Matěj Jurečka

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: TJ Císařská louka - yachting, z.s.
ověřená licence domácího klubu
1103-0008 01.01.2018 - 31.03.2023
ARo Asistent rozhodčího pro řízení závodů 1031 15.10.2021 - 31.03.2025
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
214140 18.09.2021 Skiffweekend 2021 Wolfgangsee - St. Gilgen 49er 4 6 1 108
211322 02.09.2021 49er/49erFX/Nacra 17 Junior European Championship Lipno - Černá v Pošumaví 49er 18 29 1 818
211333 08.07.2021 1st 49er Flex Open lipno - cerna v posumavi 49er 0 0
211313 03.07.2021 Vítr a Slunce Lipno - Černá v Pošumaví 29r 12 32 4 659
211118 05.06.2021 FIFE CUP Nechranice 29r 1 2 754
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
202166 03.10.2020 Memeoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada 29r 3 6 831
201134 05.09.2020 Regata Laguna Slapy Kaj 1 6 437
201331 28.08.2020 MMČR - Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví 29r 12 7 8 247
201341 25.08.2020 Intergalactic Championship lipno - cerna v posumavi 29r 7 6 4 047
201149 25.07.2020 1. Nechranice Woche Nechranice 29r 1 5 356
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192164 05.10.2019 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada 29r 3 1 3 166
191323 30.08.2019 MČR - Lipno regata II. Lipno - Černá v Pošumaví 29r 12 3 7 983
194145 16.08.2019 29er European Championship LAGO DI GARDA 29r 24 172 4 505
191904 10.08.2019 Štít města Pardubic Seč 29r 1 5 247
191313 04.07.2019 MMČR CADET - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 29r 7 6 3 058
191335 29.06.2019 O krále Šumavy II. lipno - cerna v posumavi 29r 7 5 3 612
194090 22.06.2019 Kieler Woche 1 Kiel 29r 10 96 1 906
191306 08.06.2019 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 29r 7 4 4 290
192115 25.05.2019 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny 29r 0 0
191113 19.04.2019 Nechranický skluz Nechranice 29r 7 4 3 782
194046 13.04.2019 EASTER REGATTA Lago di Garda 29r 10 17 3 757
194180 03.03.2019 Regata Zonale 29er Anzio, Itálie 29r 10 12 2 259
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
184124 24.10.2018 29er Eurocup 2018 Riva del Garda 29r 10 103 2 054
181141 13.10.2018 Primátorský štít Vltava - Praha Kaj 2 2 554
182171 06.10.2018 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada 29r 3 4 1 032
181139 28.09.2018 MČR - Nechranický skluz Nechranice 29r 12 6 5 242
181626 15.09.2018 VT project EXTREME CUP nechranice 29r 7 5 2 814
181331 08.09.2018 McDonald's LipnOptík 2018 Lipno - Černá v Pošumaví 420 7 5 1 730
181134 01.09.2018 Regata Laguna Slapy Kaj 1 2 841
181317 05.07.2018 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 29r 7 4 3 493
182118 26.05.2018 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny 29r 0 0
181304 05.05.2018 Decathlon Regatta Lipno - Černá v Pošumaví 29r 7 4 2 814
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171104 06.05.2017 Skiffmania Nechranice 29r 7 7 1 113
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161103 16.04.2016 Memoriál Rösslera-Ořovského Vltava Praha Q 2 1 2 110
161303 23.04.2016 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno nad Vltavou RsF 2 6 1 369
161801 30.04.2016 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 4 9 408
161305 07.05.2016 jaRní Svezení Lipno - Černá v Pošumaví RsF 7 11 3 953
161306 13.05.2016 ME RS FEVA Lipno - Černá v Pošumaví RsF 18 32 8 371
164255 21.05.2016 GOLDENER OPTI KIEL, Německo Q 10 190 2 725
161309 28.05.2016 100 bezdrevských kapříků Bezdrev Q 1 4 729
164251 03.06.2016 Energa Sailing Cup Puchar Dziwnowa Dziwnow, Polsko Q 10 39 6 498
161608 11.06.2016 Závod Olympijských nadějí 2016 Nechranice Q 0 0 0
163282 15.07.2016 2016 BPER BANCA OPTIMIST EUROPEAN CHAMPI Crotone, Italy Q-ch 18 117 5 040
162150 25.08.2016 MČR Optimist Nové Mlýny Q 12 3 19 164
161338 03.09.2016 Borůvková regata Lipno - Lipno nad Vltavou Q 3 3 2 957
161116 08.10.2016 Modrá stuha Vltavy Vltava Praha Q 2 1 2 360
161118 22.10.2016 Primátorský štít Vltava Praha Q 4 2 4 016
161120 04.11.2016 MČR Team race Q Vltava Praha TRQ 12 5 6 578
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
154211 02.02.2015 33 Lake Garda Meeting Optimist Class Lago di Garda Q 10 100 5 204
154314 05.02.2015 Helloween regata Slovinsko, Portorož Q 7 137 1 976
151101 14.03.2015 Jarní RS svezení Vltava - Praha RsF 3 2 3 166
151102 11.04.2015 Memoriál Dr. Štěpána Vltava Praha Q 2 1 2 360
151603 18.04.2015 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 4 3 4 461
151801 02.05.2015 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 1 13 750
152001 16.05.2015 Májový pohár Velké Dářko Q 7 2 11 337
152130 23.05.2015 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Q 7 2 10 837
151309 30.05.2015 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 2 3 166
154260 05.06.2015 Energa sailing cup puchar Dziwńowa Dziwńow, Poland Q 10 100 2 449
151407 15.06.2015 Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže Bolevecký rybník Q-ch 5 1 5 901
151321 20.06.2015 Plynovody Praha - The Crown cup Lipno - Černá v Poš. RsF 12 7 9 449
157034 10.07.2015 Velká cena Slovenska SZJ-závod OH nadějí Králová Q 7 6 4 921
151345 08.08.2015 ChickenRace Lipno - Černá v Pošumaví Q 1 2 1 055
153130 25.08.2015 OPTIMIST WORLD CHAMPIONSHIP Dziwńow, Poland Q 24 100 4 332
151509 12.09.2015 Švestková regata Jesenice Q 3 4 2 742
152178 19.09.2015 Modrý Hrozen Q Nové Mlýny Q 7 18 4 879
151626 26.09.2015 proteodesign MMČR Optimist 2015 Nechranice Q 12 12 10 403
151120 10.10.2015 Modrá stuha Vltavy Vltava Praha Q 2 4 1 508
151121 17.10.2015 Primátorský štít Vltava Praha Q 2 3 2 008
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141104 05.04.2014 Mem. Dr. Štěpána Praha - Vltava Q 2 1 2 008
141105 12.04.2014 Mem. Rösslera Ořovského Praha - Vltava Q 2 1 2 110
141603 19.04.2014 Zlatá plachta Barbory Oldřichov - Barbora Q 4 1 5 693
141710 26.04.2014 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 4 3 541
141801 10.05.2014 Jarní Premiéra I. Rozkoš Q 4 3 5 747
142001 17.05.2014 Májový pohár Velké Dářko Q 3 2 4 270
142122 24.05.2014 Velká cena YC Dyje I. Nové Mlýny Q 4 3 5 996
141314 31.05.2014 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 1 3 994
141318 14.06.2014 O pohár starosty Lipno - Lipno n/Vlt. Q 3 3 2 957
144253 20.06.2014 Choco Cup Balatonfoldvár, Hungary Q 5 31 3 154
142006 05.07.2014 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 1 6 812
142007 12.07.2014 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 2 3 955
141135 16.08.2014 Závod nadějí II. Lipno - Černá v Pošumaví Q 1 2 1 291
141332 21.08.2014 MČR - Optimistická hvězdička Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 4 8 346
144021 19.09.2014 Polish Open Optimist Championship Kamień Pomorski, Polsko Q 6 222 2 068
141628 27.09.2014 Český pohár www.najachtu.cz Nechranice Q 4 6 4 516
141122 04.10.2014 Mem. Bürgermeistera Praha - Vltava Q 1 1 1 101
141127 18.10.2014 Primátorský štít 70. ročník Vltava Q 1 4 976
141131 08.11.2014 MČR Praha - Vltava TRQ 6 1 6 606
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131102 16.03.2013 Jarní svezení Vltava - Praha RsF 2 1 1 892
131129 06.04.2013 Memoriál Dr. Štěpána Vltava Q 2 2 1 508
131228 13.04.2013 Jarní závod II. Turyňský rybník Q 2 2 2 110
131105 20.04.2013 Mem.R.Ořovského - závod k 120 let ČYK Vltava - Praha Q 2 1 2 760
131307 27.04.2013 Velká cena YC Lipna Lipno nad Vltavou Q 4 5 4 886
131802 11.05.2013 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 3 5 519
132114 25.05.2013 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 6 4 375
131315 15.06.2013 O pohár starosty Lipna Lipno nad Vltavou Q 3 2 3 541
131718 22.06.2013 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 2 4 069
132007 06.07.2013 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 5 4 404
132008 13.07.2013 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 2 4 105
131326 10.08.2013 Optík regata Orlík Radava Q 2 3 1 709
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121102 14.04.2012 Memoriál Dr. Štěpána - Regata mládeže Vltava- Praha Q 2 2 2 008
121307 28.04.2012 Velká cena YC Lipno Lipno nad Vltavou Q 4 17 2 056
122107 05.05.2012 Znojemský pohár Vranovská přehrada Q 3 5 2 109
121808 12.05.2012 Jarní vánek - Velká cena YC CSA Rozkoš - Surfcentrum Q 4 14 2 092
121309 19.05.2012 Jihočeský pohár - Grand Prix Dvořiště Q 3 3 2 109
122113 26.05.2012 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 17 2 171
121316 09.06.2012 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Q 4 9 2 713
121320 16.06.2012 O pohár starosty Lipna Lipno nad Vltavou Q 3 4 2 463
121321 23.06.2012 Bali Cup Bezdrev Q 3 5 2 291
121212 25.06.2012 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír Q 4 1 5 425
122006 07.07.2012 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 3 5 069
122007 14.07.2012 Bambusová regata Velké Dářko Q 4 7 3 784
121333 11.08.2012 Optík regata Orlík-YCPK Radava Q 2 2 2 061
121334 16.08.2012 Mezinárodní MČR + Eurocup Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 8 6 221
121114 01.09.2012 Regata Laguna Slapská přehrada Kaj 1 10 443
121344 08.09.2012 Borůvková regata Lipno nad Vltavou Q 3 3 3 645
121806 15.09.2012 Fair Play Rozkoš Q 4 7 4 165
121514 22.09.2012 Švestková regata Jesenice Q 3 6 2 109
121807 27.09.2012 Czech Open Optimist Cup Rozkoš Q 1 3 946
121226 06.10.2012 Pohár 150 let Sokola Vranská přehrada Q 1 4 453
121116 06.10.2012 Modrá stuha Vranské přehrady Vranská přehrada Q 2 2 1 508
121118 13.10.2012 Primátorský štít Vltava- Praha Q 4 3 4 087
121119 20.10.2012 Modrá stuha Vltavy Vltava- Praha Q 2 3 1 331
121121 03.11.2012 MČR Vltava pod Vyšehradem TRQ 6 1 6 854
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111602 23.04.2011 Zlatá plachta Barbory + KP Barbora - Oldřichov Q 4 2 3 200
111303 30.04.2011 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. Q 4 13 2 124
111801 14.05.2011 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 10 2 193
111306 21.05.2011 Jihočeský pohár - Grand Prix Dvořiště Q 3 6 1 581
112117 28.05.2011 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 27 951
111311 18.06.2011 O pohár starosty Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. Q 3 9 1 525
112008 09.07.2011 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 10 2 193
112009 16.07.2011 Bambusová regata Velké Dářko Q 4 18 1 559
111324 13.08.2011 Optík regata - Grand Prix Orlík-YCPK Radava Q 2 3 1 805
111907 20.08.2011 Modrá vlajka Seče Seč Q 4 4 1 608
111113 27.08.2011 Memoriál Rösslera-Ořovského Vltava - Praha Q 2 1 1 892
111331 03.09.2011 Lipenský drak Lipno - Lipno n/Vlt. Q 4 7 3 388
112147 23.09.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 6 20 3 096
111120 15.10.2011 Primátorský štít Vltava - Praha Q 4 1 6 425
111121 22.10.2011 Modrá stuha Vltavy Vltava - Praha Q 2 3 1 476
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101204 01.05.2010 Pohár SOSIOS Vranská přehrada Q 1 1 800
101103 01.05.2010 Cena Spartaku Vranská přehrada Q 2 3 646
101105 08.05.2010 Memoriál A.Bürgermeistera Vltava pod Vyšehradem Q 2 5 804
101107 15.05.2010 Regata mládeže Vltava pod Vyšehradem Q 1 2 703
101304 22.05.2010 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 9 1 468
101307 05.06.2010 Pohár Hluboké Bezdrev Q 3 4 2 109
101339 12.06.2010 O pohár starosty Lipna n/Vlt. Lipno Q 3 10 1 206
101208 26.06.2010 9.Memoriál Josefa Šenkýře Orlík Q 2 4 1 081
101209 28.06.2010 Přebor středočes. Kraje Orlík Q 1 4 499
102008 17.07.2010 Bambusová regata Velké Dářko Q 4 35 721
101322 07.08.2010 Optík regata Orlík-YCPK Radava Q 1 11 440
102121 26.08.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 6 36 1 245
101123 04.09.2010 Regata Laguna Slapská přehrada Kaj 1 23 319
101335 11.09.2010 Borůvková regata Lipno - Lipno n/Vlt. Q 3 14 1 671
102134 09.10.2010 Pohárový závod Nové Mlýny Q 4 22 1 443
101118 16.10.2010 Primátorský štít Vltava pod Vyšehradem Q 4 8 1 496
101119 23.10.2010 Modrá stuha Vltavy Vltava pod Vyšehradem Q 2 3 1 476
102203 28.10.2010 Olomoucká regata Chomoutov Q 4 10 989
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091102 09.05.2009 Memoriál Bürgermeistera Vltava pod Vyšehradem Q 2 7 318
091324 08.08.2009 Optík regata Yacht Club Písek, o.s. Q 1 14 210
091112 05.09.2009 Regata Laguna Slapská přehrada Kaj 1 33 281
092145 26.09.2009 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 4 30 947
091117 17.10.2009 Primátorský štít Vltava pod Vyšehradem Q 4 12 1 009
091119 24.10.2009 Modrá stuha Vltavy Vltava pod Vyšehradem Q 2 5 887
 Stáhnout aktivitu 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
211135 16.10.2021 Primátorský štít Vltava - Praha Cad-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,RsF-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Q-3C,RsF-3C,Q-2,Kaj-1 Rozhodčí 4 4
Související články

Juniorské mistrovství světa třídy 49er

03.08.2022
Historicky první účast českých posádek na juniorském mistrovství světa olympijské třídy 49er, které dnes začíná na italském jezeře Como. Na startu uvidíme 68 lodí a mezi nimi dvě naše posádky Matěje a Šimona Jurečkovi z YC Císařská Louka a Jaroslava Čermáka s Petrem Košťálem z YC Pardubice.

Úspěch v Rakousku

22.09.2021
Dvě naše začínající posádky na olympijském 49eru vyjely na první zahraniční závod. Na Wolfgangsee se zúčastnily mistrovství Rakouska.

Jachting na olympijském festivalu

22.08.2021
Na olympijském festivalu v Praze ve Stromovce, který probíhal v době konání olympijských her v Tokiu, se představilo 47 sportů. A je dobře, že mezi nimi nechyběl ani jachting.

Na Lipně se jela první 49er regata

15.07.2021
Ve čtvrtek 8. července 2021 se na Lipenské přehradě uskutečnila historicky první regata lodních tříd 49er a 49erFX. Závodu se zúčastnily celkem tři posádky, doplněné o další skify a foilující plachetnice a společně závodily v PY handicapu. 


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ