Jarní premiéra

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 221801
Datum závodu 07.05.2022
Dní 2
Místo konání Rozkoš
Pořadatel TJ Slávia - jachting Česká Skalice
Zúčastněné třídy ILCA 4-7P, Optimist - mladší žactvo-7P, Optimist - starší žactvo-7P
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1609-0298 Rais Michal
2
1
3
6
11047
2
1304-0262 Flosmanová Kristýna
3
6
1
10
8940
3
1609-0303 Kříž Jan
6
2
5
13
7707
4
2101-0726 Dokoupilová Linda
4
8
12
24
6832
5
2116-0005 Halouzka Michal
5
16
4
25
6154
6
1609-0308 Tlapáková Zuzana
10
5
11
26
5600
7
1130-1129 Paigerová Nina
8
12
7
27
5131
8
2404-0467 Bělunková Tatiana
7
4
17
28
4725
9
2301-0220 Zahornacký Jan
12
3
14
29
4367
10
2419-0061 Rabasová Adéla
11
14
9
34
4047
11
1701-0331 Klíma Ondřej
1
10
24
35
3757
12
2404-0450 Hejnová Karolína
16
18
2
36
3493
13
2103-0853 Bína Rudolf
23
7
6
36
3249
14
1609-0301 Tlapák Vojtěch
17
11
8
36
3024
15
2101-0741 Hýžová Helena
9
13
15
37
2814
16
2301-0244 Zajíček Teo
19
9
13
41
2618
17
2101-0751 Kouřil Vít
26
15
10
51
2434
18
2101-0705 Konopík Tomáš
14
19
23
56
2260
19
1902-0202 Veselá Ema
15
23
19
57
2096
20
2301-0247 Pašteková Eva Klára
13
24
21
58
1940
21
1130-1562 Nantl Ondřej
22
21
16
59
1791
22
1504-0094 Motlíková Pavlína
20
22
18
60
1650
23
2101-0758 Blatecká Michaela
24
17
22
63
1515
24
2103-1014 Janoušek Vojtěch
27
20
20
67
1385
25
2103-0951 Knetig Jindřich
18
27
25
70
1261
26
1130-1659 Naxerová Nina
21
26
30
77
1142
27
1130-1244 Vondráček Tomáš
29
25
27
81
1027
28
1702-0193 Chlumský Tomáš
25
28
28
81
917
29
2101-0752 Mátl Albert
28
UFD
26
85
810
30
2103-0965 Novotný Radim
30
29
29
88
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2301-0205 Přikryl Jeremiáš
4
3
3
10
12141
2
1101-0470 Peterka Tomáš
1
9
2
12
10034
3
2101-0725 Dokoupilová Beáta
14
2
1
17
8801
4
2116-0011 Štafa Patrick
13
4
6
23
7927
5
1705-0189 Šercl Ondřej
5
8
10
23
7248
6
1101-0478 Štolbová Ela
6
11
7
24
6694
7
1703-0249 Tomeš Jiří
18
5
4
27
6226
8
2201-0054 Kováč Vladimír
3
13
12
28
5820
9
1130-0853 Valenta Jan
16
7
5
28
5462
10
2101-0729 Beroun Daniel
2
18
9
29
5141
11
1702-0205 Chlumská Tereza
8
10
11
29
4852
12
2201-0053 Kováč Richard
12
17
8
37
4587
13
2101-0756 Čaganová Julie
30
1
14
45
4344
14
1101-0433 Klíma Jáchym
22
6
19
47
4118
15
1909-0115 Vondra Vojtěch
7
22
20
49
3909
16
1607-0299 Hrubý David
20
16
13
49
3712
17
1909-0080 Kučerová Michaela
9
25
17
51
3528
18
1609-0312 Podrábská Adéla
10
21
21
52
3354
19
1101-0526 Zákoucký Václav
23
14
16
53
3190
20
1702-0220 Bernt Bartoloměj
26
12
18
56
3034
21
1101-0514 Klímová Johana
11
23
24
58
2886
22
1705-0165 Verl Vojtěch
28
20
15
63
2744
23
1203-0589 Roček Matyáš
17
15
34
66
2609
24
2101-0778 Balzerová Mariana
24
19
23
66
2480
25
1130-1240 Horký Antonín
25
29
22
76
2356
26
1101-0500 Busta Anna
19
33
29
81
2236
27
2001-0257 Mahr Emma
29
26
26
81
2122
28
1705-0188 Zima Daniel
21
30
31
82
2011
29
2101-0757 Blatecká Veronika
27
28
28
83
1904
30
1305-0321 Lojková Karolína
15
UFD
25
84
1801
31
1705-0164 Verl Jan
31
24
36
91
1702
32
1702-0261 Veselý Vilém
36
27
32
95
1605
33
2405-0160 Fikáček Jan
35
32
30
97
1512
34
2001-0252 Grodl Tomáš
UFD
31
27
102
1421
35
2101-0742 Karas Filip
32
38
33
103
1333
36
1705-0209 Michalík Daniel
33
35
35
103
1247
37
2301-0253 Zajíček Alf
37
34
39
110
1164
38
1402-0462 Binko Šimon
38
37
37
112
1083
39
2001-0254 Svobodová Annie
34
39
DNF
117
1004
40
2001-0250 Vašíčková Tereza
41
36
40
117
927
41
1402-0461 Binko Štěpán
40
40
38
118
852
42
1705-0216 Divíšková Vanda
39
41
DNF
124
779
43
2001-0240 Ptáčková Markéta
DNC
DNC
DNF
132
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1305-0328 Lojka Jakub
4
1
5
10
10727
2
1101-0572 Štolba Marek
1
9
1
11
8619
3
1101-0507 Skořepová Anna
8
2
2
12
7387
4
1130-0981 Valenta Max
2
4
6
12
6512
5
2101-0749 Dokoupil Hynek
3
3
8
14
5834
6
2101-0780 Čaganová Sofie
6
7
4
17
5279
7
1101-0505 Tomolová Kateřina
9
6
3
18
4811
8
2116-0013 Halouzková Marie
10
5
7
22
4405
9
1705-0211 Michalík Marek
7
8
9
24
4047
10
2201-0051 Piňos Jindřich
5
11
11
27
3727
11
1609-0313 Podrábská Denisa
11
10
13
34
3437
12
2101-0784 Martiš Max
16
16
14
46
3172
13
1101-0615 Košíková Matilda
19
19
10
48
2929
14
2404-0463 Hejnová Anna
17
15
16
48
2704
15
1702-0246 Berntová Ela
24
14
12
50
2494
16
2408-0015 Gráczová Dorota
13
12
DNF
53
2298
17
2101-0765 Konopík Šimon
12
13
DNF
53
2113
18
2101-0750 Nováček Vojtěch
14
18
DNF
60
1940
19
2101-0767 Lidaříková Ema
20
26
15
61
1775
20
1130-1573 Čulenová Karolína
15
20
DNF
63
1619
21
1101-0571 Košík Benjamín
22
17
DNF
67
1471
22
2101-0776 Beroun Marek
18
22
DNF
68
1330
23
1705-0206 Hegrová Julie
25
21
DNF
74
1194
24
2101-0772 Karas Hynek
21
25
DNF
74
1065
25
1705-0197 Zimová Martina
23
23
DNF
74
941
26
1609-0274 Vaszi Victoria
26
24
DNF
78
822
27
1130-1882 Šulc Jan
27
27
DNF
82
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ