Jiří Parůžek

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachtklub Toušeň, z.s.
ověřená licence domácího klubu
1214-0097 11.08.2015 - 31.03.2023
Jachtklub Toušeň, z.s.: Matrika (vedení členské základny) 30.03.2022
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
221106 04.06.2022 FIFE Cup Nechranice Fb 0 0
221706 21.05.2022 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 + Sdružený krajský přebor Máchovo jezero Fb 3 1 2 400
221802 14.05.2022 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Fb 7 1 10 239
222108 30.04.2022 Spring cup Nové Mlýny Fb 0 0
221201 09.04.2022 VEKRA Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Fb 3 1 2 838
221401 02.04.2022 Bohemia regata Bolevák Fb 3 3 1 996
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
214152 30.09.2021 GUL Fireball UK National Championships Hayling Island Fb 12 5 10 721
212164 25.09.2021 Mistrovství České republiky Nové Mlýny Fb 12 12 5 037
214137 11.09.2021 2021 FIREBALL EUROPEANS Italy, Piombino Fb 24 6 24 730
211626 04.09.2021 Hop regata Nechranice Fb 2 2 2 061
211217 28.08.2021 Hurá do školy Rozkoš Fb 3 1 2 637
211319 07.08.2021 Bezdrevský kapr Bezdrev Fb 3 1 2 838
211318 31.07.2021 Lázeňská regata Svět Fb 3 1 3 427
211315 09.07.2021 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 1 10 368
211313 03.07.2021 Vítr a Slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 3 7 707
211118 05.06.2021 FIFE CUP Nechranice Fb 1 8 540
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
201215 03.10.2020 Pohár města Neratovice Jezero Poděbrady Fb 3 1 3 166
202157 19.09.2020 Fireballistické vinobraní Nové Mlýny Fb 7 2 8 132
201624 05.09.2020 HOP Regata , náhr.termín MMČR Nechranice Fb 7 5 5 070
201808 29.08.2020 Letní fireballistická Rozkoš Rozkoš Fb 7 4 4 047
201516 22.08.2020 Modrá stuha Jesenice Jesenice Fb 3 2 1 734
201325 01.08.2020 Bezdreveský kapr Bezdrev Fb 0 0
201324 25.07.2020 Lázeňská regata Svět Fb 3 2 2 263
201318 04.07.2020 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 12 3 12 663
201207 20.06.2020 Krajský přebor - Mem. Josefa Šenkýře Orlík Velký Vír Fb 4 2 3 365
201118 06.06.2020 FIFE Cup Nechranice Fb 2 3 2 044
201706 23.05.2020 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero Fb 3 3 2 310
201202 16.05.2020 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Fb 2 8 554
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192161 26.09.2019 MČR - Burčáková regata Nové Mlýny Fb 12 4 11 353
194184 20.09.2019 ITA Nationals 2019 Marina di Salivoli / Piombino ITA Fb 12 2 13 940
191511 14.09.2019 Švestková regata Jesenice Fb 3 4 1 621
197015 07.09.2019 Stauseepokal Bautzen Fb 7 5 4 427
191317 03.08.2019 Bezdrevský kapr Bezdrev Fb 0 0
191316 27.07.2019 Lázeňská regata Svět Fb 3 4 1 839
191313 04.07.2019 MMČR CADET - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 1 10 837
191312 29.06.2019 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 6 5 279
191209 22.06.2019 Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Fb 3 3 1 996
191126 15.06.2019 FIFE Cup Nechranice Fb 7 1 10 104
191304 26.05.2019 European Championship Lipno - Černá v Pošumaví Fb 24 5 25 779
191802 11.05.2019 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Fb 7 1 9 963
192105 27.04.2019 Spring Cup Nové Mlýny Fb 7 1 10 104
191401 13.04.2019 Bohemia Sekt Regata Bolevák Fb 3 2 2 400
191201 06.04.2019 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Fb 3 1 3 994
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181342 28.09.2018 Bez vody nemůžeme jezdit lipno - cerna v poumavi Fb 7 8 4 047
181337 08.09.2018 Last Summer Day Lipno - Hrdoňov Fb 7 19 1 288
183210 26.08.2018 2018 World Championships Carnac, Francie Fb 36 23 26 614
183209 22.08.2018 Pre-Worlds and FRA Nationals Carnac, Francie Fb 12 18 7 573
184047 21.07.2018 Fireball UK 2018 National and UK Open Championship Penzance, UK Fb 12 5 9 804
181317 05.07.2018 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 12 4 12 516
181315 30.06.2018 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 5 6 535
181209 23.06.2018 Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Fb 4 3 2 951
181119 09.06.2018 CERE regata Nechranice Fb 0 0
181707 19.05.2018 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero Fb 2 2 554
181802 12.05.2018 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Fb 7 2 8 385
182111 05.05.2018 Pavlovská regata Nové Mlýny Fb 7 2 8 730
181201 14.04.2018 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Fb 3 1 3 741
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171401 08.04.2017 Bohemia Sekt Regata Bolevák Fb 0 0 0
172111 29.04.2017 Spring Cup Nové Mlýny Fb 7 2 7 551
171802 13.05.2017 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Fb 0 0 0
174019 18.05.2017 Swiss Nationals 2017 Mammern Fb 12 4 11 713
171209 24.06.2017 Memorial Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Fb 3 1 3 831
171315 01.07.2017 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 7 5 028
171316 05.07.2017 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 1 10 612
171321 05.08.2017 Bezdrevský kapr Bezdrev Fb 3 5 1 444
173222 24.08.2017 ME Fireball Lyme Regis GBR Fb 24 14 21 223
171219 16.09.2017 Pohár města Neratovic Jezero Poděbrady Fb 2 4 906
172169 22.09.2017 Modrý Hrozen Nové Mlýny Fb 7 1 11 047
171110 28.09.2017 MČR + Eurocup Nechranice Fb 7 5 5 944
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161401 02.04.2016 Bohemia sekt Regata Bolevecký rybník Fb 3 10 915
161201 09.04.2016 Toušeňský pohár Poděbrady Fb 3 4 2 025
161202 16.04.2016 Pohár Bohemia Poděbrady Fb 2 5 1 212
162112 30.04.2016 Pavlovská regata Nové Mlýny Fb 7 10 3 727
161802 14.05.2016 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Fb 7 2 7 707
161708 21.05.2016 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero Fb 4 1 3 517
161107 04.06.2016 FIFE Cup Nechranice Fb 2 10 1 065
161209 25.06.2016 Mem. Josefa Šenkýře a kraj přebor F a Q Orlík - Velký Vír Fb 3 6 1 805
161324 02.07.2016 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 12 1 20 437
161325 09.07.2016 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 17 2 533
161326 23.07.2016 Lázeňská regata Svět Fb 1 7 402
162418 03.09.2016 Hornická regata Žermanice Fb 3 1 3 541
162163 17.09.2016 Modrý hrozen Nové Mlýny Fb 7 5 6 350
167039 14.10.2016 Slovenian Nationals Portorož, Slovinsko Fb 12 7 5 184
164318 15.10.2016 Everybody GoSAILING Regata Portorož, Slovinsko Fb 8 6 5 766
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151401 04.04.2015 Bohemia sekt Regata Bolevecký rybník Fb 3 4 2 333
151201 11.04.2015 Toušeňský pohár Poděbrady Fb 2 6 1 107
151202 18.04.2015 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Fb 2 4 1 290
152116 01.05.2015 Pavlovská regata Nové Mlýny Fb 7 10 4 047
151802 16.05.2015 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Fb 7 4 6 832
151109 06.06.2015 FiFe Cup Nechranice Fb 7 8 3 917
151209 27.06.2015 14.Mem. J. Šenkýře a kraj přebor tř. F a Orlík - Velký Vír Fb 3 7 1 534
151324 04.07.2015 MČR Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 6 5 497
151325 10.07.2015 O krále Šumavy Lipno - Černá v Poš. Fb 7 2 8 619
151326 25.07.2015 Lázeňská regata Svět Fb 3 3 2 400
151328 01.08.2015 Bezdrevský kapr Bezdrev Fb 2 4 998
157023 17.08.2015 GBR Nationals Pwllheli, GBR Fb 12 35 4 021
153309 23.08.2015 2015 World Championships Pwllheli, GBR Fb 36 29 24 047
152177 19.09.2015 Modrý Hrozen Nové Mlýny Fb 7 5 6 051
152181 25.09.2015 MČR + CECC Nové Mlýny Fb 12 5 12 426
152187 03.10.2015 SPP CZ Poslední vítr + GP RS Vareo Brněnská přehrada Fb 3 4 1 360
157029 16.10.2015 Slovenian nationals Portorož, Slovinsko Fb 7 2 6 623
154293 17.10.2015 4th GoSAILING Cup Portorož, Slovinsko Fb 1 8 578
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141401 05.04.2014 Bohemia regata Cup Bolevák Fb 3 6 1 581
141203 26.04.2014 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Fb 2 2 1 290
142111 03.05.2014 To je celá, to je půl Brněnská přehrada Fb 3 2 2 109
142115 10.05.2014 Pavlovská regata Nové Mlýny Fb 4 8 2 517
141405 17.05.2014 Cena Lokomotivy (SKP) Bolevák Fb 0 0 0
141715 24.05.2014 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero Fb 4 2 3 200
141608 31.05.2014 HOP Regata Nechranice Fb 4 8 2 239
141805 14.06.2014 Fireballistická Rozkoš Rozkoš Fb 4 13 1 318
141210 21.06.2014 13.Mem. J. Šenkýře Orlík - Velký Vír Fb 3 2 3 012
141322 28.06.2014 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 4 5 3 784
141324 03.07.2014 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 6 2 8 832
144014 24.07.2014 Shetland national championships Lerwick Fb 6 3 4 620
143116 26.07.2014 Homecoming Scotland Europeans Day 5 Lerwick Fb 10 6 7 378
141329 09.08.2014 Bezdrevský kapr Bezdrev Fb 3 4 1 734
142161 20.09.2014 Modrý Hrozen I. Nové Mlýny Fb 4 8 2 641
142168 04.10.2014 Poslední vítr Brněnská přehrada Fb 2 1 1 406
144026 17.10.2014 Fireball Open Slovenian Chapionship Portorož Fb 3 2 3 485
144289 18.10.2014 3rd GoSailing Cup Portorož Fb 5 4 6 491
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131601 13.04.2013 Casanovy červené koule Barbora Fb 3 5 915
131202 20.04.2013 Toušeňský pohár Poděbrady Fb 3 2 3 166
131203 27.04.2013 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Fb 2 3 1 406
131801 04.05.2013 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Fb 0 0 0
132109 11.05.2013 Pavlovská regata Nové Mlýny Fb 4 13 1 318
131716 25.05.2013 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero Fb 4 2 2 312
131606 01.06.2013 Hop regata Nechranice Fb 4 3 3 700
131213 22.06.2013 12. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Fb 3 3 2 310
131319 29.06.2013 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 4 19 1 014
131321 04.07.2013 Mistrovství ČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 6 8 4 597
131323 27.07.2013 Lázeňská regata Svět Fb 3 10 541
131325 03.08.2013 Bezdrevský kapr Bezdrev Fb 0 0 0
131913 24.08.2013 Modrá vlajka Seče Seč Fb 4 2 2 580
131724 07.09.2013 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero Fb 3 4 1 497
133127 11.09.2013 Fireball european championship Portorož,slovinsko Fb 10 41 2 806
133128 13.09.2013 Fireball world championship Portorož,slovinsko Fb 12 18 8 920
132150 27.09.2013 Pohár Fireball a CECC Nové Mlýny Fb 4 9 2 376
132163 05.10.2013 Burčáková regata Nové Mlýny Fb 4 10 1 693
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121401 07.04.2012 Bohemia Regata Bolevák Fb 4 6 1 996
121204 21.04.2012 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Fb 2 3 1 850
122106 05.05.2012 To je celá, to je půl Brněnská přehrada Fb 4 6 1 291
121809 19.05.2012 Fireball Regata 2012 Rozkoš - Surfcentrum Fb 4 9 1 876
121718 26.05.2012 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero Fb 4 5 2 064
121606 02.06.2012 Hop regata Nechranice Fb 4 7 2 544
121608 09.06.2012 Cena Damet Nechranice Fb 4 6 2 951
121211 23.06.2012 Memoriál J.Šenkýře Orlík - Velký Vír Fb 3 8 1 285
121324 30.06.2012 Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 4 6 3 017
121326 05.07.2012 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 4 12 1 937
123130 21.07.2012 2012 European Championships ITA - Bracciano Lake Fb 10 26 7 072
121332 11.08.2012 Lázeňská regata Svět Fb 3 2 3 166
121913 25.08.2012 Modrá vlajka Seče Seč Fb 4 3 2 108
121219 01.09.2012 Hurá do školy Jezero Poděbrady Fb 2 3 804
121725 08.09.2012 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero Fb 3 2 2 109
122137 22.09.2012 Modrý hrozen B Nové Mlýny Fb 4 17 1 503
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny Fb 6 8 4 525
122140 06.10.2012 Poslední vítr Brněnská přehrada Fb 3 1 2 838
124033 12.10.2012 Državno prvenstvo Slovenije Portorož, SLO Fb 6 10 3 096
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111401 09.04.2011 Bohemia regata Bolevák Fb 3 17 448
111201 16.04.2011 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Fb 1 4 613
112110 07.05.2011 To je celá, to je půl Brněnská přehrada Fb 4 2 2 580
112113 14.05.2011 Pavlovská regata Nové Mlýny Fb 4 26 710
111718 28.05.2011 Sdružený krajský přebor Máchovo jezero Fb 4 9 904
111607 04.06.2011 Hop Regata Nechranice Fb 4 18 1 348
111609 11.06.2011 Cena Damet Nechranice Fb 4 16 1 376
111208 25.06.2011 Memoriál J.Šenkýře Orlík Fb 3 11 945
111316 01.07.2011 MČR - O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 6 13 3 535
111317 08.07.2011 Lipenský pohár + CECC CZE Lipno - Černá v Pošumaví Fb 4 6 3 257
111320 30.07.2011 Lázeňská regata Svět - Třeboň Fb 3 6 1 805
111321 06.08.2011 Bezdrevský kapr Bezdrev Fb 3 4 1 621
111724 10.09.2011 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero Fb 3 11 707
112148 24.09.2011 Pohár ALT FB Nové Mlýny Fb 4 12 1 937
112149 01.10.2011 Poslední vítr Brněnská přehrada Fb 3 3 2 838
111221 08.10.2011 Pohár města Neratovice Jezero Poděbrady Fb 2 4 688
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101401 10.04.2010 Bohemia regata cup Bolevák Fb 3 13 797
101201 17.04.2010 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Fb 2 15 311
101403 30.04.2010 24 LeBle Bolevák Fb 3 5 303
102107 15.05.2010 Pavlovská regata Nové Mlýny Fb 4 14 1 189
101802 22.05.2010 Jarní premiéra II. Rozkoš Fb 4 11 1 759
101605 05.06.2010 Hop regata Nechranice Fb 2 19 289
101607 12.06.2010 Cena Damet Nechranice Fb 4 23 807
101208 26.06.2010 9.Memoriál Josefa Šenkýře Orlík Fb 3 17 448
101312 03.07.2010 MČR - Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 6 12 3 320
101316 09.07.2010 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Pošumaví Fb 4 16 1 247
101320 31.07.2010 Lázeňská regata Svět Fb 1 16 219
101323 07.08.2010 Bezdrevský kapr Bezdrev Fb 3 11 617
102128 18.09.2010 Modrý hrozen Nové Mlýny Fb 4 17 1 391
102130 25.09.2010 ME Fireball Nové Mlýny Fb 10 25 3 933
101223 09.10.2010 Pohár města Neratovic Jezero Poděbrady Fb 2 8 554
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
094211 03.04.2009 United 4 Sailing Medemblik Cad 5 9 3 260
091201 18.04.2009 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 1 3 303
091303 01.05.2009 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt Cad 4 10 1 519
094236 09.05.2009 United4 Workum , Holandsko Cad 4 20 1 425
094226 15.05.2009 CECC POL Poznaň - POL Cad 5 20 2 962
092117 30.05.2009 Velká cena YC Dyje - o pohár starosty Hu Nové Mlýny Cad 4 4 3 200
094004 05.06.2009 Puchar Trampa - Mistrovství Polska Mielno Cad 3 7 2 891
094228 13.06.2009 CECC GER Geierswalde - Německo Cad 5 9 3 850
094227 19.06.2009 CECC HUN Balaton - Maďarsko Cad 5 15 2 081
091313 27.06.2009 Král Šumavy Lipno - Černá v Poš. Cad 4 3 3 517
091316 03.07.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. Cad 6 2 6 606
093113 18.07.2009 MEJ CADET Almería, Španělsko Cad 8 66 2 551
091320 01.08.2009 Lázeňská regata Svět Fb 3 11 1 015
091323 08.08.2009 Bezdrevský kapr Bezdrev Fb 1 8 453
091337 12.09.2009 Borůvková regata Lipno - Lipno n/Vlt Cad 4 3 3 700
092143 19.09.2009 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 1 5 220
091342 26.09.2009 Central European Cup Lipno - Lipno nad Vltavou Cad 5 8 2 891
094014 02.10.2009 German Open Inselsee Güstrov Cad 4 3 5 147
091119 24.10.2009 Modrá stuha Vltavy Vltava pod Vyšehradem Cad 2 1 1 892
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
087023 04.04.2008 Ger CCEC Warnemünde - GER Cad 5 1 8 287
081203 19.04.2008 Toušenský pohár Poděbrady Cad 3 1 3 427
081605 07.06.2008 Hop regata Nechranice Cad 4 2 3 904
081722 14.06.2008 Bohemia Cup Máchovo jezero Cad 3 1 3 166
087008 20.06.2008 Hun CECC Balaton Cad 5 12 2 566
081315 28.06.2008 O krále Šumavy - MČR Lipno Cad 5 7 3 937
081318 03.07.2008 Mistrovství ČR Lipno Cad 6 1 8 412
081111 30.08.2008 Memoriál Rösslera-Ořovského Vltava Praha Cad 2 1 804
083136 31.08.2008 MSJ_CADET NED Cad 10 43 3 760
081726 06.09.2008 Grand Prix Bohemia Máchovo jezero Cad 3 1 2 838
081335 13.09.2008 Borůvková regata Lipno Cad 4 2 4 122
082136 20.09.2008 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 3 3 312
082139 27.09.2008 Poslední vítr Brněnská přehrada Fb 3 2 1 497
081226 11.10.2008 Cena Tišic Tišice Cad 3 1 3 166
081117 18.10.2008 Primátorský štít Vltava Praha Cad 4 1 4 570
084296 20.10.2008 Cadet German open 2008 Oberer Templiner See Cad 4 4 4 016
081118 25.10.2008 Modrá stuha Vltavy Vltava Praha Cad 2 1 1 892
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071201 21.04.2007 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 4 1 360
071203 28.04.2007 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Cad 2 4 804
074207 05.05.2007 United 4 regatta IJsselmeer off Medemblik Cad 4 9 2 034
074215 11.05.2007 Poznanski puchar klasy Cadet Kiekrz (PL) Cad 5 29 2 762
071106 19.05.2007 Regata mládeže Vltava Praha Cad 3 3 1 872
072114 02.06.2007 O kapitánskou čepici Nové Mlýny Cad 4 3 3 517
071605 09.06.2007 Hop regata Nechranice Cad 0 0 0
074228 23.06.2007 Central European Cadet Cup Hungary Fertő tó, Hungary Cad 5 8 3 888
071314 30.06.2007 O krále Šumavy - MČR Lipno Cad 4 2 4 570
071316 05.07.2007 Mistrovství ČR Lipno Cad 6 2 6 606
074005 28.07.2007 UKNCCA Open National Championships 2007 Pwllheli, GBR Cad 6 62 2 908
073131 03.08.2007 Mistrovství světa Cadet 2007 Pwlhelli Cad 10 58 2 068
072123 25.08.2007 Memoriál Dušana Vaculky Brněnská přehrada OT 1 7 486
071218 01.09.2007 Hurá do školy Jezero Poděbrady Cad 2 1 1 406
071728 08.09.2007 Grand Prix Bohemia Máchovo jezero Cad 3 3 1 734
072131 15.09.2007 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 2 4 404
072133 22.09.2007 Poslední vítr Brněnská přehrada Cad 4 6 2 406
074271 28.09.2007 CECC Germany Scharmützelsee, Germany Cad 5 10 4 085
071224 06.10.2007 Pohár města Neratovic Pískovna Tišice Cad 1 2 499
071117 13.10.2007 Primátorský štít + KP Vltava Praha Cad 4 3 2 661
071119 20.10.2007 Modrá stuha Vltavy Vltava Praha Cad 2 1 1 600
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
063001 07.04.2006 Evropský pohár Rybnik - Polsko Cad 5 37 1 159
061202 22.04.2006 Toušeňský pohár Poděbrady - Jezero Cad 2 3 1 406
062104 29.04.2006 Velká cena Optimist Nové Mlýny Cad 4 1 5 693
062106 06.05.2006 To je celá, to je půl Brněnská přehrada Cad 3 2 3 303
061108 20.05.2006 Regata mládeže Vltava - Praha Cad 3 7 1 110
061608 10.06.2006 Hop regata Nechranice Cad 4 3 3 700
063114 24.06.2006 Central European Cadet Cup Hungary 2006 Balatonfüred, Maďarsku Cad 5 24 1 559
061317 01.07.2006 MČR - O krále Šumavy Lipno Cad 4 5 2 978
061318 06.07.2006 MČR - Grand Nationals Lipno Cad 6 6 4 711
063004 24.07.2006 MS Cadet Balaton - HUN Cad 10 72 1 522
063145 09.09.2006 Central European Cadet Cup Germany 2006 Německo, Bautzen Cad 5 16 3 022
062133 16.09.2006 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 5 2 812
062134 23.09.2006 Poslední vítr Brněnská přehrada Cad 4 2 4 404
061121 14.10.2006 Primátorský štít Vltava - Praha Cad 4 1 4 989
061123 21.10.2006 Modrá stuha Vltavy Vltava - Praha Cad 2 1 2 008
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
052137 Poslední vítr Brněnská přehrada Cad 4 9 1 957
052136 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 17 686
052108 Velká cena Optimist Nové Mlýny Cad 4 19 1 363
052104 Putovní pohár Brněnská přehrada Cad 3 4 2 333
051807 Fair Play Rozkoš Cad 4 11 1 608
051605 Cena RIVETEC Nechranice Cad 4 18 904
051316 Mistrovství ČR Lipno Cad 6 17 1 394
051229 Pohár města Neratovic Tišice Cad 4 10 989
051212 4.memoriál Josefa Šenkýře Orlík Cad 3 8 1 360
051203 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 11 303
051121 Závod o modrou stuhu Vltavy Vltava - Praha Cad 2 3 938
051119 Primátorský štít Vltava - Praha Cad 4 13 870
051114 Mem. Rösslera - Ořovského Vltava - Praha Cad 2 11 347
051108 Regata mládeže Vltava - Praha Cad 3 10 303
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
042132 Poslední vítr Brno Cad 4 19 736
042131 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 20 792
042107 Velká cena Optimist Nové Mlýny Cad 5 23 932
042103 O velikonoční vajíčko Brno Cad 3 19 661
041810 Pohár Velly Rozkoš Cad 4 25 404
041609 Cena RIVETEC Nechranice Cad 4 11 1 685
041315 Mezinárodní MČR Lipno Cad 6 26 606
041313 Král Šumavy Lipno Cad 4 21 562
041227 Toušeňský pohár Cadet Jezero Poděbrady Cad 3 18 782
041224 Pohár města Neratovic Tišice Cad 1 14 159
041212 Cená Kožlí - dálkový závod Orlík Cad 3 6 504
041211 Přebor Stč.kraje Orlík Cad 4 15 404
041210 3.memoriál Josefa Šenkýře Orlík Cad 3 20 303
041202 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 6 1 805
041114 Primátorský štít Vltava - Praha Cad 4 23 404
041105 Regata mládeže Vltava - Praha Cad 3 16 456
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
032132 Poslední vítr II Brněnská přehrada Cad 4 17 1 271
032130 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 11 1 759
032104 O velikonoční vajíčko Brněnská přehrada Cad 3 9 1 277
031810 Pohár Velly Rozkoš Cad 4 13 1 469
031610 Cena RIVETEC Nechranice Cad 2 19 289
031334 Jubilejní regata110 let jachtingu v Čech Lipno Cad 4 13 1 152
031318 MR Lipno Cad 6 12 2 519
031317 Pohárový závod Lipno Cad 4 11 1 759
031219 Pohár města Neratovic pískovna Tišice Cad 3 9 1 206
031210 Cena Kožlí, dálkový závod Orlík - Velký vír Cad 3 4 831
031209 Přebor stč kraje Orlík - Velký vír Cad 4 9 404
031208 43. Cena Spolany Neratovice-MemoriálJose Orlík - Velký vír Cad 3 8 1 122
031202 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 6 1 407
031116 Primátorský štít Praha Vltava Cad 3 11 1 373
031105 Pražská regata mládeže Praha - Vltava Cad 3 7 1 380
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
022129 Poslední vítr Brněnská přehrada Cad 4 12 1 108
021907 Pohár EOP Seč Cad 3 11 870
021809 Pohár Velly Rozkoš Cad 4 17 686
021613 Cena RIVETEC Nechranice Cad 1 1 1 380
021318 Mistrovství ČR 2002 Lipno Cad 6 21 843
021228 Pohár města Neratovic přeloženo: Poděbrady Cad 4 11 555
021219 Letní závod mládeže Poděbrady Cad 3 6 303
021214 Cena Kožlí - dálkový závod Orlík - Velký Vír Cad 3 9 678
021213 Cena Velkého Víru Orlík - Velký Vír Cad 2 9 452
021212 Krajský přebor (přebor StČ kraje) Orlík - Velký Vír Cad 1 11 206
021211 42. Cena Spolany Neratovice Orlík - Velký Vír Cad 4 17 597
021201 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 2 6 554
Související články

O krále Šumavy

13.07.2021
Pouze dva dny po evropském poháru třídy 29er se na Lipenském jezeře v Černé v Pošumaví jel pohárový závod pěti lodních tříd – 29er, FD, Fireball, Cadet a RS700. Ředitel závodu Alexandr Jegorov přivítal pětasedmdesát posádek, kterým popřál především dostatek větru.

Jarní fireballistická Rozkoš

14.05.2019
Uplynulý víkend byl plný jachtingu. Firebally a Cadeti závodili na Rozkoši.

Pavlovská regata na Nových Mlýnech

07.05.2018
Víkend 5.–6. 5. patřil na Mlýnech opět Laserům – tentokrát to byly Standardy a 4.7 – a hlavně Fireballům. Těch se na prvním závodě Českého poháru sešlo 28.


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ