Pálavská regata

 Zpět

CTl 142110
Datum 02.05.2014
Dní 3
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy De1-5mz,Fin-5mz,Evr-5mz,Lar-5mz,Las-5mz,De1-4P,Fin-4P,Evr-4P,Lar-4P,Las-4P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Lidařík Rudolf
8
5 326
2
Čajčík Jan
15
4 122
3
Hyrš Ladislav
22
3 417
4
Outrata Jiří
24
2 918
5
Jochovič Josef
36
2 530
6
Gfreiner Haitwig
42
2 213
7
Skalický Vladimír
43
1 945
8
Plecitý Martin
44
1 713
9
Audy Petr
52
1 509
10
Vinkl Petr
52
1 326
11
Kmoníček Jiří
56
1 160
12
Šilhavý Jaromír
61
1 009
13
Ščerba Kamil
62
870
14
Poór Robert
84
741
15
Šilhavý Jiří
92
621
16
Červenka Matouš
93
509
17
Rešl Pavel
108
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Čutka Jan
15
5 693
2
Pospíšil Martin
29
4 489
3
Vaidiš Tomáš
30
3 784
4
Drahorád Petr
31
3 285
5
Blatecký David
32
2 897
6
Hrubý Karel
34
2 580
7
Dymák Jiří
35
2 312
8
Steiner Michal
42
2 081
9
Chlup Zdeněk
55
1 876
10
Hlavsa Tomáš
56
1 693
11
Halouzka Jiří
67
1 527
12
Netopilík Zdeněk
78
1 376
13
Král Karel
82
1 237
14
Bauer František
99
1 108
15
Petřík Martin
106
989
16
Holl Jörg
109
876
17
Liška Matěj
111
771
18
Styblo Peter
135
672
19
Divácký Daniel
138
578
20
Pavlíček Zdeněk
139
489
21
Štěpán David
154
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Směšný Marek
7
6 478
2
Kafka Roman
27
5 274
3
Kafka Richard
32
4 570
4
Škráčková Vendula
35
4 070
5
Pelar David
42
3 682
6
Škoda Jan
54
3 365
7
Bauerová Šárka
55
3 098
8
Kala Roman
57
2 866
9
Šmídová Petra
63
2 661
10
Hübnerová Karolina
68
2 478
11
Chlupová Kateřina
69
2 312
12
Zárubová Michaela
74
2 161
13
Žáček Jiří
87
2 022
14
Šmakalová Pavlína
91
1 894
15
Bezušková Jana
98
1 774
16
Vrzalová Zdeňka
102
1 662
17
Cach Zdeněk
113
1 556
18
Balzer Robert
116
1 457
19
Varga Ján
121
1 363
20
Matoušek Ondřej
131
1 274
21
Kilarová Marie
137
1 189
22
Čudek Radim
157
1 108
23
Švancarová Martina
160
1 031
24
Ondíková Petra
164
957
25
Tichánek Michael
169
886
26
Korvas Filip
184
818
27
Hodačová Veronika
184
753
28
Soukup Filip
186
689
29
Lejhanec David
191
628
30
Lipenský Martin
202
570
31
Cachová Šárka
207
513
32
Kučerová Lucie
234
457
33
Sobotová Kristýna
238
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Halouzka Jakub
6
5 774
2
Bezděková Martina
9
4 570
3
Janča Jean-Baptiste
16
3 865
4
Meliš Patrik
18
3 365
5
Bezděk David
23
2 978
6
Sopoušek Radek
40
2 661
7
Trejbalová Samanta
42
2 393
8
Podzimek Antonín
43
2 161
9
Pospíšilová Lucie
45
1 957
10
Nuc Mario
49
1 774
11
Seykora Matěj
49
1 608
12
Cvachová Adéla
54
1 457
13
Smolařová Barbora
55
1 318
14
Přikryl Benjamín
56
1 189
15
Kmenta Martin
84
1 069
16
Mikula Josef
85
957
17
Kecskésová Michaela
91
852
18
Ptáčník Jan
93
753
19
Sovadina Petr
101
659
20
Amelineau Marine
105
570
21
Boroš Michal
109
485
22
Mikula Luboš
115
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Fiala Petr
7
4 221
2
Teplý Viktor
10
3 017
3
Huček Jakub
19
2 312
4
Sláma Ivo
21
1 813
5
Hošek Libor
50
1 425
6
Pešta Roman
55
1 108
7
ZubaÄž Branislav
60
618
7
Sehnal René
60
618
7
Coubal Václav
60
618
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ