Šimon Jurečka

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: TJ Císařská louka - yachting, z.s.
Ověřená licence domácího klubu
1103-0010 27.02.2019 - 31.03.2023
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
214140 18.09.2021 Skiffweekend 2021 Wolfgangsee - St. Gilgen 49er 4 6 1 108
211322 02.09.2021 49er/49erFX/Nacra 17 Junior European Championship Lipno - Černá v Pošumaví 49er 18 29 1 818
211333 08.07.2021 1st 49er Flex Open lipno - cerna v posumavi 49er 0 0
211313 03.07.2021 Vítr a Slunce Lipno - Černá v Pošumaví 29r 12 32 4 659
211118 05.06.2021 FIFE CUP Nechranice 29r 1 2 754
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
205038 24.10.2020 29er Eurocup 2020 Riva del Garda, Itálie 29r 10 32 3 812
202166 03.10.2020 Memeoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada 29r 3 6 831
201134 05.09.2020 Regata Laguna Slapy Kaj 1 6 437
201331 28.08.2020 MMČR - Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví 29r 12 7 8 247
201341 25.08.2020 Intergalactic Championship lipno - cerna v posumavi 29r 7 6 4 047
201149 25.07.2020 1. Nechranice Woche Nechranice 29r 1 5 356
201340 06.06.2020 Pohár YK Jestřábí Lipno - Černá v Pošumaví 29r 7 3 5 165
202114 23.05.2020 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny 29r 7 3 4 367
205032 13.02.2020 Europe, 420 and 29er – Eurocup No.1 El Balís 29r 10 42 4 271
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192164 05.10.2019 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada 29r 3 1 3 166
191141 07.09.2019 Regata Laguna slapy Kaj 1 6 437
191323 30.08.2019 MČR - Lipno regata II. Lipno - Černá v Pošumaví 29r 12 3 7 983
194145 16.08.2019 29er European Championship LAGO DI GARDA 29r 24 172 4 505
191904 10.08.2019 Štít města Pardubic Seč 29r 1 5 247
191313 04.07.2019 MMČR CADET - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 29r 7 6 3 058
191335 29.06.2019 O krále Šumavy II. lipno - cerna v posumavi 29r 7 5 3 612
194090 22.06.2019 Kieler Woche 1 Kiel 29r 10 96 1 906
191306 08.06.2019 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 29r 7 4 4 290
192115 25.05.2019 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny 29r 0 0
191113 19.04.2019 Nechranický skluz Nechranice 29r 7 4 3 782
194046 13.04.2019 EASTER REGATTA Lago di Garda 29r 10 17 3 757
194180 03.03.2019 Regata Zonale 29er Anzio, Itálie 29r 10 12 2 259
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181144 09.11.2018 MMČR Team Racing Q - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ 12 5 6 937
181142 20.10.2018 Modrá stuha Vltavy                                    vltava - praha Q 2 1 2 554
181141 13.10.2018 Primátorský štít Vltava - Praha Q 4 1 5 693
181140 06.10.2018 Memoriál Bürgemeistera vltava - praha Q 2 1 2 663
181340 22.09.2018 Indiánské léto lipno - cerna v poumavi Q 7 3 10 195
181331 08.09.2018 McDonald's LipnOptík 2018 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 22 7 874
181134 01.09.2018 Regata Laguna Slapy Kaj 1 5 443
181323 16.08.2018 MČR - Optimist Lipno - Černá v Pošumaví Q 2 14 1 847
182006 14.07.2018 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 5 9 248
181119 09.06.2018 CERE regata Nechranice Q 1 7 598
182119 26.05.2018 Velká cena ALT Q Nové Mlýny Q 0 0
181801 05.05.2018 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 7 7 957
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171102 08.04.2017 Memoriál Rösslera-Ořovského Vltava Praha Q 2 1 2 285
171703 22.04.2017 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 3 3 346
171801 29.04.2017 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 8 6 932
174228 11.05.2017 Puchar YKP Gdynia Gdynia Q 7 58 3 320
172122 27.05.2017 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 7 3 10 837
171606 10.06.2017 Cena Nechranic Nechranice Q 7 7 7 029
171312 17.06.2017 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 2 2 400
172005 08.07.2017 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 1 6 129
172006 15.07.2017 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 12 6 436
171616 24.08.2017 MMČR Q Nechranice Q 12 1 24 303
171109 02.09.2017 Regata Laguna Slapy Kaj 1 15 226
171333 09.09.2017 Babí léto Lipno - Černá v Pošumaví Q 7 5 7 029
171114 21.10.2017 Modrá stuha Vltavy Vltava Praha Q 2 1 2 494
171116 03.11.2017 MMČR Teamracing Q Vltava - Praha TRQ 12 8 4 488
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161102 09.04.2016 Memoriál Dr. Štěpána Vltava Praha Q 2 1 2 202
161703 23.04.2016 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 3 3 346
162001 14.05.2016 Májový pohár Velké Dářko Q 3 8 1 839
162121 21.05.2016 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Q 7 29 3 298
161608 11.06.2016 Závod Olympijských nadějí 2016 Nechranice Q 0 0 0
164262 16.06.2016 42 Trofeo Optimist D Argento Garda - Torbola Q-ch 10 88 2 637
162005 09.07.2016 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 6 3 080
162006 16.07.2016 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 5 2 593
161138 13.08.2016 Olympic Chicken Race Lipno - Černá v Pošumaví Q 1 2 1 004
162150 25.08.2016 MČR Optimist Nové Mlýny Q 12 8 14 052
161338 03.09.2016 Borůvková regata Lipno - Lipno nad Vltavou Q 3 2 3 485
161339 10.09.2016 Borůvková regata 2 Lipno - Lipno nad Vltavou Q 1 30 277
164013 16.09.2016 International Championship of PODA Dziwnów, Poland Q 10 180 3 371
161115 01.10.2016 Memoriál A. Burgermeistra Vltava Praha Q 2 1 2 610
161116 08.10.2016 Modrá stuha Vltavy Vltava Praha Q 2 4 1 156
161118 22.10.2016 Primátorský štít Vltava Praha Q 4 1 5 220
161120 04.11.2016 MČR Team race Q Vltava Praha TRQ 12 5 6 578
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151101 14.03.2015 Jarní RS svezení Vltava - Praha RsF 3 2 3 166
151102 11.04.2015 Memoriál Dr. Štěpána Vltava Praha Q 2 5 962
151103 18.04.2015 Memoriál Rosslera - Ořovského Vltava Praha Q 2 1 2 008
151801 02.05.2015 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 29 3 513
152001 16.05.2015 Májový pohár Velké Dářko Q 7 18 4 657
152130 23.05.2015 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Q 7 13 5 147
151309 30.05.2015 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 6 1 734
151313 06.06.2015 Cena Šumavy II. Lipno - Černá v Poš. Q 2 17 1 156
151318 13.06.2015 O pohár starosty Lipno - Lipno n.Vltavou Q 3 2 2 109
152006 11.07.2015 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 1 4 644
151345 08.08.2015 ChickenRace Lipno - Černá v Pošumaví Q 1 4 754
151338 05.09.2015 Borůvková regata Lipno - Lipno n.Vltavou Q 3 7 1 853
151509 12.09.2015 Švestková regata Jesenice Q 3 11 1 424
152178 19.09.2015 Modrý Hrozen Q Nové Mlýny Q 7 26 3 761
151626 26.09.2015 proteodesign MMČR Optimist 2015 Nechranice Q 12 15 9 240
151121 17.10.2015 Primátorský štít Vltava Praha Q 2 9 1 054
151123 07.11.2015 MČR - TMR Q Vltava - Praha TRQ 12 8 3 325
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141104 05.04.2014 Mem. Dr. Štěpána Praha - Vltava Q 2 5 610
141105 12.04.2014 Mem. Rösslera Ořovského Praha - Vltava Q 2 5 713
141603 19.04.2014 Zlatá plachta Barbory Oldřichov - Barbora Q 4 11 1 527
141710 26.04.2014 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 16 1 734
141801 10.05.2014 Jarní Premiéra I. Rozkoš Q 4 38 1 337
142001 17.05.2014 Májový pohár Velké Dářko Q 3 34 578
141314 31.05.2014 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 10 994
141318 14.06.2014 O pohár starosty Lipno - Lipno n/Vlt. Q 3 19 552
142006 05.07.2014 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 12 2 496
142007 12.07.2014 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 19 1 022
141135 16.08.2014 Závod nadějí II. Lipno - Černá v Pošumaví Q 1 17 362
141332 21.08.2014 MČR - Optimistická hvězdička Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 42 2 219
142176 20.09.2014 Modrý Hrozen II. Nové Mlýny Q 4 10 2 478
141628 27.09.2014 Český pohár www.najachtu.cz Nechranice Q 4 22 2 259
141122 04.10.2014 Mem. Bürgermeistera Praha - Vltava Q 1 3 624
141127 18.10.2014 Primátorský štít 70. ročník Vltava Q 1 12 499
141131 08.11.2014 MČR Praha - Vltava TRQ 6 9 881
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131129 06.04.2013 Memoriál Dr. Štěpána Vltava Q 2 8 304
131228 13.04.2013 Jarní závod II. Turyňský rybník Q 2 7 1 022
131105 20.04.2013 Mem.R.Ořovského - závod k 120 let ČYK Vltava - Praha Q 2 12 601
131307 27.04.2013 Velká cena YC Lipna Lipno nad Vltavou Q 4 32 1 662
131802 11.05.2013 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 39 1 063
132114 25.05.2013 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 47 799
131315 15.06.2013 O pohár starosty Lipna Lipno nad Vltavou Q 3 22 416
131718 22.06.2013 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 24 831
132007 06.07.2013 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 26 1 540
132008 13.07.2013 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 31 534
131326 10.08.2013 Optík regata Orlík Radava Q 2 8 857
132136 22.08.2013 Mistrovství ČR, závod olympijských naděj Nové Mlýny Q 6 33 2 675
131623 14.09.2013 Český pohár www.najachtu.cz Nechranice Q 4 40 1 049
131625 28.09.2013 2nd COOC Pohár YachtClubu Štětí Nechranice Q 4 37 995
131123 12.10.2013 69. Primátorský Štít Vltava pod Vyšehradem Q 4 26 0
131127 09.11.2013 Podzimní svezení - Match Race Vltava - Praha RsF 2 4 1 156
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121102 14.04.2012 Memoriál Dr. Štěpána - Regata mládeže Vltava- Praha Q 2 12 452
121307 28.04.2012 Velká cena YC Lipno Lipno nad Vltavou Q 4 41 465
121105 12.05.2012 Memoriál Arnošta Bürgermeistera Vltava- Praha Q 2 1 1 156
121309 19.05.2012 Jihočeský pohár - Grand Prix Dvořiště Q 3 11 416
122113 26.05.2012 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 47 404
121320 16.06.2012 O pohár starosty Lipna Lipno nad Vltavou Q 3 18 504
121321 23.06.2012 Bali Cup Bezdrev Q 3 14 950
121212 25.06.2012 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír Q 4 15 721
122006 07.07.2012 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 27 1 252
122007 14.07.2012 Bambusová regata Velké Dářko Q 4 42 672
121333 11.08.2012 Optík regata Orlík-YCPK Radava Q 2 16 255
121334 16.08.2012 Mezinárodní MČR + Eurocup Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 47 1 607
121114 01.09.2012 Regata Laguna Slapská přehrada Kaj 1 10 443
121344 08.09.2012 Borůvková regata Lipno nad Vltavou Q 3 34 482
121806 15.09.2012 Fair Play Rozkoš Q 4 48 820
121118 13.10.2012 Primátorský štít Vltava- Praha Q 4 14 1 411
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111324 13.08.2011 Optík regata - Grand Prix Orlík-YCPK Radava Q 2 18 249
111113 27.08.2011 Memoriál Rösslera-Ořovského Vltava - Praha Q 2 7 202
111120 15.10.2011 Primátorský štít Vltava - Praha Q 4 15 1 720
111121 22.10.2011 Modrá stuha Vltavy Vltava - Praha Q 2 13 202
Související články

Juniorské mistrovství světa třídy 49er

03.08.2022
Historicky první účast českých posádek na juniorském mistrovství světa olympijské třídy 49er, které dnes začíná na italském jezeře Como. Na startu uvidíme 68 lodí a mezi nimi dvě naše posádky Matěje a Šimona Jurečkovi z YC Císařská Louka a Jaroslava Čermáka s Petrem Košťálem z YC Pardubice.

Úspěch v Rakousku

22.09.2021
Dvě naše začínající posádky na olympijském 49eru vyjely na první zahraniční závod. Na Wolfgangsee se zúčastnily mistrovství Rakouska.

Jachting na olympijském festivalu

22.08.2021
Na olympijském festivalu v Praze ve Stromovce, který probíhal v době konání olympijských her v Tokiu, se představilo 47 sportů. A je dobře, že mezi nimi nechyběl ani jachting.

Na Lipně se jela první 49er regata

15.07.2021
Ve čtvrtek 8. července 2021 se na Lipenské přehradě uskutečnila historicky první regata lodních tříd 49er a 49erFX. Závodu se zúčastnily celkem tři posádky, doplněné o další skify a foilující plachetnice a společně závodily v PY handicapu. 

Větrná Jarní premiéra na Rozkoši

07.05.2018
První letošní pohárový závod třídy Optimist se skutečně povedl. Slunečné počasí a po celý víkend 5.–6. 5. vítr kolem 10 m/s. Společně s dětmi závodila také třída 420.

Ocenění jachtaři v anketě o nejlepší sportovce Prahy 4 za rok 2017

26.03.2018
Odborná komise Prahy 4 vybírala nejúspěšnější sportovce za rok 2017. Mezi oceněnými jsou i pražští jachtaři.


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ