Hornická Regata

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 222431
Datum závodu 10.09.2022
Dní 2
Místo konání Žermanice
Pořadatel Yachtclub Baník Ostrava
Zúčastněné třídy ILCA 4-3M, Optimist-3M, Fireball-2, Finn-2, ILCA 4-2
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0725 Dokoupilová Beáta
3*
1
2
1
1
5
4897
2
2101-0749 Dokoupil Hynek
2
3*
1
3
2
8
3994
3
2201-0054 Kováč Vladimír
1
2
4*
2
3
8
3466
4
2101-0729 Beroun Daniel
4
17*
9
5
7
25
3091
5
2101-0780 Čaganová Sofie
11*
6
5
11
6
28
2801
6
2201-0053 Kováč Richard
9
20*
3
9
10
31
2563
7
2205-0307 Ottová Barbora
10
10
7
12*
4
31
2362
8
2201-0051 Piňos Jindřich
13
9
6
7
22*
35
2188
9
2101-0765 Konopík Šimon
12
8
15
6
16*
41
2035
10
1101-0505 Tomolová Kateřina
21
4
27*
8
11
44
1897
11
2101-0778 Balzerová Mariana
17
31*
8
10
9
44
1773
12
9901-0001 Hruska Simon
6
29*
16
4
19
45
1660
13
2301-0238 Sklářová Julie
7
19
14
21*
5
45
1556
14
2001-0257 Mahr Emma
19*
7
13
15
12
47
1459
15
2301-0231 Mikula Daniel
16*
16
10
13
15
54
1369
16
2408-0015 Gráczová Dorota
8
15
19
20*
14
56
1285
17
2404-0463 Hejnová Anna
23*
22
12
16
8
58
1206
18
2408-0014 Bortlíková Sára
20
12
11
18
25*
61
1132
19
2301-0253 Zajíček Alf
15
21*
18
14
20
67
1061
20
2101-0757 Blatecká Veronika
5
27*
17
25
21
68
994
21
2408-0013 Chwalek Štěpán
18
13
21
29*
17
69
931
22
2101-0738 Navrátil Vojtěch
33*
11
20
17
27
75
870
23
2205-0308 Ottová Tereza
22
18
24*
23
13
76
812
24
2404-0465 Holý Jiří
30*
5
23
27
24
79
757
25
9901-0014 Vargova Ema
24
14
25
30*
26
89
704
26
2101-0767 Lidaříková Ema
14
24
26
26
29*
90
653
27
2101-0776 Beroun Marek
29*
23
22
22
23
90
603
28
2101-0750 Nováček Vojtěch
26
26
28*
19
28
99
556
29
2101-0724 Navrátil Václav
25
25
29
24
30*
103
510
30
2405-0144 Bílek Tomáš
27
32
30
33*
18
107
466
31
2408-0017 Grácz Šimon
32*
28
31
28
32
119
423
32
1101-0473 Tomola Štěpán
31
34*
32
32
31
126
382
33
2101-0772 Karas Hynek
28
30
DNC*
DNC
DNC
128
342
34
2402-0001 Čudková Josefína
34*
33
33
31
33
130
303
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2403-0007 Lasztowka Vlastimil
2
1
1
4*
1
1
6
1406
2405-0093 Bílek Vladimír
6
1406
2
2301-0138 Daněk Michal
1
3*
3
1
2
2
9
804
2419-0003 Škráčková Vendula
9
804
3
2404-0389 Holý Ivo
3
2
4*
2
4
4
15
452
2404-0256 Řezáč Jindřich
15
452
4
2402-0007 Čudek Radim
4
DNF*
2
3
3
3
15
202
2402-0004 Šáňa Jan
15
202
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2301-0244 Zajíček Teo
1
2
2
2
4*
3
1
11
3741
2
2404-0467 Bělunková Tatiana
14*
4
3
1
5
2
2
17
2838
3
2301-0220 Zahornacký Jan
5
1
1
11*
9
1
5
22
2310
4
2201-0039 Krč Lukáš
13*
7
5
3
2
6
3
26
1935
5
2101-0751 Kouřil Vít
7
8
6
4
1
7
11*
33
1644
6
2103-0864 Šebková Kristýna
2
5
9
6
11*
8
6
36
1407
7
2404-0450 Hejnová Karolína
4
6
12
5
3
13*
8
38
1206
8
2101-0758 Blatecká Michaela
10
11*
4
9
6
5
4
38
1032
9
2404-0481 Fanfrlová Markéta
6
10
7
8
8
10
12*
49
879
10
2101-0705 Konopík Tomáš
12*
9
10
12
7
4
9
51
741
11
2103-0853 Bína Rudolf
11
DNF*
11
7
10
9
10
58
617
12
2103-1014 Janoušek Vojtěch
8
DNF*
13
10
13
12
7
63
504
13
2101-0752 Mátl Albert
9
12
8
13*
12
11
13
65
400
14
2101-0741 Hýžová Helena
3
3
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
70
303
15
2404-0445 Kuřil Jan
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
96
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru