Michal Rais

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: YachtClub SK Štětí
ověřená licence domácího klubu
1609-0298 11.08.2015 - 31.03.2023
Reprezentační družstvo ČSJ 01.01.2021 - 31.12.2022
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
224082 18.06.2022 EurILCA 4 Youth European Championships - men Port Dziwnow - Poland L47 18 56 12 151
224066 16.06.2022 ILCA Europa cup Polsko Dziwnow L47 8 36 5 551
221633 11.06.2022 Jarní Nechranice - Nechra week Nechranice Lar 7 5 2 814
221308 04.06.2022 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví L47 7 1 10 612
221801 07.05.2022 Jarní premiéra Rozkoš L47 7 1 11 047
222108 30.04.2022 Spring cup Nové Mlýny L47 0 0
224033 13.04.2022 Ilca Youth Easter Meeting Lago di Garda L47 8 32 6 199
221632 26.03.2022 O Pohár YachtClubu Štětí Labe-Štětí Lar 2 2 804
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
214201 02.12.2021 30th St. Nicolas cup Pula, Chorvatsko L47 8 13 6 607
211602 17.10.2021 Jarní Labe Labe - Štětí Lar 0 0
211601 16.10.2021 O Pohár YachtClubu Štětí Labe - Štětí Lar 1 3 207
211632 10.10.2021 Podzimní Labe Labe - Štětí Lar 2 1 1 892
211631 09.10.2021 O pohár města Štětí Labe - Štětí Lar 2 1 1 892
211630 02.10.2021 Podzimní regata Václava Vacka 25.ročník Oldřichov L47 0 0
211801 25.09.2021 Optimistický podzim Rozkoš L47 7 1 10 493
212001 18.09.2021 Májový pohár Velké Dářko L47 7 1 10 837
212101 10.09.2021 20. Arodem PÁLAVSKÁ REGATA Nové Mlýny Lar 12 19 2 208
211126 04.09.2021 CERE regata Nechranice L47 2 1 2 610
212146 21.08.2021 Czech Junior Nationals - part I. Nové Mlýny L47 12 1 19 741
214074 23.07.2021 132. Travemünder Woche 2021 Travemünde L47 18 204 3 345
212009 10.07.2021 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47 7 4 6 512
212116 12.06.2021 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny L47 7 2 7 855
214027 28.05.2021 Laser Europa Cup Slovenia 2021 Boys Koper, Slovenia L47 7 5 5 834
214002 26.02.2021 Italia cup Circolo Nautico Andora Lar 10 186 1 475
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
202163 26.09.2020 Mistrovství České republiky Nové Mlýny L47 12 7 6 416
202002 12.09.2020 Májový pohár Velké Dářko L47 7 1 7 029
202145 22.08.2020 Modrý hrozen Nové Mlýny L47 7 2 6 397
205000 17.08.2020 Europa cup Dziwnow Poland Dziwnow L47 10 13 7 195
201710 18.07.2020 Mistrovství české flotily - Bacardi Cup Máchovo jezero Lar 3 5 1 206
202008 11.07.2020 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47 7 3 5 980
202007 04.07.2020 Pohár Vysočiny Velké Dářko T93 7 17 3 152
204937 27.06.2020 POKAL BURJA 2020 Izola, Slovenia L47 8 7 5 498
201614 21.06.2020 Tour Techno II Labe - Štětí T93 2 3 804
201613 20.06.2020 Tour Techno I Labe - Štětí T93 2 1 1 406
201607 13.06.2020 Cena YCN Nechranice T93 7 14 1 940
202113 06.06.2020 Pavlovská regata Nové Mlýny L47 7 5 3 837
202114 23.05.2020 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Lar 7 19 1 153
201705 16.05.2020 Memoriál Bruno Hámy Máchovo jezero L47 2 1 1 406
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
194270 06.12.2019 St. Nicholas regata 2019 Pula, Chorvatsko L47 10 65 2 967
191152 08.11.2019 MČR - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ 12 2 12 049
194217 01.11.2019 7. Halloween cup optimist Garda Lake Q 10 344 2 281
191626 13.10.2019 O Excalibur krále Arthura Labe - Štětí Lar 2 1 1 406
191625 12.10.2019 O pohár města Štětí Labe - Štětí Lar 2 2 1 156
192162 27.09.2019 Mistrovství České republiky Nové Mlýny L47 12 9 5 106
191144 21.09.2019 CERE regata Nechranice Q 2 9 1 933
191326 07.09.2019 McDONALD'S CUP 2019 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 16 10 328
191808 29.08.2019 MMČR Bic, Rac Rozkoš T93 12 13 5 741
192144 22.08.2019 MČR - Optimist Nové Mlýny Q 2 12 2 052
191617 17.08.2019 Nechranická buchta Nechranice T93 7 7 1 471
192007 13.07.2019 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 8 7 927
192006 06.07.2019 Závod mladých nadějí Velké Dářko T93 7 14 3 404
192003 15.06.2019 Pohár Vysočiny Velké Dářko T93 3 7 1 206
192121 08.06.2019 Modrý hrozen Nové Mlýny Q 7 6 8 261
192116 25.05.2019 Velká cena Q Nové Mlýny Q 0 0
194064 16.05.2019 Puchar Dziwnowa Dziwnow Q 10 110 2 555
191801 04.05.2019 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 9 6 899
194047 21.04.2019 Stratos Challenge cup Medulin Mr 10 1 10 041
194044 18.04.2019 CSC CUP 2019 Medulin - Croatia Q 10 38 4 506
191601 06.04.2019 O Pohár YachtClubu Štětí Labe - Štětí Q 2 3 1 248
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181144 09.11.2018 MMČR Team Racing Q - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ 12 7 5 184
184129 01.11.2018 VI° Optimist Halloween Cup Lake Garda Q 10 115 4 241
181625 07.10.2018 O Excalibur krále Arthura Chorvatsko Q 1 4 344
181624 06.10.2018 O pohár města Štětí labe - steti Q 2 4 688
181340 22.09.2018 Indiánské léto lipno - cerna v poumavi Q 7 13 5 737
184076 14.09.2018 Mezinárodní mistrovství Polska Dziwnów, Balt, Polsko Q 12 233 1 922
181331 08.09.2018 McDonald's LipnOptík 2018 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 33 5 761
181617 30.08.2018 MMČR Bic Nechranice T93 12 25 3 790
181616 25.08.2018 MČR - Nechranická buchta Nechranice T93 7 20 1 837
181323 16.08.2018 MČR - Optimist Lipno - Černá v Pošumaví Q 2 73 412
184051 11.08.2018 Ora Cup Ora 2018 Arco, Itálie Q 10 366 1 184
182006 14.07.2018 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 25 4 355
182005 07.07.2018 Závod mladých nadějí Velké Dářko T93 7 21 2 260
181710 23.06.2018 Cena Primátora Jablonec T93 2 2 1 156
181119 09.06.2018 CERE regata Nechranice Q 1 23 0
184017 31.05.2018 Puchar Dziwnowa Dziwnow Q 10 125 1 312
182119 26.05.2018 Velká cena ALT Q Nové Mlýny Q 0 0
182115 19.05.2018 Věstonická Venuše Nové Mlýny T93 7 23 1 194
181603 12.05.2018 Cena YCN Nechranice T93 7 22 1 330
181801 05.05.2018 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 12 6 318
181602 28.04.2018 Zlatá plachta Barbory 48. ročník Oldřichov Q 4 1 5 608
181704 21.04.2018 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 8 1 788
181601 14.04.2018 O Pohár YachtClubu Štětí labe - roudnice Q 2 3 1 054
184009 29.03.2018 36° Lake Garda Meeting Optimist Class Lago di Garda Q 10 927 1 592
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171601 01.04.2017 O Pohár YachtClubu Štětí Labe Q 2 4 906
174216 13.04.2017 35 Lake Garda Meeting Optimist Class Lago di Garda Q 10 67 7 190
171703 22.04.2017 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 13 1 435
171801 29.04.2017 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 30 2 914
171706 13.05.2017 Mem. Bruno Hámy Máchovo jezero Q 2 2 2 110
171603 20.05.2017 Cena Oldřichova 30. ročník+KP Oldřichov Q 4 19 1 514
172122 27.05.2017 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 7 34 3 457
174240 01.06.2017 Dziwnow Cup 2017 Dziwnów - Polsko Q 10 137 1 684
171606 10.06.2017 Cena Nechranic Nechranice Q 7 31 2 505
172134 25.06.2017 Hry VIII. LODM Brněnská přehrada RsF 10 4 8 792
172005 08.07.2017 Závod mladých nadějí Velké Dářko T93 7 31 1 772
172006 15.07.2017 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 32 3 454
172413 11.08.2017 Interpohár 2017 Slezská Harta Q 6 10 3 554
171615 19.08.2017 Nechranická buchta Nechranice T93 7 26 1 039
171616 24.08.2017 MMČR Q Nechranice Q 12 23 7 963
172156 01.09.2017 MČR Bic, Vítr z vinohradů/Czech Supercup Nové Mlýny T93 12 41 1 697
171333 09.09.2017 Babí léto Lipno - Černá v Pošumaví Q 7 22 2 524
174024 15.09.2017 International Championship of the Polish Dziwnow Q 12 241 2 371
172168 23.09.2017 Modrý hrozen Q Nové Mlýny Q 7 20 3 996
171720 30.09.2017 Skiregata Jablonec T93 4 8 1 813
171624 14.10.2017 O pohár města Štětí Labe Q 2 4 998
171626 15.10.2017 O Excalibur krále Arthura Labe - Štětí Q 1 1 1 055
174289 29.10.2017 5 Halloween Cup Optimist Garda - Italy Q 10 38 6 385
171116 03.11.2017 MMČR Teamracing Q Vltava - Praha TRQ 12 10 3 325
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
164276 05.02.2016 Ora Cup Ora Arco, Itálie Q 10 88 1 979
164277 09.02.2016 Trofeo Simone Lombardi Malcesine, Itálie Q 10 101 3 089
161601 02.04.2016 Pohár YC Štětí Labe Q 2 9 202
161603 16.04.2016 Zlatá plachta Barbory 46. ročník Oldřichov Q 4 6 2 108
161703 23.04.2016 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 14 1 339
161801 30.04.2016 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 41 2 333
162121 21.05.2016 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Q 7 49 1 179
161313 04.06.2016 Cena Šumavy II. Lipno - Černá v Pošumaví Q 2 10 1 564
161608 11.06.2016 Závod Olympijských nadějí 2016 Nechranice Q 0 0 0
162150 25.08.2016 MČR Optimist Nové Mlýny Q 12 41 5 536
161339 10.09.2016 Borůvková regata 2 Lipno - Lipno nad Vltavou Q 1 24 374
161626 15.10.2016 O pohár města Štětí Labe Q 1 5 305
164317 22.10.2016 Halloween Regatta 2016 Piran Q 10 110 1 995
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151602 11.04.2015 Pohár YC Štětí Labe Q 2 8 396
151603 18.04.2015 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 4 27 644
151801 02.05.2015 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 65 1 060
152001 16.05.2015 Májový pohár Velké Dářko Q 7 63 848
152005 04.07.2015 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 2 28 345
152006 11.07.2015 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 19 808
151509 12.09.2015 Švestková regata Jesenice Q 3 18 782
152178 19.09.2015 Modrý Hrozen Q Nové Mlýny Q 7 51 1 713
151626 26.09.2015 proteodesign MMČR Optimist 2015 Nechranice Q 12 45 3 515
151613 10.10.2015 O pohár města Štětí Labe Q 2 5 610
151630 11.10.2015 O Excalibur krále Arthura Igrane-Chorvatsko Q 1 1 1 004
Související články

Mistrovství Evropy třídy ILCA 4 v Dziwnově

28.06.2022
V sobotu 25. 6. skončilo mistrovství Evropy třídy ILCA 4 v Dziwnowě. Ze šesti dnů se závodilo pouze 4 dny. První a poslední den nefoukalo.

Cena Šumavy na Lipně

10.06.2022
O víkendu 4.–5. 6. v Černé v Pošumaví proběhl závod Cena Šumavy, kterého se účastnili závodníci na lodních třídách 29er, RS500, RS Feva, Flying Dutchman, Finn, ILCA 4, ILCA 7 a Evropa.

Jarní premiéra na Rozkoši

09.05.2022
První závod série Českého poháru tříd Optimist a ILCA 4 se odjel o víkendu 7.–8. května na Rozkoši. Třída ILCA 4 už měla za sebou jeden pokus o pohár na Nových Mlýnech, ale tam se kvůli bezvětří nic neodjelo, Optimisti se sjeli letos poprvé.

Tým ILCA na Gardě

21.04.2022
V jachetním klubu Fraglia Vela Malcesine se od neděle 10. do neděle 17. dubna konal mezinárodní tréninkový kemp zaměřený na závodníky lodních tříd ILCA 4 v počtu 25 závodníků a ILCA 6 v počtu 28 závodníků. Pořadatelem byla Norská jachtařská federace. Soustředění se zúčastnili dva členové SCM Kristýna Flosmanová a Michal Rais a skupinu doplnil Jan Bělík.

Optimisti přivezli z Chorvatska dvě bronzové medaile

07.12.2021
Na start tradiční Mikulášské regaty, která se konala od 3. do 5. prosince v Pule, se postavilo pět českých Optimistů a dva závodníci ve třídě ILCA 4.

Na Czech Junior Nationals první mistrovské tituly uděleny

25.08.2021
První část mistrovství České republiky mládeže v jachtingu je úspěšně za námi. 101 účastníků v lodních třídách ILCA 4 a RS Feva závodilo od 21. do 24. srpna v Yacht Clubu Dyje Břeclav na Nových Mlýnech.

Mistrovství Evropy mládeže třídy ILCA 4 v Travemünde

01.08.2021
Od 23. do 30. 7. se v německém letovisku Travemünde uskutečnilo ME mládeže v lodní třídě ILCA 4 jako součást 132. Travemünder Woche.

Laser team dočasně bez trenéra

31.05.2021
První závod Evropského poháru tříd ILCA se jel 28.–30. května ve slovinském Koperu. Český tým tam trénoval od začátku týdne.


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ