GP NJ

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 222157
Datum závodu 17.09.2022
Dní 1
Místo konání Brněnská přehrada
Pořadatel Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
Zúčastněné třídy Kajutové lodě-1
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0804 Daněk Jan
1
1
1
2*
3
1443
2103-0221 Fanta Miroslav
3
1443
2103-0873 Knetig Jindřich
3
1443
2
2101-0375 Pospíšil Martin
2*
2
2
1
5
1142
2101-0405 Karas Tomáš
5
1142
2101-0788 Hakl David
5
1142
2101-0608 Kmenta Martin
5
1142
3
2103-0984 Všetečka Jan
3
3
5*
4
10
966
2103-0253 Pavlovský Josef
10
966
4
2103-0108 Daněk Tomáš
4
5*
4
3
11
841
2103-0946 Mucska Pavol
11
841
8888-0014 Daňková Jarka
11
841
5
2103-0881 Všetečka Ladislav
5
4
3
6*
12
744
2103-0308 Fantová Kateřina 1968
12
744
2103-0796 Dadák Lukáš
12
744
6
2103-0662 Vodáček Lukáš
6*
6
6
5
17
665
8888-0012 Chadimová Vladimiíra
17
665
2103-0470 Vašík Martin
17
665
7
2103-0466 Svanovská Helena
8*
7
8
8
23
598
2103-0922 Šlechtická Kateřina 2005
23
598
8888-0028 Šlechtický Radovan
23
598
8
2103-0858 Schwanzer Albert
9
9
7
10*
25
540
2103-1028 Schwanzer Pavel
25
540
9
2103-0235 Vaculka Zbyněk
11
DNC*
9
7
27
489
2103-0820 Červená Monika
27
489
2103-0483 Nováková Ludmila
27
489
10
2101-0709 Jára Jaroslav
12*
10
11
9
30
443
8888-0004 Kupka Tomáš
30
443
8888-0003 Járová Zuzana
30
443
8888-0026 Polednaková Anna
30
443
11
2103-0669 Krupica Miloš
10
11
13*
11
32
402
8888-0002 Sys Karel
32
402
8888-0011 Kašpárek Stan
32
402
8888-0001 Boháčková Helena
32
402
12
9999-0191 Polan Marek
13*
12
10
12
34
364
8888-0018 Lugomarsino Luise
34
364
13
2103-0952 Dojmazov Petr
7
8
DNC*
DNC
38
329
2103-0721 Rohovský Martin
38
329
2103-0784 Otevřel Pavel
38
329
2103-1029 Kudrna Jan
38
329
14
9999-0192 Morávek Aleš
19*
16
12
13
41
297
8888-0015 Kaman Miloš
41
297
15
2103-0666 Tlach Michal
14*
14
14
14
42
267
8888-0006 Tlachová Zdenka
42
267
16
2103-1034 Preiss Jan Egon
17*
13
16
15
44
239
8888-0016 Preiss Lenka
44
239
2103-1024 Berka Radek
44
239
17
2103-0715 Pavlíček Jaroslav
15
15
18
19*
48
213
2103-1033 Suchánek Radek
48
213
8888-0017 Pavlíčková Jana
48
213
18
2103-0785 Šír Michal
22*
17
15
16
48
188
8888-0010 Šírová Hana
48
188
8888-0027 Šálková Hana
48
188
8888-1011 Šálek Karel
48
188
19
2103-0712 Přikryl David
16
18
19
DNC*
53
165
8888-1002 Maršálková Jiřina
53
165
20
2103-0570 Bielik Ivan
18
19*
17
18
53
142
8888-0025 Javůrková Alena
53
142
21
9999-0193 Grepl Oldřich
21*
20
20
17
57
121
8888-1010 Přibyl Josef
57
121
22
2101-0346 Piak Ivan
20
DNC*
DNC
DNC
66
101
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru