Pálavská regata

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 222112
Datum závodu 07.05.2022
Dní 2
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy Evropa-7P, Finn-7P, ILCA 7-7P
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2405-0099 Ščerba Kamil 1969
10*
1
1
2
4
9320
2
2408-0002 Hyrš Ladislav
4
3
11*
3
10
7213
3
1504-0010 Gebhart Zdeněk
1
6*
4
6
11
5980
4
1702-0039 Vacula Martin
3
5
8*
4
12
5106
5
2203-0112 Červenka Matouš
11*
10
3
1
14
4427
6
2203-0164 Rozsypal Jakub 1990
7*
2
5
7
14
3873
7
2405-0118 Ščerba Patrik
5
4
10*
5
14
3404
8
1219-0006 Skalický Vladimír
6
7
2
8*
15
2999
9
9901-0048 Holák Andrej
2
8
6
15*
16
2640
10
1130-1197 Kaloš Martin
8
12*
7
12
27
2320
11
1203-0170 Jochovič Josef
9
13*
9
9
27
2030
12
1214-0086 Outrata Jiří
12*
9
12
11
32
1766
13
2103-0771 Čajčík Jan
13*
11
13
13
37
1523
14
2203-0134 Heneš David
14
17*
14
10
38
1297
15
1901-0009 Kmoníček Jiří
16*
14
16
14
44
1088
16
2421-0003 Mušálek Pavel
17*
15
15
16
46
891
17
1103-0080 Janatka Jan
15
16
17*
17
48
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0583 Teplý Ondřej
1
1
2
3*
4
9658
2
1504-0086 Novotný Štěpán
4
5*
1
2
7
7551
3
2116-0003 Halouzka Jiří
3
3
5*
1
7
6318
4
1902-0189 Steiner Michal
8*
4
3
4
11
5444
5
1702-0147 Lawson Andrew 2002
2
2
9*
9
13
4765
6
2101-0509 Chlup Zdeněk
6
9*
7
5
18
4211
7
1607-0166 Himmelová Klára
5
7
13*
6
18
3743
8
1609-0248 Vaszi Mikuláš
13*
8
4
7
19
3337
9
2101-0577 Audy Dan
14*
10
6
11
27
2979
10
2301-0099 Přikryl Benjamín
7
6
15*
15
28
2658
11
1607-0165 Himmel Jiří
12
11
8
14*
31
2369
12
1702-0145 Vacula Jiří
9
12
10
18*
31
2104
13
1508-0150 Vaidiš Tomáš
10
14
16*
8
32
1861
14
1607-0162 Solfronk Antonín
SCP*
13
17
10
40
1635
15
1701-0222 Háma Martin
18*
17
12
13
42
1426
16
1508-0151 Netopilík Zdeněk
16
15
18*
12
43
1229
17
2101-0761 Hlavsa Tomáš
17
18*
11
17
45
1045
18
1508-0231 Liška Matěj
15
16*
14
16
45
871
19
1703-0228 Václavík Jakub
19*
19
19
19
57
707
20
1130-0279 Kašpar Antonín
DNC*
DNC
DNC
DNC
63
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1301-0231 Sivý Štěpán
1
2*
1
2
4
9320
2
2201-0011 Směšný Marek
UFD*
1
5
1
7
7213
3
2404-0379 Bobek Pavel
3
3
2
13*
8
5980
4
1609-0287 Mlejnek Tomáš
2
4*
3
4
9
5106
5
2419-0003 Škráčková Vendula
8*
8
4
3
15
4427
6
2201-0020 Kučerová Lucie
12*
5
6
6
17
3873
7
2101-0766 Chlupová Kateřina
7
7
11*
5
19
3404
8
1301-0230 Matoušek Ondřej
5
6
13*
9
20
2999
9
2001-0172 Kafková Petra
6
10*
8
7
21
2640
10
2203-0165 Rozsypal Martin
4
11
7
12*
22
2320
11
2404-0454 Žáček Jiří
9
9
9
11*
27
2030
12
2001-0154 Kafka Richard
10
14*
12
8
30
1766
13
2201-0019 Kováčová Tereza
15*
12
10
14
36
1523
14
1301-0233 Žíla Jiří
13
13
14*
10
36
1297
15
1504-0085 Bobková Michaela
11
15
DNS*
DNC
44
1088
16
1301-0229 Matoušek Matěj
14
16*
15
15
44
891
17
1213-0191 Mojdl Martin
16
17*
16
16
48
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ