Klára Chalupníková

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
Ověřená licence domácího klubu
2110-0207 11.11.2020 - 31.03.2023
Reprezentační družstvo ČSJ 01.01.2020 - 31.12.2022
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
224213 31.10.2022 2022 WORLD CHAMPIONSHIPS U15 dívky LIMASSOL, CYPRUS T93 24 14 10 014
224194 15.10.2022 REGATA ZONALE TECHNO 293 2022 U15+U17 MALCESINE LAGO DI GARDA T93 7 18 1 582
221601 29.09.2022 Czech Junior Nationals Nechranice T93 12 9 7 127
221514 09.09.2022 Senior cup Jesenice T93 7 3 5 600
222151 03.09.2022 Vítr z vinohradů - Supercup Nové Mlýny T93 7 6 4 657
227007 17.07.2022 MČR Formule Foil Viganj (CRO) T93 8 2 8 442
222006 09.07.2022 Závod mladých nadějí Velké Dářko T93 7 6 5 600
222132 02.07.2022 Veterán Cup Brněnská přehrada T93 3 7 2 062
222003 11.06.2022 Pohár Vysočiny Velké Dářko T93 3 3 2 708
224160 04.06.2022 Supercup HUN Balaton T93 8 18 3 311
222109 30.04.2022 Starobrno Cup Brněnská přehrada T93 4 2 1 996
224044 17.04.2022 Techno 293 European Championships- U15 girls Cagliari, Italy T93 18 15 7 493
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
214180 23.10.2021 T293 WORLD CHAMPIONSHIPS- U15 Girls Lago di Garda T93 24 26 6 914
211718 02.10.2021 Skiregata - Memoriál Petra Haubolda Jablonec T93 4 8 1 608
211622 25.09.2021 Cena YCN - MČR Fun Nechranice T93 0 0
211805 18.09.2021 Pohár Rozkoše Rozkoš T93 7 8 2 814
212154 04.09.2021 Vítr z vinohradů Nové Mlýny T93 7 10 2 320
214062 15.07.2021 CAMPIONATI NAZIONALI ITALIA T293 U15 Lago di Garda T93 12 36 4 128
214065 13.07.2021 Torbole Windsurfing Week , Long distance U15 Lago di Garda T93 4 24 1 059
214057 12.07.2021 Torbole Windsurfing Week, T 293 – slalom U15 girls Lago di Garda Bis 8 10 2 652
212012 01.07.2021 MČR Velké Dářko T93 12 14 5 007
212132 26.06.2021 Veterán Cup Brněnská přehrada T93 2 5 494
212004 19.06.2021 Pohár Vysočiny Velké Dářko T93 7 16 799
217016 12.06.2021 Supercup HUN HUN T93 7 38 1 775
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
205048 18.10.2020 Optimist European Championship - Dívky Portorož, SLOVENIA Q 18 90 3 597
202175 07.10.2020 Pohár JMK-Q IV brnenska prehrada Q 2 2 2 202
201717 03.10.2020 Skiregata - 45. ročník Jablonec T93 4 13 870
201338 25.09.2020 McDonald`s MČR Optimist 2020 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 8 14 872
204024 18.09.2020 Mezinárodní Mistrovství Polska - MMPO Dziwnow - Polsko Q 12 123 5 573
201135 05.09.2020 CERE regata Nechranice Q 7 19 4 840
202174 02.09.2020 Pohár JMK-Q III brnenska prehrada Q 2 5 1 564
202150 27.08.2020 MMČR Bic, Rac - Vítr z vinohradů Nové Mlýny T93 12 22 1 878
202145 22.08.2020 Modrý hrozen Nové Mlýny Q 7 3 10 689
201328 15.08.2020 Marmeláda Lipno - Černá v Pošumaví Q 7 10 6 952
204987 11.08.2020 Trofeo Simone Lombardi 2020 - juniores Garda - Itálie Q 10 117 4 076
204982 07.08.2020 ORA CUP ORA 2020 - Juniores LAGO DI GARDA - Itálie Q 10 167 2 530
202008 11.07.2020 Závod mladých nadějí Velké Dářko T93 3 15 611
202007 04.07.2020 Pohár Vysočiny Velké Dářko T93 7 29 1 529
204937 27.06.2020 POKAL BURJA 2020 Izola, Slovenia Q 10 73 3 960
202103 20.06.2020 Krajský přebor (Veletržní regata) Brněnská přehrada Q 4 13 1 237
202172 17.06.2020 Pohár JMK-Q I Brněnská přehrada Q 2 3 2 044
201607 13.06.2020 Cena YCN Nechranice T93 7 19 1 011
202113 06.06.2020 Pavlovská regata Nové Mlýny Q 7 13 6 589
202117 30.05.2020 Starobrno Cup, krajský přebor Brněnská přehrada T93 4 15 989
202110 16.05.2020 Věstonická Venuše - Czech supercup Nové Mlýny T93 7 19 1 153
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
194270 06.12.2019 St. Nicholas regata 2019 Pula, Chorvatsko Q 10 215 3 630
191152 08.11.2019 MČR - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ 12 3 9 936
194217 01.11.2019 7. Halloween cup optimist Garda Lake Q 10 325 2 528
192165 20.10.2019 Modrá stuha (Cabin Trophy 2019) Brněnská přehrada OT 1 19 445
192164 05.10.2019 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 6 2 213
192163 02.10.2019 Pohár JMK IV Brněnská přehrada Q 1 4 729
191720 28.09.2019 Skiregata - 44. ročník Jablonec Q 1 2 703
191144 21.09.2019 CERE regata Nechranice Q 2 26 1 011
191326 07.09.2019 McDONALD'S CUP 2019 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 10 12 777
191808 29.08.2019 MMČR Bic, Rac Rozkoš T93 12 20 3 496
192144 22.08.2019 MČR - Optimist Nové Mlýny Q 2 30 1 256
192140 17.08.2019 Dálková plavba Brněnská přehrada Q 1 2 914
192128 14.08.2019 Pohár JMK III Brněnská přehrada Q 2 3 1 850
192007 13.07.2019 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 15 6 016
192006 06.07.2019 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 13 2 637
192125 22.06.2019 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 3 2 2 838
192121 08.06.2019 Modrý hrozen Nové Mlýny Q 7 26 3 804
192203 01.06.2019 Jarní sokolská regata Tovačov Q 2 2 1 406
192116 25.05.2019 Velká cena Q Nové Mlýny Q 0 0
192001 18.05.2019 Májový pohár Velké Dářko Q 3 4 2 637
192112 15.05.2019 Pohár JMK II Brněnská přehrada Q 2 3 1 540
192202 11.05.2019 Májový závod Chomoutovské jezero Q 2 3 1 156
191801 04.05.2019 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 17 4 966
192103 27.04.2019 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 6 1 457
192102 17.04.2019 Pohár JMK I Brněnská přehrada Q 2 2 1 952
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181144 09.11.2018 MMČR Team Racing Q - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ 12 8 4 488
182172 20.10.2018 Modrá stuha (dálkový závod) Brněnská přehrada Q 1 3 469
182171 06.10.2018 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 5 1 734
182169 03.10.2018 Pohár JMK IV. Brněnská přehrada Q 2 3 1 892
181340 22.09.2018 Indiánské léto lipno - cerna v poumavi Q 7 21 4 279
184075 14.09.2018 MM Slovenska 2018 - VC Slovenska 2018 VD Gabčíkovo, Slovensko Q 12 17 4 508
181323 16.08.2018 MČR - Optimist Lipno - Černá v Pošumaví Q 2 31 1 156
182005 07.07.2018 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 22 1 685
182119 26.05.2018 Velká cena ALT Q Nové Mlýny Q 0 0
182001 12.05.2018 Májový pohár Velké Dářko Q 3 6 2 109
182112 09.05.2018 Pohár JMK II Brněnská přehrada Q 2 1 2 760
182102 14.04.2018 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 9 2 108
182101 11.04.2018 Pohár JMK I. Brněnská přehrada Q 2 2 1 600
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
172103 08.04.2017 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 7 1 189
172180 12.04.2017 Pohár JMK 1 Brněnská přehrada Q 2 3 1 476
172001 13.05.2017 Májový pohár Velké Dářko Q 3 30 645
172181 17.05.2017 Pohár JMK 2 Brněnská přehrada Q 2 2 1 828
172122 27.05.2017 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 7 82 780
172182 28.06.2017 Pohár JMK 3 Brněnská přehrada Q 2 6 804
172005 08.07.2017 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 16 1 313
172006 15.07.2017 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 45 2 418
171720 30.09.2017 Skiregata Jablonec Q 1 1 946
172183 04.10.2017 Pohár JMK 4 Brněnská přehrada Q 2 5 1 265
172174 07.10.2017 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 11 617
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
162104 16.04.2016 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 13 0
162109 27.04.2016 Lanex Cup Brněnská přehrada Q 2 4 202
162118 25.05.2016 KonicaMinolta Cup Brněnská přehrada Q 2 10 202
162129 18.06.2016 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 3 11 416
162134 29.06.2016 Corfix Cup Brněnská přehrada Q 2 7 318
164216 12.08.2016 Limar Cup Liptovská Mara Q 4 27 587
162155 06.09.2016 Pohár Jachtklubu Brno Brněnská přehrada Q 2 7 670
162171 08.10.2016 Mem. Jana Sedláka Brněská přehrada Q 4 13 870
162172 22.10.2016 Modrá stuha Brněnská přehrada Q 1 3 469
Související články

Nicol Říčanová vicemistryně světa ve třídě Techno 293

06.11.2022
Od 31. 10. do 5. 11. se konalo ve městě Limasol na ostrově Kypr mistrovství světa třídy Techno 293. Závodu se účastnilo 226 mladých windsurfařů z 21 států celého světa. 

Mitrovské tituly pro Karla Lavického a Kateřinu Švíkovou

21.07.2022
Integra 2022 Czech iQFoil Championship – první ze dvou šampionátů, které se nyní odehrávají v chorvatské Viganji včera skončil.

MČR Techno 293 – Dářko 2021

06.07.2021
Od 1. do 4. července se na Velkém Dářku konalo Mistrovství České republiky ve třídě Bic Techno 293, které se také započítává do Českého Poháru.


nahoru