Poslední vítr II

 Zpět

CTl 032132
Datum 20.09.2003
Dní 2
Místo konání Brněnská přehrada
Pořadatel TJ Lodní sporty Brno, JO
Zúčastněné třídy Cad-4P,Vau-4P,Fb-3C,Fb-3M,470-3M,

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Barkman Hynek
6 193
Fiala Petr
6 193
2
Baran Maroš
0
Baran Miroslav
0
3
Chudějová Hanka
4 284
Mrzílková Lenka
4 284
4
Mavas Marko
0
Kubeš Fedor
0
5
Kalous Karol
0
Kalous Zdeněk
0
6
Urban David
3 080
Jedlička Jan
3 080
7
Havel Filip
2 812
Škoda Michal
2 812
8
Brožek Martin
2 580
Kejř Jaroslav
2 580
9
Hyk Jan
2 376
Růžička Vít
2 376
10
Čuláková Adéla
2 193
Koranova Michaela
2 193
11
Matoušek Pavel
2 027
Cvan Martin
2 027
12
Zralý Ivo
1 876
Vaculka Patrik
1 876
13
Charvát Filip
1 737
Musil Vojtěch
1 737
14
Tichý Jonáš
1 608
Daniel Jakub
1 608
15
Seidl Šimon
1 488
Drdošová Karolina
1 488
16
Huk Václav
1 376
Havetta Alexander
1 376
17
Parůžek Jiří
1 271
Parůžek Zdeněk
1 271
18
Skoda Vit
1 172
Lambl Vojtěch
1 172
19
Jegorov Boris
1 078
Šínová Alexandra
1 078
20
Vodáček Tomáš
989
Klusáček Jan
989
21
Kotkova Anna
904
Burdová Michaela
904
22
Koranova Johanka
823
Mrzílek Jan
823
23
Žilková Tereza
746
Brabec Jan
746
24
Parma Michal
672
Jandova Anna
672
25
Parma Jaroslav
601
Hrnčál Milan
601
26
Kupská Markéta
533
Musilová Helena
533
27
Brázdová Petra
467
Hrnčál Tomáš
467
28
Ráčková Kamila
404
Válka Jan
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Kvasnik Milan
3 303
Koran Petr
3 303
2
Buchta Jan
2 400
Vašík Radim
2 400
3
Prochazka Filip
1 872
Peterka Miroslav
1 872
4
Král Jiří
1 497
Verner Jaroslav
1 497
5
Mika Radek
1 206
Juřinová Petra
1 206
6
Blahoňovská Jitka
969
Blahoňovský Jan
969
7
Nováková Ludmila
768
Vašík Martin
768
8
Mrzílek Kamil
594
Bilík Jan
594
9
Chalupová Kateřina
440
Lasztowka Vlastimil
440
10
Prochazka Radek
303
Licek Jiri
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Chalupníková Kateřina
0
Chalupník Miloslav
0
2
Čagan Martin
3 904
Kozelský Jakub
3 904
3
Kubišová Eva
3 200
Smutný Ladislav
3 200
4
Daňková Marie
2 700
Knetig Martin
2 700
5
Svozilová Marcela
2 312
Svozilová Hana
2 312
6
Gregorová Daniela
1 996
Karas Tomáš
1 996
7
Myšková Andrea
0
Brestovský Adam
0
8
Blatecký Patrik
1 496
Taurková Kateřina
1 496
9
Kubásková Alena
1 291
Dokoupilová Markéta
1 291
10
Kubovčíková Eva
0
Brestovský Matej
0
11
Keclík Luboš
943
Formánek Jindřich
943
12
Cvanová Michaela
792
Gončár Martin
792
13
Hodac David
653
Hodac Alois
653
14
Lacinová Zuzana
524
Lacina Jan
524
15
Subrtová Kateřina
404
Břejník Lubomír
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ