Zdeněk Gebhart

 Zpět

Osobní údaje jsou neveřejné

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachtklub Cheb, z.s.
ověřená licence domácího klubu
1504-0010 11.08.2015 - 31.03.2023
Trenér licence C (3. třídy) 0441 11.03.2017 - 11.03.2027
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
221407 02.07.2022 Cena Prazdroje Hracholusky Fin 2 1 2 430
224079 25.06.2022 Finn Duell 2022 Wolfgangsee Fin 7 1 10 837
221510 18.06.2022 SKP 14 a 15 Jesenice Fin 4 1 3 784
221308 04.06.2022 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fin 7 7 3 024
224058 25.05.2022 Schweizermeisterschaft Finn Thunersee Fin 12 6 13 709
221803 21.05.2022 Pohár města Česká Skalice Rozkoš Fin 7 2 6 154
221505 14.05.2022 Stříbrná Plachetnice Jesenice Fin 2 1 1 600
222112 07.05.2022 Pálavská regata Nové Mlýny Fin 7 3 5 980
221703 09.04.2022 Pohár HAAS+SOHN Máchovo jezero Fin 7 6 3 873
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
211719 09.10.2021 O pohár pivovaru Kocour Máchovo jezero Fin 7 1 7 997
211409 02.10.2021 Cena Primátora Jesenice Fin 3 1 3 303
211324 25.09.2021 Pohár MUDr. Lázničky Lipno - Kovářov Fin 1 6 553
211511 18.09.2021 Švestková regata Jesenice Fin 3 1 3 166
214138 07.09.2021 Finn Masters European Championship 2021 Balaton Tihany Maďarsko Fin 18 4 24 938
212152 03.09.2021 MČR Finn Nové Mlýny Fin 1 25 165
211616 14.08.2021 Cena Duchcova Oldřichov Fin 0 0
211405 17.07.2021 Letní Hracholusky Hracholusky Fin 1 1 1 055
212409 03.07.2021 Bermuda CUP Slezská Harta Fin 1 1 1 402
211504 19.06.2021 Sdružený krajský přebor II. Jesenice Fin 4 1 3 784
211804 12.06.2021 Pohár Finn Rozkoš Fin 7 4 4 047
212003 05.06.2021 Pohár o Velké Dářko Velké Dářko Fin 1 2 914
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
201718 10.10.2020 O pohár pivovaru Kocour Máchovo jezero Fin 2 1 2 202
201412 03.10.2020 Cena Primátora hracholusky Fin 2 1 2 360
201337 18.09.2020 MČR FINN 2020 Lipno - Kovářov Fin 12 4 10 550
205002 05.09.2020 Wannseepokal 2020 Wansse Fin 4 2 4 122
201516 22.08.2020 Modrá stuha Jesenice Jesenice Fin 1 1 800
201513 01.08.2020 O Pohár Karlovarského kraje Jesenice Fin 1 1 800
201408 25.07.2020 Modrá stuha Hnačova hracholusky Fin 2 1 1 892
202411 04.07.2020 Bermuda CUP Slezská Harta Fin 4 1 4 570
201405 27.06.2020 Cena Prazdroje Hracholusky Fin 2 1 2 110
202004 13.06.2020 Pohár o Velké Dářko Velké Dářko Fin 1 12 364
201506 06.06.2020 Modrá stuha Regentu Regent Fin 2 1 2 285
201205 30.05.2020 Pohár YC Kladno Turyňský rybník Fin 3 3 1 581
201803 23.05.2020 Pohár města Česká Skalice Rozkoš Fin 7 8 2 999
204999 29.08.2019 Golden Finn - RL1,00 Pöhl Fin 7 4 5 748
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192156 20.09.2019 MČR Nové Mlýny Fin 12 8 8 271
194164 11.09.2019 Finn European Masters 2019 Schwerin Fin 18 5 22 448
194240 31.08.2019 Golden Finn - RL1,00 Pöhlská přehrada Fin 4 1 5 519
194163 23.08.2019 Finn Dinghy IÖSTM Traunsee Fin 12 2 19 815
197014 17.08.2019 ROFI POKAL Attersee - Rakousko Fin 7 1 12 346
191407 05.07.2019 Modrá stuha Hracholusek Hracholusky Fin 3 1 3 303
194239 29.06.2019 27. Braniborské mistrovství - RL1.10 Schwielochsee Fin 4 9 2 108
192410 21.06.2019 Veteran CUP Finn Olešná Fin 3 4 2 463
191504 08.06.2019 Modrá stuha Regentu regent Fin 2 1 2 285
192002 01.06.2019 Pohár o Velké Dářko Velké Dářko Fin 7 4 6 278
191803 18.05.2019 Pohár města Česká Skalice Rozkoš Fin 7 2 7 387
192107 03.05.2019 M.B Keramika Pálavská regata Nové Mlýny Fin 7 7 4 696
194241 27.04.2019 Wannsee Cup - RL 1,05 Club Seglerhaus am Wannsee Fin 4 3 3 417
191703 13.04.2019 Pohár Haas+Sohn Máchovo jezero Fin 7 4 6 278
191701 30.03.2019 Pohár Noprosu Máchovo jezero Fin 3 2 2 742
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181721 06.10.2018 Baban Cup Máchovo jezero Fin 3 2 3 012
181413 29.09.2018 Cena Primátora Bolevák Fin 2 1 1 892
184108 20.09.2018 62. Hungarian Finn Championship Balaton Fin 12 9 11 011
181326 30.08.2018 MMČR FINN Lipno - Kovářov Fin 12 5 11 500
187014 25.08.2018 Rofi Pokal Attersee Fin 7 6 5 980
184109 07.08.2018 IDM 2018 - Bodensee Bodensee Fin 12 9 11 353
181407 05.07.2018 MS Hracholusek Hracholusky Fin 0 0
184110 30.06.2018 26. mistrovství v Brandenbursku Schwielochsee Schwielochsee Fin 8 3 8 442
182130 22.06.2018 Veteran Cup Finn Brněnská přehrada Fin 3 3 2 708
181208 09.06.2018 YC Kladno Finn Race Jesenice Fin 0 0
181502 19.05.2018 Krajský přebor Jesenice Fin 4 1 4 404
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny Fin 8 8 5 835
181703 14.04.2018 Pohár Haas+Sohn Máchovo jezero Fin 7 2 8 940
181701 31.03.2018 Pohár Noprosu Máchovo jezero Fin 1 5 247
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171701 01.04.2017 Pohár Noprosu Máchovo jezero Fin 3 5 2 042
171702 08.04.2017 Pohár Haas+Sohn Máchovo jezero Fin 7 1 10 104
171403 22.04.2017 O Cenu Plzeňské teplárenské Bolevák Fin 1 1 946
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny Fin 8 9 5 215
171502 20.05.2017 Krajský přebor Jesenice Fin 4 1 4 570
174250 06.06.2017 FinnMasters EURO CUP Balaton Tihany Fin 10 15 8 743
174275 10.06.2017 Finn Dinghy Traunsee Fin 7 1 8 730
171106 17.06.2017 Cena CERE Nechranice Fin 7 3 6 154
174276 01.07.2017 25. Brandenburgische Meisterschaft Schwi Schwielochsee Fin 8 2 9 977
171410 15.07.2017 Letní Hracholusky Hracholusky Fin 2 2 1 683
171508 19.08.2017 Modrá stuha Jesenice Jesenice Fin 2 1 1 600
174274 26.08.2017 Finn Trophy Attersee Fin 7 4 8 065
171330 02.09.2017 Frymburský pohár Lipno - Kovářov Fin 7 5 5 070
172158 08.09.2017 MČR Nové Mlýny Fin 12 6 8 437
171511 23.09.2017 Švestková regata Jesenice Fin 3 1 2 400
171415 30.09.2017 Cena Primátora Bolevák Fin 2 1 1 600
171721 07.10.2017 Baban Cup Máchovo jezero Fin 7 4 4 725
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161701 02.04.2016 Pohár Noprosu Máchovo jezero Fin 3 9 678
161702 16.04.2016 Pohár Haas+Sohn Máchovo jezero Fin 7 7 4 047
161507 11.06.2016 Stříbrná plachetnice Jesenice Fin 4 1 3 784
161108 18.06.2016 Cena CERE Nechranice Fin 7 9 2 814
161710 01.07.2016 Czech Finn Masters Máchovo jezero Fin 3 11 1 373
161411 05.07.2016 MS Hracholusek Hracholusky Fin 3 1 3 741
161508 09.07.2016 Porcelán cup Jesenice Fin 2 1 1 406
164010 18.08.2016 Austrian Championship 2016 Attersse Fin 12 21 9 078
163225 11.09.2016 Finn Masters European Cup 2016 Balaton Fin 18 10 13 748
161504 17.09.2016 Švestková regata Jesenice Fin 3 1 2 637
161409 01.10.2016 Cena Primátora Bolevecký rybník Fin 2 1 2 285
161720 08.10.2016 Baban Cup Máchovo jezero Fin 7 3 5 600
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151503 30.05.2015 Stříbrná plachetnice Jesenice Evr 4 3 1 291
151208 06.06.2015 YC Kladno Race Jesenice Fin 7 25 0
151209 27.06.2015 14.Mem. J. Šenkýře a kraj přebor tř. F a Orlík - Velký Vír Evr 2 1 1 156
151210 29.06.2015 Krajský přebor Orlík - Velký Vír Evr 2 1 1 406
151211 01.07.2015 Přebor ČOS -Dálková plavba Orlík - Velký Vír Evr 3 2 1 734
151410 04.07.2015 MS Hracholusek Hracholusky Evr 1 1 578
151504 11.07.2015 Porcelán Cup Jesenice Evr 1 2 189
151510 19.09.2015 Švestková regata II. Jesenice Las 7 5 3 612
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141708 12.04.2014 Pohár Haas-Soon Máchovo jezero Fin 4 14 1 479
141503 17.05.2014 Stříbrná Plachetnice Jesenice Evr 3 5 541
141504 24.05.2014 Krajský Přebor Jesenice Evr 2 1 1 406
141210 21.06.2014 13.Mem. J. Šenkýře Orlík - Velký Vír Evr 2 2 1 290
141407 28.06.2014 Cena Prazdroje Hracholusky Evr 2 4 202
141134 12.07.2014 Závod nadějí I. Lipno - Černá v Pošumaví Evr 1 1 578
141616 16.08.2014 Cena Duchcova Oldřichov - Barbora Evr 2 2 1 600
141510 23.08.2014 Modrá stuha Jesenice Jesenice Evr 2 1 1 156
141511 13.09.2014 Švestková regata I. Jesenice Fin 4 6 1 608
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131710 13.04.2013 Pohár Haas-soon Máchovo jezero Fin 4 17 503
131503 18.05.2013 Stříbrná plachetnice Jesenice Evr 3 6 969
131504 25.05.2013 Krajský přebor Jesenice Evr 1 1 402
131212 07.06.2013 Izoglass Race Jesenice Fin 4 23 549
131213 22.06.2013 12. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Evr 2 2 1 600
131214 24.06.2013 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír Evr 4 2 2 812
131410 06.07.2013 MS Hracholusek Hracholusky Evr 3 1 2 637
131412 27.07.2013 Modrá Stuha Hnačova Hnačov Evr 1 5 247
131513 24.08.2013 Modrá stuha Jesenice Jesenice Evr 1 2 101
131514 21.09.2013 Švestková regata Jesenice Evr 3 5 1 644
131418 12.10.2013 Poslední vítr Bolevecký rybník Evr 2 1 1 600
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
053113 Veteran Finn Gold Cup Bracciano Fin 10 110 2 849
052128 Veteran CUP Finn Brněnská přehrada Fin 2 8 1 156
051515 Modrá stuha Jesenice Jesenice Fin 1 1 703
051514 Švestková regata Jesenice Fin 0 0 0
051512 Porcelán Cup Jesenice Fin 1 1 703
051508 Závod nadějí (uzavřený závod) Jesenice Fin 4 1 2 812
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
041515 Modrá stuha Jesenice Jesenice Fin 1 1 879
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
031515 Modrá stuha Jesenice Jesenice Fin 2 1 1 600
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
021517 Modrá stuha Jesenice Jesenice Fin 1 1 703
021514 Hornická regata Jesenice Fin 2 1 1 406
021505 Porcelán Cup Jesenice Fin 1 1 800
021414 Modrá stuha Hnačova Hnačov Fin 2 1 2 202
Související články

Dvě zlaté z Balatonu pro české Finnaře

12.09.2021
V Tihany na maďarském Balatonu se od 8. do 11. září jelo mistrovství Evropy veteránů třídy Finn. Naše početná výprava z něj přivezla dvě zlaté medaile.


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ