Adam Nevelöš

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: YachtClub SK Štětí
ověřená licence domácího klubu
1609-0255 11.08.2015 - 31.03.2023
Reprezentační družstvo ČSJ 26.09.2018 - 31.12.2022
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
221308 04.06.2022 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 29r 7 2 4 921
221305 12.05.2022 29er Eurocup Lipno - Černá v Pošumaví 29r 8 5 6 667
224042 17.04.2022 Techno 293 European Championships- Plus men Cagliari, Italy T2O 18 9 13 479
224017 08.03.2022 2022 iQFOiL & iQFOiL Y&J International Games Andal - men Cadiz, Španělsko IQF 8 26 1 740
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
214207 11.12.2021 Youth Sailing World Championships 2021 - BOYS Omán 29r 24 17 6 018
214175 23.10.2021 zhik 29er european championship Riva del Garda 29r 24 25 24 098
211632 10.10.2021 Podzimní Labe Labe - Štětí Lar 2 5 494
211631 09.10.2021 O pohár města Štětí Labe - Štětí Lar 2 5 494
214162 30.09.2021 Mistrovství Maďarska 29er Csopak, Maďarsko 29r 12 2 15 977
211622 25.09.2021 Cena YCN - MČR Fun Nechranice Fun 0 0
211807 19.09.2021 Pohár Rozkoše II. rozkos Fun 7 1 8 940
211322 02.09.2021 49er/49erFX/Nacra 17 Junior European Championship Lipno - Černá v Pošumaví 49FX 18 18 3 387
214107 21.08.2021 ME Techno 293 Plus men Tallin, Estonsko T93 18 7 13 194
214112 04.08.2021 Nordic 29er Meeting 2021 Open and Junior Champion Aarhus, Dánsko 29r 12 28 6 683
214073 26.07.2021 MS iQFoil Junior & Youth men U19 Campione, Garda ITA IQF 24 86 5 453
214061 15.07.2021 CAMPIONATI NAZIONALI ITALIA T293 PLUS Lago di Garda T93 12 4 10 550
214066 13.07.2021 Torbole Windsurfing Week , Long distance T293+ Lago di Garda T93 4 1 4 016
214058 12.07.2021 Torbole Windsurfing Week , T 293 Plus – slalom Lago di Garda Bis 4 1 3 784
211315 09.07.2021 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 29r 7 2 7 707
211313 03.07.2021 Vítr a Slunce Lipno - Černá v Pošumaví 29r 12 4 15 496
212116 12.06.2021 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny 29r 7 7 0
214001 05.03.2021 Regata Nazionale 29er, 49er, 49FX Sferracavallo, Palermo, Itálie 29r 10 5 10 741
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
205049 31.10.2020 Test Techno Foil - over 16 Garda, Torbole - Itálie T93 1 11 537
205037 28.10.2020 Torbole 293 International Windsurfing Event - U17 Lago di Garda T93 10 6 8 543
205038 24.10.2020 29er Eurocup 2020 Riva del Garda, Itálie 29r 10 23 5 246
205033 17.10.2020 Eurocup 29er Hyéres, Francie 29r 8 6 5 322
205026 10.10.2020 Zonale Techno 293 Lago di Garda T93 7 4 6 397
201807 19.09.2020 Pohár Rozkoše Rozkoš T93 7 2 7 707
201335 11.09.2020 Czech Windsurfer Cup Lipno - Černá v Pošumaví OT 3 2 4 897
201331 28.08.2020 MMČR - Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví 29r 12 1 18 388
201341 25.08.2020 Intergalactic Championship lipno - cerna v posumavi 29r 7 8 3 172
201620 22.08.2020 Nechranická buchta Nechranice T93 7 1 9 658
204986 15.08.2020 Puchar Prezydenta Sopotu Sopoty, Polsko T93 8 1 13 258
204975 28.07.2020 Regata Nazionale 2020 29er, 49er FX Garda, Arco - Itálie 29r 12 35 4 021
204975 28.07.2020 Regata Nazionale 2020 29er, 49er FX Garda, Arco - Itálie 29r 12 35 4 021
201149 25.07.2020 1. Nechranice Woche Nechranice 29r 1 1 1 055
202008 11.07.2020 Závod mladých nadějí Velké Dářko T93 3 2 3 236
201318 04.07.2020 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 29r 7 2 7 029
201614 21.06.2020 Tour Techno II Labe - Štětí T93 2 1 1 758
201607 13.06.2020 Cena YCN Nechranice T93 7 1 9 963
201340 06.06.2020 Pohár YK Jestřábí Lipno - Černá v Pošumaví 29r 7 1 8 505
202114 23.05.2020 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny 29r 7 1 7 707
202110 16.05.2020 Věstonická Venuše - Czech supercup Nové Mlýny T93 7 1 10 104
204930 21.02.2020 Med Cup Windsurf en Provence 2020 - U17 Marseille, Francie T93 10 28 4 097
205032 13.02.2020 Europe, 420 and 29er – Eurocup No.1 El Balís 29r 10 52 3 344
204932 12.02.2020 MedSailing 2020 El Balis, Španělsko 29r 10 52 3 488
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
194222 26.10.2019 MS BIC TECHNO 2019 U17 chlapci El Puerto de Santa Maria - Cadiz T93 24 21 21 972
191625 12.10.2019 O pohár města Štětí Labe - Štětí Lar 2 6 202
194226 26.09.2019 Sailstore.hu 29er Eurocup Balatonfüred 29r 8 19 1 620
192154 13.09.2019 MČR - Moravia Skiff Regata Nové Mlýny 29r 1 3 624
191808 29.08.2019 MMČR Bic, Rac Rozkoš T93 12 3 13 383
191807 24.08.2019 Pohár Rozkoše Rozkoš T93 7 1 9 658
194143 15.08.2019 Mistrovství Evropy Bic Techno293 U17 chlapci Michmoret, Izrael T93 18 57 3 197
194121 11.07.2019 Coppa Italia Nazionali 2019 III. U17 Garda, Torbole - Itálie T93 10 12 7 927
194123 10.07.2019 Long Distance Techno293 2019 Garda, Torbole - Itálie T93 10 14 9 280
194124 08.07.2019 Techno slalom cup 2019 U17 Garda, Torbole - Itálie Bis 8 18 1 808
191399 04.07.2019 Foiling Thursday lipno - cerna v posumavi OT 1 5 0
191313 04.07.2019 MMČR CADET - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 29r 7 13 707
191335 29.06.2019 O krále Šumavy II. lipno - cerna v posumavi 29r 7 3 5 165
191306 08.06.2019 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 29r 7 11 1 215
192115 25.05.2019 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny 29r 0 0
194061 03.05.2019 Coppa Italia Nazionale Techno293 U17 Řím, Itálie T93 7 17 4 385
191113 19.04.2019 Nechranický skluz Nechranice 29r 7 10 852
194056 29.03.2019 Tappa Coppa Italia Techno293 - U17 Marsala, Itálie T93 7 6 7 387
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181144 09.11.2018 MMČR Team Racing Q - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ 12 1 15 325
184126 20.10.2018 European Championships Bic Techno 293 - U15 Boy Vari, Varkiza near Athens, Greece T93 18 10 17 030
184107 12.10.2018 Nazionale Techno 293 e RS:X Lago di Garda T93 12 7 11 136
181625 07.10.2018 O Excalibur krále Arthura Chorvatsko Lar 2 3 452
181624 06.10.2018 O pohár města Štětí labe - steti Lar 2 2 1 156
181340 22.09.2018 Indiánské léto lipno - cerna v poumavi Q 7 7 7 619
184075 14.09.2018 MM Slovenska 2018 - VC Slovenska 2018 VD Gabčíkovo, Slovensko T93 12 1 13 212
181331 08.09.2018 McDonald's LipnOptík 2018 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 23 7 643
181617 30.08.2018 MMČR Bic Nechranice T93 12 1 20 565
181616 25.08.2018 MČR - Nechranická buchta Nechranice T93 7 1 10 944
181323 16.08.2018 MČR - Optimist Lipno - Černá v Pošumaví Q 2 4 2 935
184052 04.08.2018 Mistrovství světa Bic Techno293 2018 Liepaja, Lotyšsko T93 24 44 7 557
182006 14.07.2018 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 6 8 693
182005 07.07.2018 Závod mladých nadějí Velké Dářko T93 7 3 8 176
184043 08.06.2018 Supercup Balaton Balaton - Balatonfüzfö T93 8 3 8 568
181803 02.06.2018 Pohár Rozkoše Rozkoš T93 7 2 7 997
182119 26.05.2018 Velká cena ALT Q Nové Mlýny Q 0 0
182115 19.05.2018 Věstonická Venuše Nové Mlýny T93 7 1 10 727
181603 12.05.2018 Cena YCN Nechranice T93 7 4 6 512
181801 05.05.2018 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 1 13 873
184054 29.04.2018 Coppa Italia di Windsurf 2018 Ravenna, Itálie T93 8 16 3 992
181601 14.04.2018 O Pohár YachtClubu Štětí labe - roudnice Q 2 4 804
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
174301 05.01.2017 Trofeo Marcello Campobasso 2017 Neapol - Itálie Q 10 32 5 959
174201 27.01.2017 X TROFEO INTERNATIONAL OPTIMIST TROPHY Torrevieja, Španělsko Q 10 319 1 872
171601 01.04.2017 O Pohár YachtClubu Štětí Labe Q 2 1 2 110
174216 13.04.2017 35 Lake Garda Meeting Optimist Class Lago di Garda Q 10 270 5 651
171801 29.04.2017 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 4 9 039
174225 06.05.2017 Super Cup Domaša - SVK T93 8 20 1 139
172120 20.05.2017 Věstonická Venuše Nové Mlýny T93 7 5 5 834
172122 27.05.2017 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 7 25 4 391
174240 01.06.2017 Dziwnow Cup 2017 Dziwnów - Polsko Q 10 16 11 010
174245 10.06.2017 Super CUP Balaton Balaton Laguna Yacht Club T93 8 5 7 468
172002 17.06.2017 Pohár Vysočiny Velké Dářko T93 7 2 8 619
173210 11.07.2017 2017 Optimist World Championships Thajsko - Pattaya Q 24 238 4 155
171615 19.08.2017 Nechranická buchta Nechranice T93 7 3 7 604
171616 24.08.2017 MMČR Q Nechranice Q 12 2 20 691
172156 01.09.2017 MČR Bic, Vítr z vinohradů/Czech Supercup Nové Mlýny T93 12 18 5 987
171333 09.09.2017 Babí léto Lipno - Černá v Pošumaví Q 7 7 6 006
172168 23.09.2017 Modrý hrozen Q Nové Mlýny Q 7 7 7 187
171624 14.10.2017 O pohár města Štětí Labe L47 2 3 938
171626 15.10.2017 O Excalibur krále Arthura Labe - Štětí L47 2 3 452
173238 21.10.2017 Mistrovství světa Bic Techno293 Salou, Tarragona, Španělsko T93 24 67 6 173
171116 03.11.2017 MMČR Teamracing Q Vltava - Praha TRQ 12 3 9 600
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
164201 03.02.2016 23.Trofeo Marcello Campobasso Neapol - Itálie Q 10 51 3 572
164276 05.02.2016 Ora Cup Ora Arco, Itálie Q 10 75 5 398
164277 09.02.2016 Trofeo Simone Lombardi Malcesine, Itálie Q 10 45 6 958
161601 02.04.2016 Pohár YC Štětí Labe Q 2 4 906
164220 09.04.2016 Coupe Internationale de Printemps Marseille - Francie Q 10 168 3 484
161801 30.04.2016 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 15 5 390
162117 14.05.2016 Věstonická Venuše Nové Mlýny T93 7 7 2 589
167022 21.05.2016 Pohár Rozkoše Rozkoš T93 7 3 5 165
161313 04.06.2016 Cena Šumavy II. Lipno - Černá v Pošumaví Q 2 4 2 360
161608 11.06.2016 Závod Olympijských nadějí 2016 Nechranice Q 0 0 0
162002 18.06.2016 Pohár Vysočiny Velké Dářko T93 7 1 8 730
163181 27.06.2016 MS Optimist Vilamoura Q 24 222 3 990
162005 09.07.2016 Závod mladých nadějí Velké Dářko T93 7 3 6 899
161630 19.08.2016 MČR Bic Nechranice T93 12 7 7 412
162150 25.08.2016 MČR Optimist Nové Mlýny Q 12 2 21 277
162154 03.09.2016 Vítr z vinohradů/Czech Supercup Nové Mlýny T93 7 12 3 390
161339 10.09.2016 Borůvková regata 2 Lipno - Lipno nad Vltavou Q 1 10 754
161622 17.09.2016 Cena YCN Nechranice T93 7 1 9 494
161626 15.10.2016 O pohár města Štětí Labe Q 1 4 402
164320 22.10.2016 Halloween Cup Lago di Garda, Torbole, Italia Q 10 54 5 085
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
154314 05.02.2015 Helloween regata Slovinsko, Portorož Q 7 80 3 612
151602 11.04.2015 Pohár YC Štětí Labe Q 2 1 2 202
151603 18.04.2015 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 4 5 3 574
151801 02.05.2015 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 10 6 750
154258 06.05.2015 VI. Choco cup 2015 Balatonföldvár - Balaton, Maďarsko Q 10 41 5 256
154242 08.05.2015 SEEOOC 2015 Palič, Serbia - IODA regata Q 10 31 5 441
152001 16.05.2015 Májový pohár Velké Dářko Q 7 10 6 444
152130 23.05.2015 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Q 7 16 4 515
151313 06.06.2015 Cena Šumavy II. Lipno - Černá v Poš. Q 2 4 2 413
154254 10.06.2015 41° TROFEO OPTIMIST D ARGENTO Torbole, Lago di Garda Q 10 14 8 299
154259 13.06.2015 Optimist SP SCTWV Achensee, Rakousko Q 10 33 3 954
152008 30.06.2015 První Bic závod Velké Dářko T93 7 2 7 387
152009 02.07.2015 Závod mladých nadějí WS Velké Dářko T93 7 3 6 318
153204 17.07.2015 Magic Marine Optimist European Champions Pwllheli Q 18 100 2 170
154272 04.08.2015 Trofeo Simeone Lombardi Garda - Malcesine Q 10 22 9 169
154274 08.08.2015 ORA CUP ORA Lago di Garda Q 10 9 12 186
151618 22.08.2015 Nechranická buchta Nechranice T93 7 6 4 047
152169 05.09.2015 Vítr z vinohradů WS Nové Mlýny T93 7 24 1 126
152178 19.09.2015 Modrý Hrozen Q Nové Mlýny Q 7 15 5 433
151626 26.09.2015 proteodesign MMČR Optimist 2015 Nechranice Q 12 9 11 902
151719 03.10.2015 SKI regata Jablonecká přehrada T93 3 2 1 734
151613 10.10.2015 O pohár města Štětí Labe Q 2 1 2 008
151630 11.10.2015 O Excalibur krále Arthura Igrane-Chorvatsko Q 1 3 527
154302 31.10.2015 Halloween cup 2015 Torbole, Lago di Garda Q 10 8 11 170
151123 07.11.2015 MČR - TMR Q Vltava - Praha TRQ 12 6 4 824
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141601 12.04.2014 Pohár YC Štětí Labe Q 2 3 1 476
141603 19.04.2014 Zlatá plachta Barbory Oldřichov - Barbora Q 4 7 2 312
141710 26.04.2014 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 22 1 319
141711 03.05.2014 Mem. Ing. Böhma Máchovo jezero Q 1 2 914
141801 10.05.2014 Jarní Premiéra I. Rozkoš Q 4 20 2 452
142122 24.05.2014 Velká cena YC Dyje I. Nové Mlýny Q 4 20 2 700
141314 31.05.2014 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 6 1 660
144253 20.06.2014 Choco Cup Balatonfoldvár, Hungary Q 5 49 2 160
142006 05.07.2014 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 5 4 016
142007 12.07.2014 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 4 3 052
141409 26.07.2014 Modrá Stuha Hnačova Bolevecký rybník Q 1 1 1 101
141135 16.08.2014 Závod nadějí II. Lipno - Černá v Pošumaví Q 1 6 814
141332 21.08.2014 MČR - Optimistická hvězdička Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 11 5 710
144021 19.09.2014 Polish Open Optimist Championship Kamień Pomorski, Polsko Q 6 204 2 288
141628 27.09.2014 Český pohár www.najachtu.cz Nechranice Q 4 10 3 629
144290 18.10.2014 Trofeo Torboli Riva del Garda Q 5 24 2 702
141632 31.10.2014 O Excalibur krála Arthura Igrane-Chorvatsko Q 1 1 1 180
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131603 20.04.2013 Zlatá plachta Barbory Barbora Q 4 8 1 108
131307 27.04.2013 Velká cena YC Lipna Lipno nad Vltavou Q 4 48 957
134228 02.05.2013 South East European Open Optimist Cup Lake Palic, Srbsko Q 5 59 1 055
131802 11.05.2013 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 34 1 302
131715 18.05.2013 Memorial Bruno Hámy Máchovo jezero Q 2 5 1 212
132114 25.05.2013 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 44 914
131315 15.06.2013 O pohár starosty Lipna Lipno nad Vltavou Q 3 17 752
131718 22.06.2013 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 27 678
132007 06.07.2013 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 31 1 234
132008 13.07.2013 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 19 1 171
131912 10.08.2013 O štít města Pardubic Seč Q 3 4 1 497
132136 22.08.2013 Mistrovství ČR, závod olympijských naděj Nové Mlýny Q 6 39 2 240
131331 30.08.2013 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Q 4 24 1 202
131625 28.09.2013 2nd COOC Pohár YachtClubu Štětí Nechranice Q 4 40 860
131120 05.10.2013 Memoriál A. Bürgermeistera Vltava pod Vyšehradem Q 2 3 1 758
131612 01.11.2013 O Excalibur krále Arthura Igrane-Chorvatsko Q 1 4 499
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121334 16.08.2012 Mezinárodní MČR + Eurocup Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 62 885
127016 01.09.2012 Memoriál Františka Ehla Glebinowskie - Nisa - Polsko Q 2 11 721
121806 15.09.2012 Fair Play Rozkoš Q 4 54 616
121807 27.09.2012 Czech Open Optimist Cup Rozkoš Q 1 18 168
124292 13.10.2012 Herbstpokal Schwerin, Germany Q 5 22 1 319
Související články

Kielerwoche

28.06.2022
Tradiční německá oslava jachtingu proběhla od 18. do 26. června v Kielu. Nejprve závodily třídy neolympijské, následně pak ty olympijské.

Eurocup třídy 29er na Lipně

16.05.2022
Stylově zahájili letošní závodní sezonu na Lipně v Jachtklubu Černá v Pošumaví. Na start Evropského poháru třídy 29er přijelo 27 dvoučlenných posádek z Polska, Německa, Rakouska, Slovenska a Česka.

Kristýna Chalupníková vybojovala na MSJ WS stříbrnou medaili

17.12.2021
Kristýna Chalupníková z TJ Rapid Brno si pohlídala poslední rozjížďku a stala se v Ománu juniorskou vicemistryní světa! Je to skvělé zakončení veleúspěšné sezony celého českého windsurfařského reprezentačního týmu!

Silný český tým na startu juniorského mistrovství světa

12.12.2021
V Ománu v Al Mussanah odstartuje v pondělí 13. prosince juniorské mistrovství světa World Sailing – Youth Sailing World Championship 2021. Mladí jachtaři ze 66 zemí se utkají ve třídách ILCA 6 chlapci a dívky, 29er chlapci a dívky, 420 chlapci+mix a dívky, Techno 293 chlapci a dívky, Formula Kite chlapci a dívky a Nacra 15 mix.

Historicky nejlepší výsledek třídy 29er na ME na Gardě

04.11.2021
Na konci října se na Gardě konalo také mistrovství Evropy lodní třídy 29er, na kterém byly české 29ery hojně zastoupeny 10 posádkami. Celkem se závodu zúčastnilo 200 lodí této přípravné třídy pro olympijský 49er.

Úspěch na Balatonu

07.10.2021
Po závodě na slovenském Gabčíkovu se český tým třídy 29er přesunul na Balaton, aby mohl využít pár dnů tréninku před závodem ze série Eurocup, který se konal od 30. 9. do 3. 10. v Kereked Vitorlás Klubu.

Juniorské mistrovství světa nové olympijské třídy iQFoil dává naději do budoucna

02.08.2021
První vrchol a velmi očekávaný závod je za námi. Historicky první mistrovství světa ve třídě iQFoil junior se odjelo poslední týden v červenci v Campione na jezeru Lago di Garda. Perfektní podmínky a nová atraktivní třída přilákala na start 270 závodníků z celého světa. iQFoil je nová olympijská třída pro roky 2024 a 2028.

CAMPIONATI NAZIONALI ITALIA T293

19.07.2021
V sobotu 17. července skončila pro naše windsurfaře druhá část Torbole Windsurfing Weeku závodem – CAMPIONATI NAZIONALI ITALIA T293.

Na Lipně závodilo přes šedesát 29erů

06.07.2021
Na Lipně v jachtklubu Černá v Pošumaví se od 3. do 6. července konal tradiční závod Vítr a Slunce. Letos se jel jako závod Evropského poháru juniorské třídy 29er, pro kterou byl stejně jako pro Cadety a Létající Holanďany zároveň mistrovstvím republiky, a jako pohárový závod třídy Fireball.

Finnař Ondřej Teplý Jachtařem roku 2020

07.06.2021
Letošní vyhlášení ankety Jachtař roku nemohlo proběhnout na tradičním Galavečeru českého jachtingu, ale odvysílala jej televize Sport 5 v premiéře v pondělí 7. června ve 20 hodin. Absolutním vítězem ankety Jachtař roku 2020 a vítězem kategorie mužů se stal Ondřej Teplý z Jachtklubu Brno, který závodí ve třídě Finn. Kategorii žen ovládly jachtařky Dominika Vaďurová a Sára Tkadlecová, které zá...

Vydařená Sicílie

08.03.2021
Dvě české posádky třídy 29er se pod vedením trenéra Davida Křížka po povedeném soustředění zúčastnily na Sicílii Regaty Nazionale a zaznamenaly výborné výsledky.

Eurocup 29er Hyeres

21.10.2020
Do předposledního závodu letošní série 29er Eurocup v Hyeres se přihlásily pouze dvě české posádky.

Ve slabém větru na Lipně

31.08.2020
Mistrovství České republiky ve třídách Laser Radial, 29er a 420 se jelo od 28. do 30. srpna na Lipně v Černé v Pošumaví.

BICY v Polsku

20.08.2020
První výjezd reprezentačního týmu mladých windsurfařů s novým trenérem Milanem Hájkem se vydařil. Po tréninku se celá skupina o víkendu 15.–16. 8. zúčastnila závodu Puchar Prezydenta Sopotu.

REGATA NAZIONALE na Gardě

02.08.2020
V Circolo Vela Arco se jelo mistrovství Itálie ve třídách 29er, 49er, 49er FX, a Nacra 15. V závodě jsme měli několika násobné zastoupení.

Závod mladých nadějí

13.07.2020
Na Velkém Dářku se o víkendu 11.–12. 7. odjel závod Českého poháru třídy Laser 4.7 a regionální poháry tříd Optimist a BIC Techno 293 a krajský přebor třídy Evropa.

První mistrovství republiky a další pohárový závod na Lipně

10.06.2020
O víkendu 6.–7. června se na Lipně konalo první letošní mistrovství republiky (odložené z května, kdy se pro nedostatek větru neodjelo). Jednalo se o závod katamaranů Open. Zároveň zde probíhal pohárový závod tříd Laser, Evropa a 29er.

Větrná Jarní premiéra na Rozkoši

07.05.2018
První letošní pohárový závod třídy Optimist se skutečně povedl. Slunečné počasí a po celý víkend 5.–6. 5. vítr kolem 10 m/s. Společně s dětmi závodila také třída 420.


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ