Modrá stuha Bezdreva

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 221304
Datum závodu 30.04.2022
Dní 2
Místo konání Bezdrev
Pořadatel Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
Zúčastněné třídy Cadet-7P, Pirát-7P, Evropa-2
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1301-0074 Sivý Josef
1
1
2
2360
1301-0094 Sivý Dalibor
2
2360
2
1301-0212 Němec Jiří
2
3
5
1758
1301-0303 Koubek Zdeněk
5
1758
3
1302-0110 Beneš Pavel
4
2
6
1406
1302-0017 Mádle Jiří
6
1406
4
1702-0049 Moudrý Miroslav
3
6
9
1156
1701-0135 Moucha Pavel
9
1156
5
1301-0067 Kuš Emil
5
4
9
962
1301-0112 Pour Václav
9
962
6
1206-0374 Jaroš Marek
7
5
12
804
1206-0359 Čeněk Jiří
12
804
7
1206-0094 Svoboda Petr 1969
6
7
13
670
1206-0346 Bulušek Jiří
13
670
8
1206-0322 Horynová Jitka
8
8
16
554
1206-0337 Horyna Otakar
16
554
9
1301-0210 Svoboda Stanislav
10
9
19
452
1301-0207 Snopek Martin
19
452
10
1203-0450 Čermák Josef
9
12
21
360
1203-0614 Krejčík Václav
21
360
11
1203-0169 Čermák Josef
11
10
21
278
1203-0224 Seibt Miloš
21
278
12
1206-0358 Pačanda Jiří
12
11
23
202
1206-0383 Trnková Daniela
23
202
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1203-0586 Pfeifer Matyáš
1
3
4
2610
1101-0522 Šebor Martin Morgan
4
2610
2
1206-0360 Karbusický Jaroslav
4
1
5
2008
1206-0378 Bulušek Matěj
5
2008
3
1203-0591 Dítětová Tereza
2
6
8
1656
1203-0608 Dítětová Anna Marie
8
1656
4
1214-0122 Růžička Luděk
7
2
9
1406
1214-0123 Jiřička Tomáš
9
1406
5
1203-0589 Roček Matyáš
3
9
12
1212
1101-0621 Nebeská Josefína
12
1212
6
1602-0104 Krchňavý Vít
5
10
15
1054
1206-0406 Svoboda Pavel
15
1054
7
1602-0105 Krchňavý Vojtěch
8
7
15
920
1602-0111 Vojík Matěj
15
920
8
1214-0110 Winkler Adam
13
4
17
804
1214-0120 Cvikrová Berenika
17
804
9
1206-0327 Svoboda Petr
6
13
19
702
1206-0334 Horynová Alexandra
19
702
10
1101-0539 Dressler Antonín
11
8
19
610
1203-0613 Kubáňová Nikita
19
610
11
1214-0111 Winklerová Anna
9
11
20
527
1203-0615 Ročková Anežka
20
527
12
1101-0525 Vrána Adam
16
5
21
452
1101-0584 Kukla Jaromír
21
452
13
1214-0127 Sluka Zbyněk
10
12
22
382
1101-0537 De Vita Carla
22
382
14
1101-0513 Beretová Adéla
12
16
28
318
1101-0623 Maršálková Michaela
28
318
15
1206-0345 Bulušek Ondřej
15
14
29
258
1206-0380 Jaroš Lukáš
29
258
16
1602-0341 Jiránek Radek
14
15
29
202
1602-0354 Jiránková Karolína
29
202
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ