OMNIPLAST CUP 2022

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 222134
Datum závodu 16.07.2022
Dní 2
Místo konání Brněnská přehrada
Pořadatel Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
Zúčastněné třídy RS Tera-12mr, RS Aero-7P, RS Tera-7P, RS Vareo-7P
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0956 Chládek Dan
2
1
5*
2
5
15977
2
2403-0118 Gelnar Lukáš
3
7*
2
1
6
12365
3
1312-0041 Myslík Matyáš
1
3
OCS*
4
8
10252
4
2407-0218 Doležel František
5
6*
1
3
9
8753
5
2103-0972 Vlach Viktor
6*
2
3
5
10
7590
6
2403-0112 Dragula Lukáš
4
4
4
6*
12
6640
7
2403-0116 Červenková Veronika
9*
5
6
7
18
5836
8
2103-0968 Daněk Kryštof
8
10*
7
9
24
5140
9
1311-0004 Myslíková Eliška
7
11*
10
8
25
4526
10
2403-0119 Gelnar Tomáš
10
8
8
DNC*
26
3977
11
2103-1038 Kryštof Šimon
11*
9
9
10
28
3481
12
2103-1039 Hajda Štěpán
12
13
11
DNC*
36
3027
13
2403-0122 Centrichová Hana
13
12
NSC*
13
38
2610
14
2403-0139 Tkačová Lucie
14
DNF*
DNC
11
44
2224
15
2407-0210 Ščerba David
DNF*
DNC
DNC
12
50
1864
16
2103-1017 Buček Adam
DNF*
DNS
DNC
DNC
57
1370
16
2403-0121 Centrichová Ema
NSC*
DNF
DNC
DNC
57
1370
16
2103-1021 Koleňák Matěj
DNC*
DNC
DNC
DNC
57
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1130-0169 Guryča Daniel
DNF*
2
1
1
4
7029
2
1311-0001 Myslík Jan 1973
2*
1
2
2
5
4921
3
1607-0302 Bryx Petr
3*
3
3
3
9
3689
4
2205-0008 Mlčoch Bronislav
6*
4
5
4
13
2814
5
1149-0002 Kuthan Jiří
4
5
4
5*
13
2136
6
1607-0301 Mrázová Sylvia
1
DNF
DNC*
DNC
19
1582
7
1901-0475 Bříza Petr 1972
5
DNC
DNC*
DNC
23
1113
8
2103-0415 Šormová Marcela
DNF*
DNC
DNC
DNC
27
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0253 Pavlovský Josef
3*
2
1
1
4
9320
2
2103-0399 Janáček Martin
2
1
4
6*
7
7213
3
2103-0874 Kubeš Fedor
1
4
5
8*
10
5980
4
2103-0221 Fanta Miroslav
6
3
9*
2
11
5106
5
2103-0804 Daněk Jan
5
6*
2
4
11
4427
6
2101-0375 Pospíšil Martin
10*
7
3
7
17
3873
7
2101-0342 Sláma Ivo
7
5
8*
5
17
3404
8
2103-0543 Hartl Radim
4
DNF*
6
9
19
2999
9
1203-0465 Kuthan Martin
12*
10
7
3
20
2640
10
2103-0207 Pavlík Jiří
9
9
10
12*
28
2320
11
2103-0784 Otevřel Pavel
8
12*
11
10
29
2030
12
2103-0235 Vaculka Zbyněk
11
8
12*
11
30
1766
13
2103-1029 Kudrna Jan
13
11
13
14*
37
1523
14
1149-0001 Kuthan Jiří 1973
14
13
15*
13
40
1297
15
2103-0984 Všetečka Jan
15
14
14
17*
43
1088
16
2103-0755 Prax Jakub
16*
15
16
15
46
891
17
2103-0944 Buchta Jan
DNF*
DNC
DNF
16
56
707
18
2103-0289 Pavlovský Marek
DNC*
DNC
DNC
DNC
60
0
18
2101-0281 Marečková Renata
DNC*
DNC
DNC
DNC
60
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ