Matyáš Ráža

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachetní oddíl VS Duchcov
ověřená licence domácího klubu
1606-0282 11.08.2015 - 31.03.2023
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
221633 11.06.2022 Jarní Nechranice - Nechra week Nechranice Lar 7 9 1 027
221308 04.06.2022 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví L47 7 19 1 661
222119 21.05.2022 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny L47 7 26 1 696
221505 14.05.2022 Stříbrná Plachetnice Jesenice L47 2 3 202
221704 23.04.2022 Optimistický Mácháč Máchovo jezero L47 3 6 504
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
214182 30.10.2021 Halloween Cup Lago do Garda QSZ 8 238 2 911
211630 02.10.2021 Podzimní regata Václava Vacka 25.ročník Oldřichov Q 0 0
211801 25.09.2021 Optimistický podzim Rozkoš QSZ 7 36 1 385
214134 17.09.2021 MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ POLSKA - MMPSKO Dziwnow, Polsko Q 12 157 5 146
211126 04.09.2021 CERE regata Nechranice QSZ 1 27 137
212199 26.08.2021 Czech Junior Nationals - part II. Nové Mlýny Q 12 54 5 106
211620 21.08.2021 Regata Petra Zouhara Oldřichov Q 0 0
211619 19.08.2021 Kontrolní závod II Oldřichov Q 1 3 527
211618 18.08.2021 Dálková plavba Oldřichov Q 1 2 645
211617 16.08.2021 Kontrolní závod I Oldřichov Q 1 1 879
211616 14.08.2021 Cena Duchcova Oldřichov Q 0 0
212010 17.07.2021 Bambusová regata Velké Dářko QSZ 7 16 4 569
214080 20.06.2021 Mistrovství Evropy třídy Optimist El Puerto de Santa Maria, Spain Q-ch 24 147 2 976
212116 12.06.2021 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny QSZ 7 10 4 765
211606 29.05.2021 Cena Oldřichova 33. ročník Oldřichov Q 1 1 800
214018 20.05.2021 39th Lake Garda Meeting Riva del Garda QSZ 8 367 1 951
214006 01.04.2021 CSC Cup – Memorijal Antolić-Česić Medulin Q 12 153 2 887
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
201627 03.10.2020 Podzimní regata Václava Vacka 24. ročník Oldřichov Q 4 4 2 918
201338 25.09.2020 McDonald`s MČR Optimist 2020 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 17 10 943
204024 18.09.2020 Mezinárodní Mistrovství Polska - MMPO Dziwnow - Polsko Q 12 231 2 288
201135 05.09.2020 CERE regata Nechranice Q 7 11 6 502
205004 21.08.2020 Österreichische Jugendmeisterschaft 2020 Optimist Litzlberg - Attersee, Austria Q 2 36 767
201328 15.08.2020 Marmeláda Lipno - Černá v Pošumaví Q 7 33 3 322
201618 13.08.2020 Kontrolní závod II Oldřichov Q 0 0
201617 12.08.2020 Dálková plavba Oldřichov Q 3 1 3 427
201616 10.08.2020 Kontrolní závod I Oldřichov Q 1 1 1 101
201615 08.08.2020 Cena Duchcova + 50.ročník Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 0 0
204984 25.07.2020 JoJo Pokal 2020 Attersee Q 2 15 1 435
202009 18.07.2020 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 39 3 630
202008 11.07.2020 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 9 3 728
204971 06.07.2020 XI. Choco cup 2020 Balatonfoldvár Q 7 73 2 508
204937 27.06.2020 POKAL BURJA 2020 Izola, Slovenia Q 10 59 4 885
201207 20.06.2020 Krajský přebor - Mem. Josefa Šenkýře Orlík Velký Vír Q 4 5 2 193
202113 06.06.2020 Pavlovská regata Nové Mlýny Q 7 8 8 065
201707 30.05.2020 Mem. Ing. Böhma Máchovo jezero Q 3 6 2 708
201504 16.05.2020 Stříbrná plachetnice Jesenice Q 3 7 2 437
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
194217 01.11.2019 7. Halloween cup optimist Garda Lake Q 10 353 2 169
191624 05.10.2019 Podzimní regata Václava Vacka 23. ročník Oldřichov Q 1 1 879
191144 21.09.2019 CERE regata Nechranice Q 2 4 2 637
194159 13.09.2019 International Championship of the Polish Optimist Dziwnów Q 12 210 2 541
191326 07.09.2019 McDONALD'S CUP 2019 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 17 10 012
192144 22.08.2019 MČR - Optimist Nové Mlýny Q 2 15 1 858
191616 17.08.2019 Regata Petra Zouhara Oldřichov Q 1 2 879
191615 15.08.2019 Kontrolní závod II Oldřichov Q 1 3 770
191614 14.08.2019 Dálková plavba Oldřichov Q 3 1 3 831
191613 12.08.2019 Kontrolní závod I Oldřichov Q 1 2 946
191612 10.08.2019 Cena Duchcova Oldřichov Q 2 2 1 828
191712 20.07.2019 Mistrovství české flotily Máchovo jezero Q 2 1 2 962
191209 22.06.2019 Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Q 4 1 4 570
192121 08.06.2019 Modrý hrozen Nové Mlýny Q 7 18 4 921
192116 25.05.2019 Velká cena Q Nové Mlýny Q 0 0
194064 16.05.2019 Puchar Dziwnowa Dziwnow Q 10 140 1 508
191801 04.05.2019 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 10 6 579
191602 27.04.2019 Zlatá plachta Barbory 49. ročník Oldřichov Q 2 2 1 683
194044 18.04.2019 CSC CUP 2019 Medulin - Croatia Q 10 51 3 228
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
184133 01.11.2018 VI. Optimist Halloween Cup - Cadetti Torbole, Lago di Garda Q 10 70 4 939
181623 06.10.2018 Podzimní regata Václava Vacka 22. ročník Oldřichov Q 2 1 2 110
184076 14.09.2018 Mezinárodní mistrovství Polska Dziwnów, Balt, Polsko Q 12 213 2 390
181331 08.09.2018 McDonald's LipnOptík 2018 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 11 11 487
184105 25.08.2018 Schwielochsee Pokalregatta 2018 Schwielochsee Q 10 2 14 128
181323 16.08.2018 MČR - Optimist Lipno - Černá v Pošumaví Q 2 57 627
181615 11.08.2018 Regata Petra Zouhara Oldřichov Q 1 1 1 004
181614 09.08.2018 Kontrolní závod II Oldřichov Q 1 1 1 055
181613 08.08.2018 Dálková plavba Oldřichov Q 3 1 3 427
181612 06.08.2018 Kontrolní závod I Oldřichov Q 1 1 1 142
181611 04.08.2018 Cena Duchcova Oldřichov Q 2 1 2 430
181713 21.07.2018 Mistrovství české flotily Máchovo jezero Q 2 3 1 971
181209 23.06.2018 Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Q 4 1 4 221
181119 09.06.2018 CERE regata Nechranice Q 1 19 165
181604 19.05.2018 Cena Oldřichova 31. ročník+KP Oldřichov Q 1 2 914
181801 05.05.2018 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 25 4 087
181602 28.04.2018 Zlatá plachta Barbory 48. ročník Oldřichov Q 4 3 3 700
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171801 29.04.2017 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 22 3 857
171603 20.05.2017 Cena Oldřichova 30. ročník+KP Oldřichov Q 4 12 2 312
172122 27.05.2017 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 7 24 4 515
171606 10.06.2017 Cena Nechranic Nechranice Q 7 20 3 837
171209 24.06.2017 Memorial Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Q 4 4 1 996
171210 26.06.2017 Krajský přebor Orlík - Velký Vír Q 2 2 998
171211 28.06.2017 Přebor ČOS - dálková plavba Orlík - Radava Q 3 1 1 734
171710 22.07.2017 Mistrovství české flotily Máchovo jezero Q 2 1 2 760
171610 12.08.2017 Cena Duchcova Oldřichov Q 2 2 1 508
171611 14.08.2017 Kontrolní závod I Oldřichov Q 1 1 1 055
171612 16.08.2017 Dálková plavba Oldřichov Q 3 3 1 996
171613 17.08.2017 Kontrolní závod II Oldřichov Q 1 2 754
171614 19.08.2017 Regata Petra Zouhara Oldřichov Q 1 1 1 055
171616 24.08.2017 MMČR Q Nechranice Q 12 33 6 081
172168 23.09.2017 Modrý hrozen Q Nové Mlýny Q 7 26 3 198
171621 07.10.2017 Podzimní regata Václava Vacka 21. ročník Oldřichov Q 2 2 1 406
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161703 23.04.2016 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 23 692
161801 30.04.2016 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 54 1 085
161604 21.05.2016 Cena Oldřichova 26. ročník+KP Oldřichov Q 1 4 578
161608 11.06.2016 Závod Olympijských nadějí 2016 Nechranice Q 0 0 0
161209 25.06.2016 Mem. Josefa Šenkýře a kraj přebor F a Q Orlík - Velký Vír Q 4 6 1 876
161210 27.06.2016 Krajský Přebor Stř.Kraje Orlík - Velký Vír Q 2 3 1 248
161211 28.06.2016 Přebor ČOS-dálková plavba Orlík Q 3 2 1 734
161711 23.07.2016 Mistrovství české flotily Máchovo jezero Q 2 2 1 600
161613 13.08.2016 Cena Duchcova Oldřichov Q 2 3 1 054
161614 15.08.2016 Kontrolní závod I Oldřichov Q 1 4 540
161615 17.08.2016 Dálková plavba Oldřichov Q 3 6 1 407
161616 18.08.2016 Kontrolní závod II Oldřichov Q 0 0 0
161618 20.08.2016 Regata Petra Zouhara Oldřichov Q 0 0 0
162150 25.08.2016 MČR Optimist Nové Mlýny Q 12 71 2 674
161718 17.09.2016 Lighthouse Cup Máchovo jezero Q 1 5 606
161219 28.09.2016 Svatováclavský závan - Závod OH nadějí 3 Turyňský rybník Q 3 7 1 534
161625 01.10.2016 Podzimní regata Václava Vacka 20. ročník Oldřichov Q 2 3 1 054
161221 08.10.2016 Pohár 154 let Sokola Vranská přehrada Q 1 1 1 004
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151603 18.04.2015 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 4 30 461
151204 01.05.2015 Regata Neumann Institut Vranská přehrada Q 1 2 402
151205 02.05.2015 Pohár Sosios Vranská přehrada Q 1 3 226
151206 08.05.2015 Župní přebor Vranská přehrada Q 1 4 198
151105 09.05.2015 Cena Modřan Vranská přehrada Q 2 3 646
151209 27.06.2015 14.Mem. J. Šenkýře a kraj přebor tř. F a Orlík - Velký Vír Q 4 10 1 108
151210 29.06.2015 Krajský přebor Orlík - Velký Vír Q 2 5 610
151614 15.08.2015 Cena Duchcova Oldřichov Q 2 9 586
151615 17.08.2015 Kontrolní závod I Oldřichov Q 1 8 312
151616 19.08.2015 Dálková plavba Oldřichov Q 3 5 1 069
151617 20.08.2015 Kontrolní závod II Oldřichov Q 1 3 527
151619 22.08.2015 Regata Petra Zouhara Oldřichov Q 1 3 469
152178 19.09.2015 Modrý Hrozen Q Nové Mlýny Q 7 60 1 219
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141630 04.10.2014 Regata V.Vacka Oldřichov - Barbora Q 2 11 347
Související články

Optimisti závodili na mistrovství Evropy

28.06.2021
Pět kluků a tři dívky pod vedením trenérky Nikol Staňkové a teamleadera Michala Lojky reprezentovali Českou republiku na Mistrovství Evropy třídy Optimist v Cádizu. 


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ