Jarní fireballistická Rozkoš

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 221802
Datum závodu 14.05.2022
Dní 2
Místo konání Rozkoš
Pořadatel TJ Slávia - jachting Česká Skalice
Zúčastněné třídy Cadet-7P, Fireball-7P
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1214-0110 Winkler Adam
4*
2
4
1
1
8
8730
1214-0120 Cvikrová Berenika
8
8730
2
1203-0591 Dítětová Tereza
1
4*
2
4
3
10
6623
1203-0608 Dítětová Anna Marie
10
6623
3
1214-0122 Růžička Luděk
2
5*
1
3
4
10
5390
1214-0123 Jiřička Tomáš
10
5390
4
1101-0226 Kramplová Annamaria
3
1
5*
2
5
11
4515
1101-0522 Šebor Martin Morgan
11
4515
5
1101-0525 Vrána Adam
5*
3
3
5
2
13
3837
1101-0584 Kukla Jaromír
13
3837
6
1203-0586 Pfeifer Matyáš
9*
8
6
6
6
26
3283
1101-0573 Horváth Pavel
26
3283
7
1206-0360 Karbusický Jaroslav
7
6
DNF*
7
10
30
2814
1206-0378 Bulušek Matěj
30
2814
8
1214-0111 Winklerová Anna
8
7
8
DNS*
7
30
2408
1203-0615 Ročková Anežka
30
2408
9
1101-0538 Dressler Josef
6
9
UFD*
9
8
32
2050
1101-0621 Nebeská Josefína
32
2050
10
1101-0513 Beretová Adéla
11*
10
9
10
9
38
1730
1101-0623 Maršálková Michaela
38
1730
11
1214-0127 Sluka Zbyněk
10
13*
10
8
11
39
1440
1214-0125 Kátrik Viktor
39
1440
12
1101-0539 Dressler Antonín
14*
11
7
11
12
41
1176
1203-0613 Kubáňová Nikita
41
1176
13
1101-0537 De Vita Carla
13
12
DNS*
DNS
DNS
55
932
1101-0639 De Vita Barbara
55
932
14
1206-0327 Svoboda Petr
12
DNF*
DNS
DNS
DNS
57
707
1206-0345 Bulušek Ondřej
57
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1214-0097 Parůžek Jiří
1
7*
2
3
1
7
10239
2103-0684 Košvica Jakub
7
10239
2
1214-0095 Kubový Martin
2
3
4*
2
2
9
8132
1203-0268 Roček Roman
9
8132
3
1203-0492 Nápravníková Kořanová Johana
11*
6
6
1
3
16
6899
1101-0882 Nápravník Jakub
16
6899
4
1214-0037 Verner Jaroslav
6
1
7*
5
4
16
6025
1214-0079 Winkler Pavel
16
6025
5
1203-0172 Kořan Petr
5
5
1
7
10*
18
5346
1203-0293 Kvasnik Milan
18
5346
6
1401-0419 Šnajdr Milan
3
4
11*
4
7
18
4792
1401-0420 Šnajdr Matěj
18
4792
7
1401-0250 Čechura Jiří
4
2
8
6
BFD*
20
4323
1401-0215 Will Jan
20
4323
8
7012-0034 Veit Martin
7
9
13*
9
6
31
3917
7012-0035 Krejza Filip
31
3917
9
1206-0293 Vomáčko Ladislav
8
8
5
14*
11
32
3559
1201-0127 Gemperle Jiří
32
3559
10
1130-0985 Šamšulová Tereza
16*
11
3
8
12
34
3239
1401-0446 Čechura Přemysl
34
3239
11
1203-0083 Procházka Libor
17*
13
9
10
5
37
2949
1214-0090 Cikrt Tomáš
37
2949
12
1108-0127 Průcha Alexandr
10
10
12
13
14*
45
2685
1108-0131 Beneš Vlastimil
45
2685
13
1130-0750 Beneš Jiří
9
17
19*
11
9
46
2441
1130-0749 Špaček Matěj
46
2441
14
1203-0520 Štruncová Michaela
14
14
17*
17
8
53
2216
1203-0490 Škoda Michal
53
2216
15
1201-0116 Jeništa Milan
15
12
10
19*
18
55
2006
1201-0169 Jeništa Martin
55
2006
16
1203-0499 Havel Filip
12
16*
14
16
13
55
1810
1203-0510 Svoboda Lukáš
55
1810
17
1504-0015 Jindřichová Markéta
13
15
15
15
DNC*
58
1626
1503-0276 Veselá Jana
58
1626
18
1301-0128 Krátký Jan
18*
18
16
12
16
62
1452
1134-0030 Staňková Kateřina
62
1452
19
1402-0508 Štursová Lucie
19
20*
18
18
15
70
1288
1402-0364 Dragoun Vítek
70
1288
20
1203-0130 Lambl Vladimír
20
21*
20
21
17
78
1132
1130-1558 Lambl Kubáňová Zuzana 1984
78
1132
21
1125-0030 Kulísek Jan
DNF*
19
22
20
19
80
984
1125-0003 Hron Petr
80
984
22
1402-0497 Novák Jaroslav
DNF*
DNF
23
22
20
89
842
1402-0379 Červený Martin
89
842
23
1101-0591 Škopová Barbara
DNF*
DNF
21
DNF
21
90
707
9999-0027 Šimková Markéta
90
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ