Mem. Bruno Hámy

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 221705
Datum závodu 14.05.2022
Dní 2
Místo konání Máchovo jezero
Pořadatel Yacht Club Doksy, spolek
Zúčastněné třídy Pirát-7P, Star-7P, Finn-2, ILCA 4-2, Pirát-2, Star-2
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1301-0074 Sivý Josef
1*
1
1
1
3
8940
1301-0094 Sivý Dalibor
3
8940
2
1701-0196 Richter Zdeněk
2
2
3
5*
7
6832
1701-0367 Janeček Adam
7
6832
3
1302-0110 Beneš Pavel
10*
6
2
2
10
5600
1302-0017 Mádle Jiří
10
5600
4
1702-0049 Moudrý Miroslav
4
3
8*
3
10
4725
1701-0135 Moucha Pavel
10
4725
5
1301-0067 Kuš Emil
3
4
5
DNC*
12
4047
1301-0112 Pour Václav
12
4047
6
1304-0208 Valenta Jan
9*
8
4
4
16
3493
1304-0207 Dušek Josef
16
3493
7
1206-0094 Svoboda Petr 1969
6
5
7
DNF*
18
3024
1206-0346 Bulušek Jiří
18
3024
8
1206-0321 Svoboda Pavel
8
12*
6
6
20
2618
1206-0263 Bartáková Lenka
20
2618
9
1702-0146 Vysloužil Zdeněk
5
10
10
DNS*
25
2260
1702-0180 Vysloužil Zdeněk
25
2260
10
1203-0450 Čermák Josef
12*
9
9
7
25
1940
1203-0614 Krejčík Václav
25
1940
11
1301-0212 Němec Jiří
7
7
DNC*
DNC
30
1650
1301-0303 Koubek Zdeněk
30
1650
12
1301-0210 Svoboda Stanislav
11
11
11
DNC*
33
1385
1301-0207 Snopek Martin
33
1385
13
1206-0322 Horynová Jitka
14
13
DNC*
DNC
43
1142
1206-0337 Horyna Otakar
43
1142
14
1701-0363 Vinterlíková Karolína
13
DNC*
DNC
DNC
45
917
1701-0336 Novák Adam
45
917
15
1203-0169 Čermák Josef
15
14
DNC*
DNC
45
707
1203-0224 Seibt Miloš
45
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
9910-0005 Majer Michal
2
1
2
5
7387
1703-0228 Václavík Jakub
5
7387
2
1703-0250 Fetterle David
3
3
4
10
5279
1703-0230 Fetterle Jiří
10
5279
3
1703-0132 Kramář Tomáš
4
6
1
11
4047
1702-0232 Zanker Zbyněk
11
4047
4
1703-0160 Cintl Václav
1
2
DNC
13
3172
1703-0161 Babický Josef
13
3172
5
1702-0204 Deutscher Patrik
5
4
DNC
19
2494
1702-0181 Prchal Vít
19
2494
6
1703-0072 Kramář Petr
DNC
DNC
3
23
1940
1607-0163 Záluský Kamil
23
1940
7
1702-0039 Vacula Martin
OCS
5
DNC
25
1471
1701-0163 Hendrych Václav
25
1471
8
1702-0085 Šťastná Tereza
6
OCS
DNC
26
1065
1703-0222 Václavík Radek
26
1065
9
1703-0229 Rameš Ivan
DNC
7
DNC
27
707
1703-0162 Lorenz Alan
27
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ