Bezdrevský vítr

 Stáhnout výsledky jako XLS

POZOR změna místa konání !!!

CTL 221318
Datum závodu 25.06.2022
Dní 2
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Yacht Club DIM Bezdrev
Zúčastněné třídy RS 400-7P, RS 500-7P, RS Feva-3C
Poznámka POZOR změna místa konání !!!

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1101-0470 Peterka Tomáš
1*
1
1
1
3
1156
1305-0321 Lojková Karolína
3
1156
2
1302-0053 Szmaragowski Dominik
2*
2
2
2
6
554
1145-0112 Stibůrek Matěj
6
554
3
2109-0651 Kilb Robin 2007
3*
3
3
3
9
202
2109-0652 Kilb Amber
9
202
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1401-0439 Dobrý Jakub
3*
1
1
1
3
9320
1401-0473 Dobrá Tereza
3
9320
2
1305-0203 Lojka Michal
1
2
3*
2
5
7213
1305-0266 Lojková Petra
5
7213
3
2103-0824 Pešková Adéla
7*
3
4
3
10
5980
2103-0928 Trubačíková Hana
10
5980
4
1145-0109 Stibůrková Eliška
2
4
6
7*
12
5106
1401-0479 Hanton Josef
12
5106
5
1206-0318 Licková Nikola
5
13*
2
9
16
4427
1206-0317 Licková Aneta
16
4427
6
9901-0001 Lukačovič Samuel
4
6
8
11*
18
3873
7040-0188 Iljuchin Ilja
18
3873
7
2103-0858 Schwanzer Albert
8*
8
5
5
18
3404
2103-0857 Janáček Vojtěch
18
3404
8
1149-0013 Borkovec Bořek
6
12*
10
4
20
2999
1149-0010 Najvárek Matěj
20
2999
9
1302-0018 Szmaragowski Michaela
12*
5
11
6
22
2640
1302-0058 Szmaragowski Daniel
22
2640
10
2103-0944 Buchta Jan
9
10*
9
8
26
2320
2103-0886 Buchtová Agnes
26
2320
11
1302-0054 Szmaragowski David
14*
7
12
12
31
2030
1302-0069 Mašková Tereza
31
2030
12
1607-0304 Pfeiferová Veronika
DNC*
9
15
10
34
1766
1607-0303 Bryxová Lucie
34
1766
13
1901-0469 Richterová Eliška
DNF*
15
7
13
35
1523
1145-0111 Najvárková Magdaléna
35
1523
14
2103-0887 Buchtová Sarah
11
14*
13
14
38
1297
2103-1023 Kuthanová Eliška
38
1297
15
2103-0788 Pavlovská Alexandra
DNS*
11
14
15
40
1088
2103-1041 Pavlovská Dominika
40
1088
16
1130-1233 Benovič Martin
10
16
16
17*
42
891
1130-1201 Nalevajko Radek
42
891
17
1305-0342 Vastl Ladislav
13
17*
17
16
46
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
7040-0325 Paštyka Daniel
2*
1
1
2
4
6623
7040-0326 Paštyka David
4
6623
2
1801-0168 Holanec Martin
3
4*
2
1
6
4515
1801-0129 Veselá Barbora
6
4515
3
1206-0316 Licek Jiří
6*
3
3
3
9
3283
1602-0130 Vlach Miroslav
9
3283
4
1311-0001 Myslík Jan 1973
1
2
DNF*
DNC
11
2408
1305-0264 Kotisa Jan
11
2408
5
7040-0314 Jetmarová Ines
4
5*
4
4
12
1730
1801-0176 Novotný Petr
12
1730
6
9999-0068 Hrubeš Martin
5
6
DNF*
DNC
19
1176
9999-0069 Šímová Katarína
19
1176
7
1801-0225 Maršík Milan
DNS*
DNC
DNC
DNC
24
707
1801-0077 Pacovská Jitka
24
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ