Memoriál Dušana Vaculky

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 222141
Datum závodu 13.08.2022
Dní 1
Místo konání Brněnská přehrada
Pořadatel Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
Zúčastněné třídy Kajutové lodě-1
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0881 Všetečka Ladislav
1
4*
1
2
4
1180
2103-0221 Fanta Miroslav
4
1180
2
2103-0984 Všetečka Jan
2
3*
2
1
5
879
2101-0608 Kmenta Martin
5
879
8888-0005 Všetečková Iva
5
879
2103-0908 Filip Miroslav
5
879
3
2103-0108 Daněk Tomáš
3
2
4*
3
8
703
2103-0946 Mucska Pavol
8
703
8888-0014 Sedlačko Josef
8
703
4
2103-0952 Dojmazov Petr
RET*
1
3
5
9
578
2103-0721 Rohovský Martin
9
578
2101-0375 Pospíšil Martin
9
578
5
2103-0662 Vodáček Lukáš
4
5
7*
4
13
481
8888-0008 Chadimová Vladimíra
13
481
2103-0841 Šorm Milan 1979
13
481
6
2101-0350 Hykrda Jan
5
6*
6
6
17
402
8888-0001 Kopl Karel
17
402
8888-0003 Hykrda Kryštof
17
402
8888-0002 Bezděková Veronika
17
402
7
2103-0235 Vaculka Zbyněk
6
7*
5
7
18
335
2103-0820 Červená Monika
18
335
2103-0483 Nováková Ludmila
18
335
8
2101-0790 Jalový Martin
7
9*
9
8
24
277
8888-0007 Nováček Přemysl
24
277
8888-0006 Provazník Petr
24
277
9
2110-0167 Zouhar Jan
8
8
8
9*
24
226
8888-0015 Zouharová Jana
24
226
8888-0016 Zouhar Jan
24
226
10
2103-0921 Ševčík Marek
9
11*
10
10
29
180
11
2101-0709 Jára Jaroslav
10
10
11*
11
31
139
8888-0013 Poledňák Igor
31
139
12
2101-0346 Piak Ivan
11
DNF*
NSC
12
36
101
2103-1005 Bieronski Aleš
36
101
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0785 Šír Michal
1
1
1101
8888-0011 Šálková Hana
1
1101
8888-0010 Šírová Hana
1
1101
2
2103-1034 Preiss Jan Egon
2
2
800
2103-1024 Berka Radek
2
800
3
2103-1033 Suchánek Radek
3
3
624
2103-0428 Bidlová Jitka
3
624
4
2103-0772 Novák Václav
4
4
499
2103-1058 Mořkovský Robert
4
499
5
2103-0737 Simeonov Jan
5
5
402
6
2103-0822 Ondráček Radovan
6
6
323
8888-0012 Dungel Jan
6
323
7
2103-0587 Hlaváček Jiří
7
7
256
8888-0017 Hlaváček Štěpán
7
256
8888-0018 Frimllová Aneta
7
256
8
2103-0712 Přikryl David
8
8
198
8888-0009 Maršálková Jiřina
8
198
9
2103-0390 Nedbal Lubomír
9
9
147
2103-0656 Polák Jiří
9
147
10
2103-0935 Hlaváček Jiří
10
10
101
8888-0004 Skalníková Lucie
10
101
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru