Jachtařská liga III.

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 221337
Datum závodu 20.08.2022
Dní 3
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Melges 24 z.s.
Zúčastněné třídy Česká jachtařská liga-7P
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0874 Kubeš Fedor
1
1
8940
2103-0873 Knetig Jindřich
1
8940
2103-0221 Fanta Miroslav
1
8940
2103-0804 Daněk Jan
1
8940
2
1126-0001 Kulík Martin
2
2
6832
1126-0086 Koutná Martina
2
6832
1126-0007 Musil Tomáš 1976
2
6832
1126-0050 Štantejský Jan
2
6832
1126-0005 Neumann Lukáš
2
6832
3
1203-0487 Fiala Petr
3
3
5600
1203-0486 Lambl Vojtěch 1989
3
5600
1203-0424 Bauerová Šárka
3
5600
1203-0423 Bezušková Jana
3
5600
1203-0550 Jedlička Jan
3
5600
4
1702-0061 Kotek Michal
4
4
4725
1702-0205 Chlumská Tereza
4
4725
1702-0087 Mareček Josef
4
4725
1702-0208 Hirnšal Jan
4
4725
5
2404-0369 Bobek Ondřej 1987
5
5
4047
2404-0472 Kocour Ladislav
5
4047
2404-0471 Zgraja Martin
5
4047
2404-0470 Chmelová Lucie
5
4047
6
1425-0009 Smetana Radek
6
6
3493
1425-0012 Wicherková Tereza
6
3493
1425-0010 Škoda Jan
6
3493
1425-0014 Grecmanová Denisa
6
3493
7
2101-0405 Karas Tomáš
7
7
3024
2101-0375 Pospíšil Martin
7
3024
2101-0761 Hlavsa Tomáš
7
3024
2101-0350 Hykrda Jan
7
3024
8
1504-0055 Drahorád Petr
8
8
2618
1504-0997 Kokeš Petr
8
2618
9
1145-0265 Audy Dan
9
9
2260
1130-1238 Šikner Jiří
9
2260
1145-0263 Lebánková Hana
9
2260
1145-0031 Plášil Roman
9
2260
10
2101-0281 Marečková Renata
10
10
1940
2101-0774 Fantová Kateřina 1968
10
1940
2101-0736 Šmídová Pavla
10
1940
2101-0762 Svanovská Helena
10
1940
2101-0766 Chlupová Kateřina
10
1940
11
1130-0697 Brejcha Viktor
11
11
1650
1130-1966 Jelínek Petr
11
1650
1130-1768 Dumek Petr 1977
11
1650
1130-1967 Vavřina Bronislav
11
1650
1130-1965 Löwit Harry
11
1650
12
1130-1430 Záluský Tomáš
12
12
1385
1130-1434 Krejsa Milan
12
1385
1130-1797 Novotný Michal
12
1385
1130-1776 Jelínek Stanislav
12
1385
13
1214-0102 Tkadlecová Sára
13
13
1142
1214-0068 Tkadlec Štěpán
13
1142
1214-0037 Verner Jaroslav
13
1142
1214-0079 Winkler Pavel
13
1142
1214-0067 Tkadlec Viktor
13
1142
14
1130-0306 Horáček Jiří
14
14
917
1130-1599 Kunicová Alena
14
917
1130-1184 Horánska Magdalena
14
917
1130-0167 Mužík Martin
14
917
15
1130-0631 Novák David
15
15
707
1130-1654 Nedvědický Alexandr
15
707
1130-0605 Cákoci Marek
15
707
1130-1655 Janovský Tomáš
15
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru