Mistrovství ČR v lodní třídě Pirát

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 221720
Datum závodu 02.07.2022
Dní 4
Místo konání Máchovo jezero
Pořadatel Yacht Club Doksy, spolek
Zúčastněné třídy Pirát-12mr, Pirát-2
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1301-0074 Sivý Josef
1
1
2
1
1
3*
1
7
18388
1301-0094 Sivý Dalibor
7
18388
2
9903-0001 Bauditz Jens
2
2
4
2
5*
5
2
17
14776
9903-0002 Hillenberg Magnus
17
14776
3
9904-0005 Bergenstengel Kai
7*
3
1
6
4
1
4
19
12663
9904-0006 Salewski Marcel
19
12663
4
1304-0160 Tobolka Michal
3
4
7*
4
2
4
3
20
11164
1304-0190 Gardavský Petr
20
11164
5
1702-0039 Vacula Martin
10*
6
6
3
3
2
7
27
10001
1701-0163 Hendrych Václav
27
10001
6
1701-0196 Richter Zdeněk
4
5
9*
5
9
9
5
37
9051
1701-0337 Novák Vojtěch
37
9051
7
1702-0049 Moudrý Miroslav
9
12*
3
9
7
8
6
42
8247
1701-0135 Moucha Pavel
42
8247
8
9904-0001 Vahle Dieter
5
17*
5
10
6
6
10
42
7551
9904-0002 Radimerský Martin
42
7551
9
9904-0003 Duhn Karl
11*
9
8
7
10
7
9
50
6937
9904-0004 Eckart Christian
50
6937
10
1301-0212 Němec Jiří
6
16
13
13
17*
10
8
66
6388
1301-0303 Koubek Zdeněk
66
6388
11
1702-0087 Mareček Josef
8
19*
12
11
8
14
16
69
5892
1304-0250 Mareš Jan
69
5892
12
1206-0321 Svoboda Pavel
12
8
17*
12
12
17
11
72
5438
1206-0263 Bartáková Lenka
72
5438
13
1301-0067 Kuš Emil
14
10
14
18*
14
15
13
80
5021
1301-0112 Pour Václav
80
5021
14
1701-0122 Kala Roman
17
11
10
17
15
11
18*
81
4635
1701-0254 Štengl Michal
81
4635
15
1701-0363 Vinterlíková Karolína
19
7
11
15
19
21*
12
83
4275
1701-0336 Novák Adam
83
4275
16
1304-0208 Valenta Jan
13
21*
21
8
13
12
19
86
3939
1304-0207 Dušek Josef
86
3939
17
1206-0374 Jaroš Marek
21*
14
15
20
11
16
15
91
3623
1206-0359 Čeněk Jiří
91
3623
18
1203-0450 Čermák Josef
15
13
22*
14
18
18
14
92
3325
1203-0614 Krejčík Václav
92
3325
19
1206-0094 Svoboda Petr 1969
16
18
16
22*
16
13
20
99
3043
1206-0346 Bulušek Jiří
99
3043
20
1301-0210 Svoboda Stanislav
24*
23
20
19
21
20
17
120
2776
1301-0207 Snopek Martin
120
2776
21
1701-0085 Masopust Jaroslav
22
15
18
23*
23
22
21
121
2522
1701-0257 Richtr Zdeněk
121
2522
22
1702-0146 Vysloužil Zdeněk
20
22
19
21
26*
19
24
125
2279
1702-0180 Vysloužil Zdeněk
125
2279
23
1702-0271 Veselý Jaromír
23
25
23
16
22
DNF*
23
132
2048
1702-0272 Šmeral David
132
2048
24
1206-0322 Horynová Jitka
18
20
25
24
20
DNC*
DNC
135
1826
1206-0337 Horyna Otakar
135
1826
25
1206-0358 Pačanda Jiří
25
26
26
27*
24
23
22
146
1613
1206-0383 Trnková Daniela
146
1613
26
1203-0169 Čermák Josef
26
27*
24
26
25
24
25
150
1409
1203-0224 Seibt Miloš
150
1409
27
1201-0145 Baudyš Pavel
27*
24
27
25
27
25
26
154
1212
1206-0376 Jaroš Bohumil
154
1212
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ