Velká cena YC Dyje

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 222119
Datum závodu 21.05.2022
Dní 2
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy 29er-7P, ILCA 4-7P, ILCA 6-7P, Optimist - mladší žactvo-7P, Optimist - starší žactvo-7P
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1607-0166 Himmelová Klára
1
1
2
3*
1
1
3*
1
7
7387
2
1607-0165 Himmel Jiří
3*
2
1
2
2
2
1
3*
10
5279
3
9901-0051 Rajský Peter
2
3
3
1
3
5*
5*
2
14
4047
4
2101-0653 Kališová Markéta
4
4
5*
5*
5
3
4
4
24
3172
5
1130-1427 Falc Andino Federico Milan
7*
6
8*
6
6
4
6
5
33
2494
6
9901-0027 Pašuthová Dominika
5
7
9*
DNF*
8
6
2
6
34
1940
7
2103-0664 Janča Jean-Baptiste
DNS*
DNC*
4
4
4
8
7
DNC
37
1471
8
1130-1194 Mastník Štěpán
6
8*
6
7
7
9*
8
7
41
1065
9
1130-1330 Malínek David
DNC*
5
7
DNF*
9
7
9
8
45
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1304-0262 Flosmanová Kristýna
1
1
1
1
1
12*
3
8
11601
2
1508-0205 Bělík Jan
2
2
4
13
DNF*
3
4
28
9494
3
2404-0467 Bělunková Tatiana
4
6
6
5
DNF*
13
2
36
8261
4
2116-0005 Halouzka Michal
7
3
9
4
DNF*
8
5
36
7387
5
2101-0726 Dokoupilová Linda
3
5
3
DNF*
DNF
1
1
50
6708
6
2101-0741 Hýžová Helena
11
4
2
2
DNF*
28
15
62
6154
7
1504-0094 Motlíková Pavlína
5
7
11
3
DNF*
18
21
65
5685
8
1702-0191 Povolný Adam
15
13
10
7
DNF*
11
13
69
5279
9
1609-0308 Tlapáková Zuzana
9
9
12
11
DNF*
19
14
74
4921
10
2419-0061 Rabasová Adéla
18
21
16
9
DNF*
2
12
78
4601
11
2103-0853 Bína Rudolf
14
8
5
6
DNF*
33
16
82
4311
12
2301-0220 Zahornacký Jan
8
15
8
DNC*
DNF
9
6
83
4047
13
1609-0303 Kříž Jan
16
18
20
14
DNF*
4
17
89
3804
14
1508-0202 Pitelová Ema
13
12
7
19
DNF*
20
27
98
3578
15
2101-0758 Blatecká Michaela
21
10
14
16
DNF*
27
18
106
3368
16
2301-0244 Zajíček Teo
19
14
17
10
DNF*
22
24
106
3172
17
1701-0331 Klíma Ondřej
31
20
25
17
DNF*
7
8
108
2988
18
1609-0301 Tlapák Vojtěch
12
23
18
18
DNF*
29
11
111
2814
19
2103-0951 Knetig Jindřich
24
17
19
12
DNF*
25
23
120
2650
20
1702-0193 Chlumský Tomáš
17
19
15
8
DNF*
30
32
121
2494
21
1504-0001 Rezek Richard
6
11
13
DNC*
DNF
26
30
123
2346
22
2101-0705 Konopík Tomáš
32
24
22
22
DNF*
6
22
128
2204
23
2301-0247 Pašteková Eva Klára
27
16
21
21
DNF*
16
29
130
2069
24
2404-0450 Hejnová Karolína
22
29
DNC*
DNC
DNF
10
7
142
1940
25
1130-1562 Nantl Ondřej
20
26
24
15
DNF*
31
31
147
1816
26
1606-0282 Ráža Matyáš
23
22
27
DNC*
DNF
14
26
149
1696
27
2103-0864 Šebková Kristýna
25
27
DNF*
20
DNF
21
19
149
1582
28
1606-0279 Kaláb Jindřich
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNF
5
9
162
1471
29
1130-1129 Paigerová Nina
DNC*
DNC
26
DNC
DNF
24
10
171
1364
30
2404-0481 Fanfrlová Markéta
30
25
DNC*
DNC
DNF
17
28
174
1261
31
2103-1014 Janoušek Vojtěch
29
DNC*
DNF
DNC
DNF
15
20
175
1162
32
1130-1685 Ziegenfuss Denis
10
DNC*
DNF
DNC
DNF
32
33
186
1065
33
2301-0214 Hubáček Michal 2006
28
DNS*
DNC
DNC
DNF
23
25
187
972
34
2101-0752 Mátl Albert
26
28
23
DNF*
DNF
DNC
DNC
188
881
35
2103-0965 Novotný Radim
DNS*
DNC
DNC
DNC
DNF
35
34
217
793
36
1130-1659 Naxerová Nina
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNF
34
UFD
219
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0796 Dadák Lukáš
1
1
1
1
1
1
2*
DNC*
6
7997
2103-0794 Viščor Dan
6
7997
2
2103-0795 Viščorová Nela
2
4*
3
2
4*
3
1
2
13
5890
2103-0922 Šlechtická Kateřina 2005
13
5890
3
1130-0003 Bauerová Markéta
4*
2
2
3
3
2
4*
3
15
4657
1401-0481 Holá Magdaléna
15
4657
4
1703-0244 Kraus Lukáš
3
3
4
DNC*
2
OCS*
3
1
16
3782
1401-0476 Baštář Ondřej
16
3782
5
1703-0269 Svobodová Sára
DNS*
7
5
4
5
9*
7
4
32
3104
1703-0248 Muchová Kateřina
32
3104
6
1902-0198 Dymák Matyáš
DNC*
6
DNC*
DNC
6
4
5
5
38
2550
1103-0317 Sušil Jan
38
2550
7
1401-0482 Juha Jan
DNC*
5
DNC*
DNC
8
5
8
10
48
2081
1401-0478 Čechura Ladislav
48
2081
8
1130-0948 Šiknerová Adriana
DNC*
DNS*
DNC
DNC
DNC
6
6
6
54
1675
1130-0953 Benovičová Viktorie
54
1675
9
1909-0132 Rek Adam
DNC*
DNC*
DNC
DNC
7
7
10
9
57
1317
1909-0035 Kučera Matěj
57
1317
10
1101-0211 Klíma Vojtěch
DNC*
DNC*
DNC
DNC
9
8
9
7
57
997
1101-0352 Lokajíčková Lucie
57
997
11
1130-0992 Doležel Ondřej
DNC*
DNC*
DNC
DNC
10
10
11
8
63
707
1130-0960 Krása Štěpán
63
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0725 Dokoupilová Beáta
8*
3
5
4
2
3
1
18
13490
2
1703-0249 Tomeš Jiří
1
4
1
1
BFD*
1
12
20
11382
3
2301-0205 Přikryl Jeremiáš
2
2
2
10
19*
2
3
21
10150
4
9901-0010 Holešová Livia
3
5
8*
5
5
6
2
26
9275
5
1101-0470 Peterka Tomáš
5
7
4
6
1
4
9*
27
8597
6
1130-0853 Valenta Jan
4
9*
3
8
3
8
4
30
8042
7
2201-0039 Krč Lukáš
9
1
6
2
15
UFD*
13
46
7574
8
1305-0321 Lojková Karolína
17
8
9
3
BFD*
5
15
57
7168
9
2201-0054 Kováč Vladimír
6
6
7
11
21
7
39*
58
6810
10
1101-0526 Zákoucký Václav
28*
10
12
17
7
12
5
63
6490
11
1902-0197 Dymáková Liliana
13
11
10
7
BFD*
11
17
69
6200
12
2201-0053 Kováč Richard
12
14
11
9
25
33*
8
79
5935
13
2116-0011 Štafa Patrick
7
15
18
20
27*
15
10
85
5692
14
1101-0514 Klímová Johana
21
17
14
14
6
22
BFD*
94
5467
15
1702-0205 Chlumská Tereza
10
12
15
15
SCP*
21
26
99
5257
16
2101-0756 Čaganová Julie
14
23
19
13
28
9
30*
106
5061
17
2101-0729 Beroun Daniel
32
19
20
19
34*
17
11
118
4876
18
1909-0080 Kučerová Michaela
26
16
22
DNF*
32
19
6
121
4703
19
1101-0433 Klíma Jáchym
23
22
25
16
29
48*
7
122
4538
20
1504-0132 Cintlová Zuzana
18
35*
34
27
10
14
19
122
4382
21
1101-0478 Štolbová Ela
29
46*
17
23
17
18
18
122
4234
22
1606-0956 Knorr Petr
24
13
36
12
40*
26
20
131
4093
23
1609-0312 Podrábská Adéla
27
21
30*
29
4
30
25
136
3957
24
2001-0240 Ptáčková Markéta
15
20
29
22
39*
29
27
142
3828
25
1607-0299 Hrubý David
11
26
21
DNC*
9
10
BFD
145
3704
26
1604-0276 Záchvěj Filip
20
32
27
25
37*
23
23
150
3585
27
1101-0558 Bartušková Roxie Berta
16
24
DNC*
18
36
34
31
159
3470
28
1130-1240 Horký Antonín
31
43
40
DNF*
8
16
22
160
3359
29
1504-0109 Drahorádová Ema
22
25
13
DNF*
42
28
32
162
3253
30
1705-0164 Verl Jan
19
18
16
24
50
35
54*
162
3150
31
2301-0231 Mikula Daniel
43
47*
23
30
12
37
21
166
3050
32
2001-0252 Grodl Tomáš
34
39
44
DNC*
11
24
16
168
2953
33
1701-0337 Novák Vojtěch
30
38
24
31
20
25
BFD*
168
2860
34
2101-0778 Balzerová Mariana
41
30
26
DNC*
16
27
29
169
2769
35
1705-0189 Šercl Ondřej
46
36
39
DNF*
26
13
14
174
2681
36
2405-0160 Fikáček Jan
25
37
47*
28
35
20
38
183
2595
37
1101-0485 Lokajíčková Kateřina
35
28
31
21
48*
42
40
197
2512
38
1909-0115 Vondra Vojtěch
47
29
33
DNF*
18
46
28
201
2431
39
1702-0261 Veselý Vilém
38
27
28
32
45*
43
44
212
2352
40
2101-0757 Blatecká Veronika
33
41
42
26
51*
50
35
227
2275
41
1101-0500 Busta Anna
45
48
DNF*
DNC
13
31
24
229
2200
42
1702-0220 Bernt Bartoloměj
40
53
DNS*
DNS
14
36
45
256
2127
43
2101-0754 Ira David
42
49
41
DNF*
31
56
37
256
2055
44
1702-0206 Povolný Jakub
36
51
45
DNF*
43
40
48
263
1985
45
1504-0141 Rezková Ludmila
48
40
48
DNF*
44
32
56
268
1917
46
1203-0589 Roček Matyáš
39
52
DNS*
DNS
30
47
36
272
1850
47
1705-0209 Michalík Daniel
54
31
46
DNF*
46
54
41
272
1785
48
1504-0110 Brejšová Nevena
49
DNF*
37
DNF
41
45
33
273
1721
49
1508-0209 Pitel Štěpán
52
44
32
DNF*
47
51
49
275
1658
50
1609-0272 Beerová Anežka
51
42
50
DNC*
53
55
34
285
1597
51
1606-0301 Vlčková Světlana
55
DNF*
52
DNC
33
44
43
295
1537
52
2001-0257 Mahr Emma
44
45
49
DNC*
55
57
58
308
1478
53
1705-0188 Zima Daniel
37
34
35
DNF*
DNC
DNC
DNC
310
1420
54
2301-0253 Zajíček Alf
53
DNC
DNF*
DNC
49
38
46
322
1363
55
1508-0212 Pitel Šimon
DNF*
DNF
43
DNF
56
41
50
326
1307
56
2101-0742 Karas Filip
59
56
51
DNF*
59
59
47
331
1252
57
9901-0052 Koprda Viktor
56
50
DNF*
DNC
54
53
52
333
1198
58
2408-0013 Chwalek Štěpán
58
DNC*
DNC
DNC
38
49
55
336
1146
59
2109-0628 Grochal Štěpán
DNS*
DNC
DNC
DNC
52
39
42
337
1094
60
2101-0747 Sachs Vojtěch
57
54
DNF*
DNC
57
58
53
347
1042
61
1705-0205 Hegrová Naďa
50
DNC*
DNC
DNF
58
60
59
363
992
62
2001-0254 Svobodová Annie
DNC*
DNC
DNC
DNC
60
52
51
367
943
63
9901-0050 Skuráková Olívia
DNF*
55
DNF
DNF
DNC
62
60
381
894
64
2109-0626 Fojtášek Kristian
DNF*
DNF
DNC
DNC
62
61
57
384
846
65
2001-0250 Vašíčková Tereza
DNC*
DNC
DNC
DNC
61
63
DNC
396
799
66
1901-0510 Veselý Šimon
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNS
408
730
66
1909-0124 Vranková Daniela
DNF*
DNS
DNS
DNC
DNC
DNC
DNC
408
730
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1101-0572 Štolba Marek
1
1
2
1
UFD*
2
7
11844
2
1305-0328 Lojka Jakub
2
2
1
4*
1
3
9
9737
3
1101-0507 Skořepová Anna
5*
3
4
3
3
1
14
8505
4
1101-0592 Zákoucký Hynek
8
DNC*
3
6
7
5
29
7630
5
1130-0981 Valenta Max
20
6
DNS*
2
2
4
34
6952
6
2116-0013 Halouzková Marie
9
7
6
11
5
13*
38
6397
7
9901-0001 Hruska Simon
19*
4
8
7
4
18
41
5929
8
2101-0765 Konopík Šimon
17
5
DNF*
9
6
12
49
5523
9
2101-0750 Nováček Vojtěch
11
9
7
8
16
19*
51
5165
10
2201-0051 Piňos Jindřich
10
DNC*
DNC
5
8
9
72
4844
11
1101-0615 Košíková Matilda
12
14
5
24*
24
20
75
4555
12
2101-0776 Beroun Marek
7
8
DNC*
20
29
17
81
4290
13
2404-0463 Hejnová Anna
3
DNC*
DNC
14
21
15
93
4047
14
1609-0313 Podrábská Denisa
18
DNF*
DNC
16
9
11
94
3822
15
2408-0015 Gráczová Dorota
25
DNC*
DNC
12
12
10
99
3612
16
1504-0122 Skala Filip
DNF*
11
9
25
28
31
104
3416
17
1101-0505 Tomolová Kateřina
DNC*
DNC
DNC
10
11
7
108
3231
18
1130-1573 Čulenová Karolína
15
DNF*
DNS
18
15
22
110
3058
19
9901-0026 Brachtlova Vanda
13
DNC*
DNC
17
17
24
111
2893
20
1101-0571 Košík Benjamín
6
DNC*
DNC
30
32
6
114
2737
21
9901-0028 Patay Daniel
21
DNC*
DNC
22
13
23
119
2589
22
1705-0211 Michalík Marek
14
DNF*
DNC
DNF
10
21
125
2447
23
1504-0111 Brejšová Violeta
23
12
DNF*
32
27
32
126
2312
24
9901-0025 Schmidt Monika
22
DNC*
DNC
19
19
26
126
2183
25
1705-0197 Zimová Martina
DNF*
DNC
DNC
13
22
16
131
2059
26
9901-0024 Flesárová Karolína
DNC*
DNC
DNC
21
18
14
133
1940
27
2101-0784 Martiš Max
16
DNF*
DNF
29
23
28
136
1825
28
2101-0780 Čaganová Sofie
4
13
DNF*
DNC
DNC
DNC
137
1714
29
1702-0246 Berntová Ela
DNC*
DNC
DNC
15
14
29
138
1608
30
1504-0118 Krieglstein Jan
DNF*
DNC
DNF
UFD
25
8
153
1505
31
1705-0206 Hegrová Julie
DNF*
DNC
DNC
23
31
30
164
1405
32
2101-0772 Karas Hynek
DNF*
DNF
DNF
31
26
27
164
1308
33
1130-1882 Šulc Jan
DNC*
DNC
DNC
28
34
25
167
1215
34
2101-0767 Lidaříková Ema
DNC*
DNF
DNF
27
30
DNC
177
1124
35
2109-0644 Václavek Viktor
UFD*
DNC
DNC
26
33
DNC
179
1036
36
1609-0274 Vaszi Victoria
DNS*
DNC
DNC
DNC
20
DNC
180
950
37
1606-0299 Rážová Lea
24
NSC*
DNC
DNC
DNC
DNC
184
867
38
9901-0049 Hrušová Gréta
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNF
DNF
200
747
38
1901-0484 Satranská Zuzana
DNC*
DNC
DNC
DNF
DNF
DNC
200
747
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ