Adéla Rabasová

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Yacht Club Jezero Hlučín
ověřená licence domácího klubu
2419-0061 26.02.2017 - 31.03.2023
Reprezentační družstvo ČSJ 02.01.2019 - 31.12.2022
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
224184 06.10.2022 ILCA Europa Cup Montenegro Tivat Montenegro, Tiva L47 8 12 4 323
221601 29.09.2022 Czech Junior Nationals Nechranice L47 12 14 6 416
221625 24.09.2022 ILCA Europa Cup Nechranice L47 8 20 2 331
227018 09.09.2022 ILCA Europa cup Attersee (AUT) L47 4 9 1 043
221329 03.09.2022 MC Donalds cup Lipno - Černá v Pošumaví L47 2 5 1 315
224091 07.07.2022 ILCA Europa cup Německo Rostock Germany L47 8 53 1 570
222422 02.07.2022 Bermuda CUP Slezská Harta L47 3 2 1 935
224081 18.06.2022 EurILCA 4 Youth European Championships - women Port Dziwnow - Poland L47 24 64 9 969
224066 16.06.2022 ILCA Europa cup Polsko Dziwnow L47 8 72 3 143
221308 04.06.2022 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví L47 7 8 4 290
222119 21.05.2022 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny L47 7 10 4 601
224046 12.05.2022 EUROPA CUP Italy Circolo Vela Torbole, Torbole sul Garda - Italia L47 8 204 1 583
221801 07.05.2022 Jarní premiéra Rozkoš L47 7 10 4 047
222105 23.04.2022 Krajský přebor Brněnská přehrada L47 4 2 4 016
224036 15.04.2022 33rd IZOLA SPRING CUP 2022 Izola L47 8 19 3 804
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
211801 25.09.2021 Optimistický podzim Rozkoš L47 7 4 6 278
212001 18.09.2021 Májový pohár Velké Dářko L47 7 6 5 390
212417 11.09.2021 Hornická regata Žermanice L47 4 2 3 656
212146 21.08.2021 Czech Junior Nationals - part I. Nové Mlýny L47 12 2 16 128
212412 07.08.2021 Interpohár Olešná L47 8 8 4 323
212009 10.07.2021 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47 7 1 10 727
214018 20.05.2021 39th Lake Garda Meeting Riva del Garda QSZ 8 498 891
214006 01.04.2021 CSC Cup – Memorijal Antolić-Česić Medulin Q 12 78 6 398
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
201338 25.09.2020 McDonald`s MČR Optimist 2020 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 16 11 259
204024 18.09.2020 Mezinárodní Mistrovství Polska - MMPO Dziwnow - Polsko Q 12 130 5 284
202145 22.08.2020 Modrý hrozen Nové Mlýny Q 7 5 9 136
201328 15.08.2020 Marmeláda Lipno - Černá v Pošumaví Q 7 7 8 036
204987 11.08.2020 Trofeo Simone Lombardi 2020 - juniores Garda - Itálie Q 10 137 3 390
204982 07.08.2020 ORA CUP ORA 2020 - Juniores LAGO DI GARDA - Itálie Q 10 137 3 390
204984 25.07.2020 JoJo Pokal 2020 Attersee Q 2 9 1 878
202009 18.07.2020 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 19 5 816
204971 06.07.2020 XI. Choco cup 2020 Balatonfoldvár Q 7 20 6 444
204937 27.06.2020 POKAL BURJA 2020 Izola, Slovenia Q 10 57 5 035
202302 13.06.2020 O hanáckó klobáso Štěrkovna Hráza Q 3 4 2 928
202113 06.06.2020 Pavlovská regata Nové Mlýny Q 7 11 7 097
202203 30.05.2020 Bleděmodrá stuha Plumlova Plumlov Q 4 3 4 461
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
191152 08.11.2019 MČR - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ 12 4 8 437
194217 01.11.2019 7. Halloween cup optimist Garda Lake Q 10 320 2 596
192421 28.09.2019 Hornická regata Žermanice Q 4 1 4 721
191144 21.09.2019 CERE regata Nechranice Q 2 1 3 841
194159 13.09.2019 International Championship of the Polish Optimist Dziwnów Q 12 163 3 861
191326 07.09.2019 McDONALD'S CUP 2019 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 3 19 052
194148 27.08.2019 MM Rakouska, ÖSTERREICHISCHE JUGENDMEISTERSCHAFT Neusiedler See, Austria Q 12 12 10 403
192144 22.08.2019 MČR - Optimist Nové Mlýny Q 2 7 2 520
192416 17.08.2019 Olešná regata - mem. Václava Klementa Olešná Q 2 1 2 008
194129 09.08.2019 Veľká cena Slovenska 2019 Oravská priehrada,Slovakia Q 8 5 9 139
194130 06.08.2019 TROFEO SIMONE LOMBARDI Malcesine,Lago di Garda, Italy Q 10 192 3 119
194127 02.08.2019 Ora Cup Ora Garda Q 10 211 4 598
194105 20.07.2019 Decathlon Cup Sopron, Lake Ferto and Neusiedler See,Hungary Q 10 26 7 429
192007 13.07.2019 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 7 8 333
192006 06.07.2019 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 3 5 184
194012 22.06.2019 European Championship France, Crozon-Morgat Q-di 18 95 3 446
192121 08.06.2019 Modrý hrozen Nové Mlýny Q 7 5 8 816
192116 25.05.2019 Velká cena Q Nové Mlýny Q 0 0
194064 16.05.2019 Puchar Dziwnowa Dziwnow Q 10 86 3 624
191801 04.05.2019 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 14 5 556
194050 27.04.2019 Otwarte Mistrzostwa LOK 2019 Dzierzno Male Q-di 4 2 2 812
194044 18.04.2019 CSC CUP 2019 Medulin - Croatia Q 10 40 4 284
194041 13.04.2019 Proljetni kup Galeba Kostrena Q 8 2 10 099
194040 05.04.2019 Rybnickie Regaty Żeglarskie Rybnik - Polsko Q 2 11 1 988
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
184129 01.11.2018 VI° Optimist Halloween Cup Lake Garda Q 10 168 2 595
182417 13.10.2018 Hlučínská regata II. Štěrkovna Hlučín Q 2 3 1 406
184100 06.10.2018 Jesenná regata VD Gabčikovo Q 4 15 1 549
181340 22.09.2018 Indiánské léto lipno - cerna v poumavi Q 7 17 4 921
184075 14.09.2018 MM Slovenska 2018 - VC Slovenska 2018 VD Gabčíkovo, Slovensko Q 12 6 9 936
181331 08.09.2018 McDonald's LipnOptík 2018 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 2 20 371
182413 25.08.2018 Olešná regata - mem. Václava Klementa Olešná Q 4 1 4 721
181323 16.08.2018 MČR - Optimist Lipno - Černá v Pošumaví Q 2 47 795
182419 11.08.2018 Konec soustředění sterkovna hlucin Q 1 1 1 101
182412 03.08.2018 Interpohár 2018 olesna Q 6 6 5 048
182418 01.08.2018 Indiánské klání petruv rybnik - krnov Q 1 1 1 180
182411 21.07.2018 Prázdninový závod Štěrkovna Hlučín Q 2 1 2 110
182006 14.07.2018 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 13 6 343
182005 07.07.2018 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 7 3 675
182407 16.06.2018 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Q 1 1 946
184013 02.06.2018 Trim Cup - PLM Liptovská Mara Q 4 4 3 588
182119 26.05.2018 Velká cena ALT Q Nové Mlýny Q 0 0
182403 19.05.2018 Hornický kahan Žermanice Q 2 1 2 008
181801 05.05.2018 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 29 3 636
182401 14.04.2018 Jarní závod Štěrkovna Hlučín Q 1 1 946
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
172401 08.04.2017 Jarní závod Štěrkovna Hlučín Q 1 2 277
171801 29.04.2017 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 58 0
172301 20.05.2017 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané štěrkovna Hráza Q 4 5 2 629
172122 27.05.2017 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 7 51 2 224
172006 15.07.2017 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 35 3 182
172420 26.07.2017 Hawaii race Petrův Rybník Q 2 3 1 476
172205 29.07.2017 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 2 2 1 290
172421 31.07.2017 Soustředění Olešná Olešná Q 1 2 754
172413 11.08.2017 Interpohár 2017 Slezská Harta Q 6 13 2 871
171616 24.08.2017 MMČR Q Nechranice Q 12 29 6 755
172415 02.09.2017 Hornická regata Žermanice Q 4 2 3 365
174002 15.09.2017 Velká cena Slovenska MMSR - okruhový jachting Liptovská Mara Q 12 28 2 939
172168 23.09.2017 Modrý hrozen Q Nové Mlýny Q 7 22 3 706
174288 13.10.2017 V.Interpohar - Puchar Rybnika Rybník Q 10 45 4 690
172417 21.10.2017 Hlučínská regata Štěrkovna Hlučín Q 2 1 1 600
171116 03.11.2017 MMČR Teamracing Q Vltava - Praha TRQ 12 13 1 958
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
162205 30.07.2016 Mohelnická regata Moravičany Q 1 11 290
162416 05.08.2016 INTERPOHÁR 2016 Slezská Harta Q 6 20 1 388
162420 17.09.2016 FLEXIMONT Cup Štěrkovna Hlučín Q 1 2 578
162421 01.10.2016 Hlučínská regata Štěrkovna Hlučín Q 2 4 688
Související články

Mistrovství Evropy třídy ILCA 4 v Dziwnově

28.06.2022
V sobotu 25. 6. skončilo mistrovství Evropy třídy ILCA 4 v Dziwnowě. Ze šesti dnů se závodilo pouze 4 dny. První a poslední den nefoukalo.

Na Czech Junior Nationals první mistrovské tituly uděleny

25.08.2021
První část mistrovství České republiky mládeže v jachtingu je úspěšně za námi. 101 účastníků v lodních třídách ILCA 4 a RS Feva závodilo od 21. do 24. srpna v Yacht Clubu Dyje Břeclav na Nových Mlýnech.

Optimisti na Attersee

30.07.2020
O víkendu 25.–26. července se šest závodníků z SpS Optimist zúčastnilo závodu JoJo Cup na rakouském Attersee.

Optimisti na mistrovství Evropy

27.06.2019
Od 24. do 28. června se ve Francii konal Optimist European Championship 2019. Lukáš Kraus zajel poslední den skvělé dvě rozjížďky ve zlaté skupině, v jedné skončil třetí a v jedné šestý. Celkově se posunul na 39. místo.


nahoru