Ing. Jiří Hýža

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachtklub Brno, z.s.
ověřená licence domácího klubu
2101-0466 11.08.2015 - 31.03.2023
Člen HZS
VMP: 327729 Velikost: XL Skupina: LS Brno 24.2.2018
0651 24.02.2018 - 24.02.2023
Trenér licence B (2. třídy)
školení: 21.7. 2020 Nechranice
0488 21.07.2020 - 21.07.2025
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
221327 26.08.2022 Mistrovství ČR lodní třídy FINN Lipno - Kovářov Fin 12 2 13 940
221308 04.06.2022 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fin 7 1 8 940
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
212101 10.09.2021 20. Arodem PÁLAVSKÁ REGATA Nové Mlýny Fin 7 1 8 940
212152 03.09.2021 MČR Finn Nové Mlýny Fin 1 3 1 086
212409 03.07.2021 Bermuda CUP Slezská Harta Fin 1 2 1 101
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
202164 26.09.2020 Pohár FINN Nové Mlýny Fin 7 2 7 029
201337 18.09.2020 MČR FINN 2020 Lipno - Kovářov Fin 12 2 14 162
204023 29.08.2020 Pohár SNP Šamorín Fin 7 2 6 397
202169 15.08.2020 Prázdninová pálavská nove mlyny Fin 0 0
202004 13.06.2020 Pohár o Velké Dářko Velké Dářko Fin 1 23 0
201803 23.05.2020 Pohár města Česká Skalice Rozkoš Fin 7 6 3 873
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192156 20.09.2019 MČR Nové Mlýny Fin 12 3 13 383
191324 31.08.2019 Frymburský pohár Lipno - Kovářov Fin 7 1 9 658
192002 01.06.2019 Pohár o Velké Dářko Velké Dářko Fin 7 2 8 385
192107 03.05.2019 M.B Keramika Pálavská regata Nové Mlýny Fin 7 1 10 612
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
184075 14.09.2018 MM Slovenska 2018 - VC Slovenska 2018 VD Gabčíkovo, Slovensko Fin 12 1 14 579
181326 30.08.2018 MMČR FINN Lipno - Kovářov Fin 12 4 12 663
182130 22.06.2018 Veteran Cup Finn Brněnská přehrada Fin 3 4 2 333
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny Fin 8 2 10 652
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171702 08.04.2017 Pohár Haas+Sohn Máchovo jezero Fin 7 2 7 997
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny Fin 8 1 12 849
171906 12.08.2017 Štít města Pardubic Sec Fin 3 2 2 109
171330 02.09.2017 Frymburský pohár Lipno - Kovářov Fin 7 1 9 963
172158 08.09.2017 MČR Nové Mlýny Fin 12 13 4 407
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
162114 06.05.2016 M.B.Keramika Pálavská regata 2016 Nové Mlýny Fin 8 1 11 850
161108 18.06.2016 Cena CERE Nechranice Fin 7 3 6 154
161710 01.07.2016 Czech Finn Masters Máchovo jezero Fin 3 8 1 788
162174 16.09.2016 MMČR FINN 2016 Nové Mlýny Fin 12 2 15 822
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151702 18.04.2015 Pohár Haas-Sohn Máchovo jezero Fin 7 2 7 997
152111 25.04.2015 Krajský přebor Brněnská přehrada Fin 2 2 554
152121 08.05.2015 M.B.Keramika Pálavská regata 2015 Nové Mlýny Fin 7 2 8 261
152145 26.06.2015 Finn Masters Brněnská přehrada Fin 3 1 4 644
151909 08.08.2015 O štít města Pardubic Seč Fin 3 1 3 012
151336 28.08.2015 MČR Černá v Pošumaví Fin 12 4 12 663
152182 25.09.2015 MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn Nové Mlýny Fin 7 2 7 213
154295 01.10.2015 MALCESINE CUP LAGO DI GARDA, ITALIE Fin 10 43 4 218
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
142103 19.04.2014 Krajský přebor Brněnská přehrada Fin 2 1 1 156
141907 12.07.2014 Setkání Finnařů na Seči Seč Fin 1 8 402
141910 09.08.2014 O štít města Pardubic Seč Fin 3 2 2 263
142164 26.09.2014 MČR Nové Mlýny Fin 4 2 4 315
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
122105 04.05.2012 Pálavská regata Nové Mlýny Fin 5 3 4 513
122120 16.06.2012 Veletržní regata Brněnská přehrada Fin 1 2 402
121909 14.07.2012 Setkání Finnařů na Seči Seč Fin 1 3 1 039
121335 17.08.2012 MČR Lipno - Hůrka Fin 2 7 1 837
121341 31.08.2012 Lipno regata 2012 Lipno - Černá v Pošumaví Fin 6 8 1 663
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111906 13.08.2011 O štít města Pardubic Seč Fin 3 1 3 831
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101715 17.04.2010 Pohár HAAS + SOHN Rukov Máchovo jezero Fin 4 2 4 989
102102 24.04.2010 Putovní pohár Brněnská přehrada Fin 2 3 452
102104 07.05.2010 DAP-PROVMEX PALAVSKA REGATA 2010 Nové Mlýny Fin 4 3 3 700
101207 05.06.2010 Velká cena IZOGLASS Jesenice Fin 0 0 0
101308 12.06.2010 Frymburský pohár Lipno - Kovářov Fin 4 2 3 517
102114 26.06.2010 Krajský přebor KSJ21 Brněnská přehrada Fin 4 2 2 812
104281 06.08.2010 O pohár primátora SVK - Liptovská Mara Fin 4 4 3 443
101904 14.08.2010 Štít města Pardubic Seč Fin 3 1 4 206
102131 02.10.2010 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Fin 2 4 688
102133 08.10.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Fin 6 3 6 518
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091714 11.04.2009 Pohár Haas&Sohn Máchovo jezero Fin 2 3 2 202
092108 08.05.2009 Pálavská regata - Luxplan 2009 Nové Mlýny Fin 5 1 7 116
091801 16.05.2009 Jarní Premiéra I. + KP Rozkoš Fin 4 1 5 519
091383 04.09.2009 MČR - Lipno Regata Lipno - Kovářov Fin 6 5 5 821
092145 26.09.2009 Mistrovství ČR Nové Mlýny Fin 4 2 4 860
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
082104 02.05.2008 Pálavská regata Nové Mlýny Fin 4 2 3 784
081801 10.05.2008 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Fin 4 1 4 404
081311 14.06.2008 Frymburský pohár Lipno-Kovářov Fin 1 4 703
082118 21.06.2008 Krajský přebor KSJ21 Brněnská přehrada Fin 4 1 3 784
084001 01.08.2008 Velká cena Slovenska - MM SR Orava Fin 5 2 5 505
082125 09.08.2008 Veletržní regata Brněnská přehrada Fin 2 1 1 406
081381 05.09.2008 LIPNO Regatta - okruh ALFA Lipno - Černá v Pošumaví Fin 1 5 724
082138 26.09.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Fin 6 4 5 275
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071713 07.04.2007 Jarní pohár Máchovo jezero Fin 2 1 2 713
071714 14.04.2007 Pohár HAAS+SOHN Máchovo jezero Fin 4 3 4 221
071715 28.04.2007 Baban cup I. Máchovo jezero Fin 3 1 3 831
072106 04.05.2007 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Fin 4 5 2 897
071310 16.06.2007 Frymburský pohár Lipno - Kovářov Fin 4 2 4 489
072117 23.06.2007 Krajský přebor Brněnská přehrada Fin 4 1 4 016
071904 16.07.2007 Setkání finařů na Seči Seč Fin 1 10 620
072121 11.08.2007 Veletržní regata Brněnská přehrada Fin 3 2 2 637
071382 29.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Bravo) Lipno - Jestřábí Fin 6 6 5 048
71382 29.08.2007 testovac9 plzen Fin 6 6 5 048
072008 08.09.2007 Štít města Pardubic Velké Dářko Fin 4 4 3 017
071619 15.09.2007 Cena YC Tušimice Nechranice Fin 4 2 3 904
072134 28.09.2007 Mistrovství ČR Nové Mlýny Fin 4 1 4 989
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
061714 15.04.2006 Baban Cup I. Máchovo jezero Fin 3 3 2 563
061601 22.04.2006 Cena Roudnice Máchovo jezero Fin 4 14 1 189
062105 05.05.2006 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Fin 6 5 4 467
062114 24.06.2006 Krajský přebor II. Brněnská přehrada Fin 4 2 2 580
061904 15.07.2006 Setkání finařů na Seči Seč Fin 1 15 340
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
052127 Veletržní regata Brněnská přehrada Fin 2 1 2 008
052117 Krajský přebor Brněnská přehrada Fin 4 1 3 784
051908 Štít města Pardubic Rozkoš Fin 4 4 2 812
051601 Cena Roudnice Máchovo jezero Fin 4 5 3 200
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
042133 MČR Nové Mlýny Fin 6 10 2 661
042126 Veletržní regata Brno Fin 3 2 2 109
042110 Pavlovská regata Nové Mlýny Fin 4 2 3 904
041729 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero Fin 2 2 1 952
041714 Baban Cup I. Máchovo jezero Fin 3 3 2 484
041620 Hop regata Nechranice Fin 1 3 578
041601 Cena Roudnice Máchovo jezero Fin 4 5 2 812
041327 Lipno CERE regata Lipno Fin 4 2 3 656
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
032112 Pavlovská regata Nové Mlýny Fin 4 2 4 221
031716 Baban Cup III Máchovo jezero Fin 3 2 2 400
031703 Baban Cup I Máchovo jezero Fin 2 1 2 925
031701 Jarní pohár Finn Máchovo jezero Fin 2 1 2 663
031334 Jubilejní regata110 let jachtingu v Čech Lipno Fin 6 3 6 025
031311 KP III + Frymburský pohár Lipno (Lukavická zátoka) Fin 1 1 1 055
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
021908 Štít města Pardubic Velké Dářko Fin 4 5 2 064
021717 Baban Cup II Máchovo jezero Fin 3 3 2 563
021701 Jarní pohár Finn Máchovo jezero Fin 2 3 1 709
021630 Zlatá sekyrka Labe Fin 1 4 645
021602 Cena Roudnice Máchovo jezero Fin 4 1 5 220
 Stáhnout aktivitu 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
222105 23.04.2022 Krajský přebor Brněnská přehrada L47-4K,Las-4K,Q-4K,RsV-4K,L47-3M Velitel záchrany 4 3
222108 30.04.2022 Spring cup Nové Mlýny 420-7P,Fb-7P,L47-7P,Las-7P Záchranář 7 2
221801 07.05.2022 Jarní premiéra Rozkoš L47-7P,QMZ-7P,QSZ-7P Akce bez podpory HZS 7 0
222117 18.05.2022 Pohár JMK I. Brněnská přehrada L47-2,Q-2 Záchranář 2 1
222119 21.05.2022 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny 29r-7P,L47-7P,Lar-7P,QMZ-7P,QSZ-7P Záchranář 7 2
222125 15.06.2022 Pohár JMK II. Brněnská přehrada L47-2,Q-2 Velitel záchrany 2 2
222127 18.06.2022 Veletržní regata - Memoriál Karla Hrubého Brněnská přehrada Lar-7P,Evr-3M,L47-3M,Q-3M Velitel záchrany 7 3
222152 07.09.2022 Pohár JMK III. Brněnská přehrada L47-2,Q-2 Velitel záchrany 2 2
221601 29.09.2022 Czech Junior Nationals Nechranice 29r-12mr,L47-12mr,Q-12mr,RsF-12mr,T93-12mr,RsF-8mz,29r-7P Záchranář 12 4
222167 05.10.2022 Pohár JMK IV. Brněnská přehrada L47-2,Q-2 Velitel záchrany 2 2
 Stáhnout aktivitu 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
212116 12.06.2021 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny L47-8mz,29r-7P,L47-7P,Lar-7P,QSZ-7P,QMZ-7P Záchranář 8 2
212176 16.06.2021 JMK I. brnenska prehrada L47-2,Q-2 Velitel záchrany 2 2
212127 19.06.2021 Veletržní regata Brněnská přehrada Lar-7P,RsV-7P,Lar-4K,Q-4K,RsV-4K,Evr-3M,L47-3M,Q-3M Velitel záchrany 7 3
212177 30.06.2021 JMK II. brnenska prehrada L47-2,Q-2 Velitel záchrany 2 2
212009 10.07.2021 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47-7P,Evr-4K,Q-4K,Evr-3C,Evr-3C,Evr-3M,Q-3C Záchranář 7 2
212146 21.08.2021 Czech Junior Nationals - part I. Nové Mlýny L47-12mr,RsF-12mr,RsF-8mz,RsF-7P Záchranář 12 4
212178 08.09.2021 JMK III. brnenska prehrada L47-2,Q-2 Velitel záchrany 2 2
212001 18.09.2021 Májový pohár Velké Dářko Evr-7P,L47-7P,Q-3M Záchranář 7 2
212179 22.09.2021 JMK IV. brnenska prehrada L47-2,Q-2 Záchranář 2 1
211801 25.09.2021 Optimistický podzim Rozkoš L47-7P,QSZ-7P,QMZ-7P Akce bez podpory HZS 7 0
212169 02.10.2021 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada RsV-7P,Vau-7P,Was-7P,29r-3C,L47-3M,Las-3M,Q-3M Velitel záchrany 7 3
 Stáhnout aktivitu 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
202113 06.06.2020 Pavlovská regata Nové Mlýny Q-7P,L47-7P Záchranář 7 2
202172 17.06.2020 Pohár JMK-Q I Brněnská přehrada L47-2,Q-2 Velitel záchrany 2 2
202173 24.06.2020 Pohár JMK-Q II Brněnská přehrada L47-2,Q-2 Velitel záchrany 2 2
202008 11.07.2020 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47-7P,Evr-4K,Q-4K,Bic-3M,Q-3C,Q-3M Záchranář 7 2
202009 18.07.2020 Bambusová regata Velké Dářko Q-7P Záchranář 7 2
202145 22.08.2020 Modrý hrozen Nové Mlýny L47-7P,Q-7P Záchranář 7 2
202174 02.09.2020 Pohár JMK-Q III brnenska prehrada L47-2,Q-2 Velitel záchrany 2 2
202002 12.09.2020 Májový pohár Velké Dářko Evr-7P,L47-7P,Q-3M Záchranář 7 2
202166 03.10.2020 Memeoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada RsV-7P,Vau-7P,29r-3C,Las-3M,L47-2,Q-2 Velitel záchrany 7 3
202175 07.10.2020 Pohár JMK-Q IV brnenska prehrada L47-2,Q-2 Velitel záchrany 2 2
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
192102 17.04.2019 Pohár JMK I Brněnská přehrada Q-2 Záchranář 2 1
192001 18.05.2019 Májový pohár Velké Dářko Evr-7P,L47-3M,Q-3C,Q-3M Záchranář 7 2
192116 25.05.2019 Velká cena Q Nové Mlýny Q-7P Záchranář 7 2
192121 08.06.2019 Modrý hrozen Nové Mlýny 420-7P,Q-7P Záchranář 7 2
192125 22.06.2019 Veletržní regata Brněnská přehrada Lar-7P,RsV-7P,Evr-3M,Q-3M,RsT-3M Záchranář 7 2
192007 13.07.2019 Bambusová regata Velké Dářko Q-7P Záchranář 7 2
192128 14.08.2019 Pohár JMK III Brněnská přehrada Q-2 Záchranář 2 1
192140 17.08.2019 Dálková plavba Brněnská přehrada Q-3D Záchranář 3 1
192144 22.08.2019 MČR - Optimist Nové Mlýny Q-12mr Záchranář 12 4
191326 07.09.2019 McDONALD'S CUP 2019 Lipno - Černá v Pošumaví Q-12mr,420-7P,Q-7P Záchranář 12 2
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
182001 12.05.2018 Májový pohár Velké Dářko Evr-7P,L47-3M,Q-3C,Q-3M Rozhodčí 7 2
182119 26.05.2018 Velká cena ALT Q Nové Mlýny Q-7P Rozhodčí 7 2
182006 14.07.2018 Bambusová regata Velké Dářko L47-7P,Q-7P Rozhodčí 7 2
Související články

Mistrovství ČR třídy Finn

30.08.2022
Od 26. do 28. srpna proběhlo v Kovářově Mistrovství ČR ve třídě Finn. Přihlášeno bylo celkem 26 lodí, z toho tři lodě ze Slovenska a jedna loď z Německa.

Cena Šumavy na Lipně

10.06.2022
O víkendu 4.–5. 6. v Černé v Pošumaví proběhl závod Cena Šumavy, kterého se účastnili závodníci na lodních třídách 29er, RS500, RS Feva, Flying Dutchman, Finn, ILCA 4, ILCA 7 a Evropa.

Mistrovství ČR třídy FINN

26.09.2019
Ve dnech 20.­–22. 9 se uskutečnilo MČR třídy Finn pořádané jachtklubem Dyje Břeclav na nádrži Nové Mlýny pod obcí Pavlov. Na start se postavilo celkem 31 závodníků včetně tří bratrů Slováků, dvou sousedů z Rakouska a jednoho Čecha závodícího pod vlajkou Turecka.


nahoru