Jiří Himmel

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Yacht Club Nechranice
ověřená licence domácího klubu
1607-0165 11.08.2015 - 31.03.2023
Reprezentační družstvo ČSJ 01.01.2018 - 31.12.2022
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
222166 30.09.2022 Mistrovství České republiky Nové Mlýny Las 12 14 4 234
221625 24.09.2022 ILCA Europa Cup Nechranice Las 8 7 5 089
224142 26.08.2022 Puchar PSKL Puck Las 8 17 4 341
222005 25.06.2022 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Lar 7 7 1 471
222127 18.06.2022 Veletržní regata - Memoriál Karla Hrubého Brněnská přehrada Lar 7 4 5 279
224066 16.06.2022 ILCA Europa cup Polsko Dziwnow Las 8 27 1 398
221633 11.06.2022 Jarní Nechranice - Nechra week Nechranice Lar 7 2 5 600
221308 04.06.2022 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Las 7 12 2 814
222119 21.05.2022 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Lar 7 2 5 279
224046 12.05.2022 EUROPA CUP Italy Circolo Vela Torbole, Torbole sul Garda - Italia Las 8 43 1 599
222112 07.05.2022 Pálavská regata Nové Mlýny Las 7 11 2 369
222108 30.04.2022 Spring cup Nové Mlýny Las 0 0
224035 16.04.2022 Mistrovství Evropy do 21 let - ILCA Mourtin Las 18 99 2 642
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
214207 11.12.2021 Youth Sailing World Championships 2021 - BOYS Omán Lar 24 45 3 522
214165 02.10.2021 ILCA 6 Men European Championship 2021 Varna Lar 18 19 4 270
212164 25.09.2021 Mistrovství České republiky Nové Mlýny Las 1 7 101
212101 10.09.2021 20. Arodem PÁLAVSKÁ REGATA Nové Mlýny Lar 12 4 10 328
211626 04.09.2021 Hop regata Nechranice Lar 1 1 402
214095 16.08.2021 Europa cup Dziwnow Poland Dziwnow Lar 8 63 1 681
214113 26.07.2021 Mistrovství Světa U19 Arco Las 24 219 4 411
214069 13.07.2021 Puchar PSKL Puck Lar 8 54 3 640
214039 08.07.2021 Europa cup Warnemunde Warnemunde Lar 8 56 1 914
214067 26.06.2021 2021 RADIAL YOUTH EUROPEAN CHAMPIONSHIPS Kastela Lar 18 158 4 298
212127 19.06.2021 Veletržní regata Brněnská přehrada Lar 7 4 3 493
212116 12.06.2021 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Lar 7 5 2 136
214027 28.05.2021 Laser Europa Cup Slovenia 2021 Boys Koper, Slovenia Lar 7 11 2 030
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
202163 26.09.2020 Mistrovství České republiky Nové Mlýny L47 12 3 10 832
201331 28.08.2020 MMČR - Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Lar 12 6 7 741
202145 22.08.2020 Modrý hrozen Nové Mlýny L47 7 4 4 290
205000 17.08.2020 Europa cup Dziwnow Poland Dziwnow Lar 10 66 2 771
202008 11.07.2020 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47 7 2 7 213
202006 26.06.2020 MMČR Vaurien 2020 - Šilhánkův memoriál Velké Dářko Lar 7 6 3 493
202103 20.06.2020 Krajský přebor (Veletržní regata) Brněnská přehrada Lar 7 9 2 979
202113 06.06.2020 Pavlovská regata Nové Mlýny L47 7 2 6 623
201609 30.05.2020 Cena YC Nechranice Nechranice Lar 7 5 3 837
202114 23.05.2020 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Lar 7 10 3 104
201705 16.05.2020 Memoriál Bruno Hámy Máchovo jezero Lar 1 3 578
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192162 27.09.2019 Mistrovství České republiky Nové Mlýny L47 12 3 10 832
191144 21.09.2019 CERE regata Nechranice Lar 7 10 1 730
191511 14.09.2019 Švestková regata Jesenice Las 7 5 2 814
191610 15.06.2019 Cena Nechranic Nechranice L47 7 2 3 493
194078 08.06.2019 YES - Young Europeans Sailing 2019 Kiel, Německo L47 10 32 5 253
191607 01.06.2019 Cena YCN Nechranice T93 0 0
194071 18.05.2019 Laser 4.7 European - chlapci Hyere, Francie L47 18 254 2 208
192107 03.05.2019 M.B Keramika Pálavská regata Nové Mlýny Lar 8 14 2 681
194055 17.04.2019 Laser Youth Easter Meeting Malcesine, Italy L47 10 109 1 355
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181139 28.09.2018 MČR - Nechranický skluz Nechranice L47 12 4 5 987
181510 15.09.2018 Švestková regata Jesenice Las 7 7 3 404
184071 07.09.2018 Laser Europacup 2018 Attersee, Rakousko L47 1 16 101
181617 30.08.2018 MMČR Bic Nechranice T93 12 18 5 502
181616 25.08.2018 MČR - Nechranická buchta Nechranice T93 7 19 1 993
184050 11.08.2018 LASER EUROPA CUP POLAND 2018 Dziwnow L47 10 24 3 642
184038 09.07.2018 Mistrovství světa Laser 4.7 - chlapci Gdynia L47 24 265 2 810
181119 09.06.2018 CERE regata Nechranice L47 1 2 499
181307 02.06.2018 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví L47 7 5 2 494
182118 26.05.2018 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Lar 0 0
182115 19.05.2018 Věstonická Venuše Nové Mlýny T93 7 12 3 172
181603 12.05.2018 Cena YCN Nechranice T93 7 9 4 047
182111 05.05.2018 Pavlovská regata Nové Mlýny L47 7 2 4 047
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny Lar 12 33 2 711
181704 21.04.2018 Optimistický Mácháč Máchovo jezero L47 4 1 4 016
184029 07.04.2018 MISTROVSTVÍ EVROPY LASER 4.7 - CHLAPCI Patras L47 18 182 2 555
184026 28.03.2018 Laser Youth Easter Meeting Lago di Garda L47 10 127 1 525
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
174201 27.01.2017 X TROFEO INTERNATIONAL OPTIMIST TROPHY Torrevieja, Španělsko Q 10 321 1 844
174216 13.04.2017 35 Lake Garda Meeting Optimist Class Lago di Garda Q 10 286 5 401
171703 22.04.2017 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 4 2 971
171801 29.04.2017 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 18 4 467
174228 11.05.2017 Puchar YKP Gdynia Gdynia Q 7 110 1 374
172120 20.05.2017 Věstonická Venuše Nové Mlýny T93 7 16 2 298
172122 27.05.2017 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 7 27 4 157
174240 01.06.2017 Dziwnow Cup 2017 Dziwnów - Polsko Q 10 149 1 319
171606 10.06.2017 Cena Nechranic Nechranice Q 7 16 4 515
172002 17.06.2017 Pohár Vysočiny Velké Dářko T93 7 11 3 437
172005 08.07.2017 Závod mladých nadějí Velké Dářko T93 7 14 4 188
172006 15.07.2017 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 30 3 651
171507 12.08.2017 Senior Cup Jesenice T93 2 2 554
171615 19.08.2017 Nechranická buchta Nechranice T93 7 14 2 921
171616 24.08.2017 MMČR Q Nechranice Q 12 24 7 741
172156 01.09.2017 MČR Bic, Vítr z vinohradů/Czech Supercup Nové Mlýny T93 12 24 4 488
171715 09.09.2017 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero L47 1 4 277
171620 23.09.2017 Cena YCN Nechranice T93 7 12 1 385
172172 28.09.2017 MČR Nové Mlýny L47 12 15 3 440
174289 29.10.2017 5 Halloween Cup Optimist Garda - Italy Q 10 176 2 228
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
164203 29.01.2016 IX. International Optimist Trophy Torrevieja, Španělsko Q 10 274 1 985
164213 24.03.2016 34 Lake Garda Meeting Optimist Class Lago di Garda Q 10 471 2 528
164220 09.04.2016 Coupe Internationale de Printemps Marseille - Francie Q 10 251 1 741
161703 23.04.2016 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 9 1 914
161801 30.04.2016 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 14 5 600
164235 05.05.2016 Dutch Youth Regatta Workum, Holandsko Q 10 304 2 103
162001 14.05.2016 Májový pohár Velké Dářko Q 3 3 3 117
162121 21.05.2016 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Q 7 3 10 195
161309 28.05.2016 100 bezdrevských kapříků Bezdrev Q 1 7 486
164251 03.06.2016 Energa Sailing Cup Puchar Dziwnowa Dziwnow, Polsko Q 10 106 2 156
161608 11.06.2016 Závod Olympijských nadějí 2016 Nechranice Q 0 0 0
161320 18.06.2016 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 5 741
163282 15.07.2016 2016 BPER BANCA OPTIMIST EUROPEAN CHAMPI Crotone, Italy Q-ch 18 176 2 208
161503 13.08.2016 Senior Cup Jesenice Q 2 7 202
161630 19.08.2016 MČR Bic Nechranice T93 12 19 2 208
162150 25.08.2016 MČR Optimist Nové Mlýny Q 12 32 6 828
162154 03.09.2016 Vítr z vinohradů/Czech Supercup Nové Mlýny T93 7 22 1 547
161339 10.09.2016 Borůvková regata 2 Lipno - Lipno nad Vltavou Q 1 16 550
161622 17.09.2016 Cena YCN Nechranice T93 7 8 3 172
161219 28.09.2016 Svatováclavský závan - Závod OH nadějí 3 Turyňský rybník Q 3 1 4 069
161719 01.10.2016 Skiregata Jablonecká přehrada T93 4 5 2 312
161118 22.10.2016 Primátorský štít Vltava Praha Q 4 4 2 812
164317 22.10.2016 Halloween Regatta 2016 Piran Q 10 153 2 063
161120 04.11.2016 MČR Team race Q Vltava Praha TRQ 12 7 4 824
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
154211 02.02.2015 33 Lake Garda Meeting Optimist Class Lago di Garda Q 10 100 1 781
154241 08.02.2015 South East Open Optimist cup, Palič Srbi Palič Srbsko Q 10 27 6 041
151603 18.04.2015 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 4 7 2 989
151801 02.05.2015 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 30 3 410
152001 16.05.2015 Májový pohár Velké Dářko Q 7 23 3 912
152130 23.05.2015 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Q 7 15 4 712
151309 30.05.2015 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 7 1 534
151313 06.06.2015 Cena Šumavy II. Lipno - Černá v Poš. Q 2 39 435
151318 13.06.2015 O pohár starosty Lipno - Lipno n.Vltavou Q 3 5 915
151407 15.06.2015 Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže Bolevecký rybník Q-ch 5 6 2 010
152008 30.06.2015 První Bic závod Velké Dářko T93 7 17 881
152009 02.07.2015 Závod mladých nadějí WS Velké Dářko T93 7 12 2 104
152005 04.07.2015 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 2 16 831
154275 15.08.2015 4.Opti Cup Altmühlsee Q 3 2 2 742
151618 22.08.2015 Nechranická buchta Nechranice T93 7 18 707
151338 05.09.2015 Borůvková regata Lipno - Lipno n.Vltavou Q 3 10 1 388
151509 12.09.2015 Švestková regata Jesenice Q 3 8 1 839
152178 19.09.2015 Modrý Hrozen Q Nové Mlýny Q 7 20 4 559
151626 26.09.2015 proteodesign MMČR Optimist 2015 Nechranice Q 12 18 8 290
151120 10.10.2015 Modrá stuha Vltavy Vltava Praha Q 2 5 1 315
154314 24.10.2015 Helloween regata Slovinsko, Portorož Q 7 100 2 207
154302 31.10.2015 Halloween cup 2015 Torbole, Lago di Garda Q 10 100 2 313
151123 07.11.2015 MČR - TMR Q Vltava - Praha TRQ 12 7 4 021
164220 25.03.2016 Coupe Internationale de Printemps Marseille - Francie Q 10 251 1 741
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
144220 17.04.2014 32 Garda meeting Cadetti Riva del Garda Q 5 151 1 211
141710 26.04.2014 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 14 1 908
141801 10.05.2014 Jarní Premiéra I. Rozkoš Q 4 27 1 930
142001 17.05.2014 Májový pohár Velké Dářko Q 3 16 1 560
142122 24.05.2014 Velká cena YC Dyje I. Nové Mlýny Q 4 26 2 244
141314 31.05.2014 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 7 1 459
141318 14.06.2014 O pohár starosty Lipno - Lipno n/Vlt. Q 3 18 622
142006 05.07.2014 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 17 1 890
142007 12.07.2014 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 11 1 734
141908 26.07.2014 Prázdninová regata Dlouhý rybník Lanškroun Q 2 5 1 406
141909 02.08.2014 Regata kapitána Nemá Dlouhý rybník Lanškroun Q 2 8 998
144266 13.08.2014 Trofeo 4 Laghi Lago di Garda Q 5 26 1 546
144267 15.08.2014 Ora CUP Lago di Garda Q 5 34 2 010
141332 21.08.2014 MČR - Optimistická hvězdička Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 31 3 010
141511 13.09.2014 Švestková regata I. Jesenice Q 4 12 1 679
142176 20.09.2014 Modrý Hrozen II. Nové Mlýny Q 4 7 3 098
141628 27.09.2014 Český pohár www.najachtu.cz Nechranice Q 4 34 1 503
141728 11.10.2014 Baban cup Máchovo jezero Q 2 3 1 476
141127 18.10.2014 Primátorský štít 70. ročník Vltava Q 1 16 374
144304 31.10.2014 Halloween Cup 2014 Lago di Garda Q 5 44 1 029
141131 08.11.2014 MČR Praha - Vltava TRQ 6 8 1 187
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
134218 26.03.2013 MEOR Umag, Chorvatsko Q 3 16 718
134219 29.03.2013 Easter Regatta Portorož, Slovinsko Q 5 356 747
131401 06.04.2013 Bohemia Regata Bolevecký rybník Q 3 10 831
131228 13.04.2013 Jarní závod II. Turyňský rybník Q 2 14 420
131403 20.04.2013 Štít města Plzně Bolevecký rybník Q 4 15 1 665
131307 27.04.2013 Velká cena YC Lipna Lipno nad Vltavou Q 4 56 689
131206 04.05.2013 Krajský přebor Optimistů Turyňský rybník Q 4 10 1 774
131802 11.05.2013 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 40 1 019
131208 15.05.2013 Pohár YC Kladno I Turyňský rybník Q 1 3 469
132114 25.05.2013 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 45 875
131718 22.06.2013 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 26 727
131216 26.06.2013 Pohár YC Kladno III Turyňský rybník Q 1 2 499
132007 06.07.2013 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 30 1 291
134256 13.07.2013 Kraljevačka regata 2013 Chorvatsko Q 2 36 538
131229 27.07.2013 Kladenská šestidenní Dlouhý rybník Lanškroun Q 2 6 1 476
131911 03.08.2013 Krajsky prebor Q Dlouhý rybník Lanškroun Q 4 10 2 254
134261 10.08.2013 otvoreno prvenstvo istarske županije Rovinj Q 5 72 706
134262 16.08.2013 IODA Audi junior cup Koper Q 5 111 1 216
132136 22.08.2013 Mistrovství ČR, závod olympijských naděj Nové Mlýny Q 6 49 1 645
131331 30.08.2013 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Q 4 15 2 019
131333 07.09.2013 Borůvková regata Lipno nad Vltavou Q 3 13 1 556
131623 14.09.2013 Český pohár www.najachtu.cz Nechranice Q 4 26 1 798
132305 21.09.2013 Valašskoslovácké mistrovství štěrkovna Hráza Q 4 12 1 937
131625 28.09.2013 2nd COOC Pohár YachtClubu Štětí Nechranice Q 4 32 1 247
131120 05.10.2013 Memoriál A. Bürgermeistera Vltava pod Vyšehradem Q 2 11 630
131727 12.10.2013 Baban Cup I. Máchovo jezero Q 2 1 2 008
134299 19.10.2013 Trofeo Torboli Lago di Garda Q 4 39 1 344
134301 26.10.2013 Halloween regata Portorož Q 5 110 1 207
131126 02.11.2013 MČR Vltava - Praha TRQ 6 5 2 138
134312 05.12.2013 IODA St.Nicolas Pula Q 5 237 681
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121202 18.04.2012 Pohár YC Kladno Optimist I Turyňský rybník Q 1 8 239
121203 21.04.2012 Jarní závod Turyňský rybník Q 2 5 887
121206 09.05.2012 Pohár YC Kladno Optimist II Turyňský rybník Q 1 2 754
121208 19.05.2012 Cena Izoglass Turyňský rybník Q 2 6 452
121211 23.06.2012 Memoriál J.Šenkýře Orlík - Velký Vír Q 2 10 202
121212 25.06.2012 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír Q 4 17 503
121214 27.06.2012 Pohár YC Kladno Optimist IV Turyňský rybník Q 1 5 443
122006 07.07.2012 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 37 705
122007 14.07.2012 Bambusová regata Velké Dářko Q 4 39 801
121410 21.07.2012 Letní Vánoční regata Bolevák Q 2 19 289
121912 11.08.2012 Prázdninový závod mládeže Dlouhý rybník Lanškroun Q 2 11 721
121334 16.08.2012 Mezinárodní MČR + Eurocup Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 56 1 150
121513 25.08.2012 Modrá stuha Jesenice Jesenice Q 2 9 452
121220 01.09.2012 Letní přeháňka Turyňský rybník Q 2 7 420
121344 08.09.2012 Borůvková regata Lipno nad Vltavou Q 3 37 372
121806 15.09.2012 Fair Play Rozkoš Q 4 52 681
121514 22.09.2012 Švestková regata Jesenice Q 3 17 752
121225 28.09.2012 Svatováclavský závan Turyňský rybník Q 1 8 198
121415 29.09.2012 Modrá stuha Boleváku Bolevák Q 0 0 0
121915 06.10.2012 Regata o Neptunův pohár Dlouhý rybník Lanškroun Q 2 4 1 600
121118 13.10.2012 Primátorský štít Vltava- Praha Q 4 18 975
121228 17.10.2012 Pohár YC Kladno Optimist VI. Turyňský rybník Q 1 3 527
121121 03.11.2012 MČR Vltava pod Vyšehradem TRQ 6 5 2 661
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111424 09.07.2011 Závod nadějí Bolevák Q 1 18 168
111409 23.07.2011 Letní Vánoční regata Bolevák Q 1 7 101
111211 30.07.2011 Prázdniny v půli Turyňský rybník Q 1 5 247
111411 13.08.2011 Cena Primátora Bolevák Q 2 8 202
111216 03.09.2011 Letní přeháňka Turyňský rybník Q 1 5 356
111415 10.09.2011 Modrá stuha Boleváku Bolevák Q 0 0 0
111217 17.09.2011 Zhasnutý kahan Turyňský rybník Q 1 3 402
111220 28.09.2011 Svatováclavský závan Turyňský rybník Q 1 1 1 247
111417 15.10.2011 Poslední vítr Bolevák Q 2 11 202
Související články

Helly Hansen Czech ILCA Europa Cup na Nechranicích

27.09.2022
Od soboty 24. do pondělí 26. září Yacht Club Nechranice pořádal historicky první Europa Cup tříd ILCA 4, 6 a 7 v Česku. Ve třídě ILCA 6 se závod zároveň jel jako Mistrovství České republiky.

Evropský pohár tříd ILCA 4, 6 a 7

16.05.2022
Na Gardě v Torbole se jel od 12. do 15. května závod Evropského poháru tříd ILCA 4, 6 a 7. Mezi více než 500 startujícími z 28 zemí bylo také jedenáct českých závodníků. Nejvíce foukalo první dva dny, pak byl vítr o něco slabší.

SCM ILCA na mistrovství Evropy do 21 let

22.04.2022
Od 16. do 22. dubna se ve francouzském Hourtinu mistrovství Evropy do 21 let třídy ILCA – 2022 EurILCA Under 21 European Championships & Open European Trophy. Kluků se ve třídě ILCA 7 sešlo 110 a byli rozděleni do dvou skupin. 61 dívek závodilo v jedné skupině ve třídě ILCA 6.

Soustředění ILCA 6 a ILCA 7 na Gran Canarii

17.02.2022
Od 8. do 16. února proběhlo na Kanárských ostrovech soustředění SCM třídy ILCA. Zúčastnili se Mikuláš Vaszi, Jiří Himmel, Jiří Vacula a kandidát o zpětné zařazení do SCM Zdeněk Vysloužil.

Kristýna Chalupníková vybojovala na MSJ WS stříbrnou medaili

17.12.2021
Kristýna Chalupníková z TJ Rapid Brno si pohlídala poslední rozjížďku a stala se v Ománu juniorskou vicemistryní světa! Je to skvělé zakončení veleúspěšné sezony celého českého windsurfařského reprezentačního týmu!

Silný český tým na startu juniorského mistrovství světa

12.12.2021
V Ománu v Al Mussanah odstartuje v pondělí 13. prosince juniorské mistrovství světa World Sailing – Youth Sailing World Championship 2021. Mladí jachtaři ze 66 zemí se utkají ve třídách ILCA 6 chlapci a dívky, 29er chlapci a dívky, 420 chlapci+mix a dívky, Techno 293 chlapci a dívky, Formula Kite chlapci a dívky a Nacra 15 mix.

Mistrovství Evropy olympijské třídy ILCA

11.10.2021
N netradičním místě – v bulharské Varně – se minulý týden (4.–9. 10.) konalo mistrovství Evropy olympijských jednoposádkových tříd ILCA 7 – muži a ILCA 6 – ženy.

Mistrovství ČR na Nových Mlýnech téměř bez větru

29.09.2021
Od 25. září se na Nových Mlýnech konalo Mistrovství ČR tříd ILCA 7, Evropa, Fireball a 420. Zároveň zde měla třída Cadet Středoevropský pohár, a třída FD Český pohár.

Alessia Palanti znovu bojovala o titul

02.08.2021
Další skvělý výsledek si připsala Alessia Palanti, česká reprezentantka v olympijské třídě ILCA 6. Po třetím místě z mistrovství Evropy do 21 let a evropském titulu do 19 let si připsala na juniorském mistrovství světa do 19 let páté místo.

83. Warnemünde Woche s českou účastí

13.07.2021
Od čtvrtka 8. do neděle 11. 7. 2021 se konal tradiční již 83. Warnemünde Woche.

Alessia Palanti vyhrála juniorské mistrovství Evropy v olympijské třídě ILCA 6

04.07.2021
Česká reprezentantka Alessia Palanti to dokázala! Vyhrála mistrovství Evropy juniorů do 19 let v olympijské třídě ILCA 6 (Laser Radial)!

Laser team dočasně bez trenéra

31.05.2021
První závod Evropského poháru tříd ILCA se jel 28.–30. května ve slovinském Koperu. Český tým tam trénoval od začátku týdne.

Závod mladých nadějí

13.07.2020
Na Velkém Dářku se o víkendu 11.–12. 7. odjel závod Českého poháru třídy Laser 4.7 a regionální poháry tříd Optimist a BIC Techno 293 a krajský přebor třídy Evropa.

Pavlovská regata na Nových Mlýnech

09.06.2020
Český pohár tříd Optimist a Laser 4.7 se odjel za nádherného jachtařského počasí o víkendu 6.–7. června.


nahoru