nahrávám, chvilku strpení...
Toggle navigation
Jachting
Lodní třídy
Kluby a vodní plochy
Námořní jachting
Windsurfing a kiteboarding
Historie
Největší úspěchy
Síň slávy
Jachtařská akademie
Český svaz jachtingu
O Českém svazu jachtingu
Aktuality
Články regionálních organizací
Dokumenty
Kalendář závodů
Výsledky závodů
Žebříček závodníků
Žebříček klubů
Reprezentace
Reprezentační team
Reprezentační trenéři
Články a aktulity
Média
Ke stažení
Jachting v médiích
Pro členy
Seznam členů
Rozhodčí
Trenéři
HZS
Úřední měřiči
Využití majetku ČSJ
Newsletter
Pojištění
Cestovní pojištění
Kontakty
Výkonný výbor ČSJ
Kontrolní komise ČSJ
Disciplinární komise ČSJ
Orgány ČSJ a odborné komise
Regionální organizace ČSJ
Kontakty
Přihlásit
0
Home
Výsledková listina
Retro Cup (Cabin Trophy 2020)
Informace o závodě
VÝSLEDKY ZÁVODU
AKTIVITA ROZHODČÍCH
AKTIVITA HZS
NOTICEBOARD
PŘIHLÁŠKY
Stáhnout výsledky jako XLS
VPOZ
CTL
202147
Datum závodu
29.08.2020
Dní
1
Místo konání
Brněnská přehrada
Pořadatel
Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
Zúčastněné třídy
Kajutové lodě-1
Poznámka
VPOZ
Výsledky
Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Kajutové lodě
Results link
poř.
loď
reg.č.
jméno
rok.nar.
výsledky rozjížděk
body
l.body
1
CZE 1
2103-0669
Krupica Miloš
8888-0001
Boháčková Jana
1
CZE 2
2103-0943
Bednář Martin
2103-0784
Otevřel Pavel
2103-0253
Pavlovský Josef
1
GBR 3
2103-0662
Vodáček Lukáš
8888-0002
Chadimová Vladimíra
1
CZE 4
2101-0281
Marečková Renata
2103-0466
Svanovská Helena
2101-0641
Marečková Lucie
1
CZE 5
8888-0004
Schwanzer Pavel
8888-0005
Schwanzer Petr
8888-0006
Mikuláš František
1
CZE 6
8888-0010
Brožek Pavel
8888-0011
Procházka Jan
1
CZE 7
2103-0324
Pavelka Mojmír
2103-0945
Černošek Petr
2103-0772
Novák Václav
1
CZE 51
2103-0108
Daněk Tomáš
2103-0946
Mucska Pavol
1
CZE 549
2103-0952
Dojmazov Petr
2103-0721
Rohovský Martin
8888-0008
Buchta L.
1
CZE 834
2103-0874
Kubeš Fedor
2103-0804
Daněk Jan
2103-0881
Všetečka Ladislav
2103-0221
Fanta Miroslav
1
CZE 1209
2103-0822
Ondráček Radovan
8888-0009
Marečková Helena
2103-0785
Šír Michal
1
GBR 51864
2103-0235
Vaculka Zbyněk
2103-0820
Červená Monika
2103-0415
Šormová Marcela
1
CZE 301348
2101-0346
Piak Ivan
8888-0013
Krásný Alexandr
1
CZE 301734
2103-0666
Tlach Michal
8888-0003
Tlachová Zdeňka
1
CZE 302863
2103-0712
Přikryl David
8888-0012
Maršálková Jiřina
1
CZE 303052
2103-0402
Ulrich Karel
1
CZE 601077
2103-0921
Ševčík Marek
8888-0007
Brabcová Naďa
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1
↑
nahoru
×
Přihlášení člena ČSJ
Zapomenuté heslo
Registrace