Nechranický skluz

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 221103
Datum závodu 23.04.2022
Dní 2
Místo konání Nechranice
Pořadatel YACHT CLUB CERE, z.s.
Zúčastněné třídy 29er-7P, RS 700-7P, RS 500-7P, RS Feva-7P
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1134-0017 Plhoň Adam 1982
1
2
3*
1
4
8730
2
1702-0061 Kotek Michal
2
1
5
6*
8
6623
3
7040-0197 Štantejský Jan
4
7*
2
2
8
5390
4
1130-0695 Brabec Václav
3
5*
4
4
11
4515
5
1305-0420 Vastl Tomáš
6
6
1
8*
13
3837
6
1401-0419 Šnajdr Milan
8
3
9*
3
14
3283
7
1130-0233 Dudák Marek
5
4
8
9*
17
2814
8
1130-1746 Houšková Klára
7
8*
6
7
20
2408
9
1702-0185 Lassig Jiří
12*
9
7
5
21
2050
10
1101-0351 Smrčka Jiří
9
13*
11
10
30
1730
11
1149-0005 Bartoš Richard 1969
10
10
12*
11
31
1440
12
1203-0496 Tichý Jonáš
13*
11
10
12
33
1176
13
1149-0001 Kuthan Jiří 1973
11
12
13
DNF*
36
932
14
1203-0610 Spurný Kryštof
DNC*
14
14
13
41
707
15
1702-0062 Kotek Kamil
DNC*
DNC
DNC
DNC
48
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1401-0485 Pelnář Petr
OCS*
1
1
1
3
9494
1401-0524 Červeň Matěj
3
9494
2
2103-0854 Křenková Monika
1
4*
2
2
5
7387
2103-0852 Křenková Kristýna
5
7387
3
2103-0948 Navrátilová Helena
2
3
3
4*
8
6154
2103-0927 Navrátilová Vanda
8
6154
4
1902-0202 Veselá Ema
3
5
9*
3
11
5279
1902-0196 Drábek Oldřich
11
5279
5
1401-0496 Martan Matěj
5
2
5
DNC*
12
4601
1401-0518 Křížek David
12
4601
6
1101-0498 Sazama Michal
4
DNF*
7
5
16
4047
1101-0628 Sazamová Eliška
16
4047
7
1302-0053 Szmaragowski Dominik
8
15*
4
6
18
3578
1145-0112 Stibůrek Matěj
18
3578
8
1130-0984 Bezušek Kristián
6
OCS*
6
9
21
3172
1130-1566 Jeřábek Petr
21
3172
9
2103-0888 Šmidtmajer Lukáš
10
6
15*
8
24
2814
2103-1019 Krejčí Jakub
24
2814
10
1401-0508 Harmáček Milan
OCS*
7
8
10
25
2494
1401-0519 Hrubý Tadeáš
25
2494
11
2103-0901 Grabarczyková Anna
15*
10
12
7
29
2204
2103-0967 Nejezchlebová Dominika
29
2204
12
1130-0954 Benovič Vojtěch
7
11
13*
11
29
1940
1101-0568 Nalevajko Šimon
29
1940
13
2103-0957 Boháč Daniel
11
8
10
12*
29
1696
2103-0923 Fiala Alexandr
29
1696
14
2103-0969 Vigh Aoife
12
9
11
13*
32
1471
2103-1025 Bónová Julia
32
1471
15
2103-0886 Buchtová Agnes
9
14
16*
16
39
1261
2103-0949 Kalivoda Ondřej
39
1261
16
1130-1000 Michalčín Šimon
13
12
17*
17
42
1065
1130-1756 Němcová Lara
42
1065
17
2103-0925 Sklenář Matěj
14
OCS*
14
15
43
881
2103-1015 Bankov Sava
43
881
18
1101-0565 Skalová Ema
DNF*
13
18
14
45
707
1101-0566 Pavelková Sofie
45
707
19
1130-1309 Beránková Klára
DNC*
DNC
DNC
DNC
60
0
1130-1288 Rathousová Berta
60
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0796 Dadák Lukáš
1
1
2*
1
3
8505
2103-0794 Viščor Dan
3
8505
2
1703-0244 Kraus Lukáš
4
2
1
6*
7
6397
1401-0476 Baštář Ondřej
7
6397
3
1130-0003 Bauerová Markéta
3
3
5*
2
8
5165
1401-0481 Holá Magdaléna
8
5165
4
1130-0496 Vítovec Matěj
2
4*
4
3
9
4290
1130-0230 Paigerová Vanda
9
4290
5
2103-0795 Viščorová Nela
5*
5
3
5
13
3612
2103-0922 Šlechtická Kateřina 2005
13
3612
6
1201-0166 Milerová Anna
6
7*
6
4
16
3058
1901-0465 Košťálová Anna
16
3058
7
1703-0269 Svobodová Sára
8
6
8
9*
22
2589
1703-0248 Muchová Kateřina
22
2589
8
1902-0198 Dymák Matyáš
7
10*
7
8
22
2183
1103-0317 Sušil Jan
22
2183
9
1702-0268 Iljuchin Matěj
10*
8
10
7
25
1825
1702-0267 Dvořák Tobiáš
25
1825
10
1130-0948 Šiknerová Adriana
12*
9
9
10
28
1505
1130-0953 Benovičová Viktorie
28
1505
11
1130-0992 Doležel Ondřej
9
12*
11
12
32
1215
1130-0960 Krása Štěpán
32
1215
12
1101-0211 Klíma Vojtěch
11
11
12*
11
33
950
1101-0352 Lokajíčková Lucie
33
950
13
1909-0132 Rek Adam
DNC*
DNC
13
13
40
707
1909-0035 Kučera Matěj
40
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1401-0439 Dobrý Jakub
1*
1
1
1
3
9136
1401-0473 Dobrá Tereza
3
9136
2
1149-0013 Borkovec Bořek
3
4*
2
4
9
7029
1149-0010 Najvárek Matěj
9
7029
3
9999-0007 Schmiedová Petra
5*
3
3
3
9
5796
9999-0008 Schmied Martin
9
5796
4
2103-0817 Škvařil Patrik
4
5*
5
2
11
4921
2103-0944 Buchta Jan
11
4921
5
2103-0858 Schwanzer Albert
2
7*
4
5
11
4243
2103-0857 Janáček Vojtěch
11
4243
6
1607-0311 Motl Luboš
6
2
7*
7
15
3689
1607-0310 Martinkovičová Monika
15
3689
7
7040-0009 Lis Jáchym
7
14*
11
6
24
3220
9999-0003 Lis Jonáš
24
3220
8
1145-0109 Stibůrková Eliška
10
6
13*
8
24
2814
1401-0479 Hanton Josef
24
2814
9
1130-1717 Culek Jindřich
8
9
10*
10
27
2456
1130-1754 Šanda Radek
27
2456
10
2103-0887 Buchtová Sarah
9
12*
8
11
28
2136
2103-1023 Kuthanová Eliška
28
2136
11
1302-0054 Szmaragowski David
14
11
6
16*
31
1846
9999-0002 Mašková Tereza
31
1846
12
7040-0158 Buřil Miloš
11
8
12
15*
31
1582
1305-0342 Vastl Ladislav
31
1582
13
1302-0018 Szmaragowski Michaela
13*
13
9
9
31
1338
1302-0058 Szmaragowski Daniel
31
1338
14
1901-0469 Richterová Eliška
12
10
14*
12
34
1113
1145-0111 Najvárková Magdaléna
34
1113
15
1130-1233 Benovič Martin
16*
15
16
13
44
903
1130-1201 Nalevajko Radek
44
903
16
1607-0304 Pfeiferová Veronika
15
OCS*
15
14
44
707
1607-0303 Bryxová Lucie
44
707
17
2103-0824 Pešková Adéla
DNC*
DNC
DNC
DNC
54
0
2103-0928 Trubačíková Hana
54
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ