Lighthouse Cup

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 221714
Datum závodu 10.09.2022
Dní 2
Místo konání Máchovo jezero
Pořadatel Yacht Club Doksy, spolek
Zúčastněné třídy Pirát-7P, Optimist-4K, Star-4K, Pirát-2, Finn-1
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1301-0074 Sivý Josef
1
1
1
1
DNC*
4
9136
1301-0094 Sivý Dalibor
4
9136
2
1304-0160 Tobolka Michal
3
2
5*
2
1
8
7029
1304-0250 Mareš Jan
8
7029
3
1702-0049 Moudrý Miroslav
2
3
6*
3
3
11
5796
1701-0135 Moucha Pavel
11
5796
4
1702-0039 Vacula Martin
5
4
2
6*
2
13
4921
1701-0163 Hendrych Václav
13
4921
5
1301-0212 Němec Jiří
9*
5
3
4
4
16
4243
1301-0303 Koubek Zdeněk
16
4243
6
1206-0094 Svoboda Petr 1969
4
7
4
8*
6
21
3689
1206-0346 Bulušek Jiří
21
3689
7
1206-0321 Svoboda Pavel
7
6
9*
7
5
25
3220
1701-0196 Richter Zdeněk
25
3220
8
1701-0122 Kala Roman
10*
8
7
5
8
28
2814
1701-0257 Richtr Zdeněk
28
2814
9
1206-0374 Jaroš Marek
6
11
8
12*
7
32
2456
1206-0359 Čeněk Jiří
32
2456
10
1701-0363 Vinterlíková Karolína
8
9
10*
9
9
35
2136
1701-0336 Novák Adam
35
2136
11
1301-0210 Svoboda Stanislav
11
12
11
13
DNC*
47
1846
1203-0450 Čermák Josef
47
1846
12
1206-0358 Pačanda Jiří
12
13
13
10
DNC*
48
1582
1206-0383 Trnková Daniela
48
1582
13
1702-0271 Veselý Jaromír
13
14*
12
14
10
49
1338
1702-0272 Šmeral David
49
1338
14
1203-0169 Čermák Josef
15
15
16*
11
11
52
1113
1203-0224 Seibt Miloš
52
1113
15
1206-0380 Jaroš Lukáš
14
10
15
DNF*
DNC
56
903
1206-0376 Jaroš Bohumil
56
903
16
1705-0166 Šercl Miroslav
16
16
14
DNF*
DNC
63
707
1701-0204 Beránková Daniela
63
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1703-0132 Kramář Tomáš
2
1
3*
1
1
5
3200
1702-0232 Zanker Zbyněk
5
3200
2
1702-0204 Deutscher Patrik
5*
3
1
4
2
10
1996
1702-0181 Prchal Vít
10
1996
3
1703-0242 Čeřovský Jakub
3*
2
2
3
3
10
1291
1703-0235 Čeřovský Jonáš
10
1291
4
1703-0250 Fetterle David
4
5*
4
2
4
14
792
1703-0230 Fetterle Jiří
14
792
5
1702-0085 Šťastná Tereza
1
4
5
DNC*
DNC
16
404
1703-0161 Babický Josef
16
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1703-0249 Tomeš Jiří
2*
1
1
1
1
4
5851
2
1607-0299 Hrubý David
1
2
2
2
OCS*
7
4647
3
1130-0981 Valenta Max
3
11*
5
4
5
17
3942
4
1203-0589 Roček Matyáš
12*
5
3
5
6
19
3443
5
1609-0312 Podrábská Adéla
9
3
13*
6
2
20
3055
6
1702-0220 Bernt Bartoloměj
4
9
11*
8
7
28
2738
7
1606-0301 Vlčková Světlana
6
12*
12
3
8
29
2471
8
1606-0956 Knorr Petr
7
4
9
9
12*
29
2239
9
1702-0206 Povolný Jakub
5
8
7
10*
10
30
2034
10
1609-0272 Beerová Anežka
8
15*
14
7
4
33
1851
11
1702-0246 Berntová Ela
DNC*
7
4
14
9
34
1685
12
1130-1240 Horký Antonín
19*
6
15
12
3
36
1534
13
1701-0346 Popper Šimon
10
18*
10
11
11
42
1395
14
1702-0261 Veselý Vilém
11
13*
6
13
13
43
1266
15
1609-0313 Podrábská Denisa
16*
10
8
15
14
47
1147
16
1606-0299 Rážová Lea
13
17*
16
16
16
61
1034
17
1101-0620 Hubáček Jan
15
14
18*
17
15
61
929
18
1701-0337 Novák Vojtěch
14
16
17
DNC*
DNC
71
830
19
1609-0274 Vaszi Victoria
17
19*
19
19
18
73
736
20
1101-0637 Říhová Klára
21*
20
20
18
17
75
647
21
1606-0313 Kaláb Karel
18
21
DNC*
DNF
DNC
87
562
22
1203-0615 Ročková Anežka
20
DNF*
DNC
DNC
DNC
92
481
23
1701-0366 Krausová Amálie
22
DNF*
DNC
DNF
DNC
94
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru