Hurá do školy

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 221211
Datum závodu 27.08.2022
Dní 2
Místo konání Rozkoš
Pořadatel JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
Zúčastněné třídy Cadet-7P, Pirát-7P, RS 400-3C, Fireball-2
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1301-0074 Sivý Josef
1
1
1
3
7997
1301-0094 Sivý Dalibor
3
7997
2
1702-0049 Moudrý Miroslav
4
2
2
8
5890
1701-0135 Moucha Pavel
8
5890
3
1206-0094 Svoboda Petr 1969
3
3
4
10
4657
1206-0346 Bulušek Jiří
10
4657
4
1206-0321 Svoboda Pavel
2
4
5
11
3782
1206-0263 Bartáková Lenka
11
3782
5
1203-0450 Čermák Josef
5
5
3
13
3104
1701-0336 Novák Adam
13
3104
6
1301-0067 Kuš Emil
6
7
6
19
2550
1301-0112 Pour Václav
19
2550
7
1203-0169 Čermák Josef
9
6
7
22
2081
1203-0224 Seibt Miloš
22
2081
8
1206-0374 Jaroš Marek
7
8
8
23
1675
1206-0359 Čeněk Jiří
23
1675
9
1702-0271 Veselý Jaromír
8
9
10
27
1317
1702-0272 Šmeral David
27
1317
10
1301-0210 Svoboda Stanislav
10
10
9
29
997
1301-0207 Snopek Martin
29
997
11
1206-0376 Jaroš Bohumil
11
11
11
33
707
1206-0380 Jaroš Lukáš
33
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1203-0591 Dítětová Tereza
2*
2
2
1
1
6
7997
1203-0608 Dítětová Anna Marie
6
7997
2
1101-0525 Vrána Adam
1
1
5*
3
2
7
5890
1101-0537 De Vita Carla
7
5890
3
1203-0586 Pfeifer Matyáš
4
3
6*
2
5
14
4657
1101-0573 Horváth Pavel
14
4657
4
1214-0111 Winklerová Anna
6
4
3
8*
4
17
3782
1214-0120 Cvikrová Berenika
17
3782
5
1101-0538 Dressler Josef
5
8
1
9*
6
20
3104
1101-0621 Nebeská Josefína
20
3104
6
1206-0360 Karbusický Jaroslav
3
5
8*
6
8
22
2550
1206-0505 Chrzová Alžběta
22
2550
7
1602-0105 Krchňavý Vojtěch
7
11*
4
4
9
24
2081
1602-0111 Vojík Matěj
24
2081
8
1602-0104 Krchňavý Vít
11*
7
10
5
7
29
1675
1602-0354 Jiránková Karolína
29
1675
9
1602-0341 Jiránek Radek
9
9
9
10*
3
30
1317
1101-0623 Maršálková Michaela
30
1317
10
1602-0131 Vlach Miroslav
8
6
7
11*
10
31
997
1602-0329 Vlachová Eliška
31
997
11
1101-0539 Dressler Antonín
10
10
11*
7
11
38
707
1203-0613 Kubáňová Nikita
38
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1801-0168 Holanec Martin
2
2
3*
1
1
6
1406
1801-0129 Veselá Barbora
6
1406
2
7040-0314 Jetmarová Ines
1
1
2
2
3*
6
804
1801-0077 Pacovská Jitka
6
804
3
1206-0316 Licek Jiří
3
3
1
4*
4
11
452
1602-0130 Vlach Miroslav
11
452
4
1801-0142 Štěpánský Jan
DNF*
DNC
DNC
3
2
15
202
1801-0226 Gnolová Denisa
15
202
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru