Bermuda CUP

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 222422
Datum závodu 02.07.2022
Dní 2
Místo konání Slezská Harta
Pořadatel YACHT CLUB RAZOVÁ z. s.
Zúčastněné třídy Finn-4K, Optimist-4K, Finn-3M, ILCA 4-3M, Evropa-2, Fireball-2, ILCA 4-2
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0437 Lidařík Rudolf
1
1
3
1
DNF*
6
4570
2
2405-0099 Ščerba Kamil 1969
3
3
9*
2
1
9
3365
3
2405-0118 Ščerba Patrik
2
2
2
3
DNF*
9
2661
4
2301-0138 Daněk Michal
7*
4
1
4
2
11
2161
5
2203-0134 Heneš David
4
5
5
6*
4
18
1774
6
2203-0158 Valouch Libor
5
8
DNF*
8
3
24
1457
7
2403-0033 Němec Milan
9*
7
8
5
5
25
1189
8
2203-0151 Valouch Vlastimil
6
6
6
7*
7
25
957
9
2408-0001 Kantorík Ivan
8
9*
7
9
6
30
753
10
2421-0003 Mušálek Pavel
11*
11
4
10
9
34
570
11
2115-0023 Keršner Ferdinand
10
10
10
11*
8
38
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0749 Dokoupil Hynek
1
3
11*
5
9
5693
2
2201-0053 Kováč Richard
2
5
10*
2
9
4489
3
2405-0160 Fikáček Jan
5
1
9*
7
13
3784
4
2301-0231 Mikula Daniel
3
10*
1
10
14
3285
5
9901-0002 Blechta Tomáš
7*
4
6
6
16
2897
6
2201-0051 Piňos Jindřich
12*
12
5
1
18
2580
7
2301-0253 Zajíček Alf
8
7
3
12*
18
2312
8
2205-0307 Ottová Barbora
11*
9
7
3
19
2081
9
2407-0233 Ptášníková Viktorie
4
13
4
16*
21
1876
10
2301-0238 Sklářová Julie
15*
6
8
9
23
1693
11
2404-0463 Hejnová Anna
6
2
17
20*
25
1527
12
2101-0757 Blatecká Veronika
9
8
15*
13
30
1376
13
2205-0308 Ottová Tereza
18*
11
16
4
31
1237
14
2408-0014 Bortlíková Sára
10
14*
13
8
31
1108
15
2205-0080 Hanák Vít
13
16*
12
11
36
989
16
9901-0001 Hruska Simon
DNC*
DNC
2
15
39
876
17
2408-0013 Chwalek Štěpán
14
15*
14
14
42
771
18
2405-0144 Bílek Tomáš
17
17
20*
17
51
672
19
2404-0465 Holý Jiří
16
18
18
19*
52
578
20
2408-0017 Grázc Šimon
DNC*
19
19
18
56
489
21
2402-0001 Čudková Josefína
19
20
DNF*
21
60
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2403-0007 Lasztowka Vlastimil
1*
1
1
1
1
4
1406
2405-0093 Bílek Vladimír
4
1406
2
2404-0260 Kuřava Jaromír
2
3
3
2
4*
10
804
2404-0256 Řezáč Jindřich
10
804
3
2203-0164 Rozsypal Jakub 1990
4*
2
2
4
3
11
452
2203-0185 Rozsypal Vladimír
11
452
4
2402-0007 Čudek Radim
3
4*
4
3
2
12
202
2402-0004 Šáňa Jan
12
202
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2405-0121 Tichánek Michal
1
DNF*
DNC
1
1
7
1156
2
2405-0122 Strejček Radim
2
DNF*
DNC
2
2
10
554
3
2405-0175 Benešová Martina
DNF*
DNC
DNC
3
3
14
202
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0726 Dokoupilová Linda
1
2*
1
1
1
4
2838
2
2419-0061 Rabasová Adéla
2
1
2
2
3*
7
1935
3
2301-0244 Zajíček Teo
5
5
7*
3
2
15
1407
4
2404-0450 Hejnová Karolína
4
4
6*
4
6
18
1032
5
2404-0445 Kuřil Jan
7
OCS*
3
5
4
19
741
6
2404-0481 Fanfrlová Markéta
3
6
4
6
7*
19
504
7
2101-0758 Blatecká Michaela
6
3
5
7*
5
19
303
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ