Václav Brabec

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: YACHT CLUB CERE, z.s.
Ověřená licence domácího klubu
1130-0695 11.08.2015 - 31.03.2023
TU Rozhodčí v přípravě pro rozhodování na vodě 0809 25.11.2021 - 31.03.2025
IJ Mezinárodní rozhodčí pro rozhodování protestů 0809 01.11.2019 - 31.10.2023
NRo Národní rozhodčí pro řízení závodů
jazyk: AJ, FJ
0809 21.03.2019 - 31.03.2025
NJ Národní rozhodčí pro rozhodováním protestů
jazyk: AJ, FJ
0809 21.03.2019 - 31.03.2025
Člen HZS
VMP: 143841Velikost: LSkupina: ČYK
0577 27.02.2016 - 31.03.2026
Trenér licence C (3. třídy)
jazyk: AJ
0497 19.09.2017 - 01.09.2027
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
221117 28.10.2022 MČR - Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 12 1 12 049
224110 28.07.2022 RS700 European Championship 2022 Weymouth RS7 24 13 11 482
227006 25.06.2022 MiŠ regatta Lipno - Černá v Pošumaví RS7 7 3 5 165
221108 17.06.2022 Windypoint regatta Lipno - Černá v Pošumaví RS7 12 4 8 437
221339 11.06.2022 Lipnomaraton 2022 lipno - lipno nad vltavou NJ 1 12 198
221707 28.05.2022 Mácháčský zápich Máchovo jezero RS7 7 3 5 390
222002 21.05.2022 Květáková regata Velké Dářko Rs5 7 2 7 213
221103 23.04.2022 Nechranický skluz Nechranice RS7 7 4 4 515
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
211139 29.10.2021 MČR - Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 0 0
217012 09.10.2021 25. Česká námořní rallye Chorvatsko - Murter NJ 12 8 5 720
211316 17.07.2021 Modrá stuha Lipna-55.ročník Lipno - Černá v Pošumaví Kaj 1 10 443
211315 09.07.2021 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví RS7 7 3 4 657
211122 25.06.2021 Windy point regatta Lipno - Černá v Pošumaví RS7 12 4 9 051
211330 12.06.2021 LIPNO MARATHON 2021 lipno - lipno nad vltavou NJ 1 9 377
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
207043 10.10.2020 24. Česká námořní rallye Chorvatsko NJ 12 9 5 106
201339 03.10.2020 Lipenský kotrmelec Lipno - Lipno nad Vltavou RS7 7 3 4 921
201715 19.09.2020 Mácháčský zápich Máchovo jezero RS7 7 3 5 390
201329 20.08.2020 The Crown Cup Lipno - Černá v Pošumaví RS7 12 5 6 578
202137 07.08.2020 Česká jachtařská liga III. Brněnská přehrada Lig 7 9 2 050
201149 25.07.2020 1. Nechranice Woche Nechranice RS7 1 5 356
201120 27.06.2020 WindyPoint Regatta Lipno - Černá v Pošumaví RS7 7 7 3 220
201147 13.06.2020 Skiffmania Nechranice RS7 0 0
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
191150 26.10.2019 Velká cena Prahy MČR TR Vltava - Praha TR 12 2 10 550
191332 05.10.2019 10. Lipenský kotrmelec Lipno - Lipno nad Vltavou RS7 7 4 3 493
192154 13.09.2019 MČR - Moravia Skiff Regata Nové Mlýny RS7 12 4 9 051
191323 30.08.2019 MČR - Lipno regata II. Lipno - Černá v Pošumaví RS7 7 5 3 612
194017 22.07.2019 ME RS700 Garda RS7 24 11 9 649
191128 19.06.2019 Pražský točák 12 Vltava - Praha OT 1 2 578
191127 15.06.2019 Windypoint regata Lipno - Černá v Pošumaví RS7 7 6 3 493
191306 08.06.2019 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Rs5 4 1 5 608
191120 11.05.2019 Česká jachtařská liga II. Vltava - Praha Lig 7 6 2 550
191116 27.04.2019 Fast & Furious Nechranice RS7 7 2 4 921
191105 15.03.2019 PTT Act. V. Vltava - Praha TR 1 2 402
191101 26.01.2019 PTT Act. I. Vltava - Praha TR 1 2 101
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181143 26.10.2018 MMČR Team Racing 420 - Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 12 7 4 021
181332 06.10.2018 Lipenský kotrmelec Lipno - Lipno nad Vltavou RS7 7 5 3 837
181341 22.09.2018 Podzimní RSvezení lipno - lipno nad vltavou RS7 7 5 3 837
181337 08.09.2018 Last Summer Day Lipno - Hrdoňov Fb 7 4 6 025
181327 30.08.2018 MČR - Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví RS7 0 0
184041 27.07.2018 Kontrolní závod Garda RS7 3 4 1 621
181126 13.07.2018 MMČR MR 2.4mR - Prague Sail Open Vltava - Praha Mr 12 2 9 600
181123 27.06.2018 Pražský točák XIII. Vltava - Praha OT 1 2 499
181309 16.06.2018 MČR - Windypoint regatta Lipno - Černá v Pošumaví RS7 12 8 5 438
181303 21.04.2018 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno nad Vltavou RS7 7 5 3 104
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171315 01.07.2017 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 6 5 497
171316 05.07.2017 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 6 5 165
171108 14.07.2017 Prague Sail Open Vltava - Praha Mr 12 5 5 775
171151 16.09.2017 Skiffmania II. Nechranice RS7 0 0 0
171335 07.10.2017 Lipenský kotrmelec Lipno - Lipno nad Vltavou RS7 7 6 4 211
171115 27.10.2017 Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 12 5 5 775
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
164212 26.02.2016 Easter regata . 29r 8 8 4 161
164280 25.03.2016 Eurocup FRA Cavalaire-sur-mer 29r 10 58 3 419
161105 30.04.2016 Nechranický Skluz Nechranice 29r 7 2 4 515
162120 21.05.2016 Velka cena YC Dyje I. Nové Mlýny 29r 7 2 3 493
161324 02.07.2016 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 29r 7 1 7 029
161325 09.07.2016 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 29r 7 1 5 600
164008 14.07.2016 Mistrovství Německa IJsselmeer 29r 12 50 3 596
167028 25.07.2016 MS 29er Medemblik 29r 24 95 11 549
162159 10.09.2016 Moravia skiff regatta Nové Mlýny 29r 0 0 0
161113 30.09.2016 MCR - Skiffmania I. Nechranice 29r 12 1 14 162
164319 27.10.2016 29-er 2016 Eurocup Italy Riva del Garda 29r 10 26 6 403
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
154215 28.03.2015 Easter regatta Circolo Vela Arco, Garda 29r 8 7 5 367
154220 03.04.2015 EuroCup FRA Cavalaire-sur-mer 29r 10 53 3 452
151128 15.04.2015 Pražský Točák III. Vltava - Praha pod Vyšehradem OT 1 1 1 142
152116 01.05.2015 Pavlovská regata Nové Mlýny 29r 7 2 4 921
152125 16.05.2015 Věstonická Venuše RS Nové Mlýny 29r 7 4 2 814
151311 30.05.2015 Lipno maraton 2015 II. Lipno - Lipno n.Vltavou Kaj 1 2 754
151318 13.06.2015 O pohár starosty Lipno - Lipno n.Vltavou 29r 3 2 1 734
151344 27.06.2015 Modrá stuha Lipna - 50.ročník Lipno - Černá v Poš. OT 1 1 879
151324 04.07.2015 MČR Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 29r 12 3 7 983
151325 10.07.2015 O krále Šumavy Lipno - Černá v Poš. 29r 7 1 7 707
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141310 26.04.2014 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. RsF 4 4 3 200
141312 10.05.2014 Skif mánia Lipno - Lipno n/Vlt. RsO 4 3 2 312
144239 17.05.2014 United4 Workum RsF 3 4 2 637
143101 29.05.2014 European Championship RS Feva Holland, Aquavitesse RsF 8 16 4 625
141318 14.06.2014 O pohár starosty Lipno - Lipno n/Vlt. RsF 3 3 2 400
141321 21.06.2014 The Crown Cup Lipno - Lipno n/Vlt. RsF 5 12 2 010
141322 28.06.2014 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 29r 4 2 3 365
141324 03.07.2014 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 29r 4 3 2 661
143142 27.07.2014 RS Feva World Championship Carnac, France RsF 10 3 18 887
141628 27.09.2014 Český pohár www.najachtu.cz Nechranice 29r 4 3 1 876
141124 04.10.2014 Jestřábí Cup 2014 Lipno - Černá v Pošumaví Tor 4 4 1 608
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
134201 10.05.2013 CECC POL Kiekrz Cad 5 21 2 254
132114 25.05.2013 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Cad 4 2 2 580
131717 01.06.2013 Bohemia Cup Máchovo jezero Cad 4 1 4 221
131319 29.06.2013 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 4 4 2 312
131321 04.07.2013 Mistrovství ČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 6 1 7 081
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121204 21.04.2012 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 2 2 109
127021 11.05.2012 CECC POL Kiekrz - Polsko Cad 5 27 1 886
122002 19.05.2012 Májový pohár Velké Dářko Cad 4 3 3 080
122113 26.05.2012 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Cad 4 4 2 700
127022 02.06.2012 CECC GER Geierswalde - GER Cad 5 24 1 870
121608 09.06.2012 Cena Damet Nechranice Cad 4 3 2 312
127023 17.06.2012 CECC HUN Csopak - HUN Cad 5 13 1 744
121324 30.06.2012 Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 4 6 1 996
121326 05.07.2012 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 6 6 2 994
123131 21.07.2012 MEJ CAD Carnac Cad 8 56 3 338
121344 08.09.2012 Borůvková regata Lipno nad Vltavou Cad 5 14 1 385
122135 15.09.2012 Modrý hrozen A Nové Mlýny Cad 4 5 1 925
121227 06.10.2012 Pohár města Neratovice Pískovna Tišice Cad 3 1 2 400
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111303 30.04.2011 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. Cad 3 4 831
112117 28.05.2011 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Cad 4 10 989
111607 04.06.2011 Hop Regata Nechranice Cad 4 8 957
111719 11.06.2011 Bohemia Cup Máchovo jezero Cad 3 2 1 935
117006 18.06.2011 CECC GER Geierwalder see - GER Cad 5 22 1 250
111316 01.07.2011 MČR - O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 6 10 1 483
111317 08.07.2011 Lipenský pohár + CECC CZE Lipno - Černá v Pošumaví Cad 5 13 1 329
113195 27.07.2011 MS Cadet 2011 Kühlungsbom - GER Cad 10 66 1 565
117011 18.08.2011 CECC HUN Balaton - HUN Cad 2 8 953
112146 17.09.2011 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 4 2 161
111221 08.10.2011 Pohár města Neratovice Jezero Poděbrady Cad 3 1 3 012
111120 15.10.2011 Primátorský štít Vltava - Praha Cad 4 1 3 784
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101303 01.05.2010 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. Cad 3 4 1 206
101802 22.05.2010 Jarní premiéra II. Rozkoš Cad 4 8 1 108
102109 29.05.2010 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Cad 4 6 1 108
101605 05.06.2010 Hop regata Nechranice Cad 2 6 728
101723 12.06.2010 Bohemia Cup Máchovo jezero Cad 3 6 969
101313 03.07.2010 Czech CECC 2010 Lipno - Černá v Pošumaví Cad 2 17 386
101315 05.07.2010 Pohár ALT Cadet Lipno - Černá v Pošumaví Cad 4 16 792
101316 09.07.2010 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Pošumaví Cad 6 7 2 412
101728 04.09.2010 Grand Prix Bohemia Máchovo jezero Cad 3 5 741
101335 11.09.2010 Borůvková regata Lipno - Lipno n/Vlt. Cad 4 7 1 340
101118 16.10.2010 Primátorský štít Vltava pod Vyšehradem Cad 4 6 1 457
101119 23.10.2010 Modrá stuha Vltavy Vltava pod Vyšehradem Cad 2 1 1 600
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091201 18.04.2009 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 8 594
091303 01.05.2009 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt Cad 4 12 1 202
092117 30.05.2009 Velká cena YC Dyje - o pohár starosty Hu Nové Mlýny Cad 4 14 1 024
094228 13.06.2009 CECC GER Geierswalde - Německo Cad 5 28 1 385
094227 19.06.2009 CECC HUN Balaton - Maďarsko Cad 5 28 726
091313 27.06.2009 Král Šumavy Lipno - Černá v Poš. Cad 4 13 969
091316 03.07.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. Cad 6 12 1 937
091337 12.09.2009 Borůvková regata Lipno - Lipno n/Vlt Cad 4 12 1 291
092143 19.09.2009 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 10 1 220
091342 26.09.2009 Central European Cup Lipno - Lipno nad Vltavou Cad 5 17 1 254
091226 03.10.2009 Pohár města Neratovic Tišice Cad 4 1 3 517
091117 17.10.2009 Primátorský štít Vltava pod Vyšehradem Cad 4 3 1 608
091119 24.10.2009 Modrá stuha Vltavy Vltava pod Vyšehradem Cad 2 6 336
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
081101 12.04.2008 Memoriál Dr. Štěpána Vltava Praha Cad 2 6 202
081203 19.04.2008 Toušenský pohár Poděbrady Cad 3 9 564
082103 26.04.2008 Putovní pohár Brněnská přehrada Cad 3 12 594
082106 03.05.2008 To je celá, to je půl Brněnská přehrada Cad 3 8 936
081104 17.05.2008 Regata mládeže Vltava Praha Cad 2 8 304
081605 07.06.2008 Hop regata Nechranice Cad 4 13 653
081722 14.06.2008 Bohemia Cup Máchovo jezero Cad 3 7 630
081210 21.06.2008 7. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Cad 2 2 554
081211 23.06.2008 Krajský přebor střč. Kraje Orlík - Velký Vír Cad 1 1 402
081315 28.06.2008 O krále Šumavy - MČR Lipno Cad 5 30 777
081318 03.07.2008 Mistrovství ČR Lipno Cad 6 17 1 029
081726 06.09.2008 Grand Prix Bohemia Máchovo jezero Cad 3 6 504
082139 27.09.2008 Poslední vítr Brněnská přehrada Cad 3 3 1 872
081226 11.10.2008 Cena Tišic Tišice Cad 3 4 1 360
081117 18.10.2008 Primátorský štít Vltava Praha Cad 4 11 404
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071201 21.04.2007 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 8 456
072107 05.05.2007 To je celá, to je půl ? Brněnská přehrada Cad 3 4 1 839
074215 11.05.2007 Poznanski puchar klasy Cadet Kiekrz (PL) Cad 5 57 1 295
071605 09.06.2007 Hop regata Nechranice Cad 0 0 0
074228 23.06.2007 Central European Cadet Cup Hungary Fertő tó, Hungary Cad 5 31 947
071314 30.06.2007 O krále Šumavy - MČR Lipno Cad 4 14 1 189
071316 05.07.2007 Mistrovství ČR Lipno Cad 6 8 2 994
072123 25.08.2007 Memoriál Dušana Vaculky Brněnská přehrada OT 1 14 185
071218 01.09.2007 Hurá do školy Jezero Poděbrady Cad 2 4 202
071728 08.09.2007 Grand Prix Bohemia Máchovo jezero Cad 3 6 831
074271 28.09.2007 CECC Germany Scharmützelsee, Germany Cad 5 23 2 276
 Stáhnout aktivitu 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
229905 31.01.2022 Seminář NRO - Jachtařská akademie Jachtařská akademie NRO Hlavní rozhodčí 1 2
229906 31.01.2022 Seminář NJ - Jachtařská akademie Jachtařská akademie NJ Předseda protestní komise 1 2
229904 19.03.2022 Školení národních rozhodčích Třemošnice NRO,NJ,NU Rozhodčí 1 1
229912 12.04.2022 Waszp European Championship Mar Menor, Španělsko Was-24me Předseda protestní komise 24 36
221305 12.05.2022 29er Eurocup Lipno - Černá v Pošumaví 29r-7P Předseda protestní komise 7 11
221106 04.06.2022 FIFE Cup Nechranice Fb-7P Hlavní rozhodčí 7 11
229915 27.06.2022 VOLVO 29er European Championship Rungstedt, Dánsko 29r-24me Člen protestní komise 24 24
229916 12.07.2022 Waszp Slalom - International Games Malcesine - Itálie Was-36ms Umpire 36 36
229917 13.07.2022 Waszp International Games Malcesine, Itálie Was-36ms Předseda protestní komise 36 54
229918 21.07.2022 RS Feva World Championship Weymouth RsF-36ms Člen protestní komise 36 36
229919 30.07.2022 RS Tera World Championship Weymouth RsT-36ms Člen protestní komise 36 36
229920 31.07.2022 2022 Junior World Championship Lago di Como 49r-24ms Člen protestní komise 24 24
221301 20.08.2022 The Crown Cup - RS500 Eurocup Lipno - Černá v Pošumaví Rs5-12mr,Rs5-8mz,Rs5-4K,OT-0 Předseda protestní komise 12 18
221302 25.08.2022 The Crown Cup - RS Feva Europeans Lipno - Černá v Pošumaví RsF-18me,RsF-7P,OT-0 Předseda protestní komise 18 27
221625 24.09.2022 ILCA Europa Cup Nechranice Lar-12mr,L47-8mz,Las-8mz,L47-7P,Las-7P Hlavní rozhodčí 12 18
221120 12.11.2022 Sametová regata Vltava - Praha TR-7P Umpire 7 7
 Stáhnout aktivitu 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
219902 06.03.2021 Školení národních rozhodčích MS Teams R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
211118 05.06.2021 FIFE CUP Nechranice 420-7P,Fb-7P,29r-7P,Las-7P Rozhodčí 7 7
211313 03.07.2021 Vítr a Slunce Lipno - Černá v Pošumaví 29r-12mr,Cad-12mr,FD-12mr,29r-7P,Fb-7P,FD-7P Předseda protestní komise 12 18
211333 08.07.2021 1st 49er Flex Open lipno - cerna v posumavi 49r-1 Rozhodčí 1 1
214074 23.07.2021 132. Travemünder Woche 2021 Travemünde RsF-24msj, L47-18mej Člen protestní komise 24 24
214091 11.08.2021 WASZP Slalom European Championship Lago di Garda Was-18me Chief umpire 18 27
214092 12.08.2021 WASZP European Games Lago di Garda Was-24me Předseda protestní komise 24 36
214108 25.08.2021 Zhik 29er World Championship Valencie 29er-36ms Člen protestní komise 36 36
211322 02.09.2021 49er/49erFX/Nacra 17 Junior European Championship Lipno - Černá v Pošumaví 49er-18me,49FX-18me,N17-18me Hlavní rozhodčí 18 27
211323 10.09.2021 Czech Windsurfer Cup 2021 Lipno - Černá v Pošumaví Rac-3,Fun-7P Hlavní rozhodčí 3 5
214143 23.09.2021 Europa Cup & ILCA Hungarian Championship 2021 Balatonfüred Las-8iz, Lar-8iz,L47-8iz,Las-12mm,Lar-12mm,L47-12mm Člen protestní komise 8 8
211106 02.10.2021 Nechranický skluz Nechranice Rs5-12mr,Rs5-7P,RsA-7P,RsF-7P,Rs7-1,RsV-1 Rozhodčí 12 12
219906 29.10.2021 Školení rozhodčích - UMPIRE vltava - praha U Umpire 1 1
211140 05.11.2021 MČR - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ-12mr,TR-7P Umpire 12 12
219907 05.11.2021 Školení rozhodčích UMPIRE_2.část vltava - praha U Umpire 1 1
211141 13.11.2021 Sametová regata Vltava - Praha TR-7P Umpire 7 7
 Stáhnout aktivitu 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
209901 29.02.2020 Školení národních rozhodčích Třemošnice R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
201118 06.06.2020 FIFE Cup Nechranice Fb-7P,Cad-7P,Fd-7P Předseda protestní komise 7 11
201313 20.06.2020 Česká jachtařská liga II. Lipno - Černá v Pošumaví Lig-7P Rozhodčí 7 7
201318 04.07.2020 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad-12mr,Fb-12mr,29r-7P,Fd-7P Rozhodčí 12 12
201148 18.07.2020 Nechranický skluz Nechranice RsF-7P,Rs5-7P,RsA-7P Hlavní rozhodčí 7 11
201328 15.08.2020 Marmeláda Lipno - Černá v Pošumaví Q-7P,420-7P Člen protestní komise 7 7
201328 15.08.2020 Marmeláda Lipno - Černá v Pošumaví Q-7P,420-7P Rozhodčí 7 7
201341 25.08.2020 Intergalactic Championship lipno - cerna v posumavi 29r-7P,29r-3C Hlavní rozhodčí 7 11
201331 28.08.2020 MMČR - Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví 29r-12mr,420-12mr,Lar-12mr,29r-7P Hlavní rozhodčí 12 18
204018 04.09.2020 Laser Europa Cup Attersee - AUT L47-7P,Lar-7P,Las-7P Člen protestní komise 7 7
201335 11.09.2020 Czech Windsurfer Cup Lipno - Černá v Pošumaví OT-3R Hlavní rozhodčí 3 5
201338 25.09.2020 McDonald`s MČR Optimist 2020 Lipno - Černá v Pošumaví Q-12mr Člen protestní komise 12 12
201338 25.09.2020 McDonald`s MČR Optimist 2020 Lipno - Černá v Pošumaví Q-12mr Hlavní rozhodčí 12 18
205030 28.09.2020 ME 49er/49erFX/Nacra 17 Attersee 49r-24me Člen protestní komise 24 24
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
199901 02.03.2019 Školení národních rozhodčích - Třemošnice 2019 Třemošice R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
191105 15.03.2019 PTT Act. V. Vltava - Praha TR-7P Umpire 7 7
191113 19.04.2019 Nechranický skluz Nechranice 29r-7P,RsF-7P,Rs5-7P,RsA-7P Hlavní rozhodčí 7 11
192107 03.05.2019 M.B Keramika Pálavská regata Nové Mlýny Evr-8mz,Fin-8mz,Lar-8mz,Las-8mz,Evr-7P,Fin-7P,Lar-7P,Las-7P Člen protestní komise 8 8
191304 26.05.2019 European Championship Lipno - Černá v Pošumaví Fb-24me Hlavní rozhodčí 24 36
191310 22.06.2019 Velká cena kajutových plachetnic Lipno - Černá v Pošumaví Kaj-8vc,Kaj-1 Hlavní rozhodčí 8 12
191312 29.06.2019 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad-7P,Fd-7P,Fb-7P Člen protestní komise 7 7
191335 29.06.2019 O krále Šumavy II. lipno - cerna v posumavi 29r-7P,420-7P,Rs5-7P Člen protestní komise 7 7
191313 04.07.2019 MMČR CADET - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad-12mr,29r-7P,Fd-7P,Fb-7P,420-3C Rozhodčí 12 12
191399 04.07.2019 Foiling Thursday lipno - cerna v posumavi OT-1 Rozhodčí 1 1
197012 05.08.2019 MS+MČR RS500 Lipno - Černá v Pošumaví Rs5-36ms,Rs5-12mr Hlavní rozhodčí 36 54
199903 18.08.2019 Micro Class World Championship 2019 Liptovská Mara - SVK OT-36ms Člen protestní komise 36 36
191326 07.09.2019 McDONALD'S CUP 2019 Lipno - Černá v Pošumaví Q-12mr,420-7P,Q-7P Hlavní rozhodčí 12 18
191144 21.09.2019 CERE regata Nechranice Lar-7P,Q-7P Předseda protestní komise 7 11
192161 26.09.2019 MČR - Burčáková regata Nové Mlýny Fb-12mr,Fd-12mr,Fd-7P Předseda protestní komise 12 18
192162 27.09.2019 Mistrovství České republiky Nové Mlýny Evr-12mr,L47-12mr,Las-12mr Předseda protestní komise 12 18
197020 12.10.2019 23. Česká námořní rallye - MČR One Design Chorvatsko NJ-12mr, NJ-7P Člen protestní komise 12 12
197020 12.10.2019 23. Česká námořní rallye - MČR One Design Chorvatsko NJ-12mr, NJ-7P Rozhodčí 12 12
191152 08.11.2019 MČR - O krále Prahy Vltava - Praha TrQ-12mr Umpire 12 12
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
187025 10.02.2018 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Pošumaví Dn-12mr Hlavní rozhodčí 12 18
189901 03.03.2018 Školení národních rozhodčích ČSJ Třemošnice R1,R2,R3 Rozhodčí 1 1
181101 24.03.2018 jaRní Svezení Vltava - Praha RsF-3C,Rs5-3R,RsA-3R,Rs5-1,RsF-2 Hlavní rozhodčí 3 5
181304 05.05.2018 Decathlon Regatta Lipno - Černá v Pošumaví 29r-7P,Rs5-7P,RsA-7P,RsF-7P Hlavní rozhodčí 7 11
184011 22.05.2018 Medemblik Regatta 2018 Medemblik Las-14iz, Lar-4iz, RSX-14iz, 49erFX-14iz Člen protestní komise 14 14
181119 09.06.2018 CERE regata Nechranice Fb-7P,L47-7P,Q-7P,Rs5-7P,RsF-7P Předseda protestní komise 7 11
181315 30.06.2018 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Fd-7P,RsF-7P Hlavní rozhodčí 7 11
181317 05.07.2018 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb-12mr,29r-7P,420-7P,Cad-12mr,Fd-7P,Cad-7P Hlavní rozhodčí 12 18
183213 06.08.2018 MS RS AERO + MS RS TERA Weymouth RsA-36ms,RsT-24ms Člen protestní komise 36 36
183206 09.08.2018 ME RS FEVA Weymouth RsF-18me Člen protestní komise 18 18
181323 16.08.2018 MČR - Optimist Lipno - Černá v Pošumaví Q-12mr Hlavní rozhodčí 12 18
181327 30.08.2018 MČR - Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Rs5-12mr,RsF-12mr,RsF-7P,Rs5-7P,Evr-7P,Lar-7P,Rs7-7P Rozhodčí 12 12
181626 15.09.2018 VT project EXTREME CUP nechranice 29r-7P Hlavní rozhodčí 7 11
181139 28.09.2018 MČR - Nechranický skluz Nechranice 29r-12mr,29r-7P,Evr-12mr,L47-12mr,Las-12mr,L47-7P Hlavní rozhodčí 12 18
187021 13.10.2018 22. Česká námořní rallye Chorvatsko NJ-12mr, NJ-7P Rozhodčí 12 12
181145 03.11.2018 Champagne Race - MČR ORC Vodice Orc-12mr Člen protestní komise 12 12
181144 09.11.2018 MMČR Team Racing Q - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ-12mr Umpire 12 12
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179902 25.02.2017 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
171303 29.04.2017 Velký cena YC Lipna Lipno - Lipno nad Vltavou 29r-7P,Rs5-7P,Rs7-7P,RsA-7P Hlavní rozhodčí 7 11
171104 06.05.2017 Skiffmania Nechranice 29r-7P,Rs7-7P Předseda protestní komise 7 11
173203 03.06.2017 European championship - Eurocup #4 Versoix, Švýcarsko RsF-18me Rozhodčí 18 18
171105 10.06.2017 FIFE Cup Nechranice Fb-7P,Rs5-7P,RsF-7P Hlavní rozhodčí 7 11
171107 17.06.2017 Windy point regata Černá v Pošumaví Rs7-7P,RsA-7P Hlavní rozhodčí 7 11
172134 25.06.2017 Hry VIII. LODM Brněnská přehrada Q-10R,RsF-10R Rozhodčí 10 10
173208 21.07.2017 RS Feva World Championships Ijsselmeer - Medemblik RsF-24ms Člen protestní komise 24 24
171337 11.08.2017 Jachtařská liga III. Lipno Lig-7P Rozhodčí 7 7
171325 17.08.2017 The Crown Cup - ME+MČR Lipno - Černá v Pošumaví Rs7-24me,Rs5-12mr,RsF-12mr,Rs7-12mr,RsA-8vc,Rs5-8mz,RsF-8mz,RsA-7P,RsF-7P Člen protestní komise 24 24
171325 17.08.2017 The Crown Cup - ME+MČR Lipno - Černá v Pošumaví Rs7-24me,Rs5-12mr,RsF-12mr,Rs7-12mr,RsA-8vc,Rs5-8mz,RsF-8mz,RsA-7P,RsF-7P Hlavní rozhodčí 24 36
171326 25.08.2017 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Spl-12mr,Las-12mr,Evr-7P,Lar-7P Hlavní rozhodčí 12 18
171333 09.09.2017 Babí léto Lipno - Černá v Pošumaví Q-7P Hlavní rozhodčí 7 11
171110 28.09.2017 MČR + Eurocup Nechranice Fb-12mr,29r-12mr,29r-7P,Fb-7P Hlavní rozhodčí 12 18
177030 14.10.2017 21. Česká námořní rally Chorvatsko Nj-12mr,Nj-7P Člen protestní komise 12 12
177030 14.10.2017 21. Česká námořní rally Chorvatsko Nj-12mr,Nj-7P Rozhodčí 12 12
171116 03.11.2017 MMČR Teamracing Q Vltava - Praha TmQ-12mr Umpire 12 12
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
169901 12.03.2016 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
161303 23.04.2016 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno nad Vltavou Rs5-7P,Rs7-7P,RsV-7P,RsF-7P Hlavní rozhodčí 7 11
161105 30.04.2016 Nechranický Skluz Nechranice 29r-7P Rozhodčí 7 7
161305 07.05.2016 jaRní Svezení Lipno - Černá v Pošumaví RsF-8mz,RsF-7P Hlavní rozhodčí 8 12
161306 13.05.2016 ME RS FEVA Lipno - Černá v Pošumaví RsF-18me,RsA-6ip Hlavní rozhodčí 18 27
161107 04.06.2016 FIFE Cup Nechranice 420-7P,Fb-7P,RsF-7P Hlavní rozhodčí 7 11
161317 17.06.2016 Mistrovství ČR a Mistrovství Evropy Lipno - Černá v Pošumaví De1-24me,De1-12mr Rozhodčí 24 24
161318 18.06.2016 Windy point regatta Lipno - Černá v Pošumaví Rs7-7P Hlavní rozhodčí 7 11
169902 30.07.2016 World Championship RS Tera Santoa RsT-24ms Člen protestní komise 24 24
161330 19.08.2016 Mistrovství České republiky Lipno - Černá v Pošumaví Rs7-12mr,Rs5-8vc,Rs5-7P,Rs7-7P Hlavní rozhodčí 12 18
162149 27.08.2016 MČR - RS Feva Brněnská přehrada RsF-12mr,RsV-12mr,RsT-8vc,RsT-7P,RsF-7P,RsV-7P, Předseda protestní komise 12 18
169903 29.08.2016 K1 Topcat Worlds Biograd na Moru CaO-36ms Člen protestní komise 36 36
161342 08.10.2016 Lipenský kotrmelec Lipno - Lipno nad Vltavou Rs7-7P,Rs5-7P,RsF-7P,RsA-3R Hlavní rozhodčí 7 11
161139 15.10.2016 MČR - ALT Cadet Nechranice Cad-12mr Hlavní rozhodčí 12 18
161120 04.11.2016 MČR Team race Q Vltava Praha TRQ-12mr Umpire 12 12
 Stáhnout aktivitu 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
151101 14.03.2015 Jarní RS svezení Vltava - Praha RsO-7P,RsF-3R Hlavní rozhodčí 7 11
159902 21.03.2015 Školení národních rozhodčích Vlašim R1, J1, U1 Rozhodčí 1 1
151304 25.04.2015 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n.Vltavou RsF-7P,RsO-7P,Rs7-3R,Cad-3C,Spl-7P Hlavní rozhodčí 7 11
151304 25.04.2015 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n.Vltavou RsF-7P,RsO-7P,Rs7-3R,Cad-3C,Spl-7P Předseda protestní komise 7 11
153304 23.05.2015 ME RS Feva 2015 Garda RsF-18me Člen protestní komise 18 18
151109 06.06.2015 FiFe Cup Nechranice RsF-7P,Fb-7P Hlavní rozhodčí 7 11
151407 15.06.2015 Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže Bolevecký rybník Q-5R Rozhodčí 5 5
151321 20.06.2015 Plynovody Praha - The Crown cup Lipno - Černá v Poš. RsF-12mr,RsT-8vc,RsT-7P,Rs7-12mr,De1-7P,Rs7-7P Hlavní rozhodčí 12 18
 Stáhnout aktivitu 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
141301 01.01.2014 Lipno Cup Lipno - Černá v Pošumaví Dn-5mz Hlavní rozhodčí 5 8
144001 01.01.2014 Austrian DN Championship 2013 Lipno - Černá v Pošumaví Dn-6mm Hlavní rozhodčí 6 9
141704 01.02.2014 MČR Máchovo Jezero Dn-6mr Hlavní rozhodčí 6 9
144004 02.02.2014 Austrian DN Championship 2014 Lipno - Černá v Pošumaví Dn-6mm Hlavní rozhodčí 6 9
141307 08.02.2014 MITROPA TROPHY Lipno Dn-5mz Hlavní rozhodčí 5 8
149901 08.03.2014 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
141102 15.03.2014 Jarní RS svezení Praha - Vltava RsO-4P,RsF-2 Rozhodčí 4 4
149902 22.03.2014 Školení rozhodčích KSJ 11 - PRAHA Praha R2,R3 Rozhodčí 1 1
141107 26.04.2014 O vorařskou houžev Vltava Kaj-1 Rozhodčí 1 1
141312 10.05.2014 Skif mánia Lipno - Lipno n/Vlt. RsO-4P Rozhodčí 4 4
141111 24.05.2014 MČR - Comtech Catamaran Open Lipno - Černá v Pošumaví CaO-6mr,CaO-4P Člen protestní komise 6 6
141111 24.05.2014 MČR - Comtech Catamaran Open Lipno - Černá v Pošumaví CaO-6mr,CaO-4P Rozhodčí 6 6
147024 08.08.2014 Velká cena ALT Melges 24 Kovářov - Lipno M24-4P Předseda protestní komise 4 6
141347 15.08.2014 Táborová regata II. Lipno nad Vltavou RsF-1 Předseda protestní komise 1 2
141306 16.08.2014 Najdi si svého soupeře ! Lipno - Lipno nad Vltavou RsF-3R,RsO-3R Předseda protestní komise 3 5
141334 22.08.2014 MČR Lipno - Lipno n/Vlt. RsF-6mr Předseda protestní komise 6 9
141335 23.08.2014 Grand Prix RS700 Lipno - Lipno n/Vlt. Rs7-4P,RsV-5vc Předseda protestní komise 5 8
141115 28.08.2014 MČR Lipno - Černá v Pošumaví De1-6mr,Fin-6mr Rozhodčí 6 6
141339 06.09.2014 Borůvková regata Lipno - Lipno n/Vlt. 420-4P,Cad-4P,Q-4P,RsF-4P,RsF-3C Člen protestní komise 4 4
141343 11.10.2014 Lipenský kotrmelec Lipno - Lipno n/Vlt. RsO-5vc,RsO-4P,Rs7-4P Předseda protestní komise 5 8
141343 11.10.2014 Lipenský kotrmelec Lipno - Lipno n/Vlt. RsO-5vc,RsO-4P,Rs7-4P Rozhodčí 5 5
141127 18.10.2014 Primátorský štít 70. ročník Vltava Cad-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Spl-3C,RsF-3C,RsF-2,420-3C,420-3M,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Cad-2 Člen protestní komise 4 4
141131 08.11.2014 MČR Praha - Vltava TrQ-6mr Umpire 6 6
 Stáhnout aktivitu 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
131101 12.01.2013 CERE Match Racing I. Vltava - Praha Mr-4P Rozhodčí 4 4
139901 09.02.2013 Školení rozhodčích KSJ 11+12 Praha - Strahov R2,R3,J2,U2 Rozhodčí 1 1
131102 16.03.2013 Jarní svezení Vltava - Praha RsF-2 Rozhodčí 2 2
131105 20.04.2013 Mem.R.Ořovského - závod k 120 let ČYK Vltava - Praha Cad-3C,RsF-3C,420-1,Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,Kaj-2 Předseda protestní komise 3 5
131106 27.04.2013 O vorařskou houžev Vltava - Praha Kaj-1 Rozhodčí 1 1
132157 08.05.2013 Prigl Rejs - Feva Brněnská přehrada RsF-1 Předseda protestní komise 1 2
131111 08.06.2013 Comtech Cup Lipno - Černá v Pošumaví De1-4P Rozhodčí 4 4
131315 15.06.2013 O pohár starosty Lipna Lipno nad Vltavou Rs7-4P,RsV-4P,Spl-4P,Q-3C,RsF-3C,Rs1-4P,RsF-4P Rozhodčí 4 4
137012 01.08.2013 MČR Lipno Fin-6mr Člen protestní komise 6 6
137012 01.08.2013 MČR Lipno Fin-6mr Rozhodčí 6 6
131337 09.08.2013 Kontrolní regata I. Lipno nad Vltavou RsF-4K,Q-1,L47-1,Rs1-1,RsV-1,RsT-1 Předseda protestní komise 4 6
131113 10.08.2013 MČR - CERE Match race III. Vltava - Praha MR-6mr,Mr-4P Rozhodčí 6 6
131115 30.08.2013 MČR Lipno - Černá v Pošumaví De1-6mr,Rs7-4P Rozhodčí 6 6
131119 05.10.2013 Vytrvalostní závod kajutových lodí Vltava - Praha Kaj-4P Předseda protestní komise 4 6
131120 05.10.2013 Memoriál A. Bürgermeistera Vltava pod Vyšehradem Cad-3C,RsF-3C,420-2,Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2 Předseda protestní komise 3 5
131123 12.10.2013 69. Primátorský Štít Vltava pod Vyšehradem SSc-4P,Q-4K,RsF-4K,L47-4K,Lar-4K,Kaj-4K,420-3C,420-3M,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,RsF-3C,Spl-3C,420- Rozhodčí 4 4
137020 19.10.2013 Regatta Lipno Point V. - Czech Grand Pri Lipno nad Vltavou Lon-5vc,Lon-4P Předseda protestní komise 5 8
131125 26.10.2013 MČR Vltava - Praha TMR-6mr Umpire 6 6
131126 02.11.2013 MČR Vltava - Praha TRQ-6mr,TRQ-4P Umpire 6 6
 Stáhnout aktivitu 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
221305 12.05.2022 29er Eurocup Lipno - Černá v Pošumaví 29r-7P Záchranář 7 4
221106 04.06.2022 FIFE Cup Nechranice Fb-7P Záchranář 7 2
221625 24.09.2022 ILCA Europa Cup Nechranice Lar-12mr,L47-8mz,Las-8mz,L47-7P,Las-7P Záchranář 12 3
221120 12.11.2022 Sametová regata Vltava - Praha TR-7P Záchranář 7 2
 Stáhnout aktivitu 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
211313 03.07.2021 Vítr a Slunce Lipno - Černá v Pošumaví 29r-12mr,Cad-12mr,FD-12mr,29r-7P,Fb-7P,FD-7P Záchranář 12 4
211333 08.07.2021 1st 49er Flex Open lipno - cerna v posumavi 49r-1 Velitel záchrany 1 2
211322 02.09.2021 49er/49erFX/Nacra 17 Junior European Championship Lipno - Černá v Pošumaví 49er-18me,49FX-18me,N17-18me Záchranář 18 4
211323 10.09.2021 Czech Windsurfer Cup 2021 Lipno - Černá v Pošumaví Rac-3,Fun-7P Záchranář 3 3
211106 02.10.2021 Nechranický skluz Nechranice Rs5-12mr,Rs5-7P,RsA-7P,RsF-7P,Rs7-1,RsV-1 Záchranář 12 2
211140 05.11.2021 MČR - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ-12mr,TR-7P Záchranář 12 3
211141 13.11.2021 Sametová regata Vltava - Praha TR-7P Záchranář 7 2
 Stáhnout aktivitu 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
201118 06.06.2020 FIFE Cup Nechranice Fb-7P,Cad-7P,Fd-7P Záchranář 7 2
201313 20.06.2020 Česká jachtařská liga II. Lipno - Černá v Pošumaví Lig-7P Záchranář 7 2
201318 04.07.2020 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad-12mr,Fb-12mr,29r-7P,Fd-7P Záchranář 12 4
201148 18.07.2020 Nechranický skluz Nechranice RsF-7P,Rs5-7P,RsA-7P Záchranář 7 2
201328 15.08.2020 Marmeláda Lipno - Černá v Pošumaví Q-7P,420-7P Záchranář 7 2
201341 25.08.2020 Intergalactic Championship lipno - cerna v posumavi 29r-7P,29r-3C Záchranář 7 2
201331 28.08.2020 MMČR - Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví 29r-12mr,420-12mr,Lar-12mr,29r-7P Záchranář 12 3
201335 11.09.2020 Czech Windsurfer Cup Lipno - Černá v Pošumaví OT-3R Záchranář 3 3
201338 25.09.2020 McDonald`s MČR Optimist 2020 Lipno - Černá v Pošumaví Q-12mr Záchranář 12 4
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
191113 19.04.2019 Nechranický skluz Nechranice 29r-7P,RsF-7P,Rs5-7P,RsA-7P Záchranář 7 2
192107 03.05.2019 M.B Keramika Pálavská regata Nové Mlýny Evr-8mz,Fin-8mz,Lar-8mz,Las-8mz,Evr-7P,Fin-7P,Lar-7P,Las-7P Záchranář 8 3
191304 26.05.2019 European Championship Lipno - Černá v Pošumaví Fb-24me Záchranář 24 6
191335 29.06.2019 O krále Šumavy II. lipno - cerna v posumavi 29r-7P,420-7P,Rs5-7P Záchranář 7 2
191313 04.07.2019 MMČR CADET - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad-12mr,29r-7P,Fd-7P,Fb-7P,420-3C Záchranář 12 4
197012 05.08.2019 MS+MČR RS500 Lipno - Černá v Pošumaví Rs5-36ms,Rs5-12mr Záchranář 36 5
191326 07.09.2019 McDONALD'S CUP 2019 Lipno - Černá v Pošumaví Q-12mr,420-7P,Q-7P Záchranář 12 2
192161 26.09.2019 MČR - Burčáková regata Nové Mlýny Fb-12mr,Fd-12mr,Fd-7P Záchranář 12 4
192162 27.09.2019 Mistrovství České republiky Nové Mlýny Evr-12mr,L47-12mr,Las-12mr Záchranář 12 3
197020 12.10.2019 23. Česká námořní rallye - MČR One Design Chorvatsko NJ-12mr, NJ-7P Záchranář 12 7
191152 08.11.2019 MČR - O krále Prahy Vltava - Praha TrQ-12mr Záchranář 12 3
191153 10.11.2019 O pohár předsedy vltava - praha TrQ-1 Záchranář 1 1
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
181119 09.06.2018 CERE regata Nechranice Fb-7P,L47-7P,Q-7P,Rs5-7P,RsF-7P Rozhodčí 7 2
181315 30.06.2018 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Fd-7P,RsF-7P Rozhodčí 7 2
181317 05.07.2018 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb-12mr,29r-7P,420-7P,Cad-12mr,Fd-7P,Cad-7P Rozhodčí 12 4
181323 16.08.2018 MČR - Optimist Lipno - Černá v Pošumaví Q-12mr Rozhodčí 12 4
181144 09.11.2018 MMČR Team Racing Q - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ-12mr Rozhodčí 12 1
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
171303 29.04.2017 Velký cena YC Lipna Lipno - Lipno nad Vltavou 29r-7P,Rs5-7P,Rs7-7P,RsA-7P Rozhodčí 7 3
171104 06.05.2017 Skiffmania Nechranice 29r-7P,Rs7-7P Rozhodčí 7 3
171105 10.06.2017 FIFE Cup Nechranice Fb-7P,Rs5-7P,RsF-7P Rozhodčí 7 2
171107 17.06.2017 Windy point regata Černá v Pošumaví Rs7-7P,RsA-7P Rozhodčí 7 2
172134 25.06.2017 Hry VIII. LODM Brněnská přehrada Q-10R,RsF-10R Rozhodčí 1 4
171337 11.08.2017 Jachtařská liga III. Lipno Lig-7P Rozhodčí 7 3
171325 17.08.2017 The Crown Cup - ME+MČR Lipno - Černá v Pošumaví Rs7-24me,Rs5-12mr,RsF-12mr,Rs7-12mr,RsA-8vc,Rs5-8mz,RsF-8mz,RsA-7P,RsF-7P Rozhodčí 2 4
171326 25.08.2017 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Spl-12mr,Las-12mr,Evr-7P,Lar-7P Rozhodčí 1 2
171333 09.09.2017 Babí léto Lipno - Černá v Pošumaví Q-7P Rozhodčí 7 2
171110 28.09.2017 MČR + Eurocup Nechranice Fb-12mr,29r-12mr,29r-7P,Fb-7P Rozhodčí 1 4
177030 14.10.2017 21. Česká námořní rally Chorvatsko Nj-12mr,Nj-7P Rozhodčí 1 8
171116 03.11.2017 MMČR Teamracing Q Vltava - Praha TmQ-12mr Rozhodčí 1 3
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
161303 23.04.2016 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno nad Vltavou Rs5-7P,Rs7-7P,RsV-7P,RsF-7P Rozhodčí 7 2
161305 07.05.2016 jaRní Svezení Lipno - Černá v Pošumaví RsF-8mz,RsF-7P Rozhodčí 8 2
161306 13.05.2016 ME RS FEVA Lipno - Černá v Pošumaví RsF-18me,RsA-6ip Rozhodčí 1 4
161107 04.06.2016 FIFE Cup Nechranice 420-7P,Fb-7P,RsF-7P Rozhodčí 7 2
161317 17.06.2016 Mistrovství ČR a Mistrovství Evropy Lipno - Černá v Pošumaví De1-24me,De1-12mr Rozhodčí 2 1
161318 18.06.2016 Windy point regatta Lipno - Černá v Pošumaví Rs7-7P Rozhodčí 7 2
161330 19.08.2016 Mistrovství České republiky Lipno - Černá v Pošumaví Rs7-12mr,Rs5-8vc,Rs5-7P,Rs7-7P Rozhodčí 1 3
162149 27.08.2016 MČR - RS Feva Brněnská přehrada RsF-12mr,RsV-12mr,RsT-8vc,RsT-7P,RsF-7P,RsV-7P, Rozhodčí 1 4
161342 08.10.2016 Lipenský kotrmelec Lipno - Lipno nad Vltavou Rs7-7P,Rs5-7P,RsF-7P,RsA-3R Rozhodčí 7 2
161139 15.10.2016 MČR - ALT Cadet Nechranice Cad-12mr Rozhodčí 1 2
161120 04.11.2016 MČR Team race Q Vltava Praha TRQ-12mr Rozhodčí 1 3
Související články

Mistrovství světa třídy RS21

07.11.2022
Mistrovství světa třídy RS21 se konalo od 2. do 6. listopadu v chorvatském Biogradu. Z České republiky se ho účastnily dvě posádky – první ve složení Michal Krysta, Ondřej Bobek, Jan Dvořák a Viktor Brejcha, druhá ve složení Tereza Šamšulová, Marek Dudák, Václav Brabec a Milan Šnajdr.

Mistrovství Evropy lodní třídy RS700

03.08.2022
Mistrovství Evropy lodní třídy RS700 bylo součástí výročních RS Games, které se konaly v anglickém Weymouthu. Česká výprava čítala 6 závodníků, kteří se poměřili v 10 náročných rozjížďkách se závodníky z Velké Británie a Francie.

Čeští skifaři mají nového krále

20.06.2022
Jan Štantejský se stal mistrem České republiky v lodní třídě RS700 a vystřídal tak na pomyslném trůnu skifařů Milana Hájka, který v této lodní třídě dominoval od roku 2014 a vyhrál osm titulů v řadě.

Osmý titul pro Milana Hájka

28.06.2021
Milan Hájek, legenda českého jachtingu, ukončil závodění v lodní třídě RS700 osmým titulem mistra ČR.  

KSJ JmK, z.s. - Nominace do volených orgánů ČSJ

07.03.2019
Nominace Radima Vašíka, Tomáše Musila, Jana Krause, Milana Páleníčka, Zdeňka Sünderhaufa, Kateřiny Fantové, Martina Souška, Václava Brabce a Vojtěcha Lambla do volených orgánů ČSJ pro volby 30. 3. 2019

MČR v match racingu – Prague Sail Open

17.07.2018
V Yacht Clubu CEREse o víkendu 13.–15. 7. konalo mistrovství republiky v match racingu. Závodilo se na lodích třídy 2.4mR.


nahoru