 4, RS Feva a 29er) zúčastnilo 256 jachtařů ve věku od 8 do 21 let. Vzhledem k účasti slovenských a ukrajinských závodníků měl závod také mezinárodní punc.  

Mladí windsurfaři vezou ze Španělska medaile

05.04.2021
Mladí závodníci SpS a SCM Techno 293 byli od 24. března s trenérem Milanem Hájkem opět v Cádizu. Pokračovali zde v tréninku. Podmínky byly vynikající jak na vodě, tak i na břehu. Španělsko rozvolnilo opatření, a tak si celou akci všichni užili. Na závěr se zúčastnili prvního závodu letošní sezony – mistrovství Španělska v Santa Pola.


nahoru