Berenika Cvikrová

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachtklub Toušeň, z.s.
Ověřená licence domácího klubu
1214-0120 02.07.2019 - 31.03.2023
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
221116 22.10.2022 Modrá stuha Vltavy Vltava - Praha Cad 2 3 1 331
221115 15.10.2022 Primátorský štít Vltava - Praha Cad 4 1 5 108
221112 08.10.2022 Memoriál Rudolfa Holého Vltava - Praha Cad 2 6 336
221217 01.10.2022 Pohár města Neratovice pískovna Mlékojedy Cad 2 4 688
222163 24.09.2022 Burčáková regata Nové Mlýny Cad 1 3 828
222158 17.09.2022 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 7 1 7 029
221621 10.09.2022 Zlatá sekyrka Labe Roudnice Cad 3 11 617
224152 03.09.2022 Waffelregatta und Berliner Jugendmeisterschaft der Zeuthener See Cad 7 17 1 755
221211 27.08.2022 Hurá do školy Rozkoš Cad 7 4 3 782
224119 30.07.2022 International Cadet Class European Championships Torquay Cad 18 9 19 185
224117 23.07.2022 UK Cadet Class National Championships Torquay Cad 12 20 6 578
221320 09.07.2022 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 7 1 8 940
221319 02.07.2022 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 12 1 16 275
221207 25.06.2022 Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Cad 2 3 646
224063 18.06.2022 Memoriał Jeńców Oflagu II c Woldenberg Jezioro Osiek Cad 7 1 7 997
224056 26.05.2022 Dutch Youth Regatta IJsselmeer off Workum Cad 8 10 4 956
221606 21.05.2022 HOP Regata Nechranice Cad 7 4 4 290
221802 14.05.2022 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Cad 7 1 8 730
224038 07.05.2022 Ostseecup Cadet Warnemünde Cad 7 3 7 272
221304 30.04.2022 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Cad 2 8 804
221201 09.04.2022 VEKRA Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 1 3 166
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
211136 23.10.2021 Modrá stuha Vltavy Vltava - Praha Cad 2 1 2 110
211135 16.10.2021 Primátorský štít Vltava - Praha Cad 4 1 4 989
211133 09.10.2021 Memoriál Rudolfa Holého Vltava - Praha Cad 3 2 1 497
214151 01.10.2021 Internationale Deutsche Jugendmeisterschaft der Ca Ruppiner See Cad 12 6 10 252
212164 25.09.2021 Mistrovství České republiky Nové Mlýny Cad 2 5 887
211627 11.09.2021 Zlatá sekyrka Labe - Roudnice Cad 3 1 3 645
214121 04.09.2021 CECC GER Waffelregatta Zeuthener See Cad 8 15 2 850
211217 28.08.2021 Hurá do školy Rozkoš Cad 7 1 7 387
211315 09.07.2021 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 7 5 3 368
211313 03.07.2021 Vítr a Slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 12 5 6 578
214026 19.06.2021 Puchar Cadeta Europy Centralnej (CECC POL) Jezioro Myśliborske Cad 7 8 2 618
211608 29.05.2021 Cena Roudnice Labe - Roudnice Cad 3 8 831
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
201808 29.08.2020 Letní fireballistická Rozkoš Rozkoš Cad 7 3 3 283
201318 04.07.2020 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 12 8 3 742
201147 13.06.2020 Skiffmania Nechranice Cad 0 0
201608 30.05.2020 Cena Roudnice Labe - Roudnice Cad 3 3 1 996
201202 16.05.2020 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 7 1 005
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
191313 04.07.2019 MMČR CADET - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 12 9 2 711
194010 08.06.2019 CECC GER Geierswaldersee Cad 6 20 1 388
Související články

Dvě české posádky v první desítce na ME třídy Cadet

23.08.2022
V anglickém Torquay se jelo mistrovství Evropy lodní třídy Cadet, na kterém startovalo celkem 85 lodí. Česko reprezentovaly posádky Jachtklubu Toušeň Adam Winkler/Berenika Cvikrová a Luděk Růžička/Tomáš Jiřička, YC Neratovice Tereza Dítětová/Anna Marie Dítětová a ČYKu Annamaria Kramplová/Martin Morgan Šebor.

Mistrovství Evropy třídy Cadet

30.07.2022
V sobotu 30. srpna bylo v anglickém Torquay slavnostně zahájeno mistrovství Evropy lodní třídy Cadet, na které je přihlášeno celkem 85 lodí. Česko reprezentují posádky Jachtklubu Toušeň Adam Winkler/Berenika Cvikrová a Luděk Růžička/Tomáš Jiřička, YC Neratovice Tereza Dítětová/Anna Marie Dítětová a ČYKu Annamaria Kramplová/Martin Morgan Šebor pod vedením trenérů Zdeňka Parůžka a Pavla Winkle...

Vítr a slunce – Mistrovství ČR tříd Fireball a Cadet

07.07.2022
První prázdninový prodloužený víkend patřil již tradičně v Jachtklubu v Černé v Pošumaví dvouposádkovým lodním třídám.

Dutch Youth Regatta 2022

31.05.2022
Tři české posádky lodní třídy Cadet, pět posádek třídy RS Feva a jeden závodník třídy ILCA 4 se v termínu 26.–29. 5. účastnili mistrovství mládežnických tříd Holandska ve Workumu – Dutch Youth Regatty 2022.


nahoru