Vanda Paigerová

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: YACHT CLUB CERE, z.s.
Ověřená licence domácího klubu
1130-0230 08.01.2018 - 31.03.2023
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
221308 04.06.2022 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 29r 7 3 3 689
221103 23.04.2022 Nechranický skluz Nechranice 29r 7 4 4 290
224025 01.04.2022 29er Easter regatta 2022 Circolo vela arco 29r 8 39 2 126
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
211139 29.10.2021 MČR - Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 0 0
214175 23.10.2021 zhik 29er european championship Riva del Garda 29r 24 190 2 959
214158 25.09.2021 Jesenná regata Gabčíkovo, Slovensko 29r 7 6 2 260
212161 18.09.2021 Modrý hrozen Nové Mlýny 29r 7 3 4 367
211315 09.07.2021 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 29r 7 14 1 791
211118 05.06.2021 FIFE CUP Nechranice 29r 1 4 453
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
202166 03.10.2020 Memeoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada 29r 3 4 1 360
201331 28.08.2020 MMČR - Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví 29r 12 10 6 388
201341 25.08.2020 Intergalactic Championship lipno - cerna v posumavi 29r 7 4 5 279
201149 25.07.2020 1. Nechranice Woche Nechranice 29r 1 4 453
201318 04.07.2020 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 29r 7 4 4 921
201340 06.06.2020 Pohár YK Jestřábí Lipno - Černá v Pošumaví 29r 7 4 4 290
202114 23.05.2020 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny 29r 7 7 1 791
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
194205 23.10.2019 29er Eurocup 2019 Riva del Garda 29r 10 83 1 819
191148 12.10.2019 Primátorský štít Vltava - Praha RsF 4 3 2 812
192164 05.10.2019 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada 29r 3 7 630
194226 26.09.2019 Sailstore.hu 29er Eurocup Balatonfüred 29r 8 20 1 441
192154 13.09.2019 MČR - Moravia Skiff Regata Nové Mlýny 29r 1 5 402
194145 16.08.2019 29er European Championship LAGO DI GARDA 29r 24 200 2 933
192414 02.08.2019 Interpohár 2018 olesna L47 6 8 1 663
191313 04.07.2019 MMČR CADET - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 29r 7 12 950
191335 29.06.2019 O krále Šumavy II. lipno - cerna v posumavi 29r 7 12 950
191610 15.06.2019 Cena Nechranic Nechranice L47 7 3 2 260
191306 08.06.2019 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 29r 7 10 1 505
191113 19.04.2019 Nechranický skluz Nechranice 29r 7 9 1 317
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181144 09.11.2018 MMČR Team Racing Q - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ 12 6 5 987
181143 26.10.2018 MMČR Team Racing 420 - Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 12 11 1 665
181142 20.10.2018 Modrá stuha Vltavy                                    vltava - praha RsF 2 5 610
181141 13.10.2018 Primátorský štít Vltava - Praha RsF 4 6 1 608
181139 28.09.2018 MČR - Nechranický skluz Nechranice L47 12 6 3 874
181510 15.09.2018 Švestková regata Jesenice Las 7 15 1 088
181323 16.08.2018 MČR - Optimist Lipno - Černá v Pošumaví Q 2 36 1 026
182006 14.07.2018 Bambusová regata Velké Dářko L47 7 5 1 730
182005 07.07.2018 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47 3 2 1 206
181119 09.06.2018 CERE regata Nechranice L47 1 4 198
181307 02.06.2018 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví L47 7 7 1 471
182111 05.05.2018 Pavlovská regata Nové Mlýny L47 7 6 707
181105 14.04.2018 Memoriál Dr.Štěpána vltava - praha L47 2 2 804
181103 07.04.2018 Memoriál Rosslera-Ořovského vltava - praha L47 2 1 1 406
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171148 22.04.2017 Dubnová rozcvička Vltava - Praha Q 1 2 499
171801 29.04.2017 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 42 1 891
172001 13.05.2017 Májový pohár Velké Dářko Q 3 21 1 110
172122 27.05.2017 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 7 50 2 284
171606 10.06.2017 Cena Nechranic Nechranice Q 7 23 3 412
171312 17.06.2017 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 5 1 206
172006 15.07.2017 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 26 4 086
171325 17.08.2017 The Crown Cup - ME+MČR Lipno - Černá v Pošumaví RsF 12 28 1 908
171616 24.08.2017 MMČR Q Nechranice Q 12 51 3 813
171714 02.09.2017 Grand Prix Bohemia Máchovo jezero Q 2 3 1 156
174284 15.09.2017 MM Otwarte PSKO Dziwnow, Polsko Q 12 255 2 076
171111 07.10.2017 Memoriál A. Bürgermeistra Vltava Praha Q 2 9 851
171113 14.10.2017 Primátorský Štít Vltava Praha Q 4 7 3 098
171114 21.10.2017 Modrá stuha Vltavy Vltava Praha Q 2 6 938
174289 29.10.2017 5 Halloween Cup Optimist Garda - Italy Q 10 185 2 012
Související články

29er Easter Regatta 2022

04.04.2022
Čtyři naše posádky třídy 29er závodily na Gardě. Mezi 58 startujícími vybojovali Lukáš Dadák a Dan Viščor z YC LS Brno sedmé místo, Lukáš Kraus (JK Česká Lípa) a Ondřej Baštář (TJ Lokomotiva Plzeň) byli dvanáctí a 18. místo vezou Nela Viščorová a Kateřina Šlechtická z YC LS Brno, které berou i bronz v kategorii U17 dívky. Na 39. místě skončili Tadeá Tkadlec (Jachtklub Toušeň) a Vanda Paigero...

REGATA NAZIONALE na Gardě

02.08.2020
V Circolo Vela Arco se jelo mistrovství Itálie ve třídách 29er, 49er, 49er FX, a Nacra 15. V závodě jsme měli několika násobné zastoupení.


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ