Modrý Hrozen I.

 Zpět

CTl 142161
Datum 20.09.2014
Dní 2
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy Fb-4P,Vau-4P,Fd-3C,420-4P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Zanker Zbyněk
3
2 838
Kotek Kamil
2 838
2
Beneš Pavel
7
1 935
Šimek Karel
1 935
3
Kopecký Ivo
9
1 407
Štamberg Jan
1 407
4
Novotný Karel
11
1 032
Kleiner Otakar
1 032
5
Kučera Michal
15
741
Mannel Luboš
741
6
Wolk Roland
20
504
Ach-Hübner Otakar
504
7
Lehečka Zdeněk
22
303
Lehečka Zdeněk
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Jaroměřská Tereza
5
3 517
Štruncová Michaela
3 517
2
Vlach Martin
5
2 312
Vlachová Veronika
2 312
3
Hlubuček Pavel
7
1 608
Storch Petr
1 608
4
Jebavá Markéta
8
1 108
Jebavý Vít
1 108
5
Synková Anna
15
721
Štursová Jana
721
6
Bureš Martin
18
404
Mannelová Anežka
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Roček Roman
6
6 254
Kubový Martin
6 254
2
Preibischová Michaela
8
5 049
Hájek Milan
5 049
3
Kvasnik Milan
9
4 345
Kořan Petr
4 345
4
Will Jan
13
3 845
Čechura Jiří
3 845
5
Procházka Filip
14
3 458
Čáp Milan
3 458
6
Winkler Pavel
14
3 141
Verner Jaroslav
3 141
7
Šnajdr Matěj
15
2 873
Šnajdr Milan
2 873
8
Košvica Jakub
16
2 641
Parůžek Jiří
2 641
9
Šedivák Kryštof
24
2 437
Mudra Martin
2 437
10
Mika Radek
28
2 254
Stránská Lucie
2 254
11
Lambl Vojtěch
28
2 088
Jeništa Milan
2 088
12
Gemperle Jiří
29
1 937
Vomáčko Ladislav
1 937
13
Bidlová Jitka
32
1 798
Janderová Klára
1 798
14
Žáková Petra
33
1 669
Žáková Martina
1 669
15
Pavlovská Alexandra
39
1 549
Mayerbergová Ilona
1 549
16
Beneš Vlastimil
41
1 437
Průcha Alexandr
1 437
17
Škoda Michal
46
1 332
Jedlička Jan
1 332
18
Cikrt Tomáš
49
1 233
Procházka Libor
1 233
19
Nápravník Jakub
50
1 139
Kořanová Michaela
1 139
20
Otto Karel
55
1 049
Labuda Ondřej
1 049
21
Burdová Michaela
61
965
Krátký Jan
965
22
Vích Ondřej
62
884
Šupolík Petr
884
23
Svoboda Lukáš
65
807
Havel Filip
807
24
Trusíková Hana
68
733
Vašík Roman
733
25
Řezáč Jindřich
72
662
Kuřava Jaromír
662
26
Liczmanová Jana
72
594
Čudek Radim
594
27
Karhánek Jiří
79
528
Vít Ladislav
528
28
Fiala Eduard
81
465
Fiala Michal
465
29
Špaček Matěj
86
404
Beneš Jiří
404
30
Malec Martin
93
0
Pavlík Jiří
0
poř.
jméno
body
l.body
1
Chalupníková Kateřina
3
4 404
Chalupník Miloslav
4 404
2
Prokopová Lenka
6
3 200
Karas Tomáš.
3 200
3
Kmenta Martin
10
2 496
Pospíšil Martin
2 496
4
Kubíková Dana
11
1 996
Kubík Michal
1 996
5
Mlčoch Jan
14
1 608
Mlčoch Bronislav
1 608
6
Marek Václav
18
1 291
Vacula Jan
1 291
7
Patočková Vanda
19
1 024
Formánek Jindřich
1 024
8
Petřík Roman
20
792
Hofmann Filip
792
9
Indrák Václav
22
587
Svozil Lubomír
587
10
Klát Roman
26
404
Vacula Karel
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ