Modrá stuha Lipna - 57.ročník

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 221321
Datum závodu 16.07.2022
Dní 1
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy Kajutové lodě-1
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1305-0406 Štolba Pavel
1
1
1423
8888-8895 Mužík Martin
1
1423
8888-8894 Kebrlová Martina
1
1423
1305-0306 Vachel Ondřej
1
1423
1305-0341 Kebrle Milan
1
1423
2
1305-0264 Kotisa Jan
2
2
1122
8888-8902 Bolzmacher Tomas
2
1122
8888-8907 Bolzmacher Tereza
2
1122
8888-8908 Bolzmacher Tomas ml.
2
1122
3
2103-0574 Koláček Milan
3
3
946
8888-8897 Písaříková Pavla
3
946
8888-8898 Koláčková Emma
3
946
4
1305-0009 Vachel Petr
4
4
821
8888-0013 Jiřík Tomáš
4
821
8888-0019 John Stanislav
4
821
8888-0705 Solfrong Antonín
4
821
5
7003-0010 Kölbl Josef
5
5
724
7003-0021 Homolka Miloš
5
724
8888-8891 Fošum František
5
724
6
1130-1776 Jelínek Stanislav
6
6
645
1305-0431 Kocour Ladislav
6
645
1130-1592 Borovka Vojtěch
6
645
8888-8909 Jelínek Vojtěch
6
645
7
8888-8904 Hartman Jiří
7
7
578
1130-0946 Záruba Adam
7
578
8888-8905 Klabouch Tomáš
7
578
8
1305-0269 Kraus Vladimír
8
8
520
8888-8903 Cízler Richard
8
520
1305-0404 Krausová Miroslava
8
520
9
7015-1040 Motal Tomáš
9
9
469
8888-8900 Teplá Michaela
9
469
1130-0709 Teplý Jakub
9
469
1130-0605 Cákoci Marek
9
469
7015-1234 Žalud Tomáš
9
469
10
1305-0043 Vachel František
10
10
423
8888-8899 Jinderlová Pavla
10
423
1305-0210 Vachel Jiří
10
423
1305-0251 Vachelová Hana
10
423
11
1305-0022 Jegorov Alexandr
11
11
382
8888-8906 Müller Liběna
11
382
12
8888-0017 Vastl Ladislav
12
12
344
8888-0018 Vastlová Linda
12
344
1305-0420 Vastl Tomáš
12
344
8888-8896 Kunclová Anežka
12
344
13
8888-9902 Jakeš František
13
13
309
1305-0176 Soukupová Marie
13
309
1305-0273 Řebík Libor
13
309
14
1604-0020 Trčka Miroslav
14
14
277
1124-0999 Gvenetadze Timur
14
277
1305-0207 Gvenetadze Hana
14
277
1604-0271 Trčková Stella
14
277
15
1305-0128 Svoboda Oldřich
15
15
247
1305-0198 Svoboda Jiří
15
247
16
1305-0432 Pechlát Hynek
16
16
219
8888-8893 Hoření Petr
16
219
8888-8892 Pechlátová Kamila
16
219
17
1305-0340 Luhan Radek
17
17
193
1305-0327 Belešová Klára
17
193
1305-0329 Luhanová Beata
17
193
1305-0330 Belešová Lucie
17
193
1305-0252 Luhanová Lenka
17
193
8888-8901 Svobodová Katarina
17
193
18
1305-0236 Klíma Pavel
18
18
168
1305-0324 Klíma Matěj
18
168
19
1305-0178 Střítězský Jiří
19
19
144
1305-0156 Zemková Jiřina
19
144
20
1305-0127 Kujalová Dana
20
20
122
1305-0193 Kujalová Anna
20
122
21
1305-0027 Klíma Bohuslav
21
21
101
1305-0402 Klíma Petr
21
101
1305-0332 Klíma Jan
21
101
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru