Brněnská šestka

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 222136
Datum závodu 23.07.2022
Dní 1
Místo konání Brněnská přehrada
Pořadatel Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
Zúčastněné třídy Kajutové lodě-1
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0375 Pospíšil Martin
1
1
1499
2101-0617 Mareček Šimon
1
1499
2101-0281 Marečková Renata
1
1499
2101-0555 Perničková Lucie
1
1499
2
2103-0984 Všetečka Jan
2
2
1198
8888-0009 Mikuláš Fr
2
1198
2103-0253 Pavlovský Josef
2
1198
3
2103-0108 Daněk Tomáš
3
3
1022
2103-0946 Mucska Pavol
3
1022
8888-0005 Daňková Jarka
3
1022
4
2103-0881 Všetečka Ladislav
4
4
897
2103-0221 Fanta Miroslav
4
897
2103-0308 Fantová Kateřina 1968
4
897
5
2103-0662 Vodáček Lukáš
5
5
800
8888-0013 Huk Lubomír
5
800
8888-0012 Kocián Víťa
5
800
6
2101-0350 Hykrda Jan
6
6
721
8888-0010 Kopl Karel
6
721
7
2103-0235 Vaculka Zbyněk
7
7
654
2103-0820 Červená Monika
7
654
2103-0483 Nováková Ludmila
7
654
8
2103-0858 Schwanzer Albert
8
8
596
8888-0008 Schwanzer Petr
8
596
8888-0007 Schwanzer Pavel
8
596
9
2103-0669 Krupica Miloš
9
9
545
8888-0002 Sys Karel
9
545
8888-0001 Boháčková Helena
9
545
10
8888-0022 Polan Marek
10
10
499
8888-0023 Lagomausino Luisa
10
499
8888-0024 Matějek Ondřej
10
499
11
2101-0790 Jalový Martin
11
11
458
8888-0020 Budín Aleš
11
458
8888-0021 Karásek Ydenek
11
458
12
2101-0709 Jára Jaroslav
12
12
420
8888-0003 Vazlerová Kamila
12
420
8888-0004 Kvapilová Iveta
12
420
13
2110-0167 Zouhar Jan
13
13
385
14
2103-1034 Preiss Jan Egon
14
14
353
2103-1024 Berka Radek
14
353
15
2103-1037 Všetečka Jan
15
15
323
8888-0014 Rašovský¨ Michal
15
323
16
2103-0772 Novák Václav
16
16
295
8888-0019 Ritterová Dana
16
295
17
2103-0822 Ondráček Radovan
17
17
268
8888-0011 MarečkovᨠHelena
17
268
18
2101-0346 Piak Ivan
18
18
244
2101-0523 Juřinová Danuše
18
244
19
2103-0466 Svanovská Helena
19
19
220
2103-0515 Pavlíková Gabriela
19
220
20
2103-0666 Tlach Michal
20
20
198
2103-0785 Šír Michal
20
198
8888-0006 Šírová Hana
20
198
21
2103-0390 Nedbal Lubomír
21
21
177
8888-0018 Polák Jiří
21
177
22
2103-1058 Mořkovský Robert
22
22
157
8888-0015 Hoffmann Igor
22
157
23
2103-0570 Bielik Ivan
23
23
137
8888-0025 Bielik Jan
23
137
24
2103-0921 Ševčík Marek
24
24
119
8888-0016 Ševčík Filip
24
119
25
2103-0715 Pavlíček Jaroslav
25
25
101
8888-0017 PavlíčkovᨠJana
25
101
2103-0402 Ulrich Karel
25
101
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ